بازگردانی پیج اینستا 🤞- همه روش های بازگرداندن پیج هک شده یا غیر فعال شده

بازگردانی پیج اینستا 🤞- همه روش های بازگرداندن پیج هک شده یا غیر فعال شده

smart watch
ساعت هوشمند چیست و چرا به آن نیاز داریم؟ 🤩- معرفی 10 ساعت هوشمند برتر در 2022
آوریل 15, 2022
ترفند های تلگرام
ترفند های تلگرام !👌 – معرفی 28 ترفند تلگرامی که استفاده شما را 10 برابر راحت می کند!
آوریل 18, 2022

بازگردانی پیج اینستا 🤞- همه روش های بازگرداندن پیج هک شده یا غیر فعال شده

بازگردانی پیج اینستا

بازگردانی پیج اینستا

اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در جهان است . از دست دادن دسترسی به حساب کاربری شما و یا هک اینستاگرام تان می تواند یک سناریوی کابوس برای بسیاری از کاربران باشد. جدا شدن از دوستان و جامعه یک چیز است. اما از دست دادن چندین سال عکس و فیلم می تواند ویرانگر باشد. خوشبختانه، در بسیاری از موارد بازگرداندن پیج اینستا خود چندان دشوار نیست. در این مقاله روش های بازگردانی پیج اینستا به شما توضیح داده می شود .

راهنمای بازگردانی پیج اینستاگرام

برای کمک به شما در این فرآیند، ما این راهنمای مفید را برای بازگرداندن حساب اینستاگرام غیرفعال، هک شده یا حذف شده خود ایجاد کرده ایم. بسته به وضعیت شما، بازیابی حساب ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد. بیایید شروع کنیم!

اما از قبل از شروع این نکته را حتما باید بدانید!. در صورتی که پیج شما فالوور های زیادی نداشته باشد به احتمال زیاد نمی توانید آن را بازگردانی کنید!. به این دلیل که اهمیت این حساب های کاربری زیاد نیست. شما می توانید حساب جدیدی را افتتاح کنید که فعالیت های خود را در آن جا انجام دهید. بسیاری از افراد زمان زیادی را روی باززگردانی پیج های بی ارزش می گذارند که به هیچ عنوان به شما توصیه نمی کنم.

چرا اکانت اینستاگرام من غیرفعال شد؟

دلایل مختلفی برای غیرفعال شدن حساب اینستاگرام وجود دارد و اغلب مدیران بدون هیچ گونه هشداری اعتصاب می کنند. متوجه خواهید شد که حساب شما غیرفعال شده است .زیرا دفعه بعد که سعی می کنید وارد شوید، یک پیام بازشو به شما اطلاع می دهد.

توجه داشته باشید که این به معنای نداشتن رمز عبور/نام کاربری صحیح برای حساب کاربری شما («گذرواژه یا نام کاربری نادرست») نیست. در این صورت، با وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره تلفن و بازنشانی رمز عبور باید مشکل در چند دقیقه برطرف شود. مگر اینکه هک شده باشید که در یک لحظه به آن خواهیم رسید.

بازگردانی پیج اینستا

بازگردانی پیج اینستا نیاز به زمان دارد . پس عجله نکنید!

«پست کردن فعالیت‌های غیرقانونی، سخنان مشوق عداوت و تنفر،  خشونت تصویری و… حساب شما را غیرفعال می‌کند.»

اینستاگرام راهنمایی دقیقی برای علت غیرفعال شدن حساب‌ها ارائه نمی‌کند. اما می‌گوید که این امر به دلیل نقض دستورالعمل‌های انجمن یا شرایط استفاده است. به طور کلی، مواردی مانند فعالیت های غیرقانونی، سخنان مشوق نفرت، برهنگی و خشونت تصویری زمینه ای برای اقدام هستند. استفاده از برنامه های شخص ثالث نیز ممنوع است و حساب شما را غیرفعال می کند. متخلفان مکرر همچنین ممکن است حساب خود را بدون هیچ گونه رجوعی برای همیشه حذف کنند.

بیشتر بخوانید: برنامه هک اینستاگرام PLC

چه کاری باید انجام داد؟

خبر خوب این است که اگر اکانت اینستاگرام به اشتباه غیرفعال شده باشد، بازگردانی پیج اینستا چندان پیچیده نیست. ممکن است چند روز طول بکشد، اما این در مقایسه با ماه‌ها یا سال‌ها عکس‌های موجود در حساب شما چیزی نیست!

