دیلیت اکانت اینستاگرام همراه با آموزش کامل حذف حساب موقت و دائمی به صورت تصویری

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام همراه با حذف حساب موقت و دائمی به صورت تصویری

پاسپورت تلگرام
پاسپورت تلگرام و کاربرد آن چیست ؟ چگونه آن را فعال کنیم ؟
آگوست 28, 2018
نرم افزار شنود
نرم افزار شنود صدا و جاسوسی موبایل spy
سپتامبر 1, 2018

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام همراه با حذف حساب موقت و دائمی به صورت تصویری

دیلیت اکانت اینستاگرام

موضوع امروز ما آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت کامل و تصویری است ، با توجه به اینکه اینستاگرام یکی از بزرگترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاری عکس و فیلم است که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد اما برخی از کاربران هستند که میخواهند حساب خود را حذف کنند پس اگر شما هم قصد دیلیت اکانت اینستاگرام دارید با ما همراه باشید .

روش های دیلیت اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرامشما میتوانید به دو طریق دیلیت اکانت اینستاگرام را انجام دهید در روش اول به صورت موقت حساب خود را حذف کرده و میتوانید دوباره اگر قصد داشتید حساب خود را دوباره فعال میکند .

در روش بعدی دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت کامل انجام میشود و دیگر قابل برگشت و فعال شدن نیست پس اگر قصد دارید دوباره از اکانت خود استفاده نمایید این روش را انجام ندهید.

آموزش روش اول : حذف دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت

در این روش تمامی پیام ها، پست ها، استوری ها و به طور کلی همه فعالیت های شما در اینستاگرام مخفی خواهد شد و هیچ کس دیگر نیز به آن ها دسترسی نخواهد داشت و پس از فعالسازی حساب خود دوباره میتوانید آنها را بازگردانید.

پس اگر شما میخواهید موقتا از دنیای پر حاشیه اینستاگرام دور شوید از این روشش استفاده کنید. نکته ای که در مورد این روش میتوان گفت این است که  تمامی ردپای شما از پست های اینستاگرامی پاک شده و همچنین پروفایل شما نیز از دسترس دیگران خارج خواهد شد. اگر در طول این مدت دوباره به حساب اینستاگرامی خود وارد شوید، در نتیجه حساب شما فعال شده و دوباره در دسترس قرار خواهد گرفت.

حال برای دیلیت اکانت اینستاگرام موقت باید چه کاری انجام دهیم ؟

  1. اولین اقدام این است که وارد  وب سایت اینستاگرام شوید چه با گوشی چه کامپیوتر و حساب کاربری خود لاگین شوید . (توجه داشته باشید که برای حذف اکانت اینستاگرام، چه به صورت دائمی و چه به صورت موقت، از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام چنین امکانی وجود ندارد و تنها روش، وارد شدن به اینستاگرام وب است.)
  2. قدم دوم به بخش پروفاییل خود رفته و گزینه “Edit Profile” را انتخاب کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

گزینه ویرایش پروفایل را انتخاب کنید.

  1. هنگامی که گزینه ویرایش را انتخاب کردید صفحه ای باز خواهد شد که در پایین آن گزینه ای با نام  “Temporarily disable my account” وجود دارد آن را نیز انتخاب کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

انتخاب گزینه حذف موقت حساب کاربری

  1. در ادامه از شما اینستاگرام سوال میکند که چزا قصد دارید حساب کاربری خود را به صورت موقت حذف کنید، که باید یکی از جواب های موجود را انتخاب کرده و سپس در فیلد دوم، پسورد ورود به اینستاگرام خود را وارد نمایید. پس از پر کردن موارد گفته شده، حال گزینه “Temporarily Disable Account” را انتخاب کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

انتخاب گزینه دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

پس از انجام این مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام شما به صورت موقت انجام میشود.در صورتی که دوباره قصد داشتید اکانت خود را فعال نمایید  تنها کافی است با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام یا وب سایت اینستاگرام، به حساب خود لاگین کنید. پس از اولین لاگین، تمامی اطلاعات شما به حالت قبل باز خواهد گشت.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی

دقت داشته باشید تمام اطلاعات شما به صورت کامل پاک میشود و دیگر نمیتوانید آن را بازگردانید و پیشنهاد میکنم قبل از انجام این روش  اطمینان حاصل کنید سپس مراحل زیر را پیش بروید.

نکته ای دیگر این است که در این روش دیگر نمیتوانید در صورت تمایل به ساخت حساب کاربری جدید از همان نام کاربری قبلی استفاده نمایید .

مراحل حذف دائمی اکانت اینستاگرام به صورت زیر می باشد:

  1. مانند روش اول وارد وبسایت اینستاگرام میشود و حساب کاربری خود را باز می کنید (توجه داشته باشید که برای حذف اکانت اینستاگرام، چه به صورت دائمی و چه به صورت موقت، از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام چنین امکانی وجود ندارد و تنها روش، وارد شدن به اینستاگرام وب است.)
  2. پس از ورد به حساب کاربری خو ،به صفحه دیلیت اکانت اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ مراجعه کنید.
  3. در بخشی که از شما دلیل پاک کردن حساب اینستاگرامتان پرسیده شده است، یکی از پاسخ های موجود را انتخاب کرده و سپس پسورد حساب کاربری خود را یک بار دیگر در محل خواسته شده وارد کنید.
  4. حال گزینه قرمز رنگ “Permanently delete my account” را انتخاب کنید تا حساب کاربری شما برای همیشه از اینستاگرام پاک شود.

دیلیت اکانت اینستاگرام

نحوه حذف دائمی اکانت اینستاگرام

به این ترتیب با استفاده از مراحل ذکر شده در بالا، حساب اینستاگرامی شما به طور کامل پاک خواهد شد و دیگر امکان بازگردانی آن نخواهد بود. پس قبل از آغاز به انجام این کار، حتما نسبت به آن اطمینان کامل حاصل کنید تا در آینده موجب پشیمانی شما نگردد. اگر دارای چند حساب کاربری در اینستاگرام می باشید، ابتدا با حساب مورد نظر خود به اینستاگرام لاگین کرده و سپس مراحل دیلیت اکانت موقت یا دائمی ذکر شده در بالا را پیش بگیرید.

کاربرانی که میخواهد اینستاگرام و تلگرام افراد خانواده خود را نظارت کنند میتوانند با استفاده از برنامه SPY به خواسته خود برسند

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!