کتاب آموزش هک و معرفی 13 کتاب برای آموزش هک از مبتدی تا پیشرفته

معرفی بهترین کتاب های آموزش هک

هک گالری
هک گالری
می 16, 2021
هک گالری با شماره تلفن
هک گالری با شماره تلفن
می 26, 2021

معرفی بهترین کتاب های آموزش هک

کتاب آموزش هک

این روز ها آموزش هک به عنوان یکی از مهمترین آموزش ها شناخته می شود. بنابراین تعداد زیادی کتاب آموزش هک نیز نوشته شده است که علاقه مندان می توانند از آن ها استفاده کنند. نکته ی مهمی که در ابتدای مقاله و قبل از معرفی کتاب آموزش هک باید توجه کنید این است که تقریبا انواع نفوذ نیاز به برنامه نویسی دارد. افرادی که هکر های ماهر و حرفه ای هستند به چند زبان برنامه نویسی مسلط هستند.

هک اخلاقی چیست؟

هک اخلاقی ، شناسایی نقاط ضعف در سیستم های رایانه ای / شبکه ها و ارائه اقدامات متقابل است. که از نقاط ضعف محافظت می کند. حمله های اخلاقی باید قبل از تحقیق از مالک رایانه اجازه کتبی بگیرند .سپس یافته ها را به طور شفاف گزارش دهند. در ادامه مقاله هر کتاب آموزش هک که معرفی می شود برای استفاده در هک اخلاقی مهم است. بنابراین از این روش ها برای نفوذ به اطلاعات دیگران به منظور دستیابی به اطلاعات شخصی استفاده نکنید.!

در اینجا لیستی از 13کتاب آموزش هک کردن اخلاقی آورده شده است .که باید بخشی از  کتابخانه هکرهای اخلاقی باشد.

 در صورت تمایل می توانید مقاله ی مربوط به آموزش هک گوشی و آموزش هک شماره تلفن را نیز مطالعه نمایید.

13 کتاب آموزش هک

کتاب آموزش هک

معرفی بهترین کتاب های آموزش هک

1) هک کردن: هنر بهره برداری

هک کردن: هنر بهره برداری کتابی است که توسط Jon Erickson نوشته شده است. در این کتاب هک شما با اصول برنامه نویسی C از دید یک هکر آشنا خواهید شد.

همچنین شما می توانید از تکنیک های نفوذ مانند سرریز بافر و ربودن ارتباطات شبکه مطلع شوید. همچنین می توانید با دور زدن محافظت ها ، بهره برداری و غیره آشنا شوید. این کتاب تصویری کامل از برنامه نویسی ، ارتباطات شبکه و غیره ارائه می دهد.

2) مبانی هک و تست نفوذ

مبانی تست  نفوذ توسط پاتریک انگبرتسون نوشته شده است. این به عنوان مقدمه ای برای مراحل لازم برای تکمیل تست نفوذ برای انجام هک اخلاقی از ابتدا تا انتها عمل می کند.

این کتاب به دانش آموزان می آموزد که چگونه می توانند از ابزارهای هک مورد نیاز برای تکمیل تست نفوذ استفاده و تفسیر کنند. هر فصل از این کتاب شامل مثالها و تمریناتی است که برای یادگیری نحوه تفسیر نتایج و استفاده از این نتایج به زبان آموزان طراحی شده است.

3) The Hacker Playbook : راهنمای عملی تست نفوذ

Hacker Playbook برنامه های بازی خود را در اختیار آنها قرار می دهد.این کتاب توسط پیتر کیم نوشته شده . این کتاب آموزش هک اخلاقی یک راهنمای گام به گام است .که بسیاری از ویژگی های هک را به شما می آموزد. همچنین نمونه های عملی و مشاوره مفید از بالای این رشته را ارائه می دهد.

این کتاب شامل آخرین حملات ، ابزارها و آموزه های آموخته شده است. این راهنمای مجاز هک اخلاقی بیشتر به تشریح ساخت یک آزمایشگاه می پردازد. این کتاب موارد آزمایشی را برای حمله مرور می کند و کدهای سفارشی تری را ارائه می دهد.

کتاب آموزش هک

کتاب های The Hacker Playbook

4)هک: هک کامپیوتر ، تست امنیت ، تست نفوذ و امنیت اساسی

Hacking: Computer Hacking، Security Testing کتابی است که توسط گری هال نوشته شده است. این کتاب از اصول اولیه مفهوم تا روش های پیچیده پیچیده را طی می کند. نوشته شده است . که هم برای مبتدیان و هم برای یادگیری پیشرفته مناسب است.

این کتاب هک اخلاقی از زبانی استفاده می کند که مبتدیان می توانند بدون درج جزئیات پیچیده مورد نیاز برای هک رایانه ای ، آن را درک کنند. این کتاب یک کتاب مرجع ایده آل برای دانستن نحوه هک کردن و چگونگی محافظت از دستگاه های شما است.

5) کتاب راهنمای هکر برنامه وب: یافتن و بهره برداری از نقص های امنیتی

کتاب راهنمای هکر برنامه وب ، کتابی است که توسط دافید اشتوتارد نوشته شده است. این کتاب به بررسی انواع فناوری های جدید به کار رفته در برنامه های وب می پردازد. این کتاب تکنیک های پیشرفته حمله هکری را که به ویژه در سمت مشتری ایجاد شده است ، به شما می آموزد.

این کتاب همچنین شامل چارچوب های از راه دور جدید ، HTML5 ، تکنیک های یکپارچه سازی بین دامنه ، جبران رابط کاربر ، شکستن فریم ، حملات فایل های ترکیبی و موارد دیگر است. این کتاب جدیدترین منبع است. در مورد موضوع مهم در مورد کشف ، سوءاستفاده و همچنین جلوگیری از برنامه های وب و نقص امنیتی توضیح می دهد. بنابراین یکی از بهترین های کتاب آموزش هک است.

6) تست نفوذ – مقدمه ای عملی در مورد هک کردن

در Penetration Testing ، یک متخصص امنیت ، محقق و مربی توسط جورجیا ویدمن نوشته شده است. این کتاب مهارت ها و تکنیک های لازم را که هر هکر به آنها نیاز دارد ، به شما معرفی می کند.

همچنین می توانید در مورد اجبار و لیست کلمات ، آزمایش برنامه های وب برای آسیب پذیری ها ، خودکار کردن حملات مهندسی اجتماعی ، دور زدن نرم افزار آنتی ویروس یاد بگیرید. شما اطلاعات پیشرفته ای مانند اینکه چگونه می توانید دسترسی به یک دستگاه را به کنترل کامل  یک شرکت تبدیل کنید جمع آوری خواهید کرد.

کتاب آموزش هک

کتاب آموزش هک

 

7) راهنمای مبتدیان هک کامپیوتر

راهنمای مبتدیان هک رایانه به شما می آموزد که چگونه با دانستن عملکرد هک کردن ، خود را از شایع ترین حملات هک محافظت کنید!. برای یادگیری این تکنیک ها که می توانید این کتاب را بخوانید ، باید از هکرهای جنایتکار جلوتر باشید.

این کتاب روش ها و ابزارهایی را شامل می شود که هم توسط هکرهای جنایتکار و هم از نظر اخلاقی مورد استفاده قرار می گیرد. تمام مباحثی که در اینجا پیدا خواهید کرد ، به شما نشان می دهد چگونه امنیت اطلاعات به خطر می افتد.یا چگونه می توانید حملات سایبری را در یک سیستم پیدا کنید. که سعی دارید از آن محافظت کنید.

8) هکرها و نقاشان: ایده های بزرگ از عصر کامپیوتر

Hackers & Painters: Big Ideas کتاب آموزش هک است که توسط پل گراهام نوشته شده است. این کتاب هک تأثیر مهمی در نحوه تفکر ، نحوه کار ، نحوه توسعه فناوری و نحوه زندگی ما خواهد داشت.

این کتاب شامل موضوعاتی مانند اهمیت طراحی نرم افزار ، نحوه ثروت اندوزی ، تجدید حیات زبان برنامه نویسی ، طراحی دیجیتال ، استارت آپ های اینترنتی و … است.

این کتاب شامل اهمیت زیبایی در طراحی نرم افزار ، نحوه کسب درآمد از هک و آموزش زبان برنامه نویسی است.

9) تست نفوذ پیشرفته: هک کردن امن ترین شبکه های جهان

تست نفوذ پیشرفته: هک کردن امن ترین شبکه های جهان ، هک کردن را بسیار فراتر از Kali Linux و Metasploit می برد.

این کتاب به شما امکان می دهد مهندسی اجتماعی ، برنامه نویسی و بهره برداری از آسیب پذیری را ادغام کنید. این کتاب یک رویکرد چند رشته ای را برای هدف قرار دادن و به خطر انداختن محیط های دارای امنیت بالا ارائه می دهد.

همچنین شامل تکنیک های حیاتی است که تصویر دقیق تری از دفاع سیستم شما ارائه می دهد. مثالهای کدگذاری سفارشی با استفاده از VBA ، C ، Java ، JavaScript و غیره.

10) The Hardware Hacker: ماجراهایی در ساخت و شکستن سخت افزار

هکر سخت افزاری نام کتاب آموزش هک است که توسط آندره هوانگ نوشته شده است. نویسنده تجربیات خود را در زمینه تولید و سخت افزار باز به اشتراک می گذارد. به شما امکان می دهد یک گذشته نگری شغلی روشن و جذاب ایجاد کنید.

این مجموعه از مقاله ها و مصاحبه های شخصی ، موضوعات مربوط به مهندسی معکوس و مقایسه مالکیت شبکه را در بر می گیرد.

این کتاب متن بسیار مفصلی از ساخت هک و جامع است. می توانید مسائل مربوط به سخت افزار منبع باز را بر عهده بگیرید.

11) راهنمای مبتدیان تست نفوذ بی سیم BackTrack 5

راهنمای مبتدیان تست نفوذ بی سیم BackTrack 5 کتابی است از ناشران Packt. با استفاده از کتاب راهنما ، مفاهیم را درک خواهید کرد .همچنین تکنیک های انجام حملات بی سیم را در آزمایشگاه خود درک خواهید کرد.

در این کتاب، هر حمله جدید  و خلاقانه انجام شده توصیف می شود. این کتاب این اطلاعات را در قالب یک تمرین آزمایشگاهی با تصاویر غنی از تمام مراحل مرتبط ارائه می دهد. شما عملا حملات مختلفی را در سازمان خود پیاده خواهید کرد.

 

12) هک کردن: راهنمای زیرزمینی هک کامپیوتر

Hacking: The Underground Guide to Computer Hacking کتابی است که توسط Abraham K White نوشته شده است. این کتاب بهترین ابزارها را برای هک کردن ارائه می دهد و به روش هایی برای محافظت از سیستم های شما اشاره می کند. این کتاب دستورالعمل هایی با خط فرمان ارائه می دهد.

این کتاب موضوعاتی مانند هک کردن در شبکه های بی سیم ، هک کردن اخلاقی ، رمزگذاری رمزگشایی را پوشش می دهد. همچنین با سایر منابع هک کردن بی سیم و سایر موضوعات مرتبط با هک کردن آشنا خواهید شد.

 

کتاب آموزش هک

کتاب آموزش هک

13) هک کردن هکر!: از کارشناسانی که هکرها را سرنگون می کنند بیاموزید

کتاب Hacking the Hacker توسط راجر آ. گریمز نوشته شده است. شما را به دنیای امنیت سایبری می برد. این به شما آنچه در پشت صحنه می گذرد را نشان می دهد. همچنین مردان و زنان در خط مقدم هک! را به شما معرفی می کند.

این کتاب حاوی اطلاعاتی از برترین هکرهای کلاه سفید ، محققان امنیتی ، نویسندگان و رهبران جهان است. این کتاب به معرفی افراد و روش هایی می پردازد که به حفظ امنیت دنیای ما کمک می کنند.

جمع بندی

کتاب هایی که معرفی شد ممکن است به صورت انگلیسی بسیار راحت ترپیدا شوند. اما با احتمال بسیار بالایی بتوانید ترجمه ی آن ها را هم پیدا کنید. به هر صورت افرادی که برنامه نویس هستند معمولا دانش انگلیسی بالایی دارند. پس می توانند از انواع کتاب آموزش هک حتی به زبان انگلیسی استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید