هک کیف پول + جلوگیری از هک ،روش های هک، امن ترین کیف پول های دیجیتال 🛡

هک کیف پول + جلوگیری از هک ،روش های هک، امن ترین کیف پول های دیجیتال 🛡

نرم افزار جلوگیری از هک شدن گوشی اندروید
نرم افزار جلوگیری از هک شدن گوشی اندروید + معرفی 8 برنامه و 7 نکته امنیتی!🚨
جولای 19, 2022
کپی رایت اینستاگرام
کپی رایت اینستاگرام + رفع مشکل استوری گذاشتن با آهنگ +قوانین کپی رایت را بدانید!🚨
جولای 28, 2022

هک کیف پول + جلوگیری از هک ،روش های هک، امن ترین کیف پول های دیجیتال 🛡

هک کیف پول

هک کیف پول

اگر می خواهید نحوه پرداخت خود را ساده کنید .یا این که نمی خواهید به پول نقد فیزیکی و کارت های اعتباری متکی باشید، ممکن است بخواهید از یک کیف پول دیجیتالی استفاده کنید. که به عنوان کیف پول الکترونیکی نیز شناخته می شود. در گفتگوهای معمولی، مردم همیشه به “کیف پول دیجیتال” اشاره نمی کنند. به هر صورت در این مقاله ما قصد داریم در مورد هک کیف پول با شما صحبت کنیم. به این دلیل که افراد زیادی هستند که تصور می کنند این کیف پول ها ناامن هستند. اگر می خواهید در مورد امنیت کیف پول دیجیتال بیشتر بدانید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

هک کیف پول ؛کیف پول های دیجیتال چگونه کار می کنند؟

یک کیف پول دیجیتال می‌تواند کارت‌های اعتباری، کارت‌های نقدی و شاید برخی موارد اضافی مانند کارت پرواز، رزرو هتل، کارت‌های هدیه و بلیط کنسرت را در خود جای دهد.

به طور کلی، کیف پول دیجیتال یک سیستم پرداخت است که از اطلاعات بانکی و رمز عبور کاربران محافظت می کند .یعنی به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا تراکنش های امن آنلاین، در برنامه ها، فروشگاه ها و حتی در دستگاه های خودپرداز انجام دهند. کیف پول های موبایل با استفاده از ارتباطات میدان نزدیک بدون تماس کار می کنند.که به تلفن شما اجازه می دهد تراکنش ها را از طریق پایانه های پرداخت نزدیک انجام دهد.

توجه داشته باشید که ممکن است نتوانید از کیف پول دیجیتال خود برای همه تراکنش ها استفاده کنید و برخی از کیف پول های دیجیتال بیشتر از بقیه پذیرفته شده اند.

به عنوان مثال، Venmo یک برنامه عالی برای ارسال پول بین دوستان است، اما به طور گسترده در بسیاری از خرده فروشان پذیرفته نشده است.با کاربرد این کیف پول بسیار اوقات، می توانید آنلاین خرید کنید و از پی پال استفاده کنید. اما اگر در فروشگاه فیزیکی هستید، به پول نقد یا کارت نقدی یا اعتباری نیاز دارید.”

همچنین کیف پول های دیجیتالی برای مصرف کنندگانی که دارای ارزهای دیجیتال هستند وجود دارد. با یک کیف پول رمزنگاری شده، می توانید کلید رمزنگاری شخصی خود را ذخیره کنید، وجوه ارسال و دریافت کنید و موارد دیگر.

نحوه انتخاب کیف پول دیجیتال

اینکه کیف پول های دیجیتال برای شما چه معنا دارد به عوامل متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر آیفون دارید، ممکن است از Apple Pay استفاده کنید، در حالی که کاربران اندروید ممکن است از Google Pay استفاده کنند.اکثر کیف پول های الکترونیکی رایگان هستند، اما ممکن است با هزینه هایی روبرو شوید.

بسیاری از کیف‌پول‌های دیجیتال معمولاً هنگام انتقال پول به بانک، از شما کارمزد تراکنش دریافت می‌کنند. به عنوان مثال، اگر درخواست انتقال فوری وجه از حساب Venmo خود به حساب بانکی خود داشته باشید، Venmo 1.5٪ کارمزد دریافت می کند. اما اگر از گزینه استاندارد خود استفاده کنید، که معمولاً وجوه را ظرف یک تا سه روز کاری تحویل می‌دهد، شرکت از این هزینه چشم‌پوشی می‌کند.

می توانید مدت زیادی را صرف تصمیم گیری در مورد نوع کیف پول رمزنگاری کنید.هیچ رویکرد یکسانی برای انتخاب کیف پول دیجیتال وجود ندارد و این برنامه‌ها به سرعت در حال پیشرفت هستند. بنابراین بررسی یا محصول چند ماه پیش ممکن است قدیمی باشد. او می گوید که انواع مختلفی از کیف پول ها وجود دارد که عملکردهای متفاوتی را انجام می دهند و قدرت های متفاوتی دارند. پیدا کنید که چه چیزی برای شما مهم است . امنیت، تجربه کاربر،یا هر چیز دیگری. سپس از آنجا کار کنید.

مهم:

اگر به دنبال یک کیف پول دیجیتال یا چندین مورد از آنها هستید که به طور کامل جایگزین کیف پول فیزیکی واقعی شما شوند، ممکن است هنوز نتوانید آن را پیدا کنید. در بسیاری از ایالت ها، هنوز امکان ذخیره گواهینامه رانندگی یا شناسه ایالتی در گوشی هوشمند شما وجود ندارد.

اما ممکن است به زودی تغییر کند. به عنوان مثال، اپل با چندین ایالت کار می کند تا گواهینامه رانندگی و شناسه های ایالتی را به کیف پول اپل اضافه کند.

آیا کیف پول های دیجیتال ایمن هستند؟

در حالی که یک دزد می تواند کیف پول شما را بگیرد و در چند ثانیه به کارت های اعتباری شما دسترسی پیدا کند، کیف پول های دیجیتال اطلاعات شما را رمزگذاری می کنند تا از آن در برابر هکرها محافظت کنند. حتی اگر کسی تلفن شما را بدزدد، دزد احتمالاً برای دسترسی به اطلاعات در یک کیف پول دیجیتال به رمز عبور یا احراز هویت بیومتریک نیاز دارد. همچنین ممکن است بتوانید کیف پول موبایل خود را از دستگاه دیگری قفل کنید اگر گوشی خود را گم کنید.

کاربران کیف پول های رمزنگاری که نگران ایمنی هستند، پارانوئید نیستند. مردم برای به دست آوردن شما و کیف پول شما تلاش می کنند. اما خوشبختانه، اگر کیف پول مناسبی داشته باشید و به درستی از آن استفاده کنید، این فناوری وجود دارد تا مطمئن شود دارایی های شما ایمن و مطمئن هستند.

هک کیف پول

هک کیف پول توسط هکر ها می تواند تمام سرمایه ها و دارایی های یک فرد را از او بگیرد!

مزایا و معایب کیف پول دیجیتال

نکات منفی و مثبت کمی وجود دارد. البته، احساس شما در مورد این مزایا و نکات منفی متفاوت خواهد بود.

مزایا

کیف پول های دیجیتالی زیادی وجود دارد که جلوگیری از هک کیف پول در آن ها جدی دنبال شده. تنوع کیف پول های الکترونیکی به این معنی است که شما باید بتوانید محصولاتی متناسب با نیاز خود پیدا کنید. لیفشیتز می‌گوید: برای کاربران کریپتو، کیف‌پول‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد و هر کسی می‌تواند کیف پول مناسب را برای نیازها و منابع خود بیابد تا مطمئن شود که کیف پول خود را ایمن و ایمن اداره می‌کند.
کیف پول های دیجیتال راحت هستند. حداقل برای خریداران راحت است

که عادت کرده اند چیزهایی را که قبلاً فقط در کیف پول فیزیکی آنها ذخیره می کردند به صورت دیجیتالی ذخیره کنند.
ویژگی های امنیتی. برای سارق به سختی می تواند اطلاعات موجود در کیف پول دیجیتال شما را نسبت به کیف پول فیزیکی شما به دست آورد.

معایب

کیف پول های دیجیتالی زیادی وجود دارد. چند مورد را امتحان کنید. بسیاری از آنها رایگان هستند. حداقل در حال حاضر – مردم اغلب به چندین کیف پول دیجیتال نیاز دارند تا پول خود را به روشی که می خواهند مدیریت کنند.

کیف پول‌های دیجیتال می‌توانند خرج بیش از حد را تشویق کنند. دسترسی آسان تر به کارت های شما می تواند معایبی داشته باشد. این راحتی می‌تواند زمانی منفی باشد که به این معنی باشد که خرید آنی شما افزایش می‌یابد .زیرا دائماً کیف پول دیجیتال خود را در اختیار دارید. پرداخت‌های دیجیتالی سریع، آسان و معمولاً خودکار هستند. زیرا اطلاعات حساب خود را یک بار وارد می‌کنید و دیگر نیازی به این کار نیست.

ممکن است برای کیف پول الکترونیکی هزینه هایی وجود داشته باشد. هنگام شروع استفاده از کیف پول دیجیتال حتماً به هرگونه کارمزد احتمالی توجه کنید.دنیای کریپتو راه‌های سرمایه‌گذاری نوآورانه زیادی را برای سرمایه‌گذاران خرد در سراسر جهان باز کرده است. اما با فرصت های جدید، دام های بالقوه ای نیز به وجود می آید. هک کیف پول ارزهای دیجیتال از جمله آنهاست. و در حالی که تهدید ناشی از چنین حملاتی قابل توجه است، شما می توانید به روش های مختلفی از خود محافظت کنید.

بیایید ببینیم چگونه هکرها وارد کیف پول شما می شوند و چه کاری می توانید برای جلوگیری از آنها انجام دهید.

بیشتر بخوانید» نرم افزار جلوگیری از هک شدن گوشی اندروید

تکنیک های هک کیف پول دیجیتال

قبل از اینکه به نحوه محافظت از خود در برابر هک کیف پول ارزهای دیجیتال نگاه کنیم، بهتر است به نحوه ورود هکرها به این موارد نگاه کنیم. در زیر، منتخبی از تاکتیک‌هایی که آنها استفاده می‌کنند را خواهید دید.

1. حملات فیشینگ

حملات فیشینگ یک تکنیک رایج سرقت اطلاعات است که توسط هکرها استفاده می شود. مهاجمان از وب‌سایت‌های شبیه‌سازی‌شده استفاده می‌کنند که به طرز چشمگیری شبیه به پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال قانونی هستند تا از اهداف کلاهبرداری کنند. نام‌های دامنه گمراه‌کننده نیز عمداً برای این طرح‌ها انتخاب شده‌اند. به عنوان مثال: Binance.co به جای Binance.com.

از آنجایی که وب‌سایت‌ها در بسیاری از موارد غیرقابل تشخیص هستند، اهداف به راحتی برای ورود به وب‌سایت‌های شبیه‌سازی‌شده و استفاده از اعتبار حساب رمزنگاری‌شده‌شان برای ورود به سیستم مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند. پس از وارد کردن این اطلاعات، داده‌ها به هکرها منتقل می‌شوند. هنگامی که آنها این اطلاعات را دریافت کردند، از آن برای دسترسی به حساب واقعی قربانی در وب سایت قانونی رمزنگاری استفاده می کنند.

2. کیف پول های سخت افزاری جعلی

کیف پول های سخت افزاری جعلی شکل دیگری از هک است که باید از آن آگاه باشید. به طور معمول، هکرها افرادی را هدف قرار می دهند که قبلاً کیف پول سخت افزاری دارند و سپس آنها را فریب می دهند تا از جایگزینی اصلاح شده برای سرقت کلیدهای رمزنگاری استفاده کنند.

در بخش اول ترفند، هدف بسته ای با کیف پول سخت افزاری اصلاح شده دریافت می کند. این بسته معمولاً شامل یادداشتی است که به هدف هشدار می دهد که دستگاه فعلی آنها آسیب پذیر است و باید با کیف پول تحویل داده شده جایگزین شود.

جایگزین ارسال شده معمولا حاوی دستورالعمل هایی است که از کاربر می خواهد دستگاه را به رایانه وصل کند و کلید بازیابی کیف پول رمزنگاری خود را وارد کند. هنگامی که کلیدها وارد می شوند، آنها ضبط می شوند و به هکرها منتقل می شوند و آنها می توانند کیف پول موجود در بلاک چین را باز کنند. دسترسی به کیف پول به آنها امکان می دهد وجوه خود را جمع آوری کنند.

توجه به این نکته مهم است که ارائه دهندگان کیف پول سخت افزاری هرگز از مشتریان کلیدهای بازیابی خود را نمی خواهند. علاوه بر این، آنها هرگز جایگزینی را ارسال نمی کنند، مگر اینکه شما صریحاً درخواست کنید.

3. SMS 2FA Verification Exploits

احراز هویت دو مرحله ای (2FA) از طریق پیامک یکی از متداول ترین فناوری های تأیید اعتبار امروزی است. با این حال، مستعد سوء استفاده‌های نقطه پایانی و حملات مهندسی اجتماعی است.

در برخی موارد، عوامل مخرب می توانند پیام های تأیید پیامک را از طریق تعویض سیم کارت رهگیری کنند. ترفندهای تعویض سیم کارت شامل جعل هویت یک هدف و فریب کارمندان مخابرات برای انتقال کنترل شماره سیم کارت از مالک است. انتقال مالکیت به هکرها این امکان را می دهد که پیام های 2FA متصل به حساب های رمزنگاری کاربر را رهگیری کنند.

ترفندهای پیشرفته تر رهگیری 2FA شامل بهره برداری از ویژگی های سیستم سیگنالینگ 7 (SS7) است. SS7 یک پروتکل مخابراتی است که برای مدیریت ارتباط بین شبکه های تلفن مختلف استفاده می شود. همچنین در فرآیند پیام کوتاه 2FA مرکزی است.

4. بدافزار

هکرها از نسخه های متعدد بدافزار برای هدف قرار دادن سیستم عامل های محبوب مانند ویندوز و macOS استفاده می کنند. برخی از ویروس‌ها برای شناسایی آدرس‌های ارزهای دیجیتال کپی شده و تعویض آن‌ها با آدرس‌های کیف پول متعلق به هکرها برنامه‌ریزی شده‌اند. مبادلات موفقیت آمیز معمولا منجر به ارسال ارزهای دیجیتال به آدرس های ناخواسته تحت کنترل هکرها می شود.

نسخه‌های قبلی این بدافزار عمدتاً سیستم‌ها را با فریب دادن قربانیان به دانلود نرم‌افزارهای مخرب آلوده می‌کردند. با این حال، امروزه اهداف در برخی موارد به وب سایت های مملو از بدافزار هدایت می شوند. پس از دسترسی به وب سایت، کرم ها بلافاصله به دنبال اکسپلویت های دستگاه می گردند و ماژول های کلیپ بورد حیاتی را آلوده می کنند.

در موارد دیگر، کارکنان صرافی رمزارز هدف قرار می گیرند. دسترسی به رایانه های آنها معمولاً به به خطر انداختن زیرساخت های تبادل حیاتی کمک می کند.

هک کیف پول

در صورتی که کیف پول دیجیتال دارید باید با استفاده از همه ی روش ها از آن محافظت کنید

محافظت از کیف پول رمزنگاری شده

از آنجایی که اکنون ایده بهتری در مورد نحوه ورود هکرها به کیف پول‌های ارزهای دیجیتال دارید، می‌توانیم به بررسی راه‌هایی برای محافظت از خود بپردازیم. در زیر، چهار راه برای انجام این کار را خواهید یافت.

1. از کیف پول غیر حضانتی استفاده کنید

اگر دارایی های ارزهای دیجیتال قابل توجهی دارید و معتقدید که وجوه شما در معرض خطر هک شدن است، یک کیف پول غیر حافظ توصیه می شود. کیف پول‌های غیر حافظ به شما کنترل کامل کلیدهای کیف پول رمزنگاری خود را می‌دهند و اگر نمی‌خواهید شخص ثالث دسترسی داشته باشید، ترجیح داده می‌شوند.

با این حال، استفاده از کیف پول غیر حافظ مسئولیت بیشتری در مورد نحوه نگهداری کلیدهای خود می طلبد. در صورت گم شدن می توانید دارایی های رمزنگاری خود را از دست بدهید.داشتن یک استراتژی پشتیبان معقول مهم است. برخی از کاربران به سادگی کلیدهای خود را روی یک کاغذ یادداشت می کنند، اما بهترین گزینه استفاده از کیف پول سخت افزاری است. آنها یک لایه اضافی ازمحافظت در برابر سایت های فیشینگ، حملات سایبری و بدافزارها و فقط نیاز به یک پین برای دسترسی به کلیدهای خصوصی است.

مهم:

برخی از کیف پول‌های سخت‌افزاری دارای ویژگی Multi-Sig برای محافظت بیشتر و استفاده از کلیدهای متعدد هستند. کلیدها را می توان بین افراد علاقه مند به هلدینگ ها توزیع کرد.

Coldcard، Trezor و Ledger کیف پول‌های سخت‌افزاری را با یک گزینه چند امضایی (چند علامت) ارائه می‌کنند. همچنین کیف‌پول‌های رمزنگاری غیرقابل حضانت مبتنی بر وب قابل اعتماد وجود دارد. کیف پول MetaMask یک مثال خوب است.

2. از مبادلات غیرقانونی خودداری کنید

نگه داشتن ذخایر ارزهای دیجیتال در یک صرافی غیرقانونی غیرمسئولانه است. این به این دلیل است که اقدامات امنیتی آنها اغلب مطابق با استانداردهای تنظیم شده نیست. در بسیاری از موارد، مدیریت پشت سر آنها معمولاً بی چهره است. این بدان معنی است که در صورت از دست رفتن وجوه، عواقب کمی وجود دارد.

اکثر صرافی های تنظیم شده در ایالات متحده مستقر هستند. آنها عبارتند از Coinbase و Gemini.

3. از احراز هویت دو عاملی مبتنی بر برنامه استفاده کنید

اگر رمزنگاری خود را در یک صرافی تنظیم شده نگهداری می‌کنید، بهتر است علاوه بر تأیید پیامک، از احراز هویت دو مرحله‌ای مبتنی بر برنامه برای محافظت از حساب خود استفاده کنید. این به این دلیل است که 2FA مبتنی بر پیامک را می توان به راحتی تضعیف کرد.

یکی دیگر از گزینه های مطلوب 2FA، YubiKey است. دستگاه احراز هویت سخت افزاری USB که توسط Yubico توسعه یافته است، از یک کلید هش شده رمزنگاری شده برای تأیید حساب های آنلاین همگام شده پس از اتصال به رایانه استفاده می کند.

4. از استفاده مجدد از رمزهای عبور ایمیل و حساب رمزگذاری شده خودداری کنید

استفاده مجدد از رمزهای عبور در چندین پلتفرم، خطر استفاده هکرها از رمزهای عبور مشابه را برای به خطر انداختن حساب‌های متصل افزایش می‌دهد.یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از این عادت، استفاده از رمزهای عبور منحصربه‌فرد است که به سختی به خاطر می‌سپارند و سپس آن‌ها را در یک سرویس مدیریت رمز عبور ذخیره می‌کنند که رمزگذاری شده نگه می‌دارد.مدیران ارشد رمز عبور نیز با تولید رمزهای عبور منحصر به فرد که می توانند به طور خودکار تغییر کنند نیز به این فرآیند کمک می کنند.

از خود در برابر هک کیف پول ارزهای دیجیتال محافظت کنید

امنیت کیف پول کریپتو در حال تبدیل شدن به یک اولویت اصلی است. زیرا سرمایه‌گذاران خرده‌فروش بیشتری پول خود را در بخش نوپا اما به سرعت رشد می‌کنند. پس جلوگیری از هک کیف پول دیحیتال وظیفه ی شماست.

با پیشرفت تاکتیک‌های هکرها، بهترین کار این است که تمام اقدامات استاندارد محافظت از کیف پول را هنگام معامله در رمزارز انجام دهید. پس از خواندن این مقاله، باید ایده بهتری در مورد آنچه که باید مراقب باشید و چگونه از پول خود محافظت کنید، داشته باشید.

بیشتر بخوانید: برنامه های سرگرم کننده

بهترین و امن ترین کیف پول ها

1-بهترین برای مبتدیان: Coinbase

+

رابط کاربر پسند که به راحتی قابل پیمایش است
نزدیک به 200 دارایی رمزنگاری را پشتیبانی می کند
پشتیبانی از چند امضا و احراز هویت 2 عاملی
توسط یک پلتفرم تجاری معتبر که قادر به جبران دارایی های از دست رفته یا دزدیده شده است پشتیبانی می شود

مسائل امنیتی مشابه و نقاط ضعف به عنوان سایر جایگزین های ذخیره سازی
فقط در دستگاه های تلفن همراه و رایانه لوحی (به جز افزونه Chrome) در دسترس است

چرا آن را انتخاب کردیم:

کیف پول Coinbase را به عنوان بهترین کیف پول رمزنگاری برای مبتدیان انتخاب کردیم، زیرا این کیف پولی بصری و بسیار ایمن است که توسط یک صرافی معروف پشتیبانی می شود.

کیف پول کوین بیس یک کیف پول عالی برای مبتدیانی است که تجربه اندکی یا هیچ تجربه ای در زمینه کریپتو ندارند. این برنامه می‌تواند به اکثر حساب‌های بانکی بزرگ متصل شود و دارای یک رابط کاربری خوش‌آمد و آسان برای پیمایش است که از یک طرح‌بندی ساده سه برگه و عملکردهای کاملاً قابل شناسایی تشکیل شده است. کیف پول کوین بیس می‌تواند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و کلکسیون‌های دیجیتال را ذخیره کند و از بیش از 200 دارایی رمزنگاری پشتیبانی می‌کند – یکی از بزرگترین اعداد در میان کیف‌پول‌های داغ در این لیست.

مهم است که بین صرافی کوین بیس و کیف پول کوین بیس تمایز قائل شوید. کیف پول کوین بیس ممکن است بدون افتتاح حساب در یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال استفاده شود. همچنین غیرقانونی است، به این معنی که کلید خصوصی آن در دستگاه شما ذخیره می شود – نه در سرورهای Coinbase – بنابراین لازم نیست نگران قفل شدن ارزهای خود به هر دلیلی یا در معرض حمله سایبری به وب سایت باشید.

سایر نکات برجسته عبارتند از:

از تراشه Secure Enclave موجود در دستگاه‌های Android، iOS، iPad و Mac برای ارائه احراز هویت بیومتریک (مانند FaceID، TouchID) استفاده می‌کند.دسترسی به صرافی های غیرمتمرکز درون برنامه ای، که می تواند توکن ها را بدون هیچ واسطه ای تبدیل کند.

پشتیبان گیری ابری اختیاری برای محافظت از کلیدهای دیجیتال شما

2-بهترین برای بیت کوین: الکتروم

+

راه اندازی سریع و آسان
امنیت بیشتر از سایر کیف پول های داغ
کارمزد معامله قابل تنظیم
کیف پول ها به لطف تنظیمات سرور دچار خرابی نمی شوند

فقط از تجارت بیت کوین پشتیبانی می کند
راه اندازی و رابط برای مبتدیان ایده آل نیست
بدون پشتیبانی مشتری از طریق چت، ایمیل یا تلفن

چرا آن را انتخاب کردیم:

ما Electrum را به عنوان بهترین کیف پول بیت کوین به دلیل ویژگی های امنیتی گسترده و درجه بالای سفارشی سازی آن انتخاب کردیم.

Electrum که در سال 2011 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین کیف پول های رمزنگاری امروزی است. همچنین یکی از معدود کیف پول‌های رمزنگاری باقی‌مانده است که فقط با بیت کوین معامله می‌کند، ارزی که الکتروم به طور منحصربه‌فردی برای پشتیبانی از آن تجهیز شده است. کیف پول میزبان انواع مختلفی از ویژگی‌های امنیتی قوی است که دیگران فاقد آن هستند، و کاربران همچنین می‌توانند هزینه‌های خود را بسته به مدت زمانی که مایلند برای تکمیل تراکنش منتظر بمانند، تنظیم کنند: کارمزد بیشتری بپردازید، و تراکنش شما سریع‌تر انجام می‌شود.

یکی از بزرگترین دارایی های کیف این است که از مشتری سبک وزن استفاده می کند. کلاینت های Light را می توان در عرض چند دقیقه راه اندازی کرد و فضای کمتری را نسبت به کلاینت های کیف پول سنتی در رایانه شما اشغال کرد. با استفاده از تأیید پرداخت ساده (SPV)، کیف پول تنها بخش‌هایی از بلاک چین را دانلود می‌کند، که بدون به خطر انداختن امنیت، تراکنش‌ها را سرعت می‌بخشد.

سایر نکات برجسته عبارتند از:

کیف پول منبع باز، به این معنی که کد آن برای بررسی در دسترس است، که به ایجاد اعتماد و ایمنی کمک می کند

کارمزد تراکنش سفارشی، به این معنی که کاربران می توانند کارمزدهای خود را بسته به مدت زمانی که مایلند برای تکمیل تراکنش منتظر بمانند، و چندین نوع حساب کاربری مختلف تنظیم کنند.

ادغام با کیف پول های سخت افزاری (KeepKey، Ledger، Trezor) برای ذخیره سازی سرد

احراز هویت دو مرحله ای و پشتیبانی از چند امضا

3-بهترین برای موبایل: Mycelium

+

سازگار با راه حل های محبوب ذخیره سازی سرد (Ledger، Trezor، KeepKey)
حساب های هزینه HD و حساب های صرفه جویی با آدرس واحد در دسترس است
مبادله رمزنگاری درون برنامه ای و مطالب آموزشی
معاملات آفلاین را ارائه می دهد و هک کیف پول را کاهش می دهد

ذاتاً به اندازه کیف پول های سخت افزاری ایمن نیست
ممکن است برای کاربرانی که اولین بار هستند گیج کننده باشد
فقط از توکن های بیت کوین، اتر و ERC-20 پشتیبانی می کند

چرا آن را انتخاب کردیم:

ما Mycelium را به‌عنوان بهترین کیف پول رمزنگاری برای دستگاه‌های تلفن همراه انتخاب کردیم، زیرا تمرکز زیادی روی امنیت و اطلاعات تاریخچه تراکنش‌های پیشرفته دارد.Mycelium یکی دیگر از کیف‌پول‌های رمزنگاری معتبر است که تمرکز زیادی بر بیت‌کوین دارد. این کیف پول که در سال 2008 به بازار معرفی شد، مدت هاست که یک کیف پول نرم افزاری فقط برای موبایل بوده و همچنان یکی از بهترین گزینه ها برای کاربران اندروید و iOS است.

گزینه های امنیتی و تراکنش Mycelium دو مورد از برجسته ترین ویژگی های کیف پول است. این برنامه کاملاً قابل تکرار است، به این معنی که کد آن را می توان تکرار کرد و با نسخه اصلی مقایسه کرد تا هر گونه مشکل امنیتی احتمالی را پیدا کند، و دارای چندین سطح حفاظت از پین است. برنامه کیف پول دارای کارمزد تراکنش های سفارشی با چهار سطح توصیه شده – اولویت کم، عادی، اقتصادی و اولویت – و چندین نوع مختلف حساب کاربری است.

سایر نکات برجسته عبارتند از:

تاریخچه تراکنش پیشرفته که شامل اطلاعاتی مانند ارتفاع بلوک است که یک مکان خاص در بلاک چین است. هزینه های ماینر که به استخراج کنندگان در شبکه بلاک چین پرداخت می شود. و ورودی/خروجی ها که آدرس ها را در یک تراکنش نشان می دهند

عملکرد بین کیف پول از طریق شبکه FIO، که شامل کیف پول های رمزنگاری، صرافی ها و پردازنده های پرداخت پیشرو است.

حالت فقط تماشا که به کاربران امکان می دهد همزمان با پیگیری سهام و معاملات خود، تراکنش های خروجی را غیرفعال کنند.

هک کیف پول

هر نوع کیف پولی یک سری مزایا و معایب دارد

4-بهترین کیف پول آفلاین کریپتو: Ledger Nano X

+

تعداد بسیار زیادی از دارایی های دیجیتال را پشتیبانی می کند
ساخته شده با سخت افزار خاصی که برای محافظت از کلیدهای خصوصی شما طراحی شده است
بلوتوث امکان داد و ستد در برنامه موبایل Ledger Live را فراهم می کند
باتری داخلی با 8 ساعت عمر باتری و هک کیف پول را کاهش می دهد

بسیار گران تر از سایر کیف پول های سرد
استفاده از فناوری بلوتوث ممکن است برای برخی نگرانی حفظ حریم خصوصی باشد
بدون صفحه نمایش لمسی

چرا آن را انتخاب کردیم:

ما Ledger Nano X را به‌عنوان بهترین کیف پول رمزنگاری آفلاین انتخاب کردیم زیرا تعداد ارزهای پشتیبانی‌شده، استانداردهای امنیتی بالا و قابلیت‌های معاملاتی موبایلی دارد.

Ledger یکی از شناخته شده ترین برندهای کیف پول سخت افزاری است که امروزه در دسترس است. محبوبیت اولیه آن با اولین کیف پول آن، Ledger Nano S، یک کیف پول سرد پر از ویژگی و بسیار ایمن آغاز شد. Ledger Nano X با افزودن باتری داخلی و ویژگی‌هایی مانند اتصال بلوتوث و قابلیت‌های مدیریت دارایی بیشتر، موفقیت نانو اس را گسترش می‌دهد.

Ledger Nano X در حال حاضر 162.72 دلار قیمت دارد، با رنگ مشکی مات عرضه می شود و دارای صفحه نمایش 128 در 64 پیکسل برای دوچرخه سواری در برنامه ها است. این کیف پول از بیش از 5500 سکه و توکن پشتیبانی می کند – بیشترین تعداد در لیست ما – و قادر است تا 100 مورد از آنها را به طور همزمان از طریق برنامه های موجود در دستگاه مدیریت کند. اتصال کم انرژی بلوتوث آن ممکن است در هر نقطه خاموش شود و Nano X را قادر می سازد تا با برنامه Ledger Live در دستگاه های Android یا iOS برای تبادل ارزهای دیجیتال در حال حرکت استفاده شود.

سایر نکات برجسته عبارتند از:

تراشه Element Secure Ledger، یک تراشه تخصصی که برای راه‌حل‌های امنیتی پیشرفته – مانند کارت‌های اعتباری و پاسپورت‌ها – استفاده می‌شود و از انواع مختلف حملات محافظت می‌کند.

علاوه بر خرید و فروش رمزنگاری، از برنامه Ledger Live می توان برای وام دادن و به اشتراک گذاشتن کریپتو برای ایجاد درآمد استفاده کرد.

5-بهترین برای دسکتاپ: Exodus

+

از بیش از 200 دارایی رمزنگاری پشتیبانی می کند
سازگار با کیف پول های سخت افزاری Trezor One و Trezor T
به کاربران امکان خرید بیت کوین با Apple Pay را می دهد
پشتیبانی 24/7 مشتری و این که هک کیف پول را کاهش می دهد

کارمزد تراکنش های بالا در صرافی ارز دیجیتال درون کیف پول
فقدان احراز هویت 2 عاملی بومی ممکن است برخی از کاربران را آزار دهد
بدون پشتیبانی از چند امضا

چرا آن را انتخاب کردیم:

ما این کیف پول را به‌عنوان بهترین کیف پول رمزنگاری برای رایانه‌های رومیزی انتخاب کردیم، زیرا سرعت تراکنش‌های آن، سهولت استفاده و عملکردهای متنوع مشتری آن است.

Exodus یکی از جذاب ترین و بصری ترین کیف پول های موجود در بازار است. Exodus که در اصل یک کیف پول فقط دسکتاپ بود، اکنون برنامه هایی برای iOS و اندروید دارد و همچنین با کیف پول Trezor، یک برند محبوب کیف پول سخت افزاری، سازگار است. با این وجود، برنامه کیف پول دسکتاپ همچنان پیشنهاد اصلی کیف است و هر دو هفته یکبار به روز می شود.

یکی از جذابیت‌های اصلی Exodus تعداد ارزهایی است که از آن پشتیبانی می‌کند. این کیف پول از بیش از 200 دارایی رمزنگاری پشتیبانی می کند که تعداد بیشتری از بسیاری از کیف پول های داغ دیگر است. این شامل آلتکوین های تاسیس شده، مانند اتر، لایت کوین، XRP و بیت کوین کش، و همچنین میم کوین های محبوب مانند Dogecoin و Shiba Inu می شود.

سایر نکات برجسته عبارتند از:

هزینه های قابل تنظیم، البته فقط برای تراکنش های بیت کوین از سپتامبر 2021

تعداد فزاینده‌ای از برنامه‌های منتشر شده برای تنوع بخشیدن به عملکرد کیف پول، از جمله برنامه‌هایی برای نمودارهای زنده، شرط‌بندی ارزهای دیجیتال و سپرده‌های ارز دیجیتال

روی یک کلاینت سبک اجرا می شود، به این معنی که از SPV استفاده می کند و بلاک چین های کامل را برای سرعت بخشیدن به تراکنش ها دانلود نمی کند.

6-بهترین برای اتریوم: MetaMask

+

طراحی رابط بصری در افزونه و برنامه مرورگر
می تواند به بازارهای NFT مرتبط شود
از هزاران dApp پشتیبانی می کند و این که هک کیف پول را کاهش می دهد

هزینه های خرید اتر می تواند زیاد باشد
نمی توان بیت کوین را مستقیماً ذخیره کرد

چرا آن را انتخاب کردیم:

MetaMask را به عنوان بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای اتریوم انتخاب کردیم زیرا رابط کاربر پسند آن دسترسی آسان و سریع به هزاران توکن و برنامه غیرمتمرکز را از طریق شبکه اتریوم فراهم می کند.

MetaMask یکی از پر استفاده ترین کیف پول های اتریوم است که بیش از 30 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. این کیف پول می‌تواند ارزهای دیجیتال سازگار با اتریوم را ذخیره و ارسال کند و کاربران را قادر می‌سازد تا با برنامه‌های غیرمتمرکز یا به‌اختصار dApps تعامل داشته باشند. کاربران می توانند با اتصال مستقیم به کیف پول، به بازارهای محبوب NFT مانند OpenSea دسترسی پیدا کنند.

MetaMask تا حد زیادی به دلیل سهولت استفاده و دسترسی آن بسیار محبوب است. طراحی کیف پول جذاب و ساده است و ظاهراً با در نظر گرفتن سرمایه گذاران مبتدی طراحی شده است.هر کسی که از مرورگر Google Chrome، Microsoft Edge، Mozilla Firefox یا Brave استفاده می‌کند می تواند کیف پول را به عنوان افزونه دانلود کند. همچنین می‌توانید برنامه MetaMask را در دستگاه‌های موبایل اندروید یا اپل خود دانلود کنید.

MetaMask همچنین به دلیل قابلیت همکاری خود مشهور است. این کیف پول توانایی افزودن تقریباً هر شبکه بلاک چینی را به برنامه دارد و به طور کامل از شبکه های محبوب Web3 از جمله Polygon، Binance Smart Chain و Avalanche پشتیبانی می کند. این بدان معناست که کاربران می توانند انواع دارایی های دیجیتال را مستقیماً از طریق کیف پول مبادله کنند.

سایر نکات برجسته عبارتند از:

ساخته شده بر روی کد منبع باز، به این معنی که توسعه دهندگان و کارشناسان امنیتی می توانند نرم افزار را برای اطمینان از ایمن بودن آن بررسی کنند.

کاربران کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را دارند. اطلاعات حساب آنها رمزگذاری شده و به صورت محلی ذخیره می شود – هیچ اطلاعاتی هرگز سرورهای MetaMask را لمس نمی کند

به سرعت بین لایه 1 و لایه 2 راه حل های Web3 تعویض کنید

بیشتر بخوانید: برنامه افزایش فالوور اینستاگرام

7-بهترین کیف پول DeFi: Crypto.com

+

کارمزد معاملاتی دلخواه و سرعت تایید را انتخاب کنید
بیش از 250 سکه، از جمله BTC، ETH، CRO، ATOM، DOT و LTC
با بیش از 35 توکن سود کسب کنید و همچنین این که هک کیف پول را کاهش می دهد

اگر کلید خصوصی و عبارت بازیابی خود را گم کنید، وجوه قابل دسترسی نیست
تعویض توکن داخلی دارای محدودیت های جغرافیایی است

چرا آن را انتخاب کردیم:

ما Crypto.com را به دلیل ابزارهای مالی غیرمتمرکز مختلف، فرآیند نصب عالی و چارچوب امنیتی قوی، به عنوان بهترین کیف پول رمزنگاری defi انتخاب کردیم.

کیف پول Crypto.com DeFi یک انتخاب عالی برای کاربرانی است که سفر خود را به سمت امور مالی غیرمتمرکز آغاز می کنند. کیف پول Defi به کاربران امکان کنترل کامل بر دارایی های دیجیتال و کلید خصوصی خود را می دهد که مسئولیت حفظ آنها را بر عهده دارند. آن‌ها همچنین به کاربران اجازه می‌دهند تا ارزهای دیجیتال را به‌صورت ۱ به ۱ مبادله کنند و به طیف گسترده‌ای از ابزارها برای کسب درآمد غیرفعال از ارز دیجیتالی که قبلاً دارند دسترسی داشته باشند – ویژگی‌هایی که برای کیف‌پول‌های معمولی و نگهبانی در دسترس نیستند.

مانند سایر صرافی هایی که دارای کیف پول نگهبانی و غیر حافظ هستند، مهم است که بین این دو تفاوت قائل شویم. کیف پول Crypto.com DeFi ممکن است دانلود شود و برای فعالیت‌های رمزنگاری روزانه کاربران بدون ایجاد حساب در صرافی Crypto.com استفاده شود.

ما همچنین می‌خواهیم به مصرف‌کنندگان یادآوری کنیم که محصولات و خدمات مالی غیرمتمرکز خطرات قابل‌توجهی دارند و باید با احتیاط انجام شوند.

سایر نکات برجسته عبارتند از:

چندین لایه امنیتی، از جمله احراز هویت بیومتریک، احراز هویت دو مرحله‌ای و فناوری Secure Enclave در دستگاه‌های iOS

امکان ایجاد کیف پول های دیجیتال متعدد و وارد کردن کیف پول های دیگر

از طریق ابزار WalletConnect به سایر برنامه های غیرمتمرکز متصل شوید

 

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!