هک گوشی بدون نصب برنامه چگونه ممکن است؟❤️ راهی برای هک از راه دور وجود دارد؟

هک گوشی بدون نصب برنامه چگونه ممکن است؟❤️

اپلیکیشن
اپلیکیشن CallApp چگونه کار می کند، به همراه لینک دانلود مستقیم
آگوست 20, 2019
آپدیت جدید تلگرام
آپدیت جدید تلگرام چه امکاناتی را اضافه کرده است؟
آگوست 28, 2019

هک گوشی بدون نصب برنامه چگونه ممکن است؟❤️

هک گوشی بدون

هک گوشی بدون نصب برنامه یکی از مباحث پر حاشیه و البته به عقیده ی برخی نشدنی است . همچنین یکی از دغدغه های کاربران ما نیز هست .

هنگامی که صحبت از هک گوشی ، تلگرام، اینستاگرام، فیس‌بوک و از این قبیل سرویس‌های پیام رسان میشود، هکرها راه کارهای بسیار زیاد و متفاوتی را ارائه می دهند. که اکثر این راهکارها نیازمند نصب برنامه های هک برروی تلفن همراه شخص موردنظر می باشد. اما عده ای از کاربران نیز هستند که به دنبال راهی برای هک گوشی بدون نصب برنامه در موبایل هدف می گردند.

 احتمالا دغدغه ی شما به عنوان خواننده ی این مقاله نیز موضوعات مربوط به هک گوشی می باشد . اگر اینطور نبود قطعا الان در حال خوندن مقاله نبودین. 😉 حالا که تا اینجا اومدین پیشنهاد می کنم تا آخر مقاله همراه من باشین . چرا که قراره کلی اطلاعات جدید درباره ی هک کردن گوشی اونم بدون دسترسی به گوشی هدف و نصب برنامه در گوشی اون به دست بیاری . چه هکر باشی و چه نباشی اینجا جواب همه ی سوالاتت داده میشه.😎

 

هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور چگونه ممکن است؟

می توان گفت برای هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور دو روش وجود دارد . روش اول هک شماره تلفن و سپس از آن طریق نفوذ به اطلاعات گوشی هدف می باشد . که برای هک کردن به این روش هم می توانید کد نویسی ها و عملیات نفوذ را اجرا کرده و هم می توانید از برنامه های هک شماره تلفن استفاده کنید.

روش دوم نیز استفاده از برنامه هایی است که قابلیت هک از راه دور و بدون دسترسی به گوشی هدف را دارند. این برنامه ها برروی گوشی شما به عنوان هکر نصب می شوند ، اما برای نفوذ نیازی به نصب برروی گوشی فرد موردنظرتان ندارند. در ادامه هر دو روش را توضیح خواهیم داد.

روش اول: هک از طریق شماره تلفن

یک مهندس کامپیوتر آلمانی به نام کارستن نوهل (Karsten Nohl) درمورد چگونگی هک گوشی دیگران از راه دور به برنامه‌ی 60 Minutes (ویژه برنامه‌ی شبکه‌ی CBS) گفت:

تنها چیزی که یک فرد هکر برای هک تلفن همراه شما نیاز دارد شماره تلفن شما است. هکر با داشتن شماره‌ تلفن قربانی و هک گوشی آن شخص می‌تواند حرکات او را ردیابی کند، تماس‌های قربانی را گوش کند و حتی پیامک‌های او را از راه دور بخواند.

نوهل همچنین در این باره بیان کرد که آسیب‌پذیری اصلی به خاطر پروتکل ارتباطی در شبکه‌ی مخابراتی است که با این روش هک گوشی با شماره انجام می شود، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

این کارشناس زبده آلمانی که در امنیت اطلاعات مشغول است، برای اثبات این موضوع برروی گوشی موبایل یکی از کارمندان این مرکز تحقیقاتی آزمایشی انجام داد و در نهایت ظرف ۱۵ دقیقه توانست تمام اطلاعات گوشی فرد داوطلب را بدست آورد.

اگر بخواهم بیشتر توضیح دهم ، باید بگویم که برای هک شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده می‌شود. که در انگلستان C7 و در آمریکا CCSS7 نامیده می‌شود و به‌عنوان واسطه بین شبکه‌های تلفن همراه عمل خواهد کرد.

این پروتکل در دهه 1970 معرفی شد و  با وجود به روزرسانی در سال 2000 برای افزودن شبکه IP  از آن زمان تغییر چندانی نکرده است. همانطور که حدس می زنید ، مفاهیم امنیتی آن بسیار قدیمی هستند. از این رو هک کردن آن آسان است.

از طرف دیگر ، این پروتکل در همه جا وجود دارد و تقریباً همه شبکه های سراسر جهان را به هم متصل می کند. نفوذ به SS7 به مهاجمان همان توانایی اپراتورهای تلفن همراه و آژانس های اطلاعاتی را می دهد.

هک گوشی بدون

روش های هک گوشی بدون نصب برنامه از راه دور

 

روش دوم : استفاده از برنامه هایی که قابلیت هک از راه دور را دارند

اگر تا به حال در زمینه ی هک و امنیت فعالیت داشته و یا حتی مقدار کمی مطالعه کرده باشید. حتما می دانید که نفوذ به گوشی یک شخص نیازمند یادگیری مهارت های زیادی است و به راحتی امکان پذیر نمی باشد. همچنین اگر یک هکر آماتور باشید بدون داشتن یک برنامه کمکی اصلا قادر به هک نخواهید بود.

اما افراد متخصص و برنامه نویسان حرفه ای با نوشتن برنامه هایی که قابلیت هک با نصب برنامه و یا بدون نصب برنامه را ارائه می دهد ، کمک شایانی به هکرهای آماتور و یا افرادی که به هر دلیلی قصد کنترل گوشی اطرافیانشان را دارند  ، کرده اند.

اگر برنامه نویسی و مهارت های هک را بلد نیستید ، هیچ راهی به جز استفاده از برنامه های جاسوسی ندارید. در ادامه استفاده از این برنامه ها را بیشتر توضیح خواهیم داد.

انگیزه افراد برای هک کردن گوشی

اما در این جا موضوع مهم این است که کاربران با چه هدفی اقدام به هک دیگران می کنند؟  چرا که هک گوشی بدون اجازه صاحب آن ، کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی می باشد. مگر در مواردی که بخواهند فرزندان و یا اعضای تحت سرپرستی خود را کنترل نمایند. در ادامه قبل از توضیح درباره عملکرد برنامه های هک گوشی بدون نصب ، درباره انگیزه های هک صحبت خواهیم کرد.

گاهی ممکن است شرایط کاری و زندگی خصوصی افراد ایجاب کند که مراقب اطرافیان خود بوده و رفتارهایشان را زیر نظر داشته باشند. به طور مثال اگر احساس کنید که فردی از کارمندانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید از ارتباط فرزندانتان با اشخاص ناشناس در فضای مجازی با خبر باشید. در چنین موقعیتی تنها راهی که احتمالا به نظرتان می رسد، هک گوشی همسر، فرزند و یا کارمندانتان می باشد.

بسیاری از افراد به دلایل قانونی مختلف از برنامه های جاسوسی استفاده می کنند. از جمله کنترل والدین بر تلفن کودک، ردیابی دستگاه گم شده، یا نظارت بر فعالیت های کارمندان. با این حال، این ابزارها همچنین می توانند با نیت مخرب و بدون اطلاع هدف مورد استفاده قرار گیرند.

البته این عمل باید طوری انجام شود که کسی از آن با خبر نشود. اما چطور می توان تلفن همراه یک نفر را بدون اینکه خودش متوجه شود، هک کرد و به اطلاعات آن دسترسی داشت؟ آیا هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور امکان پذیر است؟

چگونه می توان بدون دسترسی و نصب برنامه برروی گوشی هدف ، آن را هک کرد ؟

تا به اینجا متوجه شدید که امکان هک گوشی بدون نصب برنامه در گوشی هدف و از طریق شماره تلفن وجود دارد، اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان این کار را انجام داد و چه روش هایی برای هک گوشی از طریق شماره وجود دارد؟

برای انجام این کار روش های زیادی وجود دارد که البته بیشتر آنها نیازمند یادگیری زبان های برنامه نویسی هستند. فراگیری زبان های برنامه نویسی اصلا کار ساده ای نیست و به زمان زیادی نیاز دارد که به همین دلیل هم بسیاری از افراد از این کار منصرف می شوند. اما خوشبختانه برنامه نویسان حرفه ای در سطح دنیا نرم افزارهایی را برای هک گوشی طراحی و در اختیار عموم قرار داده اند که با استفاده از آنها به راحتی می توان هک گوشی های موبایل را انجام داد.

اما نکته ای که در این باره وجود دارد این است که اکثر برنامه های هک حداقل به یک بار دسترسی به گوشی هدف احتیاج دارند . حال اگر می خواهید هک گوشی بدون نصب برنامه و کاملا بدون دسترسی را انجام دهید ، یک برنامه در ایران با این قابلیت وجود دارد و آن هم برنامه plc spy  می باشد.

برنامه plc spy چیست ؟

plc spy  توسط سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر کودکان و نوجوانان در فضای مجازی طراحی و عرضه شده است. این برنامه در چند نسخه با قابلیت های متفاوت ارائه شده است که نفوذ به گوشی را هم با دسترسی و هم بدون دسترسی و از طریق شماره تلفن برای شما انجام می دهد.

هک گوشی بدون

با استفاده از برنامه PLC SPY می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت های او داشته باشید. این برنامه به شما امکان مشاهده موقعیت مکانی به صورت لحظه به لحظه، مشاهده پیامک های دریافتی و ارسالی، لیست تماس ها، مخاطبین و تمام تصاویر موجود در گالری را می دهد.

مهم تر از تمام این ها این است که با استفاده از این برنامه به نوعی می توانید هک اینستاگرام ، هک واتساپ و هک تلگرام را نیز انجام دهید.

همچنین در نسخه جدید این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند نیز اضافه شده است.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود برنامه plc می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

 

هک گوشی با شماره موبایل با نرم افزار PLC SPY

 

 

نحوه ی نصب و عملکرد برنامه plc spy

این برنامه در چند نسخه ارائه می شود که در ادامه دو نسخه از آنها را توضیح خواهم داد :

نسخه هک گوشی بدون نصب برنامه ( plc plus ) : 

در این نسخه که جدید ترین نسخه ی برنامه می باشد شما می توانید هک گوشی بدون نصب در دستگاه هدف را انجام دهید.

برای استفاده از plc plus می بایست در واتساپ به شماره 09308873383 پیام داده و یا در صفحه ی اصلی سایت کنترل فرزندان ثبتنام نمایید. بعد از ثبتنام و دانلود برنامه ، یک نسخه از آن را که تیم پشتیبانی به شما تحویل می دهد برای فرزندتان ارسال می کنید.

شما می توانید برنامه را با ظاهر هر اپلیکیشن کاربردی یا بازی سرگرم کننده ای که تمایل دارید برای فرزند خود فرستاده و او را مجاب کنید تا برروی آن کلیک نماید.

به محض کلیک ، دیگر نیازی به انجام هیچ کاری نیست . در این حالت برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس ازروی گوشی پنهان می گردد تا هیچ کس قادر به حذف آن نباشد.

نسخه با دسترسی :

برای استفاده از این نسخه باید برنامه را برروی گوشی فرزندتان نصب نمایید.

ایتدا باید نرم افزار plc spy را دانلود کنید. برای دانلود این نرم افزار برروی لینک قرمز رنگی که بالاتر قرار دادیم ، کلیک نمایید.

بعد از کلیک وارد صفحه اصلی سایت شده و از آنجا بسته ی مورد نظرتان را انتخاب و خریداری می کنید.

سپس رسید خرید و نام کاربری خود را از طریق ایمیل یا واتساپ برای تیم پشتیبانی ارسال می کنید. ( از طریق ایمیل controlfarzand@gmail.com ) تیم پشتیبانی برای شما لینک دانلود برنامه را ارسال خواهد کرد.

پس از دریافت لینک دانلود بر روی آن کلیک نمایید ، و صبر کنید تا برنامه نصب شد.

آموزش تصویری هک واتساپ

مرحله اول

حال پس از اتمام نصب از برنامه خارج شده و دوباره برروی آن کلیک کرده و وارد می شوید.

 

آموزش تصویری هک واتساپ

مرحله دوم خارج شدن از برنامه و کلیک برروی آیکون آن و ورود دوباره

بعد از ورود دوباره به برنامه notification access را برای برنامه plc فعال کنید. احتمالا یک پنجره برای شما باز می شود که باید گزینه alow را در آن بزنید.

 

آموزش تصویری هک واتساپ

مرحله 3 فعال کردن acces

 

سپس دوباره از برنامه خارج شده و باز وارد شوید تا اجازه دسترسی های خواسته شده را بدهید.

 

آموزش تصویری هک واتساپ

در این مرحله دسترسی های خواسته شده را به برنامه بدهید و برای این کار برروی گزینه allow کلیک کنید.

در این مرحله کار تمام است و برنامه به طور خودکار از روی گوشی حذف می شود. حال می توانید از پنل کاربری خود گوشی فرزندتان را نظارت کنید.

 

برای توضیحات بیشتر و گرفتن پاسخ سوالاتتان حین نصب می توانید به واتساپ پشتیبانی به شماره  09308873383  پیام دهید.

 

 

 

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!