ردیابی شماره تلفن چگونه انجام می شود؟ آیا نرم افزاری برای این کار وجود دارد؟

ردیابی شماره تلفن چگونه انجام می شود؟ آیا نرم افزاری وجود دارد؟

هک گوشی با لینک
هک گوشی با لینک آلوده را چگونه انجام دهیم؟
آوریل 22, 2019
برنامه های هک
بهترین برنامه های هک و ردیابی دنیا را بشناسید❤️
آوریل 25, 2019

ردیابی شماره تلفن چگونه انجام می شود؟ آیا نرم افزاری وجود دارد؟

امروزه با پیشرفت فناوری و آمدن گوشی های هوشمند به بازار، هرکدام از ما صاحب یک یا چند گوشی هوشمند هستیم و در طول روز علاوه بر برقراری تماس بسیاری از کارهای روزمره خود را با تلفن های همراهمان انجام می دهیم. گوشی های هوشمند قابلیت های فراوانی دارند که شاید ما نحوه ی استفاده از تمام قابلیت ها را بلد نباشیم. یکی از قابلیت های مهم تلفن های همراه که بسیاری به دنبال راهی برای استفاده از آن هستند، قابلیت موقعیت یابی و مسیریابی دیگران است. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان از این قابلیت استفاده کرد؟ آیا باید به گوشی شخص موردنظرمان دسترسی داشته باشیم و نرم افزار خاصی را برروی موبایل او نصب کنیم؟ یا اینکه می توانیم ردیابی شماره تلفن وی را بدون دسترسی به موبایل او انجام دهیم؟

در پاسخ به سوالات بالا می توان گفت که هر دو روش امکان پذیر است و شما می توانید باتوجه به امکاناتی که در اختیار دارید یک روش را انتخاب کنید. اما این که چگونه می توان این روش ها را پیاده کرد سوال دیگری است که در ادامه مطلب پاسخ خواهیم داد. امروز در این مطلب قصد داریم بعد از پاسخگویی به چگونگی انجام ردیابی شماره تلفن، نرم افزارهای مخصوص به ردیابی را نیز معرفی نماییم.

آیا ردیابی شماره قابل انجام است؟

پاسخ مثبت است!. افرادی که می خواهند با استفاده از نرم افزار ها این کار را انجام دهند راحت تر به هدف می رسند. به این دلیل که یا شما باید خودتان یک نرم افزار را طراحی و برنامه نویسی کنید یا این که با استفاده از یک نرم افزار دیگر این کار را انجام دهید. به دلیل این که بیشتر افراد توانایی برنامه نویسی را ندارند به شما نرم افزار های ردیابی شماره را معرفی می کنیم.

یک نمونه از نرم افزار های ردیابی با شماره نرم افزار های موسوم به ردیاب تماس هستند. در این نوع نرم افزارها زمانی که تماس با شما گرفته شود می توانید مکان شخص تماس گیرنده را متوجه شوید. در دسته ی دیگری از نرم افزارها می توانید به صورت کلی ردیابی را انجام دهید. یعنی حتما نیازی نیست که آن فرد با شما تماس بگیرد. بلکه به صورت کلی نظارت روی تمام بخش های گوشی هوشمند دارید. در این مقاله هر دو نوع این نرم افزار ها را به شما معرفی می کنیم.

 

ردیابی شماره

ردیابی شماره تلفن

ردیابی شماره تلفن چگونه انجام می شود؟

این که بتوانیم از طریق شماره تلفن یک فرد را ردیابی کنیم، شاید برای برخی از افراد عجیب به نظر برسد، اما باید بگوییم که با پیشرفت روزافزون تکنولوژی دیگر هیچ کاری غیرممکن نیست و ردیابی شماره نیز به تازگی توسط برنامه نویسان حرفه ای دنیا امکان پذیر شده است.

برای ردیابی با شماره تلفن شما نیاز به مهارت و دانش بالایی در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه برنامه نویسی دارید تا بتوانید با کدنویسی های مربوطه، ردیابی شماره تلفن شخص موردنظرتان را انجام دهید که البته یادگیری و داشتن این مهارتها اصلا کارساده ای نیست و به زمان زیادی نیاز دارد.

اما نگران نباشید چرا که برنامه نویسان حرفه ای در سطح دنیا نرم افزارهایی را طراحی و ساخته اند که به شما امکان ردیابی شخص موردنظرتان را بدون داشتن دانش خاصی می دهد. اما شاید این سوال هم برایتان ایجاد شود که این نرم افزارها چگونه ردیابی شماره را انجام می دهند؟ در ادامه به این سوال نیز پاسخ خواهیم داد.

مکانیزم نرم افزار ردیابی شماره تلفن چیست؟

ردیابی شماره

نرم افزار ردیابی شماره

مکانیزم این برنامه نقص امنیتی پیچیده ای نیست ، برنامه تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد.

نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما.

این نرم افزار اطلاعات و موقعیت را از دستگاه متصل دریافت کرده و در بازه های زمانی مشخص و از طریق اینترنت به سرور ارسال می کند.  سپس سرور اطلاعات دریافتی را به دستگاهی که نرم افزار روی آن نصب هست ارسال می کند.

حتی اگر انواع و اقسام برنامه‌های امنیتی را بر روی گوشی نصب کند، خللی در روند این ردیابی ایجاد نخواهد کرد؛ چراکه این ردیابی بر روی شبکه‌ی مخابراتی اتفاق می‌افتد نه بر روی خود گوشی.

موقعیت یابی به چه دلایلی انجام می شود؟

ردیابی شماره به دلایل مختلفی می تواند به شدت مهم باشد. به عنوان مثال:

1- بسیاری از والدین برای فرزندان خود بسیار نگران هستند. این باعث می شود که به صورت مداوم بخواهند آن ها را ردیابی کنند. به عنوان مثال بسیاری از والدینی که به فکر درس و مدرسه ی فرزند خود هستند می خواهند به صورت مداوم آن ها را به کلاس های کنکور یا آزمون های مختلف برسانند. برای این که مطمئن شوند در این برنامه ها اختلالی ایجاد نمی شود از این برنامه ها استفاده می کنند.

2- کارمندان بسیاری هستند که در یک شرکت کار می کنند و مداوم در حال انجام ماموریت هستند. کارمندان در این ماموریت ها باید به مکان های مختلفی سفر گنند. به همین دلیل هم باید به این موضوع توجه کرد که کارمند در زمان های مختلف آیا به موقع در مسیر ها حرکت می کند یا نه. با استفاده از ردیابی می توان این کار را انجام داد.

3- سالمندان زیادی هستند که متاسفانه به بیماری های مربوط به فراموشی مبتلا هستند. این باعث می شود که نیاز به مراقبت های زیادی داشته باشند. یکی از راهکار هایی که می توان از ان ها مراقبت کرد همین برنامه های ردیابی با شماره است. در صورتی که افراد تلاش کنند با استفاده از گوشی سالمندان را پیدا کنند در حالت عادی نمی توانند. اما در صورتی که از این نرم افزار ها استفاده کنند می توانند به شدت در این زمینه نتیجه بگیرند. بنابراین اگر سالمندان اطراف شما هستند و از گم شدن آن ها ترس دارید باید با استفاده از این نرم افزار ها کنترل کنید.

در این مقاله ، ما 5 تا از بهترین برنامه های ردیاب شماره موبایل ، نرم افزار و وب سایتها را لیست کرده ایم . بنابراین هر زمان که بخواهید به راحتی می توانید شماره تلفن ها را ردیابی کنید.

نرم افزار ردیابی شماره تلفن

حال که متوجه شدید امکان ردیابی شماره تلفن وجود دارد، می خواهیم  نرم افزارهایی که در این زمینه بسیار موفق عمل نموده است را معرفی نماییم.

1 : plc spy

PLC SPY نرم افزاری است که به خوبی می تواند ردیابی شماره تلفن شخص موردنظر شما را انجام دهد، این نرم افزار یک نرم افزار نظراتی می باشد که توسط سامانه کنترل فرزند با هدف کنترل و نظارت والدین برروی فرزندان طراحی و ساخته شده است. PLC SPY تنها یک نرم افزار ردیابی نیست، چرا که امکانات و قابلیت های زیاد دیگری را در اختیار والدین عزیز قرار می دهد که در ادامه برخی از آنها را توضیح خواهیم داد.

گزارش تماس ها و شنود مکالمات

ارتباطات ساده اولیه فرزندان شما از طریق تماس های تلفنی می باشد ، سامانه کنترل فرزند با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

ردیابی شماره کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

از جمله راهکارهای ارتباطی فرزندان در جمع خانواده که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند ارسال پیامک است اما plc spy با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین ، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

مدیریت تصاویر و دوربین

تمام تصاویر و مشاهده فضای اطراف فرزندان شما با استفاده از دوربین گوشی وی ممکن می شود.

ردیابی شمارهبرنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

برنامه هک گوشی plc spy

 

PLC SPY در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک و ردیابی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک گوشی با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه هک و دریافت فیلم آموزش نصب آن می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک گوشی با شماره  با نرم افزار plc spy

مابقی برنامه هایی که در ادامه معرفی می کنیم ، به دلیل تحریم ها تنها در صورتی که خارج از ایران باشید قادر به خرید و دانلود خواهید بود.

2 : Number Locator

Number Locator یکی از بهترین و ساده ترین برنامه های ردیاب شماره موبایل است .که در فروشگاه Google Play و App Store موجود است.

می توانید شماره تلفن همراه را وارد کنید . روی دکمه جستجو ضربه بزنید. پس از اتمام ، می توانید اطلاعات مربوط به محل ثبت شماره تلفن را مشاهده کنید.

کاربران باید در نظر بگیرند که این برنامه ردیاب تلفن همراه نیست .بلکه فقط ردیاب شماره موبایل است. گذشته از سادگی ، این یک برنامه جامع است .که موقعیت شماره تلفن را نیز نشان می دهد.

ردیابی شماره

معرفی برنامه های ردیابی شماره

3 : Mobile Number Location

Mobile Number Location یک برنامه ردیاب شماره تلفن همراه رایگان است . که به شما کمک می کند بدون استفاده از اینترنت شماره موبایل ، کدهای STD و ISD و موقعیت مکانی تلفن همراه را جستجو کنید.

با این برنامه می توانید نام شناسه تماس گیرنده تماس های تلفنی ورودی را کشف کنید. این برنامه کدهای ایالت ، شهر ، STD و ISD و شناسه تماس گیرنده زنده را برای شماره های آفلاین و ناشناخته یا خصوصی در اختیار شما قرار می دهد. جدا از آن ، برنامه Mobile Number Location دارای ویژگی های یکپارچه ای است.

مانند یافتن اطلاعات بازاریاب از راه دور ، کدهای شماره گیری کشور و کدهای منطقه است. همچنین ، این برنامه دارای یک ویژگی ردیاب GPS است که به شما امکان می دهد از طریق نقشه موقعیت مکانی مستقیم تلفن را بدست آورید.

4 : Mobile Number Call Tracker

Mobile Number Call Tracker برنامه ای برای ردیابی شماره تلفن همراه است .که هدف آن کاربران هندی است.

این برنامه همچنین به شما کمک می کند تا با استفاده از کدها شماره تلفن های هند را پیدا و شناسایی کنید. می توانید از طریق برنامه ردیاب تماس شماره تلفن همراه ، اطلاعات اساسی مانند ارائه دهنده خدمات شماره تلفن همراه ، شهر ، ایالت و نوع شبکه تلفن همراه را بدست آورید.

یکی دیگر از ویژگی های راحت این برنامه این است که می تواند بدون اتصال تلفن همراه به اینترنت به صورت آفلاین کار کند.

5 : Phone Tracker By Number

Phone Tracker By Number یک ردیاب GPS دقیق و امن است .که به شما امکان می دهد تلفن های همراه و حتی فرزندان خود را بیابید. این برنامه برای کمک به شما در یافتن مکان فرزندان خود کمک می کند.و از طریق شماره تلفن همراه به روشی سریع ، دقیق و راحت ارائه شده است. این برنامه زمانی مفید است که شما کودکان را نظارت می کند. دقیقا  زمانی که بیرون از خانه با دوستان ، همسایگان و یا حتی در مدرسه هستند .

Phone Tracker By Number همچنین امکان ردیابی موقعیت مکانی GPS بین والدین و فرزندان آنها را در یک شبکه امن و خصوصی فراهم می کند. والدین فقط با بررسی تاریخچه برنامه در تلفن های همراه خود. می توانند به راحتی تمام مکان هایی را که در آنها بوده اند مشاهده کنند. می توانید شماره تلفن های همراه نامحدود فرزندان خود را به شبکه خود وارد کرده و استفاده از برنامه را شروع کنید.

این برنامه فقط در Android موجود است. با این حال ، ما یک برنامه مشابه برای iOS پیدا کردیم که از همان عملکردها برخوردار است.

نتیجه گیری

تا مدت ها فقط شرکت های مخابراتی و ارائه دهندپان سیم کارت ها می توانستند ردیابی با شماره را انجام دهند. اما امروزه با توجه به پیشرفت هایی که انجام شده است افراد می توانند با استفاده از این روش ها اقدام به ردیابی کنند.

اکنون  5 ردیاب شماره موبایل به شما معرفی شده است که امروز در بازار موجود است. ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد تا از تماس ناخواسته شماره های ناشناخته که هر از گاهی آزارتان می دهد جلوگیری کند.

ممکن است کسی باشید که همیشه در سفر هستید یا یک کاربر مشتاق تلفن نیستید . به همین دلیل دوست دارید فقط تماس های خاصی را پاسخ دهید. که می دانید از کدام یک از موقعیت های مورد نظر شما دریافت می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید