برنامه هک اینستاگرام در 10 دقیقه / به همراه آموزش نصب و راه اندازی با تیم پشتیبانی حرفه ای

حقیقت برنامه هک اینستاگرام چیست ؟ آیا چنین برنامه ای وجود دارد؟

برنامه هک تلگرام plc
برنامه هک تلگرام plc دروغ یا واقعیت ؟
می 27, 2020
ربات هک تلگرام
ربات هک تلگرام واقعا وجود دارد ؟ حقیقتی که باید درباره هک تلگرام بدانید.
می 31, 2020

حقیقت برنامه هک اینستاگرام چیست ؟ آیا چنین برنامه ای وجود دارد؟

برنامه هک اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی با قابلیت های منحصر به فرد خود می باشد، که روز به روز بر این قابلیت ها افزوده می شود. اما یکی از مشکلات بزرگ این شبکه اجتماعی مسئله امنیت اطلاعات و هک شدن برخی از صفحات آن می باشد. همانطور که می دانید هرازگاهی خبر از هک شدن پیج یک سلبریتی و بستن اکانت آن به گوش می رسد. از همین رو بسیاری از افراد ترس هک شدن اکانت خود را دارند که در پست جلوگیری از هک اینستاگرام به خوبی درباره نحوه هک نشدن توسط هکرها توضیح داده ایم. اما از طرفی عده ی دیگری هستند که فکر هک کردن اینستاگرام اشخاص دیگر را دارند. اولین سوالی که در ذهن این افراد ایجاد می شود این است که چگونه می توان این کار را انجام داد ؟ بعد از پرسیدن این سوال و شروع به سرچ در گوگل ، احتمالا با وبسایت هایی آشنا می شوند که تبلیغ برنامه هک اینستاگرام را می کنند.

حال برایشان این سوال ایجاد می شود که آیا واقعا برنامه هک اینستاگرام وجود دارد ؟ آیا می توان تنها با یک برنامه این کار را انجام داد ؟ و بسیاری سوال دیگر که کاربران زیادی هرروزه از ما می پرسند. از همین جهت در این مقاله قصد داریم به تمام سوالات پاسخ داده و ابهامات ذهن کاربران را برطرف نماییم. اما قبل از هرچیز باید بگوییم که هک اینستاگرام به معنی نقض حریم خصوصی افراد می باشد ، و امری غیرقانونی است . مگر در مواقعی که به نیت کنترل فرزندان در این فضا باشد.

مقاله ی مشابه : آموزش هک اینستاگرام با ویدیو

انگیزه کنترل اینستاگرام فرزندان توسط والدین

محبوبیت و همه گیر شدن اینستاگرام در کشور ما فواید بسیاری از جمله بازاریابی تاثیرگذار و ایجاد اشتغال داشته است. اما این همه گیر شدن دردسرهای خاص خود را هم دارد. یکی از دردسرهای مهم این شبکه اجتماعی ، ایجاد یک فضای نامتعارف برای کودکان و نوجوانان می باشد. همانطور که می دانید نظارت کامل بر اینستاگرام تقریبا غیرممکن است. چرا که حتی اگر صفحه ی اینفلوئنسرهای ایرانی را کنترل کرده و بر محتوای آنها نظارت باشد. بازهم صفحه های مبتذل خارجی می تواند یک بستر آسیب زا برای نوجوانان ایرانی فراهم کند.

از همین رو عده ی زیادی از والدین که نگران فعالیت فرزندانشان در این محیط هستند، به فکر کنترل آنها به نحوی کارآمد افتاده اند. اما واقعا چه روشی می تواند برای کنترل بر این فضا کارآمد باشد ؟ آیا هک اینستاگرام فرزند بهترین روش برای کنترل و نظارت بر فعالیت های اوست ؟ اگر جوابتان مثبت است در ادامه همراه ما باشید تا روش های هک اینستاگرام را شناخته و درباره عملکرد برنامه هک اینستاگرام اطلاعاتی به دست آورید.

برنامه هک اینستاگرام حقیقت دارد؟

همانطور که بارها در مطالب گوناگون ذکر کرده ایم ، هک کردن هیچ برنامه و یا سیستمی برای هکرها غیرممکن نیست. اما روش هک و میزان مهارت هکر و البته سطح امنیت برنامه مورد نظر است که سرعت نفوذ به آن برنامه را تعیین می کند. اینستاگرام جزء برنامه های ایمن دنیا به حساب می آید. اما با این تفاسیر بازهم هک کردن آن برای هکرهای حرفه ای دور از ذهن نیست. برنامه هک اینستاگرام که احتمالا بارها تبلیغاتی درباره آن دیده یا شنیده اید ، توسط همین هکرهای حرفه ای ساخته می شوند و در اختیار افراد عادی قرار می کیرند.

اما عده ای در این میان هستند که به طور کلی معتقدند هیچ برنامه هک اینستاگرام و یا تلگرامی وجود ندارد. این افراد معتقدند که اینستاگرام و تلگرام شبکه های امنی هستند و هیچ فردی امکان نفوذ به آنها و دسترسی به اطلاعات موردنظر خود را ندارد.

در پاسخ به این مسئله باید گفت که بله درست است که هک این پیام رسان ها از طریق سرور اصلی دشوار است. این اپلیکیشن ها دارای یک تیم امنیت بسیار قوی هستند. و اعضای این تیم ها دارای مدارک بسیار بالایی در حوزه ریاضیات، برنامه نویسی و … می باشند. همچنین تا به حال هیچکس نتوانسته سرورهای اصلی این شبکه ها را هک نماید. و تمام این موضوعات حاکی از آن است که احتمالا هک شدن تلگرام یا اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی کاری بسیار دشوار می باشد.

برنامه هک اینستاگرام

اما موضوع دیگری که درباره هک اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگر مطرح می شود ، وجود دیتابیس محلی نرم افزارها در هر دستگاه یا سیستم عامل می باشد. همین موضوع یعنی محلی که این برنامه ها در آن نصب و اجرا می شوند ، موجب هک شدن آنها می شود. شاید اکنون بپرسید که با توجه به توضیحات بالا پس چگونه با وجود دیتابیس هک اینستاگرام ممکن می شود ؟ شاید اصلا بخواهید بدانید که دیتابیس چیست که می توان از آن طریق به هک نرم افزارها پرداخت ؟ در ادامه به تمام این سوالات پاسخ خواهیم داد.

دیتابیس چیست ؟

دیتابیس یا همان پايگاه داده  به زبان فارسی ،  در علم كامپيوتر يك مجموعه سازمان يافته از داده ها مي باشد. كه به آساني قابل دسترسي، مديريت و ويرايش است. این پایگاه اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه ها و رایانه ها قابل خواندن و قابل دسترسی باشد ذخیره می شود. اگر بخواهیم ساده تر برایتان توضیح دهیم باید بگوییم که دیتابیس محل نگهداری اطلاعات موجود در هر سیستم عامل یا دستگاهی اعم از گوشی یا کامپیوتر می باشد.

اینستاگرام ، تلگرام یا هر برنامه ی دیگری هم برای اجرا شدن به یک فضای ذخیره در دستگاه مورد نظر نیاز دارند. به طور کلی هر اپلیکیشن، برای ذخیره تنظیمات و احیانا اطلاعات محلی خود، نیاز به یک فضای ذخیره سازی یا همان دیتابیس دارد.

نکته قابل توجه درباره دیتابیس این است که از آنجایی که تمام اطلاعات برنامه در دیتابیس ذخیره می شود ، با پاک شدن این پایگاه داده تمام اطلاعات برنامه نیز پاک می شود. همچنین اگر شخصی بتواند به دیتابیس محلی برنامه ای مثل اینستاگرام نفوذ کند ، در واقع توانسته به تمام اطلاعات موجود در آن برنامه دسترسی پیدا نماید.

برنامه هک اینستاگرام چگونه عمل می کند ؟

حال با توجه به توضیحات بالا احتمالا بازهم برایتان سوال ایجاد می شود ، که برنامه هک اینستاگرام یا تلگرام چگونه به اطلاعات موجود در این اپلیکیشن ها دست پیدا می کنند؟

برنامه هک اینستاگرام یا هر نرم افزار دیگری، شکل های مختلفی دارد. ممکن است یک تروجان یا کیلاگر و یا هرچیز دیگری باشد. اما نکته اصلی درباره تمام این برنامه ها این است که هیچ کدام از آنها نمی توانند برنامه اینستاگرام یا تلگرام را از سرورهای اصلی هک کنند. آنها تنها گوشی هدف را هک کرده و از آن طریق به تمام نرم افزارها دسترسی پیدا می کنند.

بسیاری از این نرم افزارها هنگامی که گوشی هدف را هک می کنند تنها می توانند به پیام ها ، لیست تماس ها ، گالری و موقعیت مکانی دسترسی پیدا کنند. اما برخی از آنها با روت کردن گوشی و باز کردن دسترسی ها ، نمایش تمام فعالیت های هدف در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام را نیز انجام می دهند.

برنامه کنترل اینستاگرام فرزندان plc spy

نرم افزار plc spy یکی از نرم افزارهایی است که قابلیت دسترسی به فعالیت های هدف در شبکه های اجتماعی را علاوه بر کنترل پیامک ها ، شنود تماس ها و نمایش گالری ، ارائه می دهد. این نرم افزار تاکنون توانسته رضایت چندین هزار کاربر را جلب کند.

plc spy توسط سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی شده و در اختیار والدین عزیز قرار گرفته است . تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند .

هک گوشی بدون

این برنامه درواقع گوشی فرزند شما را هک می کند و به سرور اینستاگرام کاری ندارد. حتی اکانت اینستاگرام را هم هک نمی کند. نسخه جدید این نرم افزار که با نام plc plus ارائه داده شده، مثل یک تروجان گوشی موبایل فرزند را هک کرده، و هر فعالیتی که برروی آن انجام شود را برای شما ارسال می کند.

برای استفاده از این نرم افزار می توانید ، به طور مثال به فرزند خود بگویید که تلگرام بدون فیلتر شکن را برای او دانلود کرده اید و از او بخواهید تا برنامه ای که برایش ارسال کردید را باز کند، به محض کلیک فرزندتان بر روی لینک، برنامه نصب می شود و سپس در همان لحظه پنهان می شود تا فرزندتان قادر به تشخیص این که یک برنامه تروجان بوده است نباشد. پس از نصب برنامه تمام اطلاعات موجود در گوشی او برای شما در پنل کاربریتان ارسال خواهد شد.

برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار plc spy و نسخه های آن می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

نرم افز ار هک گوشی plc spy

 

 

همچنین پیشنهاد می شود مقاله ی مربوط به هک اینستاگرام بدون نرم افزار را نیز مطالعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!