هک کارت بانکی - روشهای هک کارت بانکی توسط هکر ها/هک VISA,MASTERCARD 💳

هک کارت بانکی – روشهای هک کارت بانکی توسط هکر ها/هک VISA,MASTERCARD 💳

خرید زمین در متاورس
خرید زمین در متاورس 😵-معرفی 10 ایده درآمد زایی از متاورس
آوریل 23, 2022
لباس هوشمند
لباس هوشمند چیست؟ 🤖 -معرفی 15 نوع لباس هوشمند و کاربرد های جذاب آن
می 2, 2022

هک کارت بانکی – روشهای هک کارت بانکی توسط هکر ها/هک VISA,MASTERCARD 💳

هک کارت بانکی

هک کارت بانکی

کارت های بانکی امروزه یکی از اجزای جدایی ناپذیر ما هستند. به این دلیل که شما نمی توانید با استفاده از روش های سنتی پرداخت های خود را به راحتی انجام دهید. همان اندازه که کارت های بانکی مهم هستند، امنیت آن ها هم مهم است. به این دلیل که هک کارت بانکی هم امکان پذیر شده و استفاده از ان به روش های مختلف باید انجام شود. در این مقاله قصد داریم همه چیز را در مورد هک کارت بانکی به شما بگوییم.

هک کارت بانکی چگونه انجام می شود؟

چگونه کارت های اعتباری را هک کنیم؟ .هم هکرهای مشتاق و هم افراد عادی اغلب این سوال را می پرسند. بیشتر از روی کنجکاوی!. اگر کارت اعتباری دارید، ایمن هستید؟ .یا آیا معامله ای مرموز پیدا خواهید کرد که ماه های آینده موجودی شما را خالی می کند؟ .مانند تمام سؤالات پیچیده، پاسخ درست «بستگی دارد» است. در این مقاله کوتاه نحوه هک کردن کارت های اعتباری را به زبان فارسی ساده و نحوه محافظت از خود توضیح خواهیم داد.

سلب مسئولیت :مهم نیست در کجای دنیا هستید. هک کردن کارت های اعتباری غیرقانونی است. ما هیچ فعالیت غیرقانونی را تایید و حمایت نمی کنیم. هدف از این توضیح در مورد نحوه هک کارت های اعتباری این است که به شما نشان دهیم هکرها ممکن است برای هک کارت اعتباری شما چه کاری انجام دهند تا بتوانید از خود محافظت کنید. ما معتقدیم که جهانی با آگاهی بیشتر منجر به ایمنی بهتر برای همه می شود.

نحوه هک کردن کارت های اعتباری
درک فرایند کارت های اعتباری

قبل از اینکه به نحوه هک کردن کارت های اعتباری بپردازیم، مهم است که بدانیم کارت های اعتباری چگونه کار می کنند. ممکن است بازیگران اصلی صنعت کارت اعتباری را بشناسید: ویزا، مسترکارت، امریکن اکسپرس، جی سی بی و داینرز. اگر از نزدیک به آن فکر کنید، اینها بانک نیستند. آنها فقط ارائه دهندگان شبکه های کارت اعتباری هستند.

شبکه کارت اعتباری نوع خاصی از موسسه مالی است که به عنوان واسطه بین بانک ها و افراد عمل می کند. شبکه‌های کارت اعتباری اعتباری را به افراد ارائه می‌کنند. یعنی پول مورد نیاز برای پرداخت را به یک تاجر پیش‌پرداخت می‌کنند و سپس همه چیز را مستقیماً از بانک شما در پایان ماه نقد می‌کنند. از آنجایی که شما اغلب کارت اعتباری را از بانک خود دریافت می کنید، ممکن است به نظر برسد که آنها صادر کننده آن هستند. اما در واقع این کارت شبکه کارت اعتباری است.

این بدان معناست که ما اساساً دو سطح حمله داریم، خود شبکه کارت اعتباری و فرد. سطح حمله فقط یک مکان یا منطقه ای از یک سیستم است که در معرض حملات سایبری بالقوه قرار دارد.

اگر شخصی کل شبکه کارت اعتباری را هک کند، ممکن است بتواند هزینه‌های چند کارت را هدایت کند، همه تراکنش‌ها را ببیند و به طور بالقوه تراکنش‌های جدیدی ایجاد کند و حتی مسیرهای خود را پنهان کند. سطح دوم و ساده‌تر حمله، فرد است. در این صورت، اگر شخصی فرد را هک کند، می‌تواند به کارت اعتباری خود دسترسی داشته باشد و به طور بالقوه از آن برای تراکنش‌ها استفاده کند.

هک کارت بانکی

کارت های بانکی با توجه به حضور بانک ها امنیت بالایی دارند

نحوه استفاده از کارت اعتباری

البته، شما از کارت های اعتباری برای پرداخت استفاده می کنید، اما این چه تاثیری بر راهنمای ما در مورد نحوه هک کردن کارت های اعتباری دارد؟ چگونه از هکرها محافظت کنیم؟ باید بدانیم که دو راه برای استفاده از کارت اعتباری وجود دارد: POS و آنلاین.

در تراکنش POS (نقطه فروش)، کارت در دستگاهی (“POS”) قرار می گیرد که تراشه را می خواند و تراکنش را پردازش می کند. این روش پرداختی است که در هر فروشگاهی استفاده می کنید. در عوض، در یک تراکنش آنلاین، کارت به صورت فیزیکی در هیچ جایی وارد نمی شود: فقط باید شماره کارت اعتباری، دارنده کارت و کد امنیتی را ارائه کنید. سیستم پرداخت، تنها با آن اطلاعات، پرداخت را پردازش خواهد کرد.

با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توانیم راه‌های مختلفی را که هکرها برای هک کردن کارت‌های اعتباری استفاده می‌کنند، ببینیم.

روش شماره 1: چگونه کارت های اعتباری را با POS هک کنیم؟

اگر دستگاه POS دارید، می توانید از کارت اعتباری پرداخت کنید. با توجه به فناوری بدون تماس که جایگزین تراشه معمولی می شود، می توانید به طور بالقوه از کارتی که به اندازه کافی نزدیک است و حتی بدون دست زدن به آن، پرداخت دریافت کنید.

چندین نسخه نمایشی از هکرها وجود دارد که با یک POS در یک قطار متراکم زیرزمینی می روند و با POS در نزدیکی کیف پول افراد ناآگاه شناور می شوند. این روش کار می کند و شما باید از آن آگاه باشید.

شایان ذکر است که این فقط برای تراکنش های کوچک کار می کند. زیرا در تراکنش های بزرگ تر، کد پین مورد نیاز است. علاوه بر این، شما نمی توانید یک POS «آن را خودتان انجام دهید» بسازید. زیرا برای اینکه POS کار کند باید حاوی کلیدهای گواهی از شبکه کارت اعتباری باشد. در مجموع، هنگامی که شما یک POS دارید، یک گواهی دیجیتال از شبکه کارت اعتباری دریافت می کنید که شما را شناسایی می کند. شما نمی توانید این گواهی را خودتان ایجاد کنید. بنابراین شبکه های کارت اعتباری 100٪ مطمئن هستند که چه کسی هزینه را انجام می دهد.

بنابراین، به عنوان یک هکر، ممکن است با این روش چند روزی پیش بروید. از آنجایی که شما به طور کامل شناسایی و ردیابی شده اید، در نهایت پلیس به شما ضربه می زند. به همین دلیل، این در واقع روش قابل توجهی نیست که ممکن است مالی شما را به خطر بیندازد، شما نسبتاً ایمن هستید. علاوه بر این، بانک‌ها اکنون هر زمان که تراکنشی برای هشدار به شما انجام می‌شود، پیامک را اجرا می‌کنند و همچنین می‌توانید یک کیف پول محافظ داشته باشید که سیگنال‌های بدون تماس را مسدود می‌کند. اگر پیامک را فعال کنید و کیف پول را دریافت کنید، کاملاً ایمن هستید.

بیشتر بخوانید: هک اینستاگرام

روش شماره 2: نحوه هک کردن کارت های اعتباری آنلاین

آنلاین، همه چیز متفاوت است. در اینجا هکر نیازی به دسترسی فیزیکی برای هک کارت بانکی ندارد. او فقط باید اعداد را بداند. با این حال، از آنجایی که کارت اعتباری یک دستگاه متصل نیست، نمی توان آن را هک کرد. در عوض، این فرد است که هک می شود.

در اینجا، تکنیکی که هکرها استفاده می کنند، فیشینگ است. آنها به عنوان شخص دیگری، اغلب یک شرکت معتبر، ظاهر می شوند تا به شما اجازه دهند شماره کارت اعتباری را به آنها بدهید. به عنوان مثال، آنها ممکن است برای شما ایمیلی ارسال کنند که شبیه به تایید سفارش از Amazon.com است مبنی بر اینکه مشکلی وجود دارد، و اگر روی آن کلیک کنید به وب سایتی هدایت می شوید که کاملاً شبیه به amazon.com است. با این تفاوت که نه در عوض، این یک وب سایت جعلی است که توسط هکر کنترل می شود.

در این وب سایت فیشینگ، آنها از شما می خواهند که شماره کارت اعتباری را به گونه ای وارد کنید که کاملاً قانونی به نظر می رسد، با این تفاوت که اینطور نیست. هکر به جای پردازش پرداخت برای آمازون، اکنون شماره کارت اعتباری، کد امنیتی و دارنده شما را می داند. با این اطلاعات، او سپس می تواند از طرف شما پرداخت ها را صادر کند.

هک کارت بانکی= هک افراد

بنابراین، در واقع نحوه هک کردن کارت های اعتباری نیست، بلکه بیشتر در مورد نحوه هک کردن افراد است. فیشینگ هنوز محبوب ترین راه است، اما سطوح مختلفی از آن وجود دارد. برخی از آنها مانند کلاهبرداری پرنس نیجریه را می توان به راحتی به عنوان هرزنامه و عملیات نه چندان قانونی شناسایی کرد. آنها از این واقعیت استفاده می کنند که اگر به اندازه کافی ساده لوح باشید که آنها را باور کنید، به اندازه کافی ساده لوح خواهید بود که پرداخت را ارسال کنید. سایر گروه‌های هکر وب‌سایت‌هایی را آماده می‌کنند که ممکن است حتی محتاط‌ترین افراد را کلاهبرداری کنند.

حتی زمانی که هکر شماره کارت اعتباری را به دست می‌آورد، اکثر کارت‌های اعتباری اکنون احراز هویت دو مرحله‌ای را اجرا می‌کنند، به طوری که هر زمان که پرداختی انجام شود، مالک قانونی کارت اعتباری کدی را از طریق پیامک دریافت می‌کند که باید برای تأیید پرداخت استفاده کند. نمونه هایی از این شناسه امنیتی مستر کارت و کد تایید شده توسط VISA هستند. با این روش ها، حتی یک هکر با دانستن جزئیات کارت اعتباری شما نمی تواند کاری انجام دهد. بدون آن‌ها، یا اگر هکر به تلفن شما دسترسی داشته باشد، می‌تواند به طور بالقوه کل حساب بانکی شما و حتی بیشتر را از بین ببرد.

در مجموع، شانس هک شدن به این روش نسبتاً کم است، اما اگر این اتفاق بیفتد، می تواند به طور بالقوه ویرانگر باشد. بهترین احتیاط این است که هنگام وارد کردن شماره کارت اعتباری خود به صورت آنلاین بسیار مراقب باشید و هرگز در نتیجه یک ایمیل این کار را نکنید.

بیشتر بخوانید: هک واتساپ

هک کارت بانکی

هک کارت های بانکی میتواند به عنوان یکی از مهمترین موضوعات در قبال امنیت بانک ها باشد

روش شماره 2 فرعی: هک کردن از احراز هویت 2-عاملی

هشدار بزرگ در مورد هک کارت بانکی آنلاین، احراز هویت 2 عاملی است. به لطف این فناوری است که حتی ساده لوح ترین کاربران نیز در امان هستند. اما نه چندان سریع، اگر می‌خواهید بدانید چگونه کارت‌های اعتباری را هک کنید، باید بدانید که راه‌هایی برای دور زدن این کار وجود دارد.

اولین و ساده‌ترین روش برای هکر، درخواست پرداخت در محل است. تصور کنید ایمیل فیشینگ خود را دریافت می کنید و در نهایت صفحه ای برای وارد کردن مجدد شماره کارت اعتباری خود دارید. سپس، به جای نتیجه گیری در اینجا، هکر ممکن است بلافاصله کارت شما را صورتحساب کند تا شبکه کارت اعتباری برای شما پیامکی ارسال کند . شما باید کد را در وب سایت هکر قرار دهید. این مانند یک طلسم عمل می کند . اگر یک هکر بتواند آن را از بین ببرد، می تواند کارت شما را بدون مشکل صورتحساب کند. با این حال، هشدارهای قابل توجهی برای هکرها وجود دارد که همچنان شما را ایمن نگه می دارد.

شما باید به صفحه ای از شبکه کارت اعتباری هدایت شوید، هکر نمی تواند به راحتی این کار را تکرار کند. برای این تغییر مسیر، درست مانند POS، هکر باید یک تاجر معتبر باشد که توسط شبکه کارت اعتباری شناخته شده است و به همین دلیل به راحتی قابل شناسایی است.

چرا احراز هویت دوعاملی تا این حد مهم است؟

حتی اگر او بتواند آن را انجام دهد، پیامکی دریافت خواهید کرد که در آن جزئیات پرداخت و مبلغ چقدر است. این یک محافظ اضافی دیگر برای کارت های بانکی است. به همین دلیل، احراز هویت دو مرحله ای یک محافظت قوی در برابر هکرهای کارت اعتباری است و تا زمانی که هکرها به تلفن شما دسترسی نداشته باشند، تقریباً ایمن هستید. مشکل زمانی رخ می دهد که آنها انجام دهند.

اگر یک هکر به گوشی شما دسترسی داشته باشد، به احتمال زیاد با ویروس روت کیت، می تواند پیامک شما را بخواند و کد را بگیرد و پیامک را حتی بدون دریافت اعلان حذف کند. اگر او این سطح دسترسی را داشته باشد، شما هرگز در امان نیستید. حساب شما می تواند در عرض چند ثانیه به یک حساب بانکی در یک کشور غیرشفاف دور از ساحل پاک شود.

البته هک کردن گوشی کار ساده ای نیست. هک کردن یک کارت اعتباری، به علاوه هک کردن تلفن همان شخص حتی سخت تر است. برای انجام این کار، باید یک هک هدفمند باشد: هکر باید بخواهد به طور خاص شما را هک کند. همیشه با فیشینگ، ممکن است به شما اجازه دهد یک روز یک برنامه دانلود کنید و روزی دیگر شماره کارت اعتباری خود را وارد کنید.

هک گوشی برای هک کارت بانکی

یکی دیگر از گزینه های خوب برای هکرهایی که به دنبال نحوه هک کارت بانکی هستند این است که به جای آن فقط گوشی را هک کنند. هکر تا آنجایی که ممکن است تلفن‌ها را هک می‌کند و سپس منتظر می‌ماند تا شخصی جزئیات کارت اعتباری را در تلفن وارد کند. از آنجایی که هکر قبلاً به تلفن دسترسی دارد، می تواند از آن جاسوسی کند و بررسی کند که چه زمانی این اتفاق می افتد. هنگامی که آن را انجام داد، بوم، هکر فقط جکپات را زد.

بنابراین، به طور خلاصه، برای محافظت از خود مراقب باشید و هرگز برنامه ای را در نتیجه ایمیل نصب نکنید. این خطرناک ترین حمله ای است که می توانید از یک هکر بر روی کارت اعتباری خود دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: جلوگیری از هک کارت بانکی

روش شماره 3: هک شبکه های کارