پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام

گلکسی S10
قیمت و مشخصات گلکسی S10
جولای 18, 2018
شنود از راه دور
شنود صدا از راه دور بدون نیاز به نرم افزار و سخت افزار
جولای 20, 2018

پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام

پرسیدن سوال در استوری

قابلیت پرسیدن سوال در استوری چند روزی است که به قابلیت های اینستاگرام افزوده شده است. با استفاده از این ویژگی جدید می توانید در قسمت استوری این امکان را به دوستانتان بدهید تا سوالاتی که در ذهنشان هست را از شما بپرسند و همینطور به شما کمک می کند تا زمانی که استوری دوستانتان را در اینستاگرام می بینید، از آنها نیز سوال بپرسید. این بخش از قسمت دایرکت چت جدا است و به صورت یک قسمت جداگانه به شما نشان داده می شود. در این جا باید اضافه کنیم که قابلیت پرسیدن سوال در استوری با نظرسنجی در اینستاگرام فرق دارد. در ادامه این مطلب قصد داریم نحوه استفاده از قابلیت پرسیدن سوال در استوری را توضیح دهیم.

قابلیت های موجود در استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام از جمله ویژگی های این شبکه مجازی است که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و از محبوبیت زیادی بین کاربران بهره مند است و تعداد زیادی از کاربران هرروزه از قابلیت استوری اینستاگرام استفاده می کنند. ویژگی پرسیدن سوال در استوری در واقع به دنبال تکمیل قابلیت های قبلی اینستاگرام مانند نظرسنجی و نظرسنجی احساسات، ارائه شده است.

پرسیدن سوال در استوری

در پست های اینستاگرام کاربران می توانستند در زیر آن ها احساسشان را نسبت به آن پست با لایک کردن و یا گذاشتن کامنت نشان دهند، اما در استوری ها اینطور نبود و امکان بیان احساسات مانند پست ها وجود نداشت و کاربران تنها می توانستند استوری ها را مشاهده کنند و در صورت نیاز هم از طریق دایرکت چت، با فردی که استوری را قرار داده، گفتگو کنند. اما رفته رفته استوری اینستاگرام با استقبال زیاد کاربران رو به رو شد و از این رو قابلیت های جدیدی برای بیان احساسات به استوری اینستاگرام اضافه شد.

یکی از اولین قابلیت هایی که به استوری اضافه شد قابلیت نظرسنجی بود که به کاربران این اجازه را می داد تا یک سوال را از فالورهای خود بپرسند و دو گزینه در اختیار آن ها قرار دهند و فالورها نیز در پاسخ به سوال یکی از گزینه ها را انتخاب کنند. به دنبال گسترش این ویژگی، نظرسنجی احساسات نیز به استوری اینستاگرام اضافه گردید که کاربران با استفاده از آن قادر بودند توسط یک گزینه اسلایدر، میزان رضایت، خوشحالی، ناراحتی و … را از دوستان خود جویا شوند.

اما اکنون با اضافه شدن قابلیت پرسیدن سوال به استوری اینستاگرام، کاربران قادرند تا یک سوالی را در استوری خود مطرح کنند و فالوورهایشان بتوانند هر جوابی را که دوست دارند بدهند و یا بالعکس، شما می توانید اجازه دهید تا فالورهای شما سوالی را از شما بپرسند و در صورت تمایل به آنها پاسخ دهید. این ویژگی ارتباط عمیقی را بین کاربران اینستاگرام ایجاد می کند.

پرسیدن سوال در استوری

اگر می خواهید در استوری خود سوالی را از دوستانتان بپرسید فقط باید به قسمت استوری صفحه ی خود بروید و یک عکس یا فیلم را برای به اشتراک گذاشتن انتخاب کنید. سپس گزینه اضافه کردن استیکر را که در بالای صفحه استوری هست انتخاب کنید. در این قسمت گزینه Ask a Question را انتخاب کرده و سوالی را که دوست دارید از دوستانتان بپرسید تایپ کنید.

بعد از تایپ سوال و قرار دادن آیکون نمایش آن در بخشی از استوری خود، می توانید استوری را انتشار دهید و منتظر جواب های فالوورها و کسانی که استوری شما را دیده اند، باشید. برای دیدن پاسخ ها فقط کافی است استوری خود را باز کرده و قسمت Answers را باز کنید.

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!