پسورد اینستاگرام خود را در صورت فراموش کردن آن با این روش دوباره بازگردانید

دریافت دوباره پسورد اینستاگرام در صورت فراموش کردن آن

ردیابی و هک
ردیابی و هک گوشی هایی با سیستم‌های عامل اندروید قدیمی فاش شد
اکتبر 4, 2018
حذف گروه
حذف گروه در اینستاگرام و لفت دادن از آن
اکتبر 6, 2018

دریافت دوباره پسورد اینستاگرام در صورت فراموش کردن آن

پسورد اینستاگرام

از آنجایی که کاربران اینستاگرام بعد از یک بار وارد کردن پسورد و ورود به اینستاگرام خود دیگر نیازی به وارد کردن رمز عبور ندارند، به راحتی پسورد اینستاگرام خود را فراموش می کنند. اما هنگامی که بخواهند با گوشی دیگری به اکانت خود متصل شوند و یا اکانتشان پاک شده و دوباره بخواهند به آن متصل شوند باید رمز عبور خود را وارد کنند که اگر فراموش کرده باشند دیگر نمی توانند به آن اکانت وارد شوند. از همین رو این روزها یکی از بزرگترین مشکلات کاربران اینستاگرام بازیابی دوباره پسورد اینستاگرام است. ما نیز در این مطلب قصد داریم روشی را برای بازیابی دوباره پسورد اینستاگرام معرفی کنیم.

برگرداندن پسورد اینستاگرام

شاید ما سال ها نیازی به وارد کردن پسورد اینستاگرام خود نداشته باشیم و همین عدم نیاز می تواند باعث فراموش کردن پسورد ما شود. هنگامی که برنامه اینستاگرام به هر دلیلی از گوشی شما حذف شود و بخواهید دوباره آن را نصب کنید، اینستاگرام از شما رمز عبور می خواهد. از آنجایی که احتمال فراموش کردن رمز عبور زیاد است، اینستاگرام خود راهکاری را برای بازیابی پسورد ارائه داده است که با استفاده از آن می توانید به اکانت خود متصل شوید.

چنانچه پسورد اینستاگرام خود را فراموش کرده باشید، از سه طریق می توانید پسورد را بازگردانید. اول از طریق ایمیل، دوم از طریق شماره تلفن و سوم از طریق اکانت فیسبوک می توانید پسورد اینستاگرام خود را بازیابی نمایید. علاوه بر این ها می توانید از طریق وب سایت اینستاگرام و بدون نیاز به اپلیکیشن پسورد خود را باز بازگردانید.

مراحل بازگرداندن پسورد از طریق اپلیکیشن

می توان گفت راحت ترین روش برای بازیابی پسورد اینستاگرام ، استفاده از ایمیل است. در این روش شما باید هنگام ثبت نام در اینستاگرام ، آدرس ایمیل معتبری را وارد کرده باشید، سپس هنگام فراموش کردن پسورد به راحتی می توانید از طریق ایمیلتان آن را برگردانید. همچنین می توانید از طریق ارسال پسورد به شماره تلفنی که هنگام ثبتنام وارد کرده اید، پسورد خود را بازیابید. علاوه بر این ها اگر از جمله کاربران فیس بوک هم باشید، می توانید به راحتی از طریق اکانت فیس بوکتان، پسورد خود را بازیابی کنید.

در ادامه مراحل بازیابی پسورد اینستاگرام را توضیح خواهیم داد

  • وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.
  • در بخش وارد کردن یوزرنیم و پسورد، روی گزینه Get Help Signing In کلیک نمایید.
  • در قسمت بعدی، از شما نام کاربری یا آدرس ایمیل خواسته می شود که باید ایمیل و شماره ای که قبلا وارد کرده اید را دوباره وارد نمایید. پس از پر کردن این قسمت، گزینه تایید را انتخاب کنید.
  • در مرحله بعدی، باید یکی از سه گزینه “Use Username or Email” یا “Send an SMS” و یا “Log in with Facebook” را انتخاب نمایید.
  • پسورد اینستاگرام
  • گزینه اول پسورد اینستاگرام را به آدرس ایمیل شما ارسال می کند. گزینه دوم به شماره تلفن همراهتان SMS کرده و گزینه سوم از طریق وارد شدن به حساب فیسبوکتان، اکانت اینستاگرامتان را فعال می کند.
  • بعد از وارد کردن یکی از گزینه های فوق، اینستاگرام لینکی را به آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال می کند که پس از کلیک روی آن صفحه ای باز می شود که در آنجا می توانید یک پسورد جدید انتخاب کرده و پسورد اینستاگرام خود را تغییر دهید.

بازگرداندن رمز عبور از طریق وب سایت رسمی

چنانچه شماره تلفن و یا ایمیلی را که هنگام ثبتانم وارد نموده اید را نیز فراموش کرده اید، می توانید از طریق لینک Instagram Reset Password به صفحه بازگرداندن پسورد اینستاگرام وارد شده و در قسمت مربوطه آدرس ایمیل یا شماره همراه خود را وارد نمایید تا لینک ورود به اکانت برایتان ارسال شود و پسورد اینستاگرام خود را بازیابی نمایید.

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!