بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با آموزش کامل و هک شدن اینستاگرام

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام و هک شدن اینستاگرام

بازیابی اطلاعات گوشی های اندروید با نرم افزار EaseUS MobiSave
نوامبر 28, 2017
ردیاب موبایل
نرم افزار ردیاب موبایل و قابلیت های آن
دسامبر 2, 2017

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام و هک شدن اینستاگرام

بازیابی اکانت هک شده

مرحله اول برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام  این است که  گزارشی مبنی بر هک شدن اکانت اینستاگرام خود برای مسئولین شبکه اجتماعی اینستاگرام ارسال کنید.

برای بازیابی اکانت هک شده باید طبق مراحلی که در این مطلب برای شما قرار داده ایم  قدم به قدم  پیش بروید و کارهایی که از شما خواسته شده را انجام دهید تا بتوانید بازیابی اکانت هک شده خود  صورت گیرد توجه داشته باشید که  چند روز فرایند پاسخ دهی و بازیابی اکانت اینستاگرام به طول می انجامد. پس چه بهتر است که شما صبر پیشه کنید و دوباره گزارش هک شدن خود را برای اینستاگرام ارسال نفرمایید. این روش برای حساب هایی فعال است که از آدرس ایمیل معتبر برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده کرده اند و اگر آدرس ایمیل نامعتبری وارد کرده باشید، متاسفانه شما دیگر قادر به بازپس گیری اکانت اینستاگرام خود نخواهید بود.

روش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

برای حل مشکل اکانت شما خود و عدم دسترسی به آن طبق دستورالعمل های خود سایت اینستاگرام عمل خواهیم نمود و مرحله به مرحله این دستورالعمل ها را با یکدیگر پیش میرویم.

اولین قدم برای انجام این کار باید وارد برنامه اینستاگرام خود در گوشی شوید و در صفحه لاگین ، گزینه Get help signing in را لمس کنید .

صفحه جدیدی که برای شما باز شده  گزینه ای را مشاهده میکنید به نام  Use Username or Email آنرا انتخاب نمایید و پس از وارد کردن نام کاربری یا ایمیل خود، علامت فلش بالا سمت راست صفحه را کلیک نمایید.

در مرحله بعد تصویری از عکس پروفایل شما به نمایش در می آید که در این صفحه باید گزینه Don’t have access to any of these را انتخاب نمایید.

بازیابی اکانت هک شده

صفحه جدیدی که برای شما باز میشود از شما چند سوال و خواسته دارد که شما فیلد ها را پر کنید . ایمیلی که با آن اکانت اینستاگرام خود را ساخته اید را وارد کنید، سپس اگر اکانت شما دارای تصویری از خود شما بوده، گزینه دوم یعنی Personal Account with photos of me را انتخاب کنید و در غیر اینصورت گزینه سوم را انتخاب نمایید. در قسمت بعدی نیز گزینه My account was hacked را انتخاب نمایید. در بخش آخر این صفحه نیز، توضیحی در رابطه با مشکل خود که عدم دسترسی به اکانت و هک شدن آن می باشد و درخواست بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام را دارید، بنویسید و سپس گزینه Submit Request را لمس نمایید.

درخواستی شما برای بازیابی اکانت هک شده شما جواب آن به  ایمیل که با آن گزارش را ارسال کرده اید فرستاده میشود که در آن اطلاعاتی در رابطه با عوض شدن اطلاعات کاربری شما، نوشته شده است. پس از دریافت این ایمیل روی گزینه Please Secure Your Account را انتخاب نمایید و در صفحه بعد گزینه Secure Account را کلیک کنید.

بعد از اینکه ثابت کردید که شما ربات نیستید و وارد کردن متن خواسته شده در کادر مورد نظر، روی گزینه Submit کلیک کرده و سپس یک پاسورد جدید را به حساب خود بدهید تا دسترسی هکر از حساب کاربری شما قطع گردد. روی گزینه Save کلیک کرده و تا پاسورد شما تغییر یابد.

با انجام مراحل بالا می توانید گزارش هک شدن اکانت خود و در نهایت اقدام به بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود نمایید.

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!