هک روبیکا + ویژگی های مهم روبیکا که باید بدانید+ 3روش هک ساده روبیکا 💣

هک روبیکا + ویژگی های مهم روبیکا که باید بدانید+ 3روش هک ساده روبیکا 💣

برنامه افزایش فالوور
برنامه افزایش فالوور + معرفی 12 برنامه برتر جهان، روش های افزایش فالوور ⏫
ژوئن 28, 2022
نرم افزار ضبط دسکتاپ
نرم افزار ضبط دسکتاپ + معرفی 13 نرم افزار برتر 2022 برای ضبط در ویندوز🎥
جولای 4, 2022

هک روبیکا + ویژگی های مهم روبیکا که باید بدانید+ 3روش هک ساده روبیکا 💣

هک روبیکا

هک روبیکا

یکی از محبوبترین نرم افزار هایی که در بین ایرانیان می توانید پیدا کنید روبیکا است. به این دلیل که بسیاری از ویدیو هایی که در این نرم افزار بارگذاری می شود را می توان به صورت رایگان و بدون استفاده از حجم اینترنت مشاهده کرد. علاوه بر این تبلیغاتی که برای این نرم افزار در ابتدای کار آن انجام شد بسیار زیاد بود. هم اکنون بسیاری از افراد در روبیکا کانال های پر مخاطب دارند. به همین دلیل هم بعضی از افراد به فکر هک روبیکا افتاده اند!. در این مقاله می خواهیم همه چیز در مورد هک روبیکا به شما بگوییم.

آیا هک روبیکا امکان پذیر است؟

همانطور که می دانید در دنیای تکنولوژی بسیاری از هکر ها همه کار از دستشان بر می آید!.همانطور که نرم افزار ها و شرکت های بسیاری در طی سال های گذشته هک شده اند نرم افزار روبیکا هم به عنوان یکی از نرم افزا هایی است که قابل هک است. دقت داشته باشید که نرم افزار ها همگی هر چقدر هم امنیت بالا داشته باشند امکان هک شدن آن ها وجود دارد.

بنابراین هک روبیکا هم امکان پذیر است. اما مشخص نیست که تا به حال آیا هکر حرفه ای به سمت روبیکا رفته است یا نه!. به هر صورت این که یک هکر به سمت هک یک نرم افزار برود نیاز به این دارد که اطلاعات زیادی در آن نرم افزار ذخیره شده باشد. به این دلیل که هر چقدر این شبکه مجازی کاربران بیشتری داشته باشد اطلاعات بیشتری هم در آن وجود دارد. این باعث می شود که هکر ها به سمت هک این شبکه ها بروند. به عنوان مثال اینستاگرام یکی از نرم افزار هایی است که تعداد زیادی از افراد در آن عضو هستند. به همین دلیل هم روش های هک متفاوتی برای آن وجود دارد ( گرچه سخت است).

اما در این جا چند نکته ی مهم وجود دارد که می تواند باعث شود هک روبیکا به زودی انجام شود. این نکات همان چیز هایی هستند که باعث می شود افراد به سمت این نرم افزار بیایند و هکر ها هم پشت سر آن ها بیایند و هک کنند.ابتدا این نکات را ببینید و سپس در ادامه مقاله به شما روش هک روبیکا گفته می شود.

نکات محبوب و کاربردی روبیکا

1-اینترنت رایگان برای اینترنت سیم کارت ها

نکته ی اول و جالبی که در مورد روبیکا باید گفت این است که به صورت کاملا رایگان می توانید از ان استفاده کنید. اما دقت داشته باشید که استفاده رایگانن فقط مخصوص کسانی است که از اینترنت های همراه اول و ایرانسل استفاده می کنند. البته ممکن است بعد از نوشته شدن این مقاله اینترنت های دیگری هم به صورت رایگان بتوانند از آن استفاده کنند. اما فعلا ایرانسلی ها و همراه اولی ها می توانند به صورت رایگان از این شبکه استفاده کنند.پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید از این نرم افزار استفاده کنید حتما با اینترنت این دو ارائه دهنده به آن مراجعه کنید.

