آموزش هک اینستاگرام و تلگرام و دیگر پیام رسان ها از راه دور و بدون دسترسی به رمز عبور

آموزش هک اینستاگرام و تلگرام

هک کردن شماره تلفن
هک کردن شماره تلفن
آگوست 3, 2021
هک اینستاگرام با فیشینگ
همه ی آنچه باید درباره هک اینستاگرام با فیشینگ بدانید
آگوست 4, 2021

آموزش هک اینستاگرام و تلگرام

آموزش هک اینستاگرام و تلگرام

آموزش هک اینستاگرام و تلگرام

بسیاری از شما تا به حال از اینستاگرام و تلگرام استفاده کرده اید. البته اگر تا این لحظه که این متن را می خوانید درگیر طرح صیانت از کاربران نشده باشید!. به هر صورت اطلاعات بسیار مهمی در این دو شبکه رد و بدل می شود که مهم است بدانیم چیست!. گاهی اوقات هک کردن اینستاگرام و تلگرام می تواند قانونی باشد. اما در بسیاری از اوقات ورود به حریم شخصی دیگران است و امری غیر قانونی است. به هر حال اگر می خواهید آموزش هک اینستاگرام و تلگرام را ببینید تا پایان این مقاله همراه ما باشید!.

آنچه در این مقاله آمده است :

  • چرا نیاز به آموزش هک اینستاگرام و تلگرام داریم ؟
  • آیا هک تلگرام و اینستاگرام قانونی است؟
  • آموزش هک اینستاگرام و تلگرام چه محتوایی دارد
  • معرفی روش های نفوذ به این دو اپلیکیشن
  • روش های هک کردن بدون دانستن رمز عبور
  • معرفی برنامه نظارتی

 

چرا نیاز به آموزش هک اینستاگرام و تلگرام داریم؟

به این دلیل که فضای مجازی خطرات زیادی دارد!. ممکن است با خودتان فکر کنید که فضای مجازی با همه ی خوبی و بدی هایش باید فضایی باشد که اطلاعات افراد خصوصی باشد. اما گاهی اوقات این اطلاعات مربوط به فرزندان زیر 18 سال شما می باشد. معمولا کودکان نمی توانند به خوبی از خود محافظت کنند. این باعث می شود که استفاده کردن از انواع شبکه های ارتباطی خطراتی را برای آن ها ایجاد کند.  با توجه به این که امروزه برای دسترسی داشتن به منابع مطالعاتی از گوشی های هوشمند استفاده می شود این امر اهمیت بیشتری پیدا می کند.

زمانی که برای فرزند خود یک گوشی هوشمند یا یک لپتاپ می خرید باید موارد امنیتی را هم رعایت کنید. سال های گذشته تعداد زیادی از کودکان تحت تهدید های اینترنتی قرار گرفته اند. این باعث شده است که نگرانی های والدین بسیار بیشتر شود. به همین جهت است که نرم افزار های مربوط به آموزش هک اینستاگرام و تلگرام بسیار زیاد شده است. پیشنهاد ما به شما این است که برای سالم ماندن فضای مجازی فرزندان خود که احساس خطر می کنید این نوع کنترل را انجام دهید.

 

آموزش هک اینستاگرام و تلگرام

هک کردن پسورد اینستاگرم بسیار سخت است

آیا هک اینستاگرام و تلگرام قانونی است؟

پاسخ منفی است!. حتی آموزش هک اینستاگرام دیگران هم به این راحتی ها و به صورت قانونی ارائه نمی شود. قطعا ورود به حریم شخصی دیگرام نمی تواند قانونی باشد. افرادی که می خواهند با استفاده از هر ابزاری وارد اینستاگرام یا تلگرام شوند مجرم شناخته می شوند. مگر این که این کار برای فرزندان زیر 18 سال آن ها انجام شده باشد. فرزندان زیر 18 سال نمی توانند ادعای مبنی بر ورود والدین به حریم شخصی داشته باشند!.

در صورتی که هک را در مورد افراد دیگری به کار ببرید قطعا به مشکل خواهید خورد. البته روش هایی هم هستند که در صورت هک کردن فرد قربانی متوجه نمی شود توسط چه کسی هک شده است.

آموزش هک اینستاگرام و تلگرام چه محتوایی دارد؟

برای این که آموزش هک اینستاگرام و تلگرام برای شما مفید باشد باید حداقل های فضای مجازی را بدانید. این باعث می شود که در این آموزش بسیار راحت باشید. توجه داشته باشید که اینطور نیست که در آموزش هک اینستاگرام و تلگرام به شما معایب و مزایای آن معرفی می شود. علاوه بر آن به اطلاعاتی که برای هک کردن نیاز دارید اشاره می شود. ضمن این که می توانید برخی از نرم افزار هایی که با آن ها هک به راحتی انجام می شود را پیدا کنید. در ادامه ی مقاله این موضوعات به شما ارائه می شود.

آموزش هک اینستاگرام و تلگرام

 

مزایای هک کردن اینستاگرام و تلگرام

مشخص است که دسترسی شما به اطلاعات اطرافتان بسیار زیادی می شود. می توانید بسیاری از اطلاعاتی که به هیچ عنوان راه پیدا کردن برای شما وجود نداشت دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر این، بسیاری از هک ها توسط والدین برای کودکان انجام می شود. همانطور که گفته شد استفاده  کردن کودکان از فضای مجازی به شدت افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل والدین می توانند برای اطمینان از سلامت کودکان خود در این فضا از هک کردن استفاده کنند.

همچنین در صورتی که یکی از کارفرمایان شرکت ها هستید و می خواهید از کارمندان خود مطمئن باشید می توانید از این هک کردن ها استفاده کنید. دقت داشته باشید که این ها برای کنترل انجام می شود نه برای ورود به حریم خصوصی کاربران. کارفرمایی که برای گسترش شرکت خود در فضای مجازی یک کارمند را استخدام کرده است می تواند با استفاده از هک کردن او را کنترل کند.

روش های هک اینستاگرام و تلگرام

آموزش هک اینستاگرام و تلگرام

اکانت های وریفای شده می تواند بسیار امن تر باشد

1. برنامه های جاسوسی

یکی از روش های اثبات شده برای هک کردن تلفن هدف در تلگرام  یا اینستاگرام شما استفاده از یک برنامه نظارت بر گوشی است. بسیاری از برنامه های نظارتی مانند PLC spy  flexispy ، mspy ، highster mobile و بسیاری دیگر وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. اگر برای هک اینستاگرام به یک برنامه بسیار موثر نیاز دارید ، توصیه می کنیم PLC spy را بارگیری کنید. این برنامه برای این منظور بسیار محبوب و موثر است. علاوه بر این ، این نرم افزار دسترسی به سوابق تماس ، پیام های متنی ، ردیابی موقعیت مکانی ، رسانه تلفن ، فیس بوک ، اسنپ چت و بسیاری دیگر از برنامه های نصب شده را ارائه می دهد.

2. یک هکر اینستاگرامی استخدام کنید

هکرهای زیادی در اینستاگرام وجود دارد که می توانید برای هک اینستاگرام هزینه کنید. قبل از اینکه به هکر اینستاگرام سفارش کنید ، تحقیقات گسترده ای انجام دهید. دقت داشته باشید که استفاده از این روش می تواند هزینه های زیادی هم در بر داشته باشد. چون معمولا هکر ها برای این که یک فرد معمولی را هک کنند ریسک نمی کنند. فقط برای افراد مهم و سلبریتی ها از این روش استفاده می شود.

سفارش هک اینستاگرام را چگونه می توانیم انجام دهیم؟

3. فیشینگ

این روش شامل ایجاد یک وب سایت جعلی اینستاگرام و فریب شخصی است که می خواهید حساب او را هک کنید تا با استفاده از یک صفحه/پیوند جعلی در اینستاگرام وارد اینستاگرام شود. اگر هدف تشخیص ندهد که پیوند جعلی است ، نام کاربر و رمز عبور خود را وارد می کند و پس از انجام این کار ، نام کاربری و رمز عبور آنها برای هکر فاش می شود و حساب آنها به خطر می افتد.

4. Keylogger

این برنامه هر چیزی را که با استفاده از صفحه کلید تایپ یا وارد شده است ، ثبت و ذخیره می کند. به عنوان مثال ، اگر شخص با استفاده از تلفن یا رایانه شما در اینستاگرام وارد شود ، دستگاه یا رایانه شما نام کاربری و رمز عبور خود را ثبت می کند و به راحتی به این اطلاعات دسترسی خواهید داشت. همچنین می توانید راهی برای نصب keylogger در دستگاهی که می خواهید هک کنید و دسترسی به هر چیزی که با استفاده از صفحه کلید تلفن خود تایپ می کنند ، پیدا کنید. بنابراین یکی از مهمترین ابزار هایی که در آموزش هک اینستاگرام و تلگرام با آن در ارتباط هستید همین کی لاگر است.

چون می توانید رمز عبور هایی که برای ورود به حساب کاربری افراد وارد می شود را به وضوح ببینید. حتی مهمتر از آن مسئله ی حساب های بانکی است. در بسیاری از مواقع این حساب ها و اطلاعات مربوط به آن هم می تواند با استفاده از این نرم افزار ها دیده شود.

روش های هک کردن پیام رسان ها بدون دانستن رمز عبور

بسیاری از والدین اذعان دارند که هک کردن حساب فرزندانشان در اینستاگرام بسیار ضروری است . زیرا این امر به آنها کمک می کند تا مراقب آنچه فرزندانشان در فضای دیجیتال به اشتراک می گذارند ، ارسال و دریافت می کنند ، باشند. فضای دیجیتال مملو از مطالبی است که برای کودکان خردسال مناسب نیست. همچنین ، کودکان با همسالان زیادی روبرو هستند .پس اغلب تحت فشار قرار می گیرند تا عادت های بد را رعایت کنند.

اگر والدین بتوانند بر روی تلفن و حساب اینستاگرام فرزندان خود نظارت داشته باشند ، بسیاری از تمایلات ضد اجتماعی از بین می روند.

بسیاری از کارفرمایان همچنین ممکن است در صورت هک کردن حساب کاربری خود در اینستاگرام ، در صورتی که احساس کنند برخی از کارکنان اقداماتی را انجام می دهند که ممکن است سازمان و فعالیت های تجاری آنها را به خطر اندازد ، هک کنند. در دنیای رقابتی امروز ، هر کارمندی که اطلاعات محرمانه و اسرار تجاری را با افراد خارجی و رقبا به اشتراک بگذارد ، یک خطر تجاری و تهدیدی برای موجودیت شرکت محسوب می شود و برای محافظت در برابر چنین اقداماتی ، برخی از سازمان ها ممکن است تصمیم بگیرند دستگاههایی را که برای کارکنان خود ارائه می دهند ، نظارت کنند. .

اگر شما هم به عنوان والدین یا کارفرما قصد هک کردن و آموزش هک اینستاگرام و تلگرام از راه دور و بدون داشتن رمز عبور را دارید ، باید بدانید که بهترین و ساده ترین راه استفاده از برنامه های هک اینستا و تلگرام می باشد.

برخی از برنامه ها به صورت اختصاصی برای هک یک اپلیکیشن یا پیام رسان مثل هک تلگرام ساخته می شوند. اما اگر می خواهید تمام برنامه های موجود در گوشی شخص مورد نظر را هک کرده و پیام های موجود در اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ و … را مشاهده کنید، بهتر است از برنامه های هک گوشی که برای این کار ساخته شده اند استفاده نمایید. در این صورت بدون داشتن رمز عبور می توانید به اینستاگرم ، تلگرام ، واتساپ و دیگر اپلیکیشن ها نفوذ کنید.

در اینجا یکی از بهترین این برنامه ها را معرفی خواهیم نمود.

معرفی برنامه هک اینستاگرام و تلگرام PLC spy

برای این که بدون دانستن رمز عبور بتوانید آموزش هک اینستاگرام و تلگرام را انجام دهید بهترین راه استفاده کردن از نرم افزار های جاسوسی است. یکی از بهترین نمونه های نرم افزار جاسوسی PLC spy است. جالب است که بدانید این برنامه ایرانی است و می توانید از پشتیبانی آن استفاده کنید. در هر زمانی که در این نرم افزار به مشکل خوردید پشتیبانان پاسخگوی شما هستند. بنابراین می توانید این برنامه را دانلود کنید و به راحتی انواع شبکه های اجتماعی را هک کنید!.

PLC SPY با نفوذ به دیتابیس گوشی هدف ( محلی که تمام اطلاعات در آن ذخیره می شود) اطلاعات موجود در تلگرام و اینستا را علاوه بر دیگر اطلاعات همچون تصاویر گالری ، موقعیت مکانی و … در اختیار کاربر قرار می دهد.

نحوه ی نصب برنامه PLC SPY

این برنامه در 3 نسخه ساخته شده است .

  • برای نصب نسخه ی اول می بایست چند دقیقه به گوشی هدف دسترسی داشته و برنامه را در آن نصب کنید .
  • نسخه ی دوم نیازی به دسترسی به گوشی نداشته و هک با شماره تلفن و کد IMEI را انجام می دهد.
  • نسخه ی سوم که کامل ترین نسخه بوده و با نام PLC PLUSS منتشر شده است ، قابلیت هک از راه دور و با ارسال لینک را ارائه می دهد.

برای نصب نسخه ی PLC PLUSS تنها کافی است برنامه را دانلود کرده و آن را به صورت رات یا لینک با ظاهر دلخواه مثلا یک بازی سرگرم کننده یا یک برنامه کاربردی همچون تلگرام بدون فیلتر شکن برای فرزندتان ارسال کنید . سپس از او بخواهید برروی لینک ارسالی شما کلیک کند . به محض کلیک برنامه به طور خودکار نصب و همان لحظه از روی گوشی پنهان می شود تا هدف متوجه عملکرد آن نشود. توجه داشته باشید که سرعت اینترنت در سرعت عملکرد برنامه تاثیر بسزایی دارد.

 

جهت دریافت آموزش کامل نسخه های PLC SPY و دانلود آنها برروی لینک آبی رنگ زیر کلیک نمایید.

 

دانلود هک از راه دور با شماره PLC SPY

 

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید به شماره 09308873383 در واتساپ پیام ارسال کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید