شنود صدا از راه دور و برنامه جاسوسی دیگران به نام SPY از راه دور

شنود صدا از راه دور و برنامه جاسوسی دیگران

ردیاب موبایل
نرم افزار ردیاب موبایل و قابلیت های آن
دسامبر 2, 2017
جیلبریک
جیلبریک چیست و چه کاربردی دارد؟
دسامبر 6, 2017

شنود صدا از راه دور و برنامه جاسوسی دیگران

همیشه برای والدین بسیار اهمیت دارد که بدانند فرزندشان با چه کسانی رفت و آمد و دارد و چه حرف هایی بین دوستان خود رد و بدل میکنند؛ به همین خاطر است دنبال راهی برای شنود صدا و کنترل گوشی فرزند خود هستند .

حتی در برخی از کارها بین مدیر و کارمندان آن مجموعه هم این مسئله صدق میکند تا راهی برای شنود صدا پرسنل خود داشته باشند . سامانه ما برای والدین و مدیران نگران که محتاج شنود و کنترل هستند راهکاری بسیار پیشرفته دارد که می‌توانید به‌صورت مخفی و شنود از راه دور داشته باشید. در ادامه توضیحاتی کامل درباره استفاده از دستگاه شنود از راه دور و همچنین برنامه های هک  که می تواند بسیار کمک کند ، خواهیم داد :

دستگاه شنود از راه دور

سامانه جی پی اس من برای کاربران خود در امر کنترل و شنود صدا ، دستگاه هایی از قبیل ساعت ردیاب، ردیاب‌های چند منظوره، ردیاب خودرو تهیه کرده است تا والدین و همچنین مدیران نگران را بتواند از این پریشانی دور کنند.

در ردیاب‌های شخصی و چند منظوره (Built-in) میکروفن هایی وجود دارند که میتوانیدبا کیفیت بسیار عالی گفتگو تا شعاع 3.5 متری را کاملا شنود کرد.

ردیاب‌های ویژه خودرو هم قابلیت پشتیبانی از میکروفن را دارند که می‌توانید به‌صورت جداگانه در صورت تمایل برای شنود صدای محیط، به آن متصل کنید.

شنود

کوچکترین دستگاه برای شنیدن صدای اطراف

با توجه به اینکه دستگاه‌های ردیاب GPS گروه جی پی اس من قابلیت شنیدن صدا را در محیط پیرامون را دارند، می‌توان به عنوان کوچک‌ترین دستگاه شنود از راه دور نامید.

بنابراین افرادی که نگران ناوگان حمل و نقل کاری و اداری خود هستند و می‌خواهند علاوه بر مکان یابی به‌صورت لحظه‌ای، بر گفتگوهای صورت گرفته در داخل خودروهای کاری نیز نظارت داشته باشند، استفاده از دستگاه‌های GPS با قابلیت شنودصدای محیط بهترین راهکار خواهد بود.

و حتی برخی اوقات که فرزندان شما نیاز به کمک فوری والدین خود داشته باشند، به سادگی با فشردن یک دکمه بر روی دستگاه ردیاب GPS می‌توانند از والدین خود درخواست کمک کرده و با آنها به‌صورت صوتی گفتگو کنند.

نرم افزار شنود مکالمات و دریافت اطلاعات گوشی فرزندان

همیشه باید گفت که امکان استفاده از دستگاه های ردیاب نیست تا بتوانیید فرزندان و کارمندان خود را کنترل کنید ؛ در این صورت به شما نرم افزار نظارت بر فرزندان یعنی برنامه SPY را معرفی میکنیم که بدون نیاز به استفاده از سخت افزار و تنها و نصب برنامه بر روی تلفن همراه، تبلت یا حتی سیستم کامپیوتر خود امکان شنود مکالمات و دریافت اطلاعات گوشی را برای حفاظت و مراقبت از فرد مورد نظر خود را دارید .

شنودصدای داخل خودرو

اکثر کسانی که به دنبال شنیدن صدا دیگران هستند از ردیاب خودرو  که یکی از پر کاربردترین نوع ردیاب های جی پی اس است استقبال میکنند چرا که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است و میتوانند بدون مزاحمت خاصی تمام صدای کابین خودرو را بشنوند. ردیاب خودرو را امروزه با قابلیت هایی که ارائه می کند می توان جایگزینی برای هوشمندترین دزدگیر ها دانست. چرا که به طور کلی اساس کار دزدگیر های خودرو هشدار به صاحب خودرو در مواقع سرقت است در صورتی که اگر خودرو به سرقت برود، دزدگیر دیگر کاربردی نخواهد داشت.

حتی با استفاده از ردیاب خودرو حتی در صورتی به سرقت بروند، شما خواهید توانست به آسانی و در کمترین زمان موقعیت مکانی دقیق آن را روی نقشه مشاهده کنید. مهم ترین ویژگی آن استفاده از برق خودرو برای تغذیه است که به این ترتیب نیازی هم به شارژ مجدد باتری آن نیست. حتی در صورتی که باتری خودرو به هر دلیلی قطع شود، ردیاب برای مدتی شارژ نگه می دارد و آخرین موقعیت های را برای شما ثبت می کند.

پنل کاربری برای مشاهده اطلاعات و صداهای ضبط شده

طبیعتا برای دریافت و مشاهده همه این قابلیت ها و خدماتی که از طرف دستگاه ردیاب و نرم افزار SPY باید برنامه ای باشد که شما به آن رجوع کنید تا بتوانید به زاحتی کار نظارت و کنترل را انجام دهید ما برای شما کاربران پنل کاربری طراحیی و ساخته ایم که میتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که هنگام تهیه دستگاه و نرم افزار آن را به طور اختییاری انتخاب میکنید ، وارد پنل شده و از امکانات و خدمات این برنامه استفاده کنید.

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!