هنگامی که پیام اکانت غیرفعال مخوف دریافت می کنید، اولین کاری که برنامه از شما می خواهد انجام دهید بیشتر بدانید. این کار کم و بیش شما را در فرآیند بازگرداندن اکانت غیرفعال شده اینستاگرام خود راهنمایی می کند. اگرچه چند ترفند دیگر وجود دارد که در یک لحظه به آنها خواهیم پرداخت.

دستورات موجود در برنامه را اجرا کنید. اما به خاطر داشته باشید که برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود باید مراحل تجدیدنظر را پشت سر بگذارید. تنها راه این است که به اشتباه غیرفعال شده باشد. گفتن متاسفم برای زیر پا گذاشتن قوانین و قول دادن به اینکه دیگر این کار را انجام ندهید باعث کاهش آن نمی شود.

در درخواست خود دقت بیشتری به خرج دهید

روی درخواست خود در پشتیبانی اینستاگرام پافشاری کنید. می توانید چندین بار در روز درخواست تجدید نظر ارسال کنید تا زمانی که حساب خود را بازیابی کنید.

مکان دیگری که می توانید درخواست تجدید نظر ارسال کنید، صفحه تماس رسمی است. به سادگی فیلدهای مورد نیاز را پر کنید و روی ارسال کلیک کنید تا پرونده شما بررسی شود. باز هم از عذرخواهی بپرهیزید زیرا این به این معنی است که شما مقصر بوده اید. ممکن است در مرحله‌ای از فرآیند از شما خواسته شود که یک سلفی به عنوان تأیید صحت ارسال کنید.

می‌توانید فرآیند تجدیدنظر را هر چند وقت یکبار که دوست دارید تکرار کنید تا زمانی که ناظر ملایم‌تری پیدا کنید. با فرض اینکه شما عمداً هیچ قانون اساسی را زیر پا نگذاشته اید، دریافت پاسخ نباید بیش از چند روز طول بکشد. از پایداری نترسید و در نهایت ممکن است خوش شانس باشید و بازیابی پیج اینستا را انجام دهید.

با این حال، توجه داشته باشید که این فرآیند می تواند مدت زیادی طول بکشد. اگر می‌خواهید بلافاصله به اینستاگرام بازگردید، بهتر است یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

نحوه فعال سازی مجدد اکانت اینستاگرام

چند سال پیش اینستاگرام گزینه ای را برای غیرفعال کردن موقت حساب خود در زمانی که نیاز به استراحت از پلت فرم رسانه های اجتماعی دارید، اضافه کرد. این کار فقط از طریق مرورگر تلفن همراه یا رایانه (نه برنامه) قابل انجام است. اما تمام محتوای شما را حذف می کند و به نظر می رسد که حساب به طور کلی حذف شده است.

خوشبختانه، بازگرداندن حساب غیرفعال شده اینستاگرام خود بسیار آسان است. کافی است دوباره در هر دستگاهی وارد شوید و حساب شما به طور خودکار دوباره فعال می شود. بسته به مدت زمانی که دور بوده اید، ممکن است لازم باشد با شرایط و ضوابط جدیدی که از زمانی که ترک کرده اید موافقت کنید.

بازگردانی پیج اینستا

برای ارسال درخواست بازگردانی باید مواردی را رعایت کنید

اکانت های اینستاگرام هدف مکرر هکرها هستند. آنها می توانند به دنبال دسترسی به حساب های خصوصی، تلاش برای فروش نام کاربری شما، یا قصد سرقت اطلاعات شخصی شما برای سایر اقدامات شرورانه باشند. به همین دلیل هم بلد بودن روش بازگردانی پیج اینستا تا این حد مهم است.

اگر مشکوک هستید اکانت اینستاگرام شما هک شده است، باید در اسرع وقت اقدام کنید. هرچه هکرها بیشتر به حساب شما دسترسی داشته باشند، آسیب بیشتری می توانند به حریم خصوصی و اعتبار آنلاین شما وارد کنند!