نکته ای که کاربران زیادی در مورد آن شکایت داشتند این بود که روبیکا در ابتدای کار خود اعلام کرده بود استفاده از روبیکا به صورت کامل بدون مصرف حجم اینترنت است!. این باعث شده بود بسیاری از افراد در حالی که به اینترنت خانگی خود متصل بودند از روبیکا استفاده کنند. اما بعد از استفاده از روبیکا متوجه می شدند که بخش مهمی از اینترنت خود را از دست داده اند.

هک روبیکا

روبیکا ویژگی های بسیار خوبی دارد امنیت قوی ای ندارد!

2-خدمات پرداخت روبیکا

قسمتی دیگر که در این اپلیکیشن مسئول روبیکا مدعی همه کاره‌بودن آن می‌شود، قسمت پرداخت است. که به عنوان مگا پی شناخته می‌شود. پرداخت خدماتی از جمله: پرداخت قبوض مصرفی، ایجاد کیف پول، مدیریت حساب شخصی، پرداخت به صورت سهمی و خرید شارژ برای اپراتورهای مختلف از جمله ایرانسل، همراه اول و رایتل است. از دیگر خدماتی که مسئولین این اپلیکیشن مدعی هستند، درگاهی است برای فروشندگان کالا و خدمات ایجاد می‌شود که با لینک‌های درون برنامه‌های خود، امکان دریافت پول را برای آن‌ها فراهم می‌کند!

البته ما هر چقدر بخش‌های مختلف اپلیکیشن‌ها را زیر و رو می‌کردند از این موارد استفاده می‌کردند و فقط یک بخش در قسمت مگا پی اپلیکیشن روبیکا وجود دارد .این بخش می‌تواند برای سیم کارت‌های ایرانسل، همراه اول و رایتل، بسیار ساده و دارای اشکال باشد، شارژ کرده بود!

مشخص است دقیقاً در چه نسخه‌های امکاناتی وجود دارد که مسئولین روبیکا با افتخار در تبلیغات خود و در سایت اپلیکیشن رسمی، این ویژگی‌ها را معرفی و بزرگ‌نمایی کرده‌اند!

3- دنیای فیلم و سریال (Mega Video)

یکی از نقاط قوت روبیکا، بخش فیلم و سریال آن است که توسط ارائه دهندگان متفاوتی که معمولاً از آن‌ها بر اساس آن‌ها استفاده می‌شود، عرضه می‌شود .اکثر سریال‌های محبوب و پرطرفدار و فیلم‌های روز در این اپلیکیشن وجود دارد. در روبیکا، ارائه دهنده گانی به عنوان: آیو، فیلیمو، فیلم نت، تی‌وی نت، سیمای همراه، فن آوا، اپیدو و آکواریوم حضور دارند .بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های ارائه شده توسط آن‌ها در برنامه روبیکا به صورت رایگان عرضه می‌شوند.

این از اپلیکیشن به نام مگا ویدیو شناخته می‌شود که این پسوند مگا برای سایر بخش‌های روبیکا نیز استفاده می‌شود و به نوعی به عنوان یک شناسه عمومی در آن می‌شود استفاده می‌شود. چه فایده‌ای را ارائه می‌کند تا شخص دیگری را به خطر نیفتد، چرا که از سریال‌هایی که پرطرفدار هستند و فیلم‌های روزی هستند که برای آنها در اپلیکیشن‌های اصلی باید پرداخت، در این بخش وجود ندارد.

با همه این توضیحات، بخش مگا ویدیو اپلیکیشن روبیکا یک کاملا کاربردی است که با ویژگی اول یعنی اینترنت رایگان، یک مزیت بسیار کاربردی می‌شود.

بیشتر بخوانید: اینترنت ضعیف و راه رفع آن

هک روبیکا چگونه انجام می شود؟

برای هک کردن روبیکا سه راه وجود دارد. یکی از راه ها پر هزینه ، دیگری زمان بر و راه سوم بهترین راهی است که می توانید هک روبیکا را انجام دهید.

1-راه اول هک روبیکا؛ پر هزینه

شما می توانید به یک هکر ماهر سفارش هک بدهید. دقت داشته باشید که هیچکسی نمی تواند به شما کمک کند که هکر مناسب را پیدا کنید. گاهی وقت ها استفاده کردن از این روش شانسی است!. یعنی نمی توانید هکر معتبری را پیدا کنید. در بسیاری از نقاط ایران این موضوع شنیده می شود که فردی به یک هکر مبلغی را برای هک پرداخت کرد اما هکر دیگر پیدا نشد!.

یکی از راه هایی که می توانید هکر ها مناسب را پیدا کنید این است که از هکر بخواهید اول شما را هک کند. اگر توانست این کار را انجام دهد حداققل می دانید که واقعا توانایی این کار را دارد. ضمن این که باید به این موضوع توجه کنید که هکر ها مبالغ بسیار زیادی از شما می گیرند!. یعنی هیچ هکری با مبالغی مانند 100 هزارتومان یا 200 هزار تومان این هک را برای شما انجام نمی دهد. بلکه هزینه ی این کار چند میلیونی است!.

بیشتر بخوانید: ابزار های گوگل

2-راه دوم؛ زمان بر

زمان بر بودن یک کار قطعا برای شما مناسب نیست!. اما به هر حال راه دوم این است که زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید. همانطور که می دانید هک ها با ساتفاده از زبان های برنامه نویسی انجام می شود. پس پایه ی اساسی در افرادی که می خواهند هک را انجام دهند این است که هر طور شده برنامه نویسی را به زبان های مختلف به یاد داشته باشند.

شما می توانید با استفاده از انواع آموزش های هکی که در اینترنت وجود دارد آموزش زبان های برنامه نویسی را داشته باشید. اما این روند به هیچ عنوان روند کوتاهی نیست . ممکن است یک سال زمان نیاز داشته باشید که بتوانید برنامه نویسی را یاد بگیرید. یعد از آن باید مدت زمان زیادی را صرف هک های کوچک کنید تا تجربه ی لازم را به دست آورید. بعد از مدتی بالاخره ممکن است بتوانید از سد های امنیتی نرم افزار روبیکا بگذرید و هک روبیکا را انجام دهید.

هک روبیکا

بهترین راه برای هک روبیکا استفاده از نرم افزار های جاسوسی است!

بیشتر بخوانید: برنامه افزایش فالوور

3-راه سوم؛ بهترین راه

بعضی از هکر ها به جای این که هک را فقط برای یک نفر انجام دهند یک نرم افزار هک ساخته اند!. نرم افزار های جاسوسی که وجود دارند در واقع از همین دسته از نرم افزار ها هستند. استفاده کردن از نرم افزار های جاسوسی بهترین راه برای این نوع از هک ها است. چون هم با هزینه ی کم انجام می شوند و هم نیاز به زمان زیادی ندارند. شما برای استفاده از این نرم افزار ها نیازی به این ندارید که زمان زیادی را صرف کنید.

یکی از بهترین نرم افزار های جاسوسی که می توانید استفاده کنید نرم افزار PLCspy است. این نرم افزار توسط هکر های ایرانی تولید شده است و با استفاده از آن به راحتی می توانید علاوه بر هک روبیکا، هک اینستاگرام، تلگرام و واتساپ را انجام دهید. علاوه بر ویژگی های فوق امکان ردیابی گوشی در هر لحظه و همچنین ضبط تماس های تلفنی و پیامک ها را دارد. این مسئله باعث شده است که کاربران ایرانی این نرم افزار به صورت مداوم از این نرم افزار استفاده کنند.

دقت داشته باشید که نرم افزار های جاسوسی دیگری مانند mspy هم هستند که هک ها را انجام می دهند. اما این نرم افزار ها ایران نیستند و برای آن ها باید به صورت ماهانه هزینه های دلاری زیادی بپردازید. علاوه بر این چون روبیکا نرم افزاری ایرانی است ممکن است در هک آن با مشکل مواجه شوید. در حالی که با استفاده از PLCspy هیچ یک از این مشکلات وجود ندارد.

مهم:

نکته ی مهم دیگری که در باره این نرم افزار وجود دارد این است که هزینه ی بسیار کمی برای استفاده از آن باید پرداخت کنید. پس بهترین راه برای شما همین نرم افزار است.

بعد از این که این نرم افزار شروع به کار کند دیتابیس گوی مقابل را هک می کند. این موضوع باعث می وشد که شما به همهی فایل هایی که در حافظه وجود دارد دسترسی داشته باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!