درآمد دلاری در ایران و به صورت آنلاین!! - 14 روش درآمد زایی دلاری قابل اجرا در ایران🇮🇷

درآمد دلاری در ایران و به صورت آنلاین!! – 14 روش درآمد زایی دلاری قابل اجرا در ایران🇮🇷

نکات خرید گوشی دست دوم
نکات خرید گوشی دست دوم ! – اگر قصد دارید گوشی دست دوم بخرید حتما این مطلب را بخوانید!✌
می 14, 2022
هک اینستا با برنامه
هک اینستا با برنامه – معرفی بهترین برنامه هک اینستاگرام در ایران با هزینه بسیار کم!😵
می 19, 2022

درآمد دلاری در ایران و به صورت آنلاین!! – 14 روش درآمد زایی دلاری قابل اجرا در ایران🇮🇷

درآمد دلاری

درآمد دلاری

درآمد دلاری در همه ی کشور ها به شدت می تواند کمک کننده باشد. به این دلیل که دلار ارز اصلی تامین کننده ی بازار های جهانی است. به هر صورت برای این که بتوانید درآمد دلاری داشته باشید بهتر است مهارتی داشته باشید. در صورتی که زبان انگلیسی را بلد هستید 10 هیچ از دیگران جلوتر هستید!. در این مقاله قصد داریم به شما همه ی روش های به دست آوردن درآمد دلاری را بگوییم. شما می توانید از بین 25 روش انتخاب کنید.

چرا درآمد دلاری مهم است؟

کسب درآمد آنلاین نقطه شیرینی است که مردم در اقتصاد ها با وضعیت های مختلف به دنبال آن هستند. چه بخواهید یک تأثیرگذار رسانه‌های اجتماعی شش رقمی باشید، چه فقط به دنبال تکمیل درآمد معمولی خود با برخی کنسرت‌های اینترنتی هستید، ما گزینه‌های مناسبی پیدا کرده‌ایم.

درآمد ها به هر شکلی که باشند می توانند به شما کمک کنند که رفاه بیشتری در زندگی داشته باشید. اما در ایران بهترین مسئله برای این که بتوانید بیشتری رفاه را داشته باشید این است که به صورت جدی درآمد دلاری کسب کنید. به همین دلیل هم افراد مختلف می خواهند که از ارزهای دیجیتال استفاده کنند. هر چند به عنوان درآمد دلاری شناخته نمی شود!. به هر صورت در کشور هایی مانند ایران که ارزش دلار نسبت به پول ملی بسیار بیشتر است حتما باید درآمد دلاری را به عنوان یک شاخصه مهم در نظر بگیرید.

1. کار آزاد را به صورت آنلاین انتخاب کنید

کسب درآمد آنلاین از طریق وب سایت هایی مانند Upwork، Fiverr و Freelancer.com. این سایت ها فرصت هایی را برای انجام انواع مشاغل آزاد مانند نوشتن، برنامه نویسی، طراحی، بازاریابی، ورود داده ها و دستیار مجازی بودن ارائه می دهند. به زبان دوم مسلط هستید؟ .سایت‌هایی مانند Gengo یا One Hour Translation را بررسی کنید. یا از طریق سایتی که خودتان کسب‌وکار دارید، کسب‌وکار را درامد کنید.

مهم نیست که چه نوع فریلنسری انجام می‌دهید، نرخ کار را برای نوع کاری که ارائه می‌دهید را پیگیری کنید تا بدانید که هزینه‌تان خیلی زیاد است یا خیلی کم. نحوه شروع به کار Upwork را بیاموزید.

Upwork در عرض 24 ساعت پروفایل شما را تأیید می کند. اما به خاطر داشته باشید که اجرای اولین کار مستقل شما ممکن است زمان ببرد. پرداخت بر اساس سایت متفاوت است. در Upwork، پس از بررسی کار شما و مشتری، 10 روز پس از پایان دوره صورت‌حساب، به شما پرداخت می‌شود. در Fiverr، پس از تکمیل سفارش کاری به شما پرداخت می شود.اما تا 14 روز دیگر نمی توانید وجه را برداشت کنید.

الزامات

Upwork از کاربران می خواهد که حداقل 18 سال داشته باشند. Fiverr شرط سنی را 13 سال تعیین می کند و Freelancer.com از کاربران می خواهد که حداقل 16 سال داشته باشند. برخی از سایت ها از شما می خواهند که شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم باشید.

2. وب سایت ها و برنامه ها را تست کنید

راه دیگری برای کسب درآمد از خانه در سایت هایی مانند UserTesting.com است. شما برای افکارتان در مورد اینکه وب‌سایت‌ها و برنامه‌های خاص چقدر خوب – یا نه – خوب کار می‌کردند، پول دریافت می‌کنید. برای قبولی باید یک آزمون کوتاه را پشت سر بگذارید، سپس برای هر آزمون 20 دقیقه ای 10 دلار به شما پرداخت می شود. که شامل ضبط و پاسخ به چهار سؤال کتبی بعدی است. یا می توانید برای شرکت در یک مکالمه ویدیویی با مشتری پس از آزمایش خود تا 120 دلار درآمد کسب کنید.

الزامات

معمولاً به عنوان بخشی از فرآیند درخواست، باید یک آزمون نمونه را تکمیل کنید.

پس از تایید درخواست شما شروع به دریافت فرصت های تست خواهید کرد.

جدول زمانی برای تایید می تواند متفاوت باشد.

هفت روز پس از اتمام تست وب‌سایت یا اپلیکیشن، حقوق دریافت می‌کنید.

پرداخت از طریق پی پال صادر می شود.

شما باید حداقل 18 سال داشته باشید.

شما به یک کامپیوتر، اتصال به اینترنت و میکروفون نیاز دارید.

آزمایش‌کننده‌های اپلیکیشن موبایل به تلفن همراه یا تبلت اندروید یا iOS نیز نیاز دارند.

درآمد دلاری

بسیاری از افراد در کشور های مختلف در حال فعالیت برای وب سایت ها هستند

3. وظایف را در Mechanical Turk آمازون انتخاب کنید

حتی در عصر اتوماسیون، برخی مشاغل هنوز نیاز به لمس انسانی دارند. شرکت ها اغلب این مشاغل را از طریق خدماتی مانند آمازون Mechanical Turk برون سپاری می کنند. به عنوان یک «کارگر»، وظایفی که به شما محول می‌شود می‌تواند خسته‌کننده باشد – برچسب‌گذاری تصاویر، رونویسی ویدیوها، طبقه‌بندی رسیدها – و ممکن است از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد.

کارفرمایان موقت یا «درخواست‌کنندگان» قیمت هر کار را تعیین می‌کنند و قبل از پرداخت به شما، محصول نهایی را تأیید می‌کنند. این می تواند فضایی را برای کلاهبرداری باز کند، پس تحقیق کنید. به انجمنی مانند انجمن MTurk Crowd یا زیرمجموعه‌های MTurk و Turker Nation بپیوندید، که می‌تواند شما را از دلال‌های فریبنده دور کند.

الزامات

مشخص نیست که چقدر طول می کشد تا آمازون برنامه شما را بررسی کند، اما طبق subreddit MTurk، ممکن است چندین روز طول بکشد تا متوجه شوید آیا تأیید یا رد شده اید.

پس از ارسال اثر، متقاضی 30 روز فرصت دارد تا آن را تایید کند.

می توانید درآمد خود را به حساب بانکی خود واریز کنید یا روی کارت هدیه آمازون قرار دهید.

برای ثبت نام در ترک مکانیک باید حداقل 18 سال داشته باشید.

همچنین برای ثبت نام در Mechanical Turk به یک حساب کاربری آمازون نیاز دارید.

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت برنامه هک با گوشی

4. برای پول در نظرسنجی شرکت کنید

شما می توانید با شرکت در نظرسنجی های آنلاین از خانه درآمد کسب کنید، اما انتظار نداشته باشید که در خمیر غلت بزنید. سایت های نظرسنجی معمولاً سود زیادی ارائه نمی دهند و بسیاری از سایت ها برای کسب کارت هدیه مفیدتر از پول نقد هستند. برخی از محبوب‌ترین سایت‌های نظرسنجی شامل Swagbucks و Survey Junkie هستند. تجزیه و تحلیل ما از ده ها سایت نظرسنجی را بخوانید تا دریابید که کدام یک برای شما مناسب تر است.

الزامات

می توانید در یک سایت ثبت نام کنید و در عرض چند دقیقه شروع به نظرسنجی کنید.

زمان لازم برای دریافت پول بستگی به سایت نظرسنجی و مدت زمانی که برای نظرسنجی اختصاص می دهید دارد.

برخی از سایت ها تنها پس از رسیدن به حداقل آستانه درآمد به شما اجازه می دهند پول نقد کنید. به عنوان مثال، با InboxDollars، آستانه 30 دلار برای پرداخت های اولیه و 10 دلار برای پرداخت های اضافی است.

سایر سایت‌های نظرسنجی امتیازی را صادر می‌کنند که می‌توان آن‌ها را با پول نقد (از طریق PayPal) یا کارت هدیه بازخرید کرد.

اکثر سایت های نظرسنجی دارای حداقل شرط سنی هستند که بسته به سایت از 13 تا 18 سال متغیر است.

نظرسنجی های فردی ممکن است الزامات خاصی داشته باشند. اگر بدون توضیح زیاد از نظرسنجی محروم شدید، تعجب نکنید.

5. از وبلاگ خود به عنوان یک وابسته کسب درآمد کنید

اگر وبلاگ نویسی هستید که ترافیک مناسبی دریافت می کنید، می توانید با پیوستن به یک شبکه وابسته درآمد کسب کنید. شرکت‌های وابسته (این شما هستید) زمانی که شخصی از وب‌سایت به سایت شریک کلیک می‌کند و از آنجا چیزی می‌خرد، پول دریافت می‌کنند. برخی از وبلاگ نویسان از این راه درآمد زیادی کسب می کنند. در مورد بازاریابی وابسته و سایر روش هایی که وبلاگ نویسان می توانند درآمد کسب کنند، بیشتر بخوانید.

الزامات

اول، شما به یک وبلاگ، حساب رسانه های اجتماعی یا سایر حضور آنلاین نیاز دارید که هر ماه تعداد زیادی بازدیدکننده را جذب کند.

سپس، باید برای یک شبکه بازاریابی وابسته مانند CJ Affiliate، ShareASale، FlexOffers یا Amazon Associates درخواست دهید و مورد تایید قرار بگیرید.

برنامه ها و آستانه های پرداخت بسته به شبکه وابسته متفاوت است، اما انتظار دارید حداقل یک یا دو ماه برای اولین چک حقوق خود صبر کنید.

Amazon Associates درآمدهای خود را 60 روز پس از پایان ماه تقویمی که در آن به دست آورده اند پرداخت می کند. برای پرداخت درآمد باید حداقل 10 دلار موجودی داشته باشید.

اگر در ماه قبل 50 دلار یا بیشتر درآمد داشته باشید، ShareASale درآمد را در 20 ماه هر ماه پرداخت می کند.

یک وبلاگ، حساب رسانه های اجتماعی یا سایر حضور آنلاین که جریان ثابتی از بازدیدکنندگان را جذب می کند.

6. کالاهای خود را در Etsy بفروشید

آیا به نجاری، جواهرسازی، گلدوزی یا سفالگری میل دارید؟ اجناس خود را در Etsy بفروشید، سایتی که برای صنعتگران فروش کالاهای خانگی، هنر و اجناس خوش دست است. بر اساس این وب سایت، Etsy تقریباً 82 میلیون خریدار فعال دارد و بیش از 10 میلیارد دلار از فروش کالا در سال 2020 به دست آورده است. درباره نحوه کسب درآمد در Etsy بیشتر بدانید.

درآمد دلاری

بهترین کار برای کسب درآمد این است که به صورت آنلاین این درآمد را کسب کنید

الزامات

باز کردن یک فروشگاه Etsy بخش آسانی است. در عرض چند ساعت قابل انجام است.

کار آماده سازی قبل از باز کردن فروشگاه وقت گیرتر است. شما به کالایی برای فروش، عکس ها و توضیحات برای پست کردن، نامی برای مغازه خود و طرح تجاری نیاز دارید تا به موفقیت شما کمک کند. پس از انجام این کار، همچنان باید مشتریانی را پیدا کنید. بسته به چیزی که می فروشید، ممکن است هفته ها طول بکشد، به همین دلیل است که باید انتظار داشته باشید که زمان کلی این کنسرت کند باشد.

پس از فروش یک کالا، پرداخت به Etsy شما واریز می شود

در 90 روز اول شما به عنوان فروشنده: وجوه برای واریز هفت روز پس از فروش در دسترس است.

پس از 90 روز اول، وجوه برای واریز در روز کاری بعدی در دسترس است.

اگر بیش از 13 سال سن دارید اما زیر 18 سال دارید، می توانید در Etsy بفروشید اما جزئی محسوب می شوید و باید از سیاست های اضافی پیروی کنید.

شما باید تمام حقوق لازم را در مورد کالای فروخته شده در مغازه خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید: هک کارت بانکی

7. درآمد تبلیغاتی را از وبلاگ یا کانال یوتیوب خود دریافت کنید

ویدیوهای گربه خود را به ویدیوهای نقدی تبدیل کنید. اگر ویدیوهای یوتیوب یا پست های وبلاگ شما مخاطبان زیادی را جذب می کند، ممکن است بتوانید از تبلیغات درآمد کسب کنید. با Google AdSense، کسب و کارها برای تبلیغات پیرامون محتوای شما هزینه می پردازند. این سرویس رایگان است، اما شرایطی وجود دارد که باید رعایت کنید. درباره نحوه کسب درآمد در YouTube و Google AdSense بیشتر بخوانید.

الزامات

ثبت نام در Google AdSense بسیار آسان است، اما ممکن است از یک روز تا چند هفته طول بکشد تا حساب شما فعال شود.

حداقل دو ماه فرصت دهید تا درآمد تبلیغات شروع به کاهش کند.

قبل از اینکه واجد شرایط پرداخت شوید، باید حداقل 100 دلار کسب کنید.

هنگامی که به آستانه 100 دلار رسیدید، درآمد بین 21 و 26 ماه بعد صادر می شود. دریافت پرداخت از طریق EFT چهار تا 10 روز و دریافت وجه به عنوان حواله سیمی حداکثر 15 روز طول می کشد.

وب سایت خودتان که حداقل شش ماه است که فعال بوده است.

برای YouTube، به بیش از 1000 مشترک نیاز دارید.

شما باید حداقل 18 سال داشته باشید.

8. اینفلوئنسر اینستاگرام شوید

شرکت‌ها از اینفلوئنسرهای اینستاگرام – افرادی با فالوورهای بزرگ و اختصاصی روی پلتفرم – برای معرفی محصولات خود استفاده می‌کنند. می‌توانید با درخواست فرصت‌ها از طریق یک پلتفرم بازاریابی مانند Open Influence یا AspireIQ یا تماس با برندهایی که می‌خواهید با آنها کار کنید، وارد عمل شوید. در مورد نحوه کسب درآمد در اینستاگرام بیشتر بخوانید. (همچنین می توانید از این طریق در TikTok درآمد کسب کنید.)

الزامات

ایجاد اکانت اینستاگرام سریع است، اما ایجاد فالوور زمان می برد. چند ماه فرصت دهید تا به اندازه کافی دنبال کننده ایجاد کنید تا تبلیغ کنندگان را جذب کنید.

هنگامی که اعداد را بدست آورید، باید فرصت های پرداخت شده را پیدا کنید. می توانید این کار را از طریق شبکه های وابسته یا با معرفی برندهایی که می خواهید با آنها کار کنید انجام دهید.

زمان دریافت پرداخت شما به شرایط توافق شما بستگی دارد، اما شبکه های وابسته معمولاً یک ماه پس از تکمیل کمپین، درآمد را پرداخت می کنند.

یک اکانت اینستاگرام با فالوور اختصاصی و متعهد.

همچنین باید الزامات هر شبکه وابسته را برآورده کنید.

9. از کانال Twitch خود کسب درآمد کنید

اگر دنبال‌کنندگان ثابتی در Twitch، سایتی که گیمرها به آن دسترسی دارند، می‌تواند راهی برای کسب درآمد از خانه باشد. پخش‌کننده‌ها می‌توانند کمک‌های مالی را از بینندگان دریافت کنند و حتی در صورت رسیدن به وضعیت وابسته یا شریک، سهمی از درآمد اشتراک و آگهی دریافت کنند. درباره نحوه کسب درآمد در Twitch بیشتر بدانید.

می‌توانید یک کانال توییچ راه‌اندازی کنید و در عرض یک روز پخش جریانی را شروع کنید، اما هفته‌ها یا حتی ماه‌ها طول می‌کشد تا فالوور ایجاد کنید.

الزامات

بسته به روش پرداخت، درآمد کمک مالی را می توان به سرعت برداشت کرد.

اشتراک و درآمد تبلیغاتی که به‌عنوان شریک یا وابسته توییچ به دست می‌آید، 15 روز از پایان ماه پرداخت می‌شود، و برای درخواست پرداخت باید حداقل 100 دلار موجودی داشته باشید

برای تبدیل شدن به یک شریک یا وابسته به توییچ و واجد شرایط بودن برای سهمی از فروش بازی، تبلیغات و درآمد اشتراک، باید به نقاط عطف بیننده و پخش خاصی دست پیدا کنید.

10. عکس خود را بفروشید

عکس های خود را از طریق سایت هایی مانند Fine Art America به پول نقد تبدیل کنید، که به شما امکان می دهد تصاویر خود را برای فروش به عنوان چاپ، تی شرت، قاب گوشی و موارد دیگر آپلود کنید. بازارهای دیگر برای عکاسان عبارتند از SmugMug، 500px و PhotoShelter. برخی از سایت‌ها به اشتراک نیاز دارند، اما ممکن است ویژگی‌هایی از فضای ذخیره‌سازی ابری گرفته تا گالری‌های محافظت‌شده با رمز عبور و یک وب‌سایت سفارشی‌شده را ارائه دهند.

می‌توانید در عرض چند ساعت یک نمایه با سایت‌هایی مانند SmugMug، PhotoShelter یا Fine Art America تنظیم کنید، با این فرض که بدنه‌ای از کار اصلی دارید.

الزامات

هنرهای زیبا آمریکا: پرداختی که پس از انقضای پنجره بازگشت 30 روزه صادر می شود. ارسال در 15 هر ماه.

PhotoShelter: پرداختی که در زمان فروش به روش پرداخت انتخابی شما (PayPal، Stripe و غیره) صادر می شود.

SmugMug: اگر موجودی حداقل 5 دلار دارید، می توانید درخواست کنید که پرداخت در ماه بعد صادر شود.

الزامات بر اساس سایت متفاوت است، اما شما باید تمام حقوق لازم را برای تصاویری که می فروشید داشته باشید.

چگونه از خانه درآمد کسب کنیم؟

برخی از افراد حتی نیازی به ترک خانه برای کسب درآمد دلاری ندارند. یا اگر اینطور است، ممکن است فقط یک پیاده روی کوتاه در اطراف بلوک شما باشد. کار در خانه نیازمند کمی خلاقیت و روحیه ای استوار است.

درآمد دلاری

برای این که در کار خود پیشرفت داشته باشید حتما باید مهارت زیادی داشته باشید

11. فروش کارت های هدیه استفاده نشده

با فروش کارت های هدیه استفاده نشده در سایت هایی مانند CardCash یا GiftCash درآمد بیشتری کسب کنید. این وب سایت ها می گویند که تا 92 درصد از ارزش کارت را به شما پرداخت می کنند. در CardCash، همچنین می‌توانید کارت خود را با کارتی که استفاده می‌کنید معامله کنید. درباره اینکه با گیفت کارت های ناخواسته چه باید کرد بیشتر بخوانید.

الزامات

باید از طریق سایت‌هایی مانند CardCash و GiftCash یک پیشنهاد یا پیشنهاد فوری دریافت کنید.

می‌توانید کارت‌های هدیه را در کیوسک‌ها و مکان‌های خرده‌فروشی شرکت‌کننده بفروشید تا همان روز پول نقد دریافت کنید، یا سعی کنید آن را به صورت آنلاین بفروشید. دومی بیشتر طول می کشد، اما ممکن است پیشنهاد بهتری برای کارت هدیه خود دریافت کنید.

کارت هدیه شما ممکن است برای فروش مجدد نیاز به حداقل موجودی داشته باشد. همه کارت ها پیشنهاد ایجاد نمی کنند.

بیشتر بخوانید: خرید زمین در متاورس

12. خرید و فروش تلفن های قدیمی، لوازم الکترونیکی به صورت نقدی

آیا تلفن، آی پد یا سیستم بازی قدیمی در اطراف خود دارید؟ آن را در سایتی مانند Swappa یا Gazelle بفروشید. برنامه تجارت آمازون را بررسی کنید، که به شرکت کنندگان در کارت های هدیه آمازون – و eBay نیز پول می دهد. اگر عجله دارید، یک کیوسک ecoATM را امتحان کنید، که پول نقد در محل برای دستگاه شما ارائه می دهد.

الزامات

فروش مستقیم (Swappa، OfferUp، Craigslist): در بیشتر موارد، شما از تلفن عکس می گیرید، تأیید می کنید که شماره سریال الکترونیکی تمیز است و لیست خود را ارسال می کنید. برخی از سایت ها پست ها را بررسی و تایید می کنند، اما زمان کمتر است.

فروش به فروشنده (گازل): به چند سوال آنلاین برای قیمت فوری پاسخ دهید.

فروش مستقیم: زمانی که پول دریافت می کنید بستگی به سرعت فروش تلفن یا دستگاه شما دارد. پس از فروش کالا، پرداخت سریع انجام می شود.

فروش به فروشنده: ابتدا باید گوشی خود را به فروشنده ارسال کنید تا بسته به فروشنده، قبل از پرداخت از طریق روش هایی مانند چک، پی پال یا کارت هدیه الکترونیکی آمازون، آن را بررسی کند.

یک گوشی دست دوم، لپ تاپ، سیستم بازی و غیره.

تلفن‌های همراه: باید مطمئن شوید که تلفن به سرقت رفته یا تحت برنامه بازپرداخت نیست.

 

13. معلم خصوصی شوید

با تبدیل شدن به یک معلم خصوصی، مهارت های ریاضی، علوم، زبان خارجی یا آمادگی آزمون خود را در یک کنسرت جانبی پرسود قرار دهید. می توانید به صورت آنلاین یا حضوری به افراد آموزش دهید. آنچه شما شارژ می کنید می تواند به تجربه، تخصص و آنچه مورد تقاضا است بستگی داشته باشد. برای شروع، ببینید چه نوع معلم‌هایی در Craigslist مورد نیاز است یا یک نمایه در سایت‌هایی مانند Tutor.com یا Care.com ایجاد کنید. همچنین می توانید خدمات خود را در مدارس محلی و مراکز اجتماعی تبلیغ کنید.

الزاماتبمه

زمان راه اندازی بستگی به تقاضا در منطقه شما دارد. ممکن است مدتی طول بکشد تا اولین دانش آموز خود را بگیرید.

اگر قبلاً تدریس نکرده‌اید، باید زمانی را برای آماده‌سازی در نظر بگیرید تا دانش‌آموزان احساس کنند که بیشترین استفاده را از وقت خود با شما می‌برند.

اینکه چقدر سریع دستمزد می گیرید بستگی به این دارد که از طریق یک پلت فرم یا حضوری تدریس می کنید. در هر صورت، به احتمال زیاد زیاد طول نخواهد کشید.

شما به دانش عمیقی در زمینه ای نیاز دارید که افراد برای درک آن به کمک نیاز دارند، مانند ریاضیات، زبان خارجی یا آمادگی برای آزمون.

 

14. ثبت نام کنید تا یک خریدار مرموز باشید

کسب و کارها اغلب می خواهند بدانند که از دیدگاه مشتری چگونه عمل می کنند. ثبت نام کنید تا چشم و گوش آنها باشید. می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت هایی مانند IntelliShop، BestMark و Sinclair Customer Metrics درخواست دهید. فقط مراقب کلاهبرداری ها باشید و قبل از ثبت نام، تحقیق کاملی انجام دهید.

الزامات

فرآیند درخواست معمولاً سریع است، اما پس از آن در دستان شرکت است. بسته به تقاضا، ارزیابی درخواست شما ممکن است روزها یا حتی ماه ها طول بکشد.

زمان پرداخت بسته به شرکت متفاوت است. به عنوان مثال، BestMark دو بار در ماه پرداخت ها را صادر می کند و پرداخت معمولاً سه تا چهار هفته پس از تکمیل فروشگاه رمز و راز دریافت می شود.

اکثر خدمات خرید مرموز دارای شرط سنی هستند. برای خرید BestMark باید حداقل 18 سال داشته باشید.

بسته به خدمات، ممکن است به حمل و نقل مطمئن و دسترسی به اینترنت نیاز داشته باشید.

آیا این روش ها برای کسب درآمد دلاری در ایران شدنی است؟

بسیاری از این روش ها همین الان در ایران در حال انجام هستند. این مسئله می تواند به شما کمک کند که استفاده کردن از زبان انگلیسی را جدی بگیرید. در صورتی که زبان انگلیسی را بلد باشید مطمئنا راحت تر می توانید درآمد دلاری را داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم که در صورتی که می خواهید درآمد به هر شکلی داشته باشید، در ابتدا مهارتی را یاد بگیرید. متاسفانه این روز ها افراد به دنبال این هستند که راه های بدون زحمت را برای درآمد زایی انتخاب کنند. درست است که توسعه ی چنین کسب و کار هایی در قرن اخیر افزایش پیدا کرده است. اما باید به این مسئله توجه کنید که هیچ جایی به شما درآمد واقعی بدون تلاش نخواهند داد!.

 

دیدگاهتان را بنویسید