کنترل با گوشی - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

کنترل با گوشی

سوالات متداول درباره اینستاگرام
سوالات متداول درباره اینستاگرام
ژانویه 27, 2022
سخت افزار مورد نیاز کالی لینوکس
سخت افزار مورد نیاز کالی لینوکس
ژانویه 31, 2022

کنترل با گوشی

کنترل با گوشی

کنترل با گوشی

اوایلی که  که نرم افزار جاسوسی تلفن همراه ایجاد شد، مورد استقبال قرار نگرفته بود . اکثر مردم این تصور را داشتند که برنامه‌های جاسوسی به حریم خصوصی افراد حمله می‌کنند، که به گفته آنها غیرقانونی است. با این حال، هدف برنامه جاسوسی نظارت بر فعالیت های فرد با استفاده از تلفن همراه است. با استفاده از این نرم افزار ها می توانید کنترل با گوشی را به صورت بسیار دقیقی انجام دهید. اکنون این نرم افزار های کنترل با گوشی کاربرد های گسترده ای پیدا کرده اند که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

برنامه های جاسوسی کنترل با گوشی چیست و چگونه کار می کنند؟

ابزارها و برنامه های جاسوسی به کاربران امکان دسترسی مستقیم به رایانه شخصی را می دهند. آگاهی از حقایق مخفی که یک فرد از آنها بی خبر است، اما مایل است از آنها آگاه باشد، سودمند است. به طور معمول، یک جاسوس به معنی بدی تلقی می شود. اما باید این موضوع را در نظر گرفت که در بسیاری از مواقع جاسوسی می تواند باعث حفظ منافع فردی و جلوگیری از بروز ضرر وزیان شود.

منظور از اپلیکیشن جاسوسی چیست؟

برنامه‌های جاسوسی نیز به‌عنوان نرم‌افزاری طبقه‌بندی می‌شوند که به ما امکان می‌دهد از راه دور پیام‌های شخصی و سوابق تماس‌ها را اسکن کنیم. اینها به گونه ای طراحی شده اند که اطلاعات لازم دستگاه را جمع آوری می کنند که منطقی است. بدون نیاز به رمز عبور، می‌توانیم به راحتی با استفاده از یک برنامه به تلفن شخصی دسترسی پیدا کنیم.

تعدادی از برنامه های کاربردی آنلاین وجود دارند که تقریباً بدون هزینه نظارت را ارائه می دهند. بنابراین، اگر کسی در مورد اقدامات فرزند یا کارمند خود مشکوک است می‌تواند با دانلود یک برنامه و جاسوسی مخفیانه از تلفن خود شک خود را برطرف کند.

کنترل با گوشی

هک با نرم افزار ها وکنترل با گوشی یکی از بهترین راه ها برای افزایش امنیت است

اپلیکیشن چگونه کار می کند؟

برنامه های کاربردی مختلف ویژگی های متفاوتی دارند و به روش های مختلفی ساخته می شوند. با این حال، هدف اصلی چنین برنامه هایی نظارت مخفیانه پیام ها است. ممکن است از این برنامه برای نظارت بر تلفن شریک زندگی خود یا کسب بینش در مورد فعالیت های فرزندمان استفاده کنیم. علاوه بر این، کارفرمایان از نرم افزارهای جاسوسی برای نظارت بر حرکات کارکنان خود استفاده می کنند.

استفاده از این برنامه آسان است و مزایایی را بدون افشای آنها برای شخص دیگر ارائه می دهد. هیچ کس نمی‌داند که کسی در حال جاسوسی است .زیرا بدون هیچ هشداری در پس‌زمینه اجرا می‌شود. مراحل با دانلود و نصب نرم افزار شروع می شود و سپس کد یا کلید کامپیوتری برای اتصال دستگاه وارد می شود و در نهایت نظارت بر فعالیت ها انجام می شود.

اول از همه، برنامه را در گوشی هوشمند خود دانلود کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس در تنظیمات، اطلاعات تلفن شریک خود را وارد کنید، از جمله کد یا شماره IMEI در صورت لزوم. این به ما امکان می‌دهد پیام‌ها را بخوانیم، تاریخچه تماس‌ها را بررسی کنیم، پیام‌ها را در پیام‌رسان نمایش دهیم و موقعیت مکانی دستگاه را نظارت کنیم.

مهم و حرفه ای:

نرم افزار جاسوسی داده ها را از تلفن مورد نظر جمع آوری می کند و آن را به یک کنترل داشبورد ایمن منتقل می کند، که تمام اطلاعات به دست آمده را رله می کند. به طور معمول، شما نرم افزار را دانلود کرده و روی دستگاه تلفن همراه مورد نظر نصب می کنید تا روند ردیابی آغاز شود. هنگامی که نصب با موفقیت کامل شد، اکنون می توانید تمام اطلاعات موجود در دسترسی داشبورد از راه دور را مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید.

با این حال، طبق مقاله جیسون تامپسون در The Tool Report، بسته‌های نرم‌افزاری وجود دارند که نیازی به دسترسی به تلفنی که می‌خواهید ردیابی کنید، ندارند. علاوه بر این، نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نیست. این می تواند شما را قادر سازد تا تلفن مورد نظر را بدون اطلاع کاربر ردیابی کنید.

شما می توانید یک تلفن را فقط با استفاده از شماره تلفن همراه بدون اطلاع کاربر ردیابی کنید. نرم افزار جاسوسی بسیار پیشرفته ای وجود دارد که دارای ویژگی هایی است که به کاربران این فرصت را می دهد تا با استفاده از دوربین گوشی از راه دور عکس بگیرند.

ویژگی های نرم افزار کنترل با گوشی

برنامه های جاسوسی کنترل با گوشی برای نظارت بر ایمیل، تاریخچه تماس ها و سایر فعالیت ها طراحی شده اند. این به تشخیص اینکه آیا شریک شما به شما خیانت می کند یا خیر و این که فرزند شما واقعا در حال رفتن به سالن مطالعه است  کمک می کند. موارد زیر برخی از ویژگی های انحصاری است که می توانیم از آنها برای جاسوسی از شخصی استفاده کنیم:

پیدا کردن مکان تلفن
چک کردن اس ام اس
پیام های پیام رسان ها را بخوانید
دیدن گزارش های مربوط به تماس / تاریخچه
دسترسی به دفترچه تلفنبه روز نگه داشتن تاریخچه های مختلف

برنامه جاسوسی چگونه کمک می کند؟

اگر متوجه شده اید که رفتار یا علایق فرزندتان تغییر کرده است. و شما این احساس را دارید که رابطه شما با فرزندتان مختل است. سپس ترجیح داده می‌شود که پیام‌ها یا بینش‌های تلفن را قبل از نتیجه‌گیری زیر نظر بگیرید. بدون رمز تلفن، می توان با برنامه جاسوسی از او جاسوسی کرد، پیام هایش را خواند، مکانش را جستجو کرد و سابقه تماس هایش را مشاهده کرد.

این برنامه در پس‌زمینه اجرا می‌شود و به کسی هشدار نمی‌دهد که فردی در حال کنترل با گوشی است.

بیشتر بخوانید: هک اینستاگرام

کنترل با گوشی

برای کنترل با گوشی باید نرم افزار های معتبر را انتخاب کنید

مزایای برنامه های جاسوسی موبایل

فناوری تأثیر زیادی بر زندگی ما در این عصر دیجیتالی شدن مدرن داشته است. اگر اینترنت سریع داشته باشیم به راحتی می توانیم به هزاران برنامه دسترسی داشته باشیم. اپلیکیشن های جاسوسی موبایل از شناخته شده ترین اپلیکیشن ها هستند. همچنین می‌توانیم تلفن هر کسی را ردیابی کنیم و پیام‌های متنی، تماس‌های تلفنی و سابقه مرور آنها را ببینیم.

در حالی که بسیاری از برنامه های نظارتی می توانند خطرناک باشند. زیرا به صاحب برنامه اجازه می دهند بدون اطلاع ما به اطلاعات شخصی ما دسترسی پیدا کند، هزاران نفر از آنها سود زیادی برده اند. بسیاری از اپلیکیشن ها را می توان به صورت مخفیانه و مخفیانه در گوشی مورد نظر نصب کرد تا مجبور نباشیم به طور مکرر گوشی طرف مقابل را لمس کنیم.

متقلبان را بگیر!

فریب خوردن یکی از سخت ترین تجربیات زندگی است. تو را از درون می شکند و یکی را متلاشی، شکسته و خالی می گذارد. بسیاری از افراد افسرده می شوند و از حملات اضطراب رنج می برند. با نصب نرم افزار مناسب می توانیم کلاهبردار را بگیریم. ما باید پیامک های آنها را بررسی کنیم و پیگیری کنیم که با چه کسانی تماس می گیرند. این امر باعث می شود که ما راحت تر مراقب افراد نزدیک خود باشیم. این کار با کنترل گوشی به شدت راحت می شود.

برنامه های جاسوسی موبایل زندگی مردم را ساده کرده است و بسیاری از مردم از آنها استفاده می کنند تا مطمئن شوند که شرکایشان ارزش وقت زمان و سرمایه  لازم  را دارند.

دسترسی به ایمیل ها

ممکن است با استفاده از برنامه های نظارت تلفن همراه به ایمیل های شخص دیگری دسترسی پیدا کنیم. این به شخص کمک می کند تا رسیدهای بانکی و همچنین آدرس های ورودی و خروجی خود را پیگیری کند. ما همچنین می توانیم رسیدهای اسنپ آنها را بررسی کنید و ببینید که آنها اغلب به کجا سفر کرده اند. امروزه تقریباً همه چیز به یک حساب Google متصل است. دسترسی به حساب Google تقریباً به هر چیز دیگری دسترسی دارد.

به برنامه های دیگر نیز دسترسی داشته باشید

پیام‌های متنی، گزارش تماس‌ها و دسترسی به گالری همگی از طریق برنامه‌های جاسوسی تلفن همراه و همچنین دسترسی به برنامه‌های دیگر در دسترس هستند. برنامه های جاسوسی موبایل دسترسی آسانی به برنامه هایی مانند واتس اپ، اینستاگرام و فیسبوک دارند. یکی ممکن است ردیابی کند که شریک یا فرزند شما با چه کسی صحبت می کند و برای آنها پیام می فرستد. در نتیجه، شما از تماس فرزندتان با هر گونه تهدید احتمالی جلوگیری می کنید. ما همچنین می توانیم از چنین برنامه هایی برای اجازه دادن به کنترل والدین استفاده کنیم.

می‌توانیم با نصب اپلیکیشن جاسوسی مناسب، دنیایی امن، پر از روابط واقعی، در اطراف خود نگه داریم. ما همچنین می توانیم خود را از متقلبان و افراد خطرناک دور نگه داریم. تنها چیزی که نیاز داریم یک اتصال اینترنتی سریع و یک گوشی هوشمند با عملکرد خوب است.

بیشتر بخوانید: هک واتساپ

جلوگیری از خیانت شریک زندگی

کسانی که در یک رابطه هستند، وقتی به چیزی مشکوک هستند، دوست دارند فعالیت های تلفن همراه شریک خود را زیر نظر بگیرند. بنابراین، آنها می توانند از نرم افزار جاسوسی تلفن همراه برای جلوگیری از خیانت سایبری یا فعالیت های تقلب شرکای خود استفاده کنند. با این حال، برخی از زوج ها از آن برای حفظ اعتماد به یکدیگر استفاده می کنند. با استفاده از نرم افزار جاسوسی، آنها می توانند تماس های تلفنی را از راه دور ضبط کنند، به مکالمات اطراف گوش دهند و فعالیت های پیام های اجتماعی را نظارت کنند.

این به هر همسر مشکوکی اجازه می دهد تا مکان فعلی شریک خود را بداند. به طور خلاصه، زوج‌ها می‌توانند از راه دور بدانند که شرکایشان کجا هستند و فعالیت‌هایی را که آنلاین و در زندگی واقعی انجام می‌دهند.

کنترل های والدین را تنظیم کنید

اگر کودک شما از تلفن هوشمند استفاده می کند، می توانید از راه دور به تلفن همراه مورد نظر دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، می توانید از چندین ابزار برنامه جاسوسی برای تنظیم کنترل والدین با استفاده از ضبط کننده صفحه زنده استفاده کنید. می‌توانید از راه دور دستگاه تلفن همراه فرزندتان را کنترل کنید و دسترسی به اینترنت، تماس‌های دریافتی، پیام‌های متنی را مسدود کنید و همه برنامه‌های نصب‌شده را از راه دور مشاهده کنید.

همچنین می توانید اطراف گوشی مورد نظر را زیر نظر داشته باشید و تماس های تلفنی را گوش داده و ضبط کنید. این نرم‌افزار جاسوسی همچنین به والدین کمک می‌کند تا با مسدود کردن وب‌سایت‌های حاوی محتوای بالغ که ممکن است ذهن بچه‌هایشان را در سنین پایین فاسد کنند، استراتژی‌های فرزندپروری قوی‌تری بسازند.

بیشتر بخوانید: هک کردن تلگرام

نظارت بر کارکنان

امروزه سازمان های تجاری دارای دستگاه های تلفن پیشرفته با سیستم عامل اندروید هستند. آن‌ها از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند تا بررسی کنند که آیا کارمندانشان فعالیت‌هایشان را در ساعات کاری خود متعادل می‌کنند یا از سرقت ویژگی‌های معنوی کسب‌وکار در دستگاه‌های اندرویدی جلوگیری می‌کنند و از هرگونه فعالیت‌های هک جلوگیری می‌کنند.

هنگامی که کارمندان خارج از تأسیسات تجاری کار می کنند، کاربر نهایی می تواند در صورت لزوم موقعیت مکانی خود را با استفاده از GPS ردیابی کند. کارفرمایان همچنین می توانند به مکالمات تلفنی نمایندگان مراقبت از مشتری با مشتریان گوش دهند و ضبط کنند. این می تواند به صاحبان مشاغل کمک کند تا راه هایی برای بهبود خدمات خود، سازماندهی تحویل سریع کالا و اطمینان از رضایت مشتری بیابند.

کنترل با گوشی

نرم افزار PLC spy بهترین نرم افزار ایرانی برای کنترل با گوشی است

ایجاد نسخه پشتیبان از اطلاعات

شما به راحتی می توانید نرم افزار جاسوسی را روی دستگاه تلفن همراه مورد نظر نصب کنید و به طور خودکار داده ها را به عنوان پشتیبان همگام سازی می کند. بنابراین، اگر دستگاه تلفن همراه خود را به دلیل سرقت یا دلایل دیگر گم کردید، می‌توانید با استفاده از برنامه ردیابی تلفن همراه در کنترل پنل آنلاین به تمام اطلاعاتی که از تلفن مورد نظر جستجو می‌کنید دسترسی داشته باشید.

کلون کردن تلفن همراه اندرویدی

کاربران نهایی می توانند از نرم افزار جاسوسی تلفن همراه برای شبیه سازی یک دستگاه تلفن همراه اندرویدی استفاده کنند. آنها می توانند از آن برای بازیابی تمام اطلاعات یک تلفن همراه قدیمی استفاده کنند. تنها چند دقیقه طول می کشد تا داده ها را به یک دستگاه تلفن همراه دیگر منتقل کنید.

نتیجه

اینها مزایای اصلی استفاده از نرم افزار جاسوسی تلفن همراه و کنترل با گوشی است. اگر از نرم افزار به درستی و در چارچوب قانون استفاده کنید، می تواند بسیار مفید باشد. دیگر لازم نیست نگران خیانت همسرتان یا دسترسی فرزندانتان به محتوای بزرگسالان باشید. همچنین از آنجایی که همیشه مکان شریک زندگی، بچه ها و کارمندان خود را می دانید، آرامش خاطر خواهید داشت. اگر گوشی خود را گم کردید، نیازی به وحشت نیست زیرا نرم افزار جاسوسی تلفن همراه می تواند تمام اطلاعات مورد نیاز شما را از تلفن همراه گم شده بازیابی کند.

دیدگاهتان را بنویسید