تغییر ایمیل اینستاگرام و یا حذف ؛ آموزش کامل و تصویری در بخش مشخصات اینستاگرام

آموزش تغییر ایمیل اینستاگرام و یا حذف آن در بخش مشخصات اینستا

بهترین هکر
بهترین هکر دنیا کیست ؟
آگوست 27, 2018
پاسپورت تلگرام
پاسپورت تلگرام و کاربرد آن چیست ؟ چگونه آن را فعال کنیم ؟
آگوست 28, 2018

آموزش تغییر ایمیل اینستاگرام و یا حذف آن در بخش مشخصات اینستا

تغییر ایمیل اینستاگرام  را خیلی از کاربران تقاضا داشتند پس برای شما عزیزان امروز آموزش خواهیم داد . شما میتوانید علاوه بر تغییر ایمیل اینستاگرام آن را نیز حذف کنید اما شاید قصد دارید به دلیل شرایط خاصی که پیش آمده است آنها را عوض کنید.

اینستاگرام این قابلیت را برای کاربران خود فراهم کرده است که اگر نیاز به تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام بود بتوانید به راحتی و طبق آموزشی که برای شما دوستان قرار میدهیم از این قابلیت استفاده نمایید و به خواسته خود برسید .

مراحل تغییر ایمیل اینستاگرام

اولین کاری که میکنید اگر شماره ای در حساب کاربری خود ثبت نکردید این کار را انجام دهید تا اگر مشکلی پیش آمد بتوانید با شماره تلفن خود لاگین شوید و اگر از قبل شماره خود را در اینستاگرام وارد نموده اید، برای تغییر ایمیل در اینستاگرام می توانید از طریق مراحل زیر پیش بروید.

  1. اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کرده و سپس به بخش پروفایل کاربری خود بروید.
  2. روی گزینه ویرایش پروفایل یا “Edit Profile” لمس کرده و بخش ویرایش اطلاعات وارد شوید.
  3. صفحه را به پایین اسکرول کرده و سپس در بخش اطلاعات خصوصی، آدرس ایمیل خود را انتخاب کنید.
  4. آدرس ایمیل قبلی را پاک کرده و آدرس جدید خود را وارد کنید.
تغییر ایمیل اینستاگرام

در نهایت هنگامی که شما ایمیل خود را تغییر دادید ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد از طرف اینستاگرام مبنی بر اینکه تغییر ایمیل در اینستاگرام شما انجام شده و موفقیت آمیز بوده است و برای حذف آدرس ایمیل در اینستاگرام نیز تنها کافی است از طریق مراحل بالا به بخش آدرس ایمیل اینستاگرام وارد شده و این بار به جای وارد کردن آدرس جدید، هیچ ایمیلی را وارد نکرده و سپس تایید نمایید.

تغییر ایمیل بدون در اختیار داشتن گوشی

اگر در حال حاضر دسترسی به گوشی خود ندارید و می خواهید آدرس ایمیل خود در اینستاگرام را تغییر دهید، می توانید از طریق اینستاگرام وب نیز اقدام نمایید. فراموشی رمز عبور ایمیل، می تواند در آینده منجر به این شود که نتوانید به حساب اینستاگرام خود وارد شوید. در این شرایط اگر پسورد ایمیل خود را به یاد نمی آورید، بهترین راهکار برای جلوگیری از ناتوانی در ورود به حساب اینستاگرام در آینده، تغییر ایمیل در اینستاگرام می باشد. علاوه بر امکان تغییر ایمیل، امکان تغییر شماره در اینستاگرام نیز فراهم شده است که علاقه مندان می توانند از طریق لینک مشخص شده، به مطالعه روش انجام آن نیز بپردازند.

اگر به هر دلیلی گوشی تلفن همراه خود را در اختیار ندارید، می توانید از طریق لینک instagram.com/accounts/edit به اکانت اینستاگرام خود وارد شده و سپس در بخش Email اقدام به تغییر شماره تلفن همراه خود در اینستاگرام نمایید. پس از تغییر گزینه Confirm Email را کلیک کنید تا ایمیل تاییدیه آن برای آدرس جدیدتان ارسال گردد. در انتها نیز گزینه Submit را برای ذخیره اطلاعات تغییر یافته کلیک کنید.

تغییر ایمیل اینستاگرام

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!