 بیشتر بخوانید: هک اینستاگرام و واتساپ

مراحل فعال سازی مجدد

اولین کاری که باید انجام دهید این است که ایمیلی از اینستاگرام مبنی بر تغییر ایمیل مرتبط با حساب کاربری شما بررسی کنید. اینبهترین راه برای هکرها برای کنترل حساب شماست. با این حال، اگر بتوانید ایمیل را پیدا کنید، می‌توانید فوراً آن را معکوس کنید.

اگر نمی‌توانید ایمیل را پیدا کنید، یک گزینه دیگر برای رفع آن قبل از اینکه خیلی دیر شود وجود دارد. شما می توانید به جای آدرس ایمیل هکر، یک لینک ورود به شماره تلفن خود را درخواست کنید. در صفحه ورود به سیستم، روی دریافت کمک برای ورود به سیستم (در Android) ضربه بزنید یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟ (در iOS). سپس می توانید شماره تلفن خود را وارد کنید تا یک لینک ورود موقت برای شما ارسال شود. دستورالعمل‌های موجود در آنجا را برای دسترسی مجدد دنبال کنید.

اگر با این کار بازگردانی پیج اینستا انجام شد باید بلافاصله رمز عبور خود را تغییر دهید و دسترسی داده شده به هر برنامه شخص ثالث را لغو کنید. همچنین ممکن است متوجه شوید که اکنون چند حساب جدید را دنبال می کنید. تا زمانی که حسابتان ایمن نشده است نگران این موضوع نباشید. پس از اینکه حساب خود را ایمن کردید، زمان زیادی خواهید داشت تا آنها را لغو دنبال کنید

وقتی همه چیز شکست خورد، همچنان می توانید حساب هک شده را گزارش دهید تا دوباره دسترسی پیدا کنید. این کار را با دنبال کردن مراحل زیر انجام دهید و باز هم از پایداری نترسید.

بازگردانی پیج اینستا

پشتیبانی اینستاگرام برای ایران هم فعال است اما بهتر است که با آی پی های خارجی درخواست خود را بیان کنید

نحوه گزارش هک اکانت برای بازیابی پیج اینستا

در صفحه ورود به سیستم، روی دریافت کمک برای ورود به سیستم (در Android)  یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟ (در iOS) ضربه بزنید.
(فقط اندروید) نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید و روی Next ضربه بزنید.
روی کمک بیشتری نیاز دارید؟ کلیک کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

به عنوان بخشی از این فرآیند، باید یک عکس از خودتان که یک کد امنیتی در دست دارید برای تأیید هویت خود ارسال کنید. برای به حداقل رساندن احتمال هک شدن مجدد، حتما احراز هویت دو مرحله ای را در اسرع وقت فعال کنید.

بیشتر بخوانید: نکات مهم اینستاگرام

نتیجه

اگر شما یا شخصی که اطلاعات ورود به سیستم شما را دارد حساب اینستاگرام شما را حذف کرده باشد، نمی توانید آن را بازیابی کنید. به همین دلیل، باید در به اشتراک گذاری اطلاعات ورود به سیستم خود با دوستان و خانواده بسیار مراقب باشید. و اگر ایمیلی در مورد فعالیت مشکوک دریافت کردید، آن را بسیار جدی بگیرید و رمز عبور خود را تغییر دهید.

اگرچه نمی توانید حساب حذف شده اینستاگرام را بازگردانید، اما می توانید با استفاده از همان آدرس ایمیل یا شماره تلفن یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. شما نمی‌توانید از همان نام کاربری استفاده کنید، و همچنین نمی‌توانید فالوورها یا تصاویر ارسال شده را بازیابی کنید.

دقت داشته باشید که برای بازگردانی پیج اینستا باید هر طور شده دقت زیادی را به خرج دهید. علاوه بر این باید زمان نسبتا زیادی را روی این کار بگذارید تا بتوانید نتیجه بگیرید. پیشنهاد ما به شما این است که در صورتی که می خواهید با استفاده از روش های بالا بازگردانی پیج اینستا را انجام دهید به اعتبار پیج خود توجه کنید. در صورتی که اعتبار پیج شما یعنی فالوور ها و فالووینگ ها زیاد نیستند می توانید به راحتی پیج دیگری تاسیس کنید. اما در صورتی که پیج شما ارزش زیادی دارد حتما به فکر بازگردانی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید