فیلتر اینستاگرام حقیقت دارد ؟ - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

فیلتر اینستاگرام حقیقت دارد ؟

برنامه هک گوشی
برنامه هک گوشی به همراه لینک دانلود و آموزش نحوه کار و نصب برنامه
جولای 2, 2018
هک گوشی دیگران از راه دور
هک گوشی دیگران از راه دور با استفاده از نرم افزار
جولای 10, 2018

فیلتر اینستاگرام حقیقت دارد ؟

فیلتر اینستاگرام

به گفته ی معاون دادستانی کل کشور، فیلتر اینستاگرام در برنامه اجرایی این دادستانی قرار گرفته است. ظاهرا پس از تلگرام نوبت به اینستاگرام و حتما بعد از آن دیگر شبکه های اجتماعی رسیده است. حجت‌الاسلام محمد مصدق، معاون دادستانی کل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس اظهار کرد که برخی افراد در اینستاگرام به عنوان سلبریتی فعالیت می‌کنند و به بهانه های مختلف از جمله کمک به مردم بی بضاعت اقدام به جمع آوری پول می کنند که این موضوع منجر به کلاهبرداری های متعددی نیز شده است.

محمد مصدق اعلام کرد که تعدادی از این افراد و سلبریتی ها شناسایی و دستگیر شده اند و اکنون مراجع قضایی در برخی استان ها در حال رسیدگی به پرونده های آن ها هستند. به همین جهت دادستانی کل وظیفه‌ی خود می‌داند با کسانی که از احساسات پاک مردم سوءاستفاده می‌کنند، برخورد کند. در همین راستا فیلتر اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار گرفته است و آقای خرم‌آبادی، معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل به‌صورت جدی پیگیر این موضوع می باشد.

محمد مصدق ادامه داد : این گونه اقدامات باعث بی‌اعتمادی مردم به نهادهای متولی امر کمک‌رسانی شده است، اکنون ما باید کاری کنیم تا دست این افراد را قطع و اعتماد را به جامعه بازگردانیم.

واکنش وزیر ارتباطات به فیلتر اینستاگرام

فیلتر اینستاگرام

آذری جهرمی، وزیر ارتباطات کشور پس از صحبت های حجت‌الاسلام محمد مصدق، معاون دادستانی کل کشور و هیاهویی که بین مردم در رابطه با این موضوع برقرار شد، در توییتر خود اعلام کرد : موضوع پیگیری تعدادی از افراد برای فیلتر شبکه های اجتماعی تازگی ندارد. آنچه تازگی دارد مطرح کردن یک موضوع قدیمی توسط رسانه ها برای انحراف افکار عمومی از مطالبه گری شفاف سازی سوء استفاده کنندگان ارزی اخیر است.

همچنین جهرمی اعلام کرد که رفع فیلتر توییتر در صف انتظار جلسه کارگروه تعیین مصادیق قرار گرفته است.

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!