استفاده کمتر از اینترنت همراه در اینستاگرام - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

استفاده کمتر از اینترنت همراه در اینستاگرام

نرم افزارهای جاسوسی اندروید و گوشی را بشناسید
آگوست 21, 2017
برنامه ضد هک
برنامه ضد هک Droidsheep guard جلوگیری از هک اینستاگرام و فیسبوک
آگوست 23, 2017

استفاده کمتر از اینترنت همراه در اینستاگرام

اینترنت همراه
اینترنت همراه با   توجه به مصرف زیاد برنامه اینستاگرام خیلی زود به اتمام میرسد تمام کردن کل بسته ی شما شاید برای شما ناراحت کننده باشد! چه خودتان عکس و ویدیو پست کنید و چه ویدیو و عکس های دوستانتان را مشاهده کنید، مقدار بسیار زیادی از اینترنت همراه شما مصرف خواهد شد. به خصوص برای افرادی که دوستان آنها ویدیو و عکس های زیادی پست میکنند.
 اینترنت همراه
اینستاگرام نیز همانند Facebook و Snapchat البته اینکه بهترین راه صرفه جویی در مصرف ترافیک اینترنت استفاده نکردن از اینستاگرام است، اما شما می تونید در تنظیماتش گزینه ای برای مصرف کمتر از دیتا را فعال کنید.
اینستاگرام به کاربران اطلاع رسانی نکرده است که این گزینه دقیقا چگونه کار میکند و تنها چیزی که میگوید این است که با روشن بودن این گزینه عکس ها و ویدیو ها بیشتر طول میکشد تا لود شوند و همچنین ویدیو ها به صورت خودکار لود نمیشوند. البته با روشن بودن این گزینه نیز زمانی که در صفحه Feed زیاد اسکرول کنید از دیتا زیادی استفاده خواهد شد زیرا تنها کاری که این گزینه میکند این است که عکس ها را تا بر رویشان نروید لود نمیکند و ویدیو ها را از پیش لود نمیکند.

تنظیم اینستاگرام برای مصرف کمتر از اینترنت همراه

اولین کار این است که برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و سپس به صفحه پروفایل خود بروید و آیکن چرخ دنده  یا همان تنظیمات را لمس کنید.

اینترنت همراه

سپس گزینه ی “Mobile Data Use” را انتخاب کنید.

گزینه ای به نام “Use Less Data” وجود دارد آن را پیدا کنید و را روشن فعال کنید.

خوب ممبد شما خواهید توانست از مقدار اینترنت همراه کمتری در اینستاگرام  خود استفاده کنید.

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

1 دیدگاه

  1. محمد گفت:

    این کار رو انجام دادم ولی باز خودکار پخش میشه
    چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!