بهترین هکر دنیا کیست ؟ - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

بهترین هکر دنیا کیست ؟

فیشینگ
فیشینگ چیست و انواع آن کدامند و روش های جلوگیری از آن ها
آگوست 26, 2018
آموزش تغییر ایمیل اینستاگرام و یا حذف آن در بخش مشخصات اینستا
آگوست 27, 2018

بهترین هکر دنیا کیست ؟

بهترین هکر

همانطور که در مطالب قبل هم گفتیم، هکرها انواع مختلفی دارند و هر کدام درباره موضوع های خاصی کار می کنند. معروف ترین و پرجمعیت ترین دسته هکر ها، هکرهای کلاه سفید، کلاه سیاه و کلاه خاکستری هستند. در دنیای هکرها نمی توان بهترین هکر را انتخاب کرد چرا که هرکدام در حیطه خاصی کار می کنند و سایت های معتبر هر کدام به سلیقه خود هکری را به عنوان بهترین هکر معرفی می کنند. به هر حال تعدادی از هکر ها به خاطر کارها و پروژه های بزرگ و پیچیده ای که داشتند، از بقیه معروف تر هستند و همیشه از آنها با عنوان بزرگترین هکرهای دنیا یاد می شود. ما در این مطلب سعی کرده ایم با توجه به منابع معتبر، لیستی از بهترین و معروف ترین هکرهای دنیا را معرفی کرده و عملیات های مهمی را که انجام داده اند نیز خواهیم گفت.

کوین میتنیک (Kevin Mitnick)

نام کوین میتنیک معمولا در تمام لیست هایی که هکرهای معروف دنیا در آنها قرار دارنذ، به عنوان اولین و بزرگترین هکر دیده می شود. د رواقع کوین میتنیک هکر شماره یک آمریکا محسوب می شود. این هکر متولد سال 1963 در آمریکاست و بزرگترین عملیات هک دنیا را در سال 1995 انجام داد. او با استفاده از تکنیک های مهندسی اجتماعی، توانسته اطلاعات بسیار زیادی را از افراد مختلف و حتی سیاستمداران آمریکا به سرقت ببرد. میتنیک در طی عملیاتی در سال 1995 توانست سیستم هشدار دفاع ملی آمریکا را هک کند. بعد از انجام این عملیات و به سرقت بردن اطلاعات بسیاری از شرکت های مهم دنیا، بازداشت شد و به 7 سال زندان محکوم گردید. میتنیک بعد از آزادی از زندان چندین کتاب نوشت که یکی از آنها به نام هنر فریفتن در دنیا بسیار معروف شد و طرفداران زیادی را به خود جلب کرد. سپس شرکت بزرگ امنیتی میتنیک را تاسیس کرد.

ریچارد متیو استالمن( Richard Matthew Stallman )

متیو استالمن را در دنیای مجازی به عنوام رهبر مبلغان نرم افزارهای ازاد می شناسند. این رهبر به خاطر مهارت فوق العاده ای که در برنامه نویسی دارد یک هکر ماهر نیز هست. متیو استالمن از دشمنان سرسخت مایکروسافت است. متیو تا به حال کاری نکرده است که به سیستم یا شخص خاصی ضربه بزند اما مانند تمام هکرها به حریم شخصی اعتقاد ندارد و می گوید تمام اطلاعات دنیا باید در اختیار همه باشد. این هکر در دسته هکرهای کلاه سفید قرار دارد.

بهترین هکر

استالمن در یک کنفرانس و درحالی که نماینده مایکروسافت در حال توضیح دادن همین مثلا قوی ترین سیستم امنیتی بود به شبکه نفوذ کرد و در مقابل همه حضار و تنها در مدت 8 دقیقه، نرم افزار را هک کرد و در فهرست سیاه مایکروسافت قرار گرفت.

دیوید اسمیت (David Smith)

هکر دیگری که نام او را در فهرست های بهترین هکر ها مشاهده خواهید کرد، دیوید اسمیت است. وی در سال 1999 ویروسی به نام ملیسا را نوشت. این ویروس از همان زمان تا به الآن به فعالیت مخربانه خودش ادامه می دهد. ویروس ملیسا بر بستر ایمیل کار می کند و کارش سرقت اطلاعات سرورهای مختلف و ارسال آنها به آدرس های دیگر که معمولا از پیش تعیین شده هستند، می باشد. اسمیت با نوشتن این ویروس خسارتی نزدیک به 82 میلیون دلار به بار آورد و به همین دلیل هم وی را بازداشت و به 10 سال زندان محکوم کردند.

آلبرت گونزالس (Albert gonzalez)

یکی دیگر از بهترین هکر های دنیا آلبرت گونزالس می باشد. گونزالس در طی عملیاتی TJX را هک کرده. وی همچنین اطلاعات بیش از 93 میلیون کارت اعتباری را به سرقت برده است. آلبرت گونزالس که یک هکر کلاه سیاه محسوب می شود، با انجام عملیات هایی که ذکر کردیم به پول هنگفتی دست پیدا کرد. یکی دیگر از دلایل معروف شدن او، هک کارت های بیمه، پاسپورت و حتی ایجاد گواهی تولد می باشد. آلبرت سرانجام در سال 2009  دستگیر و به 22 سال زندان محکوم  گردید.

کوین پولسن (Kevin Poulsen)

کوین پولسن در سال 1991 تصمیم به هک کردن سیستم های یک مسابقه تلوزیونی که جایزه آن یک خودرو پورشه بود، گرفت. او در طی این عملیات تمامی شبکه تلفن را مختل کرد و چندین تماس تقلبی را ایجاد کرد تا جایزه مسابقه را ازآن خود کند. همچنین پولسن  پیش از این توانسته بود شبکه AT&T آمریکا را هک کند.پولسن هم همچون دیگر هکرها دستگیر و به 43 ماه حبس محکوم شد.

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!