آموزش هک گوشی با شماره موبایل در 10دقیقه از راه دور و بدون دسترسی فیزیکی

آموزش هک گوشی با شماره

آموزش هک اینستاگرام با instasheep
آموزش هک اینستاگرام با instasheep
جولای 28, 2021
هک گوشی از راه دور با برنامه
هک گوشی از راه دور با برنامه ( معرفی برترین برنامه های دنیا )
جولای 31, 2021

آموزش هک گوشی با شماره

آموزش هک گوشی با شماره

آموزش هک گوشی با شماره

امروزه نمیتوان فردی را یافت که بدون گوشی همراه بتواند به راحتی زندگی کند.به همین دلیل هم اطلاعات بسیار زیادی در حال رد و بدل شدن در شبکه های ارتباطی است. یکی از این اطلاعات می تواند اطلاعات مربوط به کارت بانکی باشد .که به صورت مداوم در گوشی های افراد جابجا می‌ شود. در صورتی که فردی این اطلاعات را به دست بیاورد می‌تواند با استفاده از آن ها سوء استفاده های زیادی بکند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم در مورد آموزش هک گوشی با شماره صحبت کنیم.

آنچه در این مقاله خواهید خواند :

 • آیا آموزش هک گوشی با شماره واقعا وجود دارد ؟
 • آیا هک با شماره آسان است ؟
 • چگونه می توان هک موبایل با شماره را انجام داد ؟
 • کارهایی که برای پیدا کردن بهترین برنامه هک با شماره باید انجام داد
 • روش های نفوذ به گوشی با شماره
 • نحوه ی هک تلفن همراه از طریق شماره تلفن

 

آیا آموزش هک گوشی با شماره واقعا وجود دارد؟

همانطور که می دانید نرم افزار ها و برنامه های زیادی هستند که توسعه یافتند. این باعث میشود ترفند هایی که برای هک کردن گوشی وجود دارد بسیار زیاد و در دسترس باشد. باید توجه داشت که برنامه نویس ها و هکر های فراوان نیز وجود دارند. که می توانند آموزش هک گوشی با شماره را در منابع مختلف ارائه دهند اما بعضی از این آموزش ها می تواند در نهایت منجر به هک شدن گوشی خودتان شود شما باید مراقب باشید که از کدام منابع اطلاعاتی در حال دریافت آموزش هستید.

علاوه بر این که آموزش هک گوشی با شماره وجود دارد تعداد بسیار زیادی از نرم افزارها هم این کار را انجام می دهند. برای اینکه هک گوشی را انجام بدهید یا باید خودتان برنامه‌نویس باشید. یا اینکه با استفاده از برنامه هایی که سایر برنامه نویس ها تهیه کرده‌اند هک را انجام دهید.

آیا هک با شماره آسان است؟

قطعا پاسخ منفی است به این دلیل که اگر هک گوشی با شماره آسان بود تا به حال افراد بسیار زیادی در دنیا به راحتی هک شده بودند همه افرادی که در کوچه و خیابان می بینید اگر دسترسی به انواع روش های هک کردن آسان داشته باشند و بتوانند بدون هزینه فردی را هک کنند قطعاً این کار را انجام می دهند.

بنابراین مشخص است که سطح این نوع بسیار بالاست و افراد کمی قادر به انجام آن هستند علاوه بر این برنامه هایی که برنامه نویس ها طراحی کردند معمولاً به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار نمی گیرد بلکه به صورت پولی و یا دارای اشتراک ماهانه هستند.

ضمن اینکه آموزش هک گوشی با شماره می تواند یکی از پیچیده ترین آموزش ها باشد به این دلیل که زمانی که شما دسترسی فیزیکی به گوشی دارید می توانید به راحتی آن را هک کنید. اما زمانی که از فرد هدف مورد نظرتان فقط یک شماره دارید نمی توانید به راحتی هک را انجام دهید. پس شما نیاز به سطح جدیدی از هک‌کردن دارید که هک گوشی با شماره نامیده می شود.

چگونه میتوان هک گوشی با شماره را انجام داد؟

تنها راه شما اگر برنامه نویس نیستید استفاده کردن از برنامه های جاسوسی است . این برنامه ها توسط برنامه نویس های مختلفی طراحی شده و نمونه های داخلی و خارجی زیادی دارند. اما از آنجا که برنامه های خارجی هزینه اشتراک دارند معمولاً ایرانی‌ها آنها را انتخاب نمی کنند. همانطور که می دانید با افزایش قیمت دلار هزینه اشتراک ماهانه این نرم افزارها هم بسیار بالا می‌رود. علاوه بر این به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد ، با داشتن حساب بانکی ایرانی قادر به خرید از هیچ سایتی نخواهید بود .  تنها افرادی که در کشوری به جز ایران اقامت داشته و صاحب حساب بانکی می باشند ، می توانند از سایت های خارجی خرید کنند.

در مقابل تعدادی نرم افزار داخلی طراحی شده است. که با استفاده از آنها می توانید بهترین آموزش هک گوشی با شماره را داشته باشید. حتی در بسیاری از موارد بدون اینکه نیاز به آموزش داشته باشید می توانید این نرم افزار ها را به کار ببرید. تنها با داشتن یک شماره میتوانید از این نرم افزار ها برای هک کردن هدف خود استفاده کنید. به عنوان مثال بهترین و معروفترین نرم افزار جاسوسی که برای نظارت والدین بر فرزندان طراحی شده است PLC spy می باشد.

این نرم افزار توسط متخصصان داخلی و تیم کنترل فرزندان تولید شده است که می توانید از آن با هزینه بسیار کمتری نسبت به نمونه های خارجی و حتی با کیفیت بیشتر استفاده کنید.

آموزش هک گوشی با شماره

آموزش هک گوشی با شماره

برای پیدا کردن بهترین برنامه هک با شماره چه کاری میتوان انجام داد؟

بهترین کاری که شما می توانید انجام بدهید این است که نرم افزارهای مختلفی را شناسایی کنید. در صورتی که با انواع نرم افزارها آشنا باشید می توانید بهترین آنها را انتخاب کنید . چند ویژگی مهم برای آموزش هک گوشی با شماره وجود دارد .که مهم ترین آنها در انتخاب نرم افزار مناسب است به نکات زیر حتما توجه کنید:

۱-نرم افزار امن

بسیاری از نرم افزارهایی که با عنوان نرم افزار های هک در سایت های مختلف و منابع مختلف وجود دارند بد افزار هستند. برنامه‌ها می‌توانند آسیب‌های بسیار زیادی به سیستم عامل شما وارد کنند. علاوه بر این برای هک کردن شما طراحی شده اند. یعنی به جای اینکه هدف مورد نظر شما را هک کنند خود شما هک می شوید . بعد از این که این بدافزار ها را نصب کنید اطلاعات بسیار زیادی از شما به صورت بسیار سریع از گوشی خارج می شود و به احتمال بسیار بالاتری نمی‌توانید آنها را برگردانید.

بنابراین حواستان باشد که قبل از نصب کردن این برنامه ها مجوز هایی که برای نصب برنامه نیاز است حتماً معقول باشند .به عنوان مثال برنامه ای که بخواهد فرد دیگری را هک کند نیازی به کنترل کردن دوربین گوشی خود شما ندارد.

۲- منابع معتبر

یکی از مواردی که در آموزش هک گوشی با شماره باید به آن اشاره کردیم نصب نرم افزارها از منابع معتبر است.خطری که شما را تهدید می‌کند این است که منابع نامعتبر به شما بد افزار معرفی کنند. در واقع این موضوع مرتبط با همان مورد قبل است. یعنی منابع معتبر نرم افزار های معتبری را به شما ارائه می دهند که می توانید با اعتماد فراوان اطلاعات خود را در اختیار آنها بگذارید .

بنابراین حواستان باشد که قبل از نصب کردن این برنامه ها مجوز هایی که برای نصب برنامه نیاز است حتماً معقول باشند .

دقت داشته باشید که فردی که قرار است هک بکنید یکی از فرزندان شماست. بنابراین هرگونه اطلاعاتی که از او سرقت شود می‌تواند به شما هم آسیبی بزند. باید مطمئن باشید که اطلاعاتی که از طریق هک به دست می‌آید فقط و فقط برای شما ارسال می شود. نه برای هیچ دیتابیس دیگری.

۳_هزینه ی مناسب

یکی از ایرادات بسیار مهمی که به برنامه های خارجی وارد می شود هزینه بسیار بالای آن است. که شما باید در ابتدا برای نصب این برنامه‌ها هزینه‌ای را پرداخت کنید که با توجه به قیمت دلار این هزینه ها بالاست علاوه بر این باید یک اشتراک ماهانه یا سالانه خریداری کنید .که هزینه آن را نیز باید بپردازید در بین نرم افزار هایی که برای هک موبایل با شماره به دنبال آن میگردید باید حتماً موضوع قیمت را هم در نظر داشته باشید .برنامه هایی هستند که با قیمت مناسب تر می توانند امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار دهد.

حال یک سری از نرم افزارها را به شما معرفی می کنیم که می توانید با استفاده از آن کار خود را انجام دهید. قبل از هر چیز به این موضوع دقت داشته باشید که هک کردن افراد ورود به حریم شخصی آنهاست . از نظر قانونی برای شما مشکلات زیادی به همراه دارد مگر اینکه این کار را برای کنترل فرزندان و یا نوجوانان زیر ۱۸ سال خود انجام دهید.

یکی از مهمترین نرم افزار هایی که در آموزش هک گوشی با شماره به شما ارائه می شود PLC SPY است. این نرم افزار را در زیر به شما معرفی می کنم. همچنین انواع روش هایی که می توانید آموزش هک شماره تلفن را انجام دهید به شما ارائه داده شده است.

روش های آموزش هک گوشی با شماره

“آیا می توانم تلفن همراه را فقط از طریق شماره تلفن آن هک کنم؟. اگر چنین است ، چگونه می توانم این کار را بدون اطلاع از برنامه نویسی یا هک کردن به آسانی انجام دهم؟ “

من اغلب این پرسش ها را از افراد زیادی دریافت می کنم . از جمله والدین ، همسران ، کارفرمایان هوشیار و انسان های کنجکاو !.

مردم می خواهند بدانند که چگونه تلفن را هک کنند ، در حالی که همه آنها فقط دستشان یه یک شماره تلفن بند است!. این اساساً به این معنی است که فرد نمی تواند تلفن همراه را لمس کند تا بتواند آن را هک کند.

اگر می خواهید پاسخ این سوال را بیابید ، مواردی که من در اینجا به شما می گویم ممکن است برای شما بسیار جالب باشد:

قسمت 1: آیا می توان تلفنی را فقط با شماره هک کرد؟

در یک کلمه ساده- بله. در واقع هک کردن یک تلفن همراه آسان است . حتی اگر تمام آنچه در اختیار دارید شماره تلفن باشد.

در واقع روش های مختلفی برای هک کردن تلفن همراه از طریق شماره آن وجود دارد. انتخاب کاملاً بر اساس کاربر است . بر اساس دانش برنامه نویسی و منابعی که باید در اختیار آنها بگذارد.

حتی می توانید بدون اطلاع از برنامه نویسی یا هر چیز دیگری که نیاز دارید ، یک تلفن همراه را هک کنید. این کار را می توان از راه دور ، از هر گوشه ای از جهان انجام داد.

بدون وقت زیادی از شما ، اجازه دهید در مورد 4 راه هک کردن تلفن با شماره صحبت کنم.

قسمت 2: نحوه هک کردن تلفن شخصی از طریق PLC SPY

اگر به دنبال یک برنامه تلفن همراه معتبر، امن و قابل اعتماد هستید ، PLC SPY را امتحان کنید. با رابط کاربر پسند و بصری آن کاملاً شگفت زده خواهید شد. نیازی به ذکر ویژگی های غنی آن برای نظارت بر هدف از راه دور نیست!

این برنامه در سراسر جهان در 190 کشور توسط میلیون ها کاربر استفاده می شود. به همین دلیل است که رسانه های معتبر به طور مرتب آن را روی پلتفرم های خود نشان می دهند.

PLC SPY دارای یک برنامه بسیار سبک و کم حجم برای اندروید است. برنامه فقط کمتر از 2 مگابایت فضا را اشغال می کند. آیا می خواهید پس از نصب برنامه را حذف کنید؟. جای نگرانی نیست. با یک کلیک می توانید برنامه را از راه دور حذف کنید. علاوه بر این ، برنامه باتری را خالی نمی کند و مخفیانه کار می کند.

راه حل PLC SPY برای  iOS بسیار خاص تر است. این یک راه حل عالی برای کسانی است که می خواهند بدانند چگونه یک تلفن همراه را فقط با شماره هک کنند. راه حل مبتنی بر ابر است. نیازی به نصب هیچ برنامه ای روی تلفن مورد نظر نیست. برای دسترسی به تمام داده ها می توانید از هر مرورگری استفاده کنید.

آموزش هک گوشی با شماره

راه حل مبتنی بر ابر برای هک گوشی

2.1 چرا باید از PLC SPY استفاده کنید؟

آیا می خواهید در مورد ویژگی های منحصر به فرد برنامه PLC SPY بیشتر بدانید؟ بگذارید همه آنها را یکی یکی ببینیم.

 • دریافت لیست تماس ها و پیامک ها از گوشی هدف
 • بررسی تمام پیام ها در شبکه های اجتماعی
 • بررسی زمان خاموش و روشن شدن گوشی
 • اطلاعات مربوط به حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی
 • شنود تماس ها و صدای محیط اطراف
 • نمایش موقعیت مکانی و مسیرهای پیموده شده
 • نمایش تصاویر موجود در گالری گوشی هدف
 • دریافت تصاویر اطراف با دوربین گوشی فرزند

2.2 هک کردن تمام حساب های ایمیل و رسانه های اجتماعی با Android Keylogger

اگر می خواهید با برنامه PLC SPY در دستگاه اندرویدی یک قدم جلوتر بروید ، می توانید از ویژگی keylogger استفاده کنید. با استفاده از این ویژگی ، می توانید تمام فشارهای کلیدی در تلفن مورد نظر را ردیابی کنید.

keylogger هر چیزی را که توسط تلفن توسط هدف تایپ شده است ، ثبت می کند.

keylogger نام کاربری و رمزهای عبور همه حساب های بازدید شده توسط کاربر را ذخیره می کند. بنابراین ، می توانید تمام حساب های ایمیل و رسانه های اجتماعی را هک کنید. این باعث می شود که keylogger یک ویژگی بسیار قدرتمند باشد.

آموزش هک گوشی با شماره

آموزش هک تمام قسمت های گوشی با شماره و نرم افزار plc


2.3 نحوه هک کردن تلفن همراه: آموزش گام به گام

همانطور که گفته شد برای این که هک گوشی با شماره را انجام دهید نیاز است که یک پیامک حاوی لینک آلوده به شخص مورد نظر خود ارسال کنید.

آیا می دانستید که برای هک حساب های رسانه های اجتماعی نیازی به روت نیست؟ PLC SPY از این نظر منحصر به فرد است. اکثر برنامه های جاسوسی از شما می خواهند که برای ردیابی پیشرفته ابتدا عملیات روت/جیلبریک را انجام دهید. با این حال ، PLC این روند را تا حد زیادی ساده می کند. علاوه بر این می توانید با ارسال کردن لینک به گوشی مورد نظر کار خود را انجام دهید.

مراحل نصب برنامه PLC بسیار ساده است و کمتر از 5 دقیقه طول می کشد. این برنامه برای هر دو گوشی Android و iOS در دسترس است.

مرحله 1 : همانطور که مشخص است ، قبل از هر چیز باید نرم افزار plc spy را دانلود کنید. برای دانلود این نرم افزار برروی لینک آبی رنگی که در پایین قرار داده ایم کلیک نمایید.

 

دانلود هک موبایل با شماره plc spy

 

بعد از کلیک وارد صفحه اصلی سایت شده و از آنجا بسته ی مورد نظرتان را انتخاب و خریداری می کنید.

مرحله 2 : رسید خرید و نام کاربری خود را از طریق ایمیل یا واتساپ برای تیم پشتیبانی ارسال می کنید. ( از طریق ایمیل controlfarzand@gmail.com )

تیم پشتیبانی برای شما لینک دانلود برنامه را ارسال خواهد کرد.

مرحله 3 : پس از دریافت لینک دانلود بر روی آن کلیک نمایید ، و صبر کنید تا برنامه نصب شد. حال پس از اتمام نصب از برنامه خارج شده و دوباره برروی آن کلیک کرده و وارد می شوید.

مرحله 4: بعد از ورود دوباره به برنامه notification access را برای برنامه plc فعال کنید. احتمالا یک پنجره برای شما باز می شود که باید گزینه alow را در آن بزنید.

مرحله 5 : در این مرحله کار تمام است و برنامه به طور خودکار از روی گوشی حذف می شود.

 

پنل کاربری

حال می توانید از پنل کاربری خود گوشی فرزندتان را نظارت کنید. می توانید هر آنچه را که می خواهید هک کنید انتخاب کنید و از راه دور به آن دسترسی پیدا کنید. همانطور که مشاهده کردید ، مراحل نصب فقط شامل 5 مرحله آسان است.


2.4 فناوری مخفی کاری برای نظارت مخفیانه بر داده ها

با استفاده از فناوری پیشرفته مخفی کاری ، برنامه PLC SPY در تلفن هدف مخفی می ماند. نماد برنامه درست پس از مراحل نصب حذف می شود. برنامه در پس زمینه کار می کند. از این رو شگفت انگیزترین ویژگی برنامه PLC کار مخفی و محرمانه آن است.

در واقع این یک امر بسیار مهم برای اطمینان از آن است. اگر یک برنامه جاسوسی توجه را به خود جلب کند ، کاربر هدف می داند که تحت نظارت است.


قسمت 3: یک هکر را برای هک کردن تلفن همراه از راه دور و با شماره استخدام کنید

استخدام یک هکر برای هک شماره تلفن می تواند یکی از کارهایی باشد که به شدت به شما اطمینان می دهد. اما هزینه هم دارد!.

امروزه ، اینترنت مملو از تعداد زیادی هکر است که ادعا می کنند هک تلفن را انجام داده اند. اگرچه ممکن است بسیاری از هکرهای واقعی را در اینترنت معمولی پیدا نکنید ، اما یک یا دو ساعت در دارک وب ممکن است یک نسخه اصلی برای شما ایجاد کند.

با این حال ، هزینه استخدام یک هکر می تواند بسیار بالا باشد ، حتی در هزاران دلار. ممکن است برخی از هکرها مایل به کار با قیمت ارزان تر باشند ، اما شما هرگز نمی دانید که آنها واقعی هستند یا نه.

به احتمال زیاد فردی را استخدام می کنید ، به او پول می دهید و در نهایت پول خود را از دست می دهید. توجه داشته باشید ، جهان پر از کلاهبرداری و کلاهبرداران است. علاوه بر این ، ممکن است هکری که شما استخدام کرده اید از همان ترفند ذکر شده در قسمت 1 یا قسمت های دیگر این مقاله استفاده کند.

من حتی داستان هایی از افرادی که هکرها را استخدام می کنند و هکرها پس از دریافت اطلاعات هک شده مردم را باج گیری می کنند ، شنیده ام. بنابراین ، اگر با این روش پیش رفتید ، در هر مرحله احتیاط بیشتری کنید.


قسمت 4: استفاده از WiFi Sniffer برای هک کردن تلفن همراه

وای فای ابزارهای هک اخلاقی هستند که هکرها از آنها برای ارزیابی آسیب پذیری شبکه استفاده می کنند. با این حال ، اگر مهارت فنی خوبی در امور دارید ، می توانید از یک ابزار sniffer WiFi برای هک کردن تلفن همراه از راه دور استفاده کنید. برنامه های متنوعی برای بوگیری WiFi در اینترنت موجود است.

یک sniffer وای فای (که به آن بسته بسته بی سیم نیز گفته می شود) تمام داده های ورودی و خروجی تلفن را تجزیه و تحلیل می کند. این می تواند اطلاعات مفیدی درباره کارهایی که آنها در اینترنت انجام می دهند (مانند فعالیت اینترنتی) به شما ارائه دهد.

آموزش هک گوشی با وای فای

با این حال ، این اطلاعات با بسیاری از چیزهای بی فایده دیگر موجود است ، بنابراین شما باید بدانید که چگونه این اطلاعات را فیلتر کنید.

همچنین ، داده های عمیق مانند پیام های خصوصی آنها را که برنامه هایی مانند PlC SPY می توانند انجام دهند به شما نشان نمی دهد.


قسمت 5:  آموزش هک گوشی با شماره با بهره برداری از آسیب پذیری SS7

این روش برای افرادی که در زمینه برنامه نویسی و ابزارهای هک اخلاقی و حملات سایبری آگاهی بالایی دارند ، یک نردبان فنی است.

SS7 پروتکلی است که فاصله بین دو شبکه تلفن را از بین می برد. مخفف Signaling System No. 7 است و معمولاً توسط شرکت مخابراتی تلفن شما پیاده سازی می شود.

همانطور که شرکت مخابراتی تلفن شما و پیام های SMS شما را اداره می کند ، همه این داده ها از طریق SS7 منتقل می شوند. می توانید از آسیب پذیری های موجود در پروتکل SS7 برای استخراج اطلاعات تماس یا پیام کاربر استفاده کنید.

با این حال ، SS7 به طور کلی توسط سرویس های امنیتی به روز شده و نظارت می شود. بنابراین ، برای بهره برداری از این سیستم ها به سطح بسیار بالایی از تخصص فنی نیاز دارید. همچنین ، در صورت موفقیت ، فقط داده های تماس و پیام آنها را دریافت خواهید کرد.

یادداشتهای پایانی

بعد از توضیحات بالا و آموزش هک گوشی با شماره تلفن ، بلافاصله می توانید تصمیم بگیرید که در کدام دسته قرار می گیرید و می خواهید از کدام روش استفاده کنید. از یک طرف ، ما PLC SPY را داریم ، برنامه ای مناسب برای افرادی که به دنبال راه حل آسان هک هستند.

از سوی دیگر ، روش هایی مانند SS7 exploits وجود دارد که اگر شما یک متخصص فناوری با سالها تجربه در این زمینه هستید ، به خوبی کار می کند. بسته به این که چقدر مهارت دارید می توانید روش های مختلف را امتحان کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید