برنامه افزایش فالوور + معرفی 12 برنامه برتر جهان، روش های افزایش فالوور ⏫

برنامه افزایش فالوور + معرفی 12 برنامه برتر جهان، روش های افزایش فالوور ⏫

اینترنت ضعیف
اینترنت ضعیف و راه حل رفع آن + روش افزایش سرعت اینترنت در ایران !🚀
ژوئن 26, 2022
هک روبیکا
هک روبیکا + ویژگی های مهم روبیکا که باید بدانید+ 3روش هک ساده روبیکا 💣
جولای 1, 2022

برنامه افزایش فالوور + معرفی 12 برنامه برتر جهان، روش های افزایش فالوور ⏫

برنامه افزایش فالوور

برنامه افزایش فالوور

بسیاری از افراد با استفاده از روش های مختلفی اقدام به جذب فالوور و افزایش فالوور می کنند. علاوه بر این روش هایی مانند استفاده از فالوور های فیک هم وجود دارد. اما موضوعی که کاربران زیاد در مورد آن صحبت می کنند برنامه افزایش فالوور است. در این مقاله می خواهیم به شما برنامه افزایش فالوور را معرفی کنیم. بهترین برنامه های جهانی در زیر به شما معرفی شده است.

12 بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است. افراد و برندها به طور مداوم از این برنامه استفاده می کنند. تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و محبوبیت کسب کنند. به عبارت ساده، هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، محبوبیت بیشتری خواهید داشت.

اگرچه محتوای خوب و جذاب کلید جذب فالوور در اینستاگرام است، اما مدتی طول می کشد. فرقی نمی کند که آیفون دارید یا اندروید. همیشه می توانید از برنامه هایی برای کمک به افزایش سریع فالوورهای اینستاگرام و قرار دادن شما در نقشه استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که افزایش فالوور از طریق ربات ها ایده خوبی نیست، فقط به این دلیل که برای دیدن و قدردانی از کاری که انجام می دهید به چشمان واقعی انسان نیاز دارید.

در اینجا 12 برنامه رایگان فالوور اینستاگرام برای اندروید و آیفون وجود دارد که به شما کمک می کند .تا فالوور رایگان اینستاگرام را نسبتاً سریع به دست آورید.

1. Followers+

Followers+ یکی از پربارگیری ترین ها بین برنامه افزایش فالوور در اینستاگرام است. پرطرفدارترین هشتگ های جامعه را برای افزودن به پست های خود بیابید. جدای از آن، می‌توانید محتوایی را که دوست دارید مجدداً ارسال کنید و همچنین داده‌هایی را که می‌خواهید روزی دیگر استفاده کنید دانلود کنید. این به شما این امکان را می دهد که با مخاطبان خود در عین حال مرتبط با پلتفرم ارتباط برقرار کنید. بنابراین، به شما کمک می کند پروفایل خود را جذاب بسازید و به شما کمک می کند فالوورهای رایگان اینستاگرام خود را چند برابر کنید.

Followers+ یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

2.Get Followers

دریافت فالوور اپلیکیشنی است که به شما کمک می کند تا با کسب سکه از طریق کارهای ساده فالوور اینستاگرام بیشتری داشته باشید. این برنامه به محض دانلود، مقداری سکه در حساب شما قرار می دهد. پس از آن، از شما می خواهد اکانت های خاصی را در اینستاگرام دنبال کنید. این برنامه برای هر نمایه ای که دنبال می کنید، سکه ها را به حساب شما واریز می کند. سپس می توانید از این سکه ها برای جذب فالوور در اینستاگرام استفاده کنید. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و دارای یک رابط کاربر پسند است که هر نیاز شما را برآورده می کند.

دریافت فالوور یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

برنامه افزایش فالوور

برنامه افزایش فالوور به شما کمک می کند در مدت کوتاه تری پیج پر بازدیدی داشته باشید

3. Fame Boom

Fame Boom یک برنامه افزایش فالوور اینستاگرام برای اندروید است. که با ارائه نکاتی در مورد نحوه ترند شدن در برنامه به شما کمک می کند فالوورهای خود را جذب کنید. این برنامه محبوب‌ترین هشتگ‌های یک دوره زمانی معین را فیلتر می‌کند و از کاربرانش می‌خواهد محتوای خود را در اطراف آن تولید کنند. بنابراین، پست‌ها می‌توانند حول کلیدواژه‌های ارائه‌شده ساخته شوند و محتوای شما را برای مخاطب جذاب‌تر کنند. این امر منجر به افزایش تعداد فالوورها و لایک ها می شود.

Fame Boom یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

بیشتر بخوانید: اینترنت ضعیف

4. Turbo Followers

یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها برای دریافت فالوور رایگان در اینستاگرام، Turbo Followers لایک‌های شما را با فالوور معاوضه می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از برنامه برای لایک کردن تعداد و انواع خاصی از پست های اینستاگرام هر روز استفاده کنید. سپس این برنامه به حساب شما امتیاز می دهد که می تواند برای جذب فالوور برای پروفایل اینستاگرام شما استفاده شود. بنابراین، می توانید فالوورهای واقعی برای حساب خود داشته باشید. این برنامه بسیار شهودی است و بر روی گوشی های اندروید و iOS به راحتی کار می کند. همچنین بخوانید: چگونه ویدیوهای اینستاگرام را در اندروید ذخیره کنیم

Turbo Followers یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

5. HashtagsMix

بهترین راه برای دستیابی به یک مخاطب خوب در اینستاگرام، استفاده از هشتگ های مناسب برای هر عکسی است که آپلود می کنید. برنامه HashtagsMix این است که مطمئن شود شما هم همین کار را انجام می دهید. این اپلیکیشن پرهیاهوترین هشتگ‌ها را در اطراف شما به نمایش می‌گذارد تا محتوای شما بتواند آن‌ها را به نمایش بگذارد و برای مخاطب ارتباط بیشتری پیدا کند. جدای از آن، این برنامه همچنین نکاتی را در مورد نحوه جذاب تر کردن پروفایل اینستاگرام خود برای فالوورهای خود ارائه می دهد. به این ترتیب، فالوورهای معتبرتری به دست می آورید که برای مدت طولانی با شما می مانند.

HashtagsMix یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

6. Followers Pumper

Followers Pumper یک برنامه فالوور اینستاگرام اندروید است که از هشتگ های پرطرفدار روزمره برای بهبود محتوای فعلی شما استفاده می کند. هرچه هشتگ های شما بهتر باشد، محتوای شما در پلتفرم بیشتر قابل مشاهده است. بنابراین، به راحتی می تواند برای هر پستی که قرار می دهید، لایک و فالوور ایجاد کند. این برنامه همچنین به شما بینشی در مورد نحوه استفاده از هشتگ های پرطرفدار به موثرترین روش ممکن می دهد تا نه تنها محتوای شما قابل مشاهده باشد بلکه برای مخاطبان شما نیز مرتبط باشد.

Followers Pumper یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

7. Followers for Instagram

فالوورها برای اینستاگرام همچنین دارای یک سیستم مبتنی بر سکه برای کسب فالوور برای پروفایل اینستاگرام شما هستند. این یکی از بهترین ها بین برنامه افزایش فالوور است. می‌توانید با لایک کردن پست‌ها یا دنبال کردن مجموعه‌ای از حساب‌ها در اپلیکیشن رسانه‌های اجتماعی، تعداد مشخصی فالوور به دست آورید. اما بزرگترین مزیت استفاده از فالوور برای اینستاگرام این است که هر پستی را که می گذارید ردیابی می کند. این برنامه به شما کمک می کند تا تجزیه و تحلیل حساب خود را با پیگیری نوع پست هایی که بیشترین لایک را دارند مدیریت کنید.

و افرادی که شما را دنبال می کنند. به این ترتیب، می توانید محتوای خود را با کارایی بیشتری برای دستیابی به مخاطبان وسیع تری تولید کنید.

Followers for Instagram یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

برنامه افزایش فالوور

بسیاری از افراد برای افزایش فالوور پول خرج می کنند در صورتی که برنامه های رایگان وجود دارد

8. Get Followers & Get Likes

دریافت فالوور و دریافت لایک یک برنامه رایگان فالوور اینستاگرام است که به شما کمک می کند با نظارت بر حساب خود فالوور جذب کنید. این برنامه یک گزارش تحلیلی از نمایه شما برای ردیابی لایک ها و نظراتی که روی هر عکس دریافت می کنید نگه می دارد. به این ترتیب، می توانید ببینید چه چیزی بیشتر کار می کند و پست های خود را حول آن برنامه ریزی کنید. استفاده از رابط کاربری نیز بسیار آسان است و این برنامه را به یک برنامه محبوب برای جذب فالوور در اینستاگرام تبدیل کرده است.

دریافت فالوور و دریافت لایک یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

9.Followers Insight

پروفایل های غیرفعال و شبح زیادی در اینستاگرام وجود دارد که به طور اتفاقی دسته شما را دنبال می کنند. اگرچه تعداد آنها را افزایش می دهند، اما هیچ ارزشی به نمایه شما اضافه نمی کنند زیرا این دنبال کنندگان به اندازه کافی لایک و نظر در مورد پست های شما نمی دهند. بنابراین، Followers Insight همه این پروفایل ها را ردیابی می کند تا بتوانید آنها را فیلتر کنید. این به شما بینشی در مورد نوع مخاطبی که جذب می‌کنید و محتوایی که آنها به آن علاقه دارند می‌دهد. بنابراین، می‌توانید محتوا را برای افراد مناسب بسازید و دنبال‌کنندگان بیشتری به دست آورید.

Followers Insight یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

بیشتر بخوانید: ابزار های گوگل

10. 1000+ followers

بیش از 1000 فالوور برای اینستاگرام می تواند به شما کمک کند فوراً فالوورهای زیادی را برای مدیریت اینستاگرام خود به دست آورید. تگ های مختلفی را برای کاربران خود طبقه بندی می کند تا از آنها استفاده کنند و باعث می شود پست های اینستاگرام آنها به مخاطبان بیشتری برسد. جدای از آن، شما همچنین می توانید فالوور اینستاگرام را در این برنامه خریداری کنید و تقریباً بلافاصله بیش از 1000 نفر از آنها را به دست آورید. استفاده از رابط کاربری این برنامه بسیار ساده است و به شما کمک می کند تا یک پست عالی برای حساب خود نیز ایجاد کنید.

بیش از 1000 دنبال کننده برای اینستاگرام یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

11. Followers Chief

Followers Chief یک برنامه رایگان فالوور اینستاگرام برای آیفون و اندروید است. این به شما کمک می‌کند تا از طریق مجموعه‌ای از نکاتی که برای جذاب‌تر کردن محتوای شما برای مخاطب طراحی شده‌اند، دنبال‌کنندگان به دست آورید. این برنامه همچنین تجزیه و تحلیل حساب شما را پیگیری می کند تا بتوانید تعداد لایک ها و نظراتی را که برای هر عکسی که آپلود می کنید را مشاهده کنید. جدای از آن، این برنامه همچنین اکانت های روح و حساب های انبوه را که اصلاً به رشد شما کمک نمی کنند، حذف می کند.

Followers Chief یکی از بهترین انواع برنامه افزایش فالوور است که باید دانلود کنید.

12. Get more followers for Instagram

دریافت فالوورهای بیشتر برای اینستاگرام یک برنامه کاربردی آسان است که محبوب ترین هشتگ ها را در جامعه برای شما به ارمغان می آورد. می توانید از آنها برای ایجاد بهتر پست های خود و دسترسی به مخاطبان گسترده تر استفاده کنید. این برنامه همچنین نکاتی را برای بهینه سازی نمایه خود به شما ارائه می دهد تا بتوانید نوع پست هایی را که بهترین عملکرد را دارند، درک کنید. به این ترتیب، می توانید کاربران بیشتری را با حساب خود درگیر کنید و فالوورهای خود را برای مدت طولانی تری به خود وفادار نگه دارید.

دریافت فالوورهای بیشتر برای اینستاگرام یکی از بهترین برنامه های فالوور اینستاگرام است که باید دانلود کنید.

 

روش های افزایش فالوور بدون برنامه

در حالی که چندین برنامه هم در پلی استور و هم در اپ استور وجود دارد که به شما کمک می کند با چند مرحله ساده فالوور اینستاگرام را به دست آورید، باید برنامه مناسب را پیدا کنید. به سراغ برنامه هایی نروید که نوید نتایج جادویی را می دهند.

بسیاری از این ها برنامه افزایش فالوور همچنین نکاتی را در مورد چگونگی به دست آوردن فالوور اینستاگرام با تعاملی تر کردن پروفایل و جذاب تر کردن محتوای شما برای مخاطبان ارائه می دهند. برنامه ها روشی عالی برای شروع سفر اینستاگرام شما هستند.

۱- استراتژی اینستاگرام متفکرانه ای داشته باشید

در ابتدا از شما می خواهیم “استراتژی اینستاگرام متفکرانه ای داشته باشید”. رایج است که استفاده از یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام بدون برنامه ریزی دقیق به هیچ وجه نتایج خوبی به همراه نخواهد داشت.

از طریق این پست می خواهیم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که می تواند به شما در افزایش فالوور اینستاگرام کمک کند. کلمات ما می توانند به شما در بهبود استراتژی کلی کسب و کار و اهداف بازاریابی خود کمک کنند.
باید فکر کنید “چرا” دنبال کننده های بیشتری در اینستاگرام می خواهید.

شاید بخواهید:

آگاهی از برند را افزایش دهید
فروش محصول خود را افزایش دهید
برای افزایش ترافیک در وب سایت شما.

بر روی این اهداف تمرکز کنید، و به زودی، داستان برند شگفت انگیزی را تعریف خواهید کرد که بازدیدکنندگان پروفایل جدیدی را جذب خواهد کرد.

وقتی راهنمای ما برای استفاده از اینستاگرام برای کسب و کار را می خوانید، به شما کمک می کنیم تا در هر مرحله از ایجاد بهترین استراتژی برای جذب فالوورهای بیشتر اینستاگرام قدم بردارید.

2. مخاطبان هدف خود را مشخص کنید

در دوم از شما درخواست می کنیم که “مخاطب هدف خود را تعریف کنید”. می توانید این کار را با پرسیدن چند سوال در مورد افرادی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید شروع کنید:

آن ها چند ساله هستند؟
آنها کجا زندگی می کنند؟
برای کار چه می کنند؟
چه زمانی و چگونه از اینستاگرام استفاده می کنند؟
آنها چه هستند

نقاط  چالش؟

وقتی به همه این سوالات پاسخ می دهید، به شما کمک می کند تا نوع مناسبی از محتوای اینستاگرام را دریافت کنید و فالوورهای مناسب اینستاگرام را جذب کنید.

بیشتر بخوانید: هک اینستا با برنامه

3. یک استوری برند و زیبایی شناسی ثابت ایجاد کنید

درخواست سوم ما این است که شما “یک داستان برند و زیبایی شناسی ثابت ایجاد کنید.” اگر تنها چیزی که می خواهید این است که برند خود را به روشی مشتاق قرار دهید. سعی کنید سبک زندگی یا دستاوردهای همه مشتریان ارزشمند خود را به نمایش بگذارید.

اطمینان حاصل کنید که شخصیت برند، ظاهر بصری و داستان ثابتی را حفظ می کنید. پست های شما باید به راحتی قابل تشخیص و در عین حال مرتبط باشند. به عنوان مثال، اگر ساکولنت‌ها را دوست دارید، ممکن است شبکه‌ای کاملاً شاداب ایجاد شده توسط استودیو Tierra Sol را دوست داشته باشید.

4. یک بیوگرافی و پروفایل عالی بسازید

تا اینجا متوجه شدید که می توان بدون برنامه افزایش فالوور هم فالوور جذب کرد. در چهارمین روز “یک بیوگرافی و پروفایل عالی بسازید”. لطفاً به یاد داشته باشید که نمایه شما ستون فقرات حضور شما در اینستاگرام است و یک پروفایل خوب در رشد مخاطبان شما مهم است.
2/3 بازدیدهای پروفایل تجاری اینستاگرام از افراد غیر فالوور است. بنابراین نمایه شما باید آن نماهای جدید را متقاعد کند که روی دکمه دنبال کردن کلیک کنند.

در اینجا مواردی است که می توانید در نمایه خود قرار دهید:

نام: حداکثر 30 کاراکتر، در جستجوی اینستاگرام گنجانده شده است، بنابراین می توانید یک کلمه کلیدی را وارد کنید.
نام کاربری: آن را مانند سایر کانال های اجتماعی خود نگه دارید. این باعث می‌شود فالوورهای شما در همه پلتفرم‌ها راحت‌تر شما را در اینستاگرام پیدا کنند.
وب سایت: همیشه یک پیوند قابل کلیک درج کنید.
بیو: 150 کاراکتر برای انتقال هویت برند شما.

ایده‌ها و نکات بیوگرافی اینستاگرام را برای استراتژی‌هایی که بهترین استفاده را از پروفایل خود ببرید، بررسی کنید.

5. محتوای جذاب را به اشتراک بگذارید

نکته پنجم ما این است که شما باید محتوای جذاب را به اشتراک بگذارید. به یاد داشته باشید که محتوای عالی باعث می‌شود افراد پست‌های شما را لایک کنند، نظر بدهند و به اشتراک بگذارند. این تعامل به شما الگوریتم اینستاگرام را تقویت می کند و فالوورهای بیشتری دریافت می کنید.

همه پست های شما باید برای مخاطب هدف جالب باشد. هدف شما اطلاع رسانی، مشارکت و سرگرم کردن آنها با محتوا است.

6. حضور اینستاگرام خود را در سایر شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید

ششمین درخواست ما این است که “حضور اینستاگرام خود را در سایر شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید.” سعی کنید پروفایل اینستاگرام خود را به راحتی قابل شناسایی کنید. پیوند پروفایل اینستاگرام خود را در سایر پلتفرم های رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و به دنبال کنندگان اجتماعی فعلی خود دلیلی برای بررسی آن ارائه دهید.

برنامه افزایش فالوور

برای افزایش فالوور می توانید از برنامه های رایگان استفاده کنید

7. اکانت اینستاگرام خود را در سایر ارتباطات به اشتراک بگذارید

هفتمین درخواست ما این است که “اکانت اینستاگرام خود را در سایر ارتباطات به اشتراک بگذارید”. اطمینان حاصل کنید که حساب اینستاگرام خود را در وب سایت، امضای ایمیل و در خبرنامه های آنلاین خود پیوند داده اید. این اطمینان حاصل می کند که افرادی که قبلاً با برند شما به صورت آنلاین در تماس هستند می توانند شما را در رسانه های اجتماعی پیدا کنند.

8. از نام تگ اینستاگرام استفاده کنید

هشتمین درخواست ما این است که “از نام برچسب اینستاگرام استفاده کنید”. نام اینستاگرام شما یک کد قابل اسکن است که به کاربران امکان می دهد فوراً شما را دنبال کنند. برچسب نام اینستاگرام روشی موثر برای تبلیغ حساب شما در موارد آفلاین مانند برگه های بسته بندی، علائم و بسته بندی محصولات است.

با برچسب نام شما، افراد می توانند با اسکن کد شما و بدون نیاز به تایپ کردن دسته شما، به صورت همزمان با شما ارتباط برقرار کنند. با ضربه زدن بر روی نماد سه خط در سمت راست بالای نمایه اینستاگرام خود، به برچسب نام اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید.

9. از هش تگ های مرتبط استفاده کنید

در بخشش نهم به جای دانلود برنامه افزایش فالوور از شما درخواست می کنیم “از هشتگ های مرتبط استفاده کنید”. تگ‌های هش در واقع پست‌ها و استوری‌های شما را به روشی کارآمد برای مردم قابل کشف می‌کنند. قبل از انجام هر کاری، مطمئن شوید که بایدها و نبایدهای استفاده از هشتگ در اینستاگرام را می دانید.

ابتدا از تابع جستجو برای یافتن هشتگ های محبوب مرتبط با محصول، خدمات یا صنعت خود استفاده خواهید کرد. در مرحله بعد، یک استریم در مجموعه Hoot برای نظارت بر محتوای ارسال شده با آن هشتگ در اینستاگرام راه‌اندازی می‌کنید تا بفهمید مردم به چه نوع محتوایی پاسخ می‌دهند.شما همچنین هشتگ خود را برای ایجاد انگیزه در مخاطبان خود برای به اشتراک گذاشتن عکس های مرتبط با برند خود ایجاد خواهید کرد.

به یاد داشته باشید، استفاده از هشتگ های زیاد باعث حواس پرتی می شود، ممکن است پیام شما را کمرنگ کند و همچنین ممکن است ناامید یا هرزنامه باشد.

نباید: از ترفندهای هشتگ استفاده کنید.

به یاد داشته باشید، استفاده از هشتگ‌هایی مانند #likeforlike، #tagsforlike، یا #followme ممکن است باعث افزایش موقت فالوور شما شود. اما آنها برای مدت طولانی نخواهند بود. همچنین به شما در ایجاد یک جامعه معنادار و متعهد در اینستاگرام کمکی نمی کند.

استفاده از هشتگ ها را در استوری فراموش نکنید.
شما باید از برچسب هشتگ در استوری ها به خوبی استفاده کنید تا شانس خود را برای دستیابی به فالوورهای جدید به حداکثر برسانید. این را بررسی کنید تا همه چیزهایی را که باید در مورد استفاده از هشتگ اینستاگرام بدانید.

10. هدف خود را برجسته کنید

دهمین درخواست ما این است که شما “هدف دارید که برجسته شوید”. حساب‌های ویژه صرفاً حساب‌های اینستاگرامی هستند که محتوای سایر کاربران را بر اساس هشتگ یا برچسب‌گذاری تنظیم و به اشتراک می‌گذارند. تعداد کمی از حساب‌ها طرفداران زیادی دارند و

اگر هر یک از آنها یکی از پست‌های شما را به اشتراک بگذارند، ممکن است جریان جدیدی از دنبال‌کنندگان را پیدا کنید.

اما مادر تمام اکانت های ویژگی خود اینستاگرام است. اینستاگرام هر هفته یک چالش جدید پروژه هشتگ آخر هفته را پست می کند. کاربرانی که عکس می‌سازند و از هش تگ مربوطه استفاده می‌کنند، این شانس را دارند که در حساب اصلی اینستاگرام برجسته شوند. برای اطلاعات در مورد پروژه هشتگ آخر هفته به @instagram زیر نظر داشته باشید.

11. مکان خود را تگ کنید

در یازدهم، از شما درخواست می کنیم “محل خود را تگ کنید”. سعی کنید یک برچسب موقعیت مکانی را در پست یا استوری خود اضافه کنید زیرا این یک راه آسان برای افراد برای یافتن محتوای شما در اینستاگرام است. اگر کسب و کار شما دارای مکان فیزیکی است، آن را تگ کنید و مشتریان را تشویق کنید که همین کار را انجام دهند. کاربران می توانند روی آن مکان کلیک کنند و تمام عکس ها و داستان های ارسال شده از فروشگاه شما را ببینند.

12. Explore را هدف بگیرید

در نهایت، اغلب از تب Explore در اینستاگرام استفاده کنید. به گفته خود اینستاگرام، اینجا جایی است که «می‌توانید عکس‌ها و ویدیوهایی را که ممکن است از حساب‌هایی که هنوز فالو نمی‌کنید، دوست داشته باشید بیابید». این تب دارای پست های اینستاگرام، استوری ها و IGTV است. شبکه ای از محتوا را می بینید که توسط الگوریتم آنها انتخاب شده است.

آیا می دانستید که بیش از 200 میلیون نفر هر روز از “برگه اکسپلور” بازدید می کنند؟

این یک فرصت شگفت انگیز برای شماست تا مخاطبان خود را افزایش دهید. بنابراین، چگونه می توانید محتوای خود را در برگه کاوش ظاهر کنید؟ نگران نباشید زیرا ما یک مقاله کامل داریم که به شما کمک می کند تا آن را مرتب کنید.

نکات مفید: اگر عکس‌های مورد علاقه‌تان به اشتباه گم یا حذف شدند، می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار رایگان بازیابی اطلاعات اندروید ما، آنها را به سرعت بازیابی کنید. با بیش از 3000 دستگاه اندروید کار می کند و با سیستم عامل های ویندوز و مک کاملاً سازگار است. در اینجا یک راهنمای ساده در مورد نحوه بازیابی عکس های پاک شده از اندروید آورده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!