آموزش ساخت برنامه هک با گوشی !🤠- 5 مرحله ساخت نرم افزار های هک !

آموزش ساخت برنامه هک با گوشی !🤠- 5 مرحله ساخت نرم افزار های هک !

تفاوت رم و رام
تفاوت رم و رام چیست؟ – تفاوت هایی که برای خرید و مقایسه گوشی هوشمند باید بدانید!🤩
می 3, 2022
هک سایت وزارت ارشاد
هک سایت وزارت ارشاد!! 😨- گروه هکر وزارت ارشاد و سایر وب سایت ها در اسفند مشخص شد!
می 6, 2022

آموزش ساخت برنامه هک با گوشی !🤠- 5 مرحله ساخت نرم افزار های هک !

آموزش ساخت برنامه هک

آموزش ساخت برنامه هک

همه ی ما مایل هستیم که بتوانیم برنامه های هکی را تولید کنیم که بتواند کارامد باشد!. حالا تصور کنید که هکر ها که روش این کار را می دانند تا چه اندازه دوست دارند که این برنامه را ایجاد کنند. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش ساخت برنامه هک را ارائه کنیم. دقت داشته باشید که تمام مطالبی که در این مقاله گفته می شود به هیچ عنوان برای این نیست که شما بتوانید افراد دیگر را هک کنید. این کار هکر های امنیتی است که بتوانند ایین برنامه هارا تولید کنند. چون می توانند کودکان یا کارمندان را کنترل کنند!.

آیا آموزش ساخت برنامه هک واقعا وجود دارد؟

ساخت برنامه هایی که عادی باشند هم زمان زیادی می برد. تصور کنید که برای ساخت یک بازی کاملا معمولی چه فرایند های سختی برای برنامه نویسی و منظم کردن اطلاعات پیش برده می شود. برای هک کردن افراد مختلف باید به این مسئله فکر کنید که آیا این مسئله قانونی است یا نه. همچنین این مسئله که آیا می توانید با وجود سیستم های امنیتی پیشرفته این کار را انجام دهید؟

1-آیا آموزش ساخت برنامه هک یا ساخت برنامه هک قانونی است؟

آموزش ساخت برنامه هک و هر فعالیت دیگری که می تواند باعث شود که شما یا فرد دیگری هک شوید غیر قانونی است. به همین دلیل هم این موضوع را باید در مورد قوانین هر کشوری جداگانه بررسی کرد. در مورد ایران هم این مسئله صدق می کند. یعنی افراد نمی توانند بدون این که اجازه ی افراد را داشته باشند شروع به هک کردن کنند. مشخص است که هیچ کسی هم اجازه ی هک شدن را نمی دهد!. بنابراین اگر می خواهید یک برنامه هک تولید کنید که به صورت غیر قانونی افراد مختلف را هک می کند بهتر است که دست به کار نشوید!.

2-آیا با وجود امنیت بالای گوشی های هوشمند این مسئله امکان پذیر است؟

بله!. بسیاری از نرم افزار های جاسوسی و نرم افزار های هک وجود دارند که می توانند افراد مختلف را هک کنند. این برنامه ها به صورت مداوم به روز رسانی می شوند و می توانند با وجود پیشرفت امنیت، هک را باز هم انجام دهند. همانطور که امنیت گوشی های هوشمند روز به روز افزایش پیدا می کند مهارت هکر ها هم روز به روز افزایش پیدا می کند.

آموزش ساخت برنامه هک

گوشی های هوشمند مختلف نیاز به نسخه های مختلفی از برنامه های هک دارند

مراحل ساخت نرم افزار ها (برای ساخت نرم افزار هک هم باید همین مراحل را دنبال کنید)

1. ایده آفرینی

هدف ساده است. هر دو تیم تجاری و توسعه باید در پی یک هدف باشند.من توصیه می کنم در طول توسعه برنامه روی این 3 نکته تمرکز کنید

MVP – حداقل محصول قابل دوام برای ورود به بازار
چشم انداز میان مدت (1 ساله)
بینایی بلند مدت (3-5 سال)

فقط یک یادآوری کوچک: مطمئن شوید که محصول/پروژه شما ارزش پیشنهادی واضحی دارد.

دید بلند مدت

ابتدا، لازم است چشم انداز بلند مدت خود را یادداشت کنید. این جهت کلی به شما کمک می کند تا فناوری های مناسب را برای توسعه انتخاب کنید. همچنین، به لطف آن، خواهید دانست که در دراز مدت به چند تیم توسعه دهنده نیاز خواهید داشت و آنها باید چه مهارت هایی داشته باشند. آیا به یک تیم توسعه iOS، اندروید یا وب یا همه آنها نیاز دارید؟

داشتن یک برنامه برای عملکردها و ابزارهایی که می‌خواهید وب‌سایت یا برنامه شما شامل شود، مهم است، اما این موارد باید در اولویت‌بندی قبل از MVP و پس از MVP قرار گیرند.

چشم انداز میان مدت

در هنگام ایجاد چشم انداز میان مدت برای آموزش ساخت برنامه هک، باید سه نکته اصلی را در نظر بگیرید:

در سال اول روی چه چیزی تمرکز خواهید کرد؟
چقدر سریع پیشرفت خواهید کرد؟
چگونه کل تجارت و توسعه نرم افزار را تامین مالی می کنید؟

آیا قبلاً به سؤالات بالا پاسخ داده اید؟

این پاسخ ها به شما کمک می کند تا از همان ابتدا مقدار مناسبی از منابع را تخصیص دهید. به احتمال زیاد، بیشترین هزینه در ابتدای توسعه اپلیکیشن خواهد بود. از سوی دیگر، به لطف چشم انداز بلندمدت خود، می توانید داده ها و پشتیبانی را برای ادغام API در سایر برنامه های تلفن همراه که قصد دارید در فاز بعدی ایجاد کنید، آماده کنید.

بیشتر بخوانید: حمله DDoS

حداقل محصول قابل دوام – MVP

MVP برای شروع موفق بسیار مهم است. چرا؟

استحکام و تعداد عملکردها مستقیماً بر طول زمان توسعه قبل از ورود به بازار تأثیر می گذارد. این مرحله ای است که بودجه شما عمدتاً بدون درآمد است، اما هزینه های شما بسیار زیاد است.
از سوی دیگر، تلاش برای کاهش هزینه ها تا حد امکان ممکن است کارساز نباشد. فقدان مهم ترین قابلیت ها می تواند منجر به از بین رفتن اعتماد کاربران شود.

بسیاری از شرکت ها به دلایل مختلفی از MVP استفاده می کنند:

برای جمع آوری بازخوردهای مرتبط از بازار،
بخاطر به دست آوردن کاربران اولیه و یافتن پذیرندگان اولیه که محصول اصلی خود را خریداری می کنند،
برای آزمایش کانال های بازاریابی

همیشه ایده خوبی است که به دنبال مشاوره خارجی درباره MVP خود از محققان کاربر، طراحان UX و افرادی باشید که مستقیماً به محصول و تیم شما وابسته نیستند. این افراد دیدگاهی بی‌طرفانه، بازخورد قوی و تجربیات متفاوت به ارمغان خواهند آورد.

آیا این پایان مرحله اول توسعه وب سایت یا اپلیکیشن موبایل است؟ مرحله بعدی طراحی است و یک عادت بسیار رایج این است که از قبل در طول ایده‌آل کردن طراحی کنید. بنابراین بیایید مستقیماً به طرح مفهومی بپردازیم.

 

2. مفهوم طرح

طراحی دستی روشی فوق العاده برای ترجمه ایده های خود بر روی کاغذ است. یک طرح UX واضح تیم را متحد می کند. وقتی همه چیز روی کاغذ است، تقریباً همه افراد شرکت می توانند برنامه را به درستی تصور کنند و بفهمند که در تلاش هستند چه چیزی بسازند.آنچه من شخصاً توصیه می کنم اضافه کردن یادداشت های کوتاه برای توضیح عملکردها به مدیر عامل یا افرادی است که در “دنیای توسعه” زندگی نمی کنند.

داشتن اشکال کامل یا طرح زیبا ضروری نیست. در این مرحله، درک نحوه عملکرد برنامه بسیار مهم است.من همیشه توصیه می کنم به مدت سه روز روی طرح ها کار کنید. یک روز برای ایجاد مفهوم داشته باشید، سپس یک روز استراحت، و سپس دوباره ایده را ارزیابی کنید. این مرحله برای انجام تنظیمات عالی است زیرا در مقایسه با ایجاد تغییرات در مراحل بعدی توسعه تقریباً هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

وقتی روی مفهوم اصلی به توافق رسیدید، زمان آن فرا رسیده است که ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: هک اینستاگرام و واتساپ

آموزش ساخت برنامه هک

هکر ها به صورت مداوم برای ساخت برنامه های هک تلاش می کنند

3. WIRFRAMING

Wireframes معمولا توسط یک طراح UX به عنوان الگویی برای طراحان گرافیک ایجاد می شود تا عناصر گرافیکی را اضافه کنند. این یکی از مهمترین بخش های آموزش ساخت برنامه هک است. وایرفریم های عالی باید بسیار جزئی تر از طرح ها و با صفحه نمایش بیشتر باشند.

 

چرا وایرفریمینگ به خصوص برای پروژه های بزرگتر اهمیت دارد؟

Wireframing هزینه کلی پروژه را کاهش می دهد. در طول این فرآیند، هنوز هم می‌توانید به راحتی تعاملات صفحه خود را با 0 بودجه صرف شده برای طراحی گرافیکی، کدنویسی و برنامه‌نویسی تطبیق دهید یا تغییر دهید.
تجسم واضح از آنچه که هر عنصر و صفحه نمایش انجام می دهد. تعیین عمل به صورت بصری با وایرفریم ها به جای یک سند word بسیار ساده تر است.

وایرفریم ها از شما در برابر غافلگیری های ناخواسته محافظت می کنند. آیا تا به حال با یک طراح وب یا بدتر از آن با توسعه دهندگان نرم افزار سوء تفاهم داشته اید؟ Wireframing مناسب جلوگیری از این مشکل را آسان می کند.

می توانید آزمایش را با مخاطبان هدف خود شروع کنید. هر چه زودتر بازخورد دریافت کنید.یک طراح UX باید روی وایرفریم های شما کار کند و با صاحب محصول مشورت کند تا سوء تفاهم از عملکرد و هدف برنامه های موبایل و وب سایت به حداقل برسد.

در برخی موارد، مانند پروژه های کوچکتر، می توانید مستقیماً از طراحی به طراحی گرافیک رد شوید. این همیشه به کیفیت و وضوح طرح بستگی دارد. توجه داشته باشید که هر تغییری که در فرآیند طراحی گرافیکی ایجاد می‌شود، گران‌تر از تغییراتی است که در طول وایرفریم یا اسکچ ایجاد می‌شود.

توجه: وایرفریم‌ها مخصوصاً برای طراحان گرافیک ایجاد شده‌اند، زیرا می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که کل سفر کاربر کاملاً روان خواهد بود.

4. طراحی گرافیک

هدف یک طراح گرافیک جلب توجه کاربران از نظر احساسی و پشتیبانی از تجربه کاربری روان آنهاست. در مرحله دوم، هدف طراح ایجاد یکپارچگی بصری در کل پروژه شما است.بسیار مهم است که اندازه فونتی خوانا داشته باشید و دکمه ها باید هدفمند و واضح باشند که در صورت کلیک کردن چه اتفاقی می افتد. فضای کافی بین عناصر ایجاد کنید – به خصوص در تلفن همراه – برخی از افراد می توانند انگشتان واقعاً بزرگی داشته باشند.

چه نکات دیگری برای طراحی وجود دارد؟

عناصر فعال و غیرفعال و تفاوت بین آنها را به تصویر بکشید.
جلوه های حرکتی و چگونگی تغییر آن پس از یک تعامل را نشان دهید.
دکمه ها را نشان دهید و همیشه از یک سبک استفاده کنید تا کاربران همیشه بدانند که این عنصر قابل کلیک است.
با یک سبک گرافیکی بمانید و اگر معنای خاصی پشت آن نیست، دو بعدی را با سه بعدی ترکیب نکنید.
اگر از سایه استفاده می کنید، آن را در سراسر وب یکنواخت نگه دارید.

آموزش ساخت برنامه هک

گوشی های هوشمند برای هک شدن نیاز به امنیت کمی دارند!

در نهایت آموزش ساخت برنامه هک، ما طراحی را داریم! پس بیایید کدنویسی کنیم!

توجه: طراحی گرافیک بیشتر برای برنامه نویسان و برنامه نویسان است تا بدانند دقیقاً چه کاری انجام خواهند داد.

5. کدگذاری و برنامه نویسی

برای راه‌اندازی هر برنامه‌ای، ترجیح می‌دهم فرانت‌اند را کدنویسی کنم، اما فقط مهم‌ترین بخش‌های MVP شما را برنامه‌نویسی کنم.چرا؟ اگر خیلی روی برنامه نویسی تمرکز نکنید، می توانید نمونه اولیه برنامه خود را بسیار سریعتر راه اندازی کنید. هرچه سریعتر واکنش کاربران را بدانید، بهتر است پروژه شما شروع به بهبود کند…

آیا آموزش ساخت برنامه هک به صرفه است؟

حالا سوالی که برای شما پیش می آید این است که ارزش آموزش ساخت برنامه هک چقدر است؟.آیا ارزش دارد که این 5 مرحله را بگذرانیم تا بتوانیم برنامه هک را بسازیم؟. مشخص است که جواب هر کسی می تواند متفاوت باشد. با توجه به این مسئله باید در نظر بگیرید که زمان هر کدام از این مراحل یا هزینه ای که برای هر کدام از این مراحل باید صرف کنید حداقل 2 تا 3 میلیون تومان در زمان نوشته شدن این مقاله خواهد بود.

اگر هم بخواهید خودتان این کار ها را انجام دهید مشخص است که باید زمانی را بالای دو سال بگذارید. پس عاقلانه ترین روش این است که از برنامه های هکی که تا به حال طراحی شده است استفاده کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که از برنامه هک PLC spy استفاده کنید.

این نرم افزار ایرانی یکی از بهترین نرم افزار های جاسوسی در سطج جهانی است که به صورت قانونی برای کنترل فرزندان استفاده می شود. بنابراین شما می توانید این  نرم افزار را با هزینه ی بسیار کمی دریافت کنید و شروع به استفاده از ان کنید. کاربران زیادی هستند که اکنون در حال استفاده از این نرم افزار هستند. این مسئله باعث می شود که استفاده کردن از این نرم افزار تجربه ی کاربری خوبی را به شما بدهد

نتیجه

اگر از قبل با روند ساخت نرم افزار ها آشنا بودید به شما یک نرم افزار بسیار مهم معرفی کردیم.آموزش ساخت برنامه هک نیاز به زمان زیادی دارد. شما با استفاده کردن از PLC spy می توانید به هدف خودتان برسید. این برنامه دارای پشتیبانی ایرانی است به همین دلیل هم به هر مشکلی که برخورد کنید می توانید ان را برطرف کنید.

در صورتی که تا به حال با روند ساخت نرم افزار آشنا نبودید می توانید با استفاده از روش هایی که گفته شد نرم افزار بسازید!. البته قطعا می دانید که صرف کردن زمان و یا این همه هزینه های مختلف منطقی نیست. پس به شما هم پیشنهاد می شود که با استفاده از نرم افزار PLC spy بتوانید افرادی که می خواهید را هک کنید.

برای دانلود این نرم افزار می توانید به همین وب سایت مراجعه کنید. بعد از این که مراحل مختلف را انجام دادید می توانید ویژگی های مختلف این نرم افزار را مشاهده کنید. می توانید موقعیت جغرافیایی ، تماس ها ، پیامک ها و یا شبکه های اجتماعی را چک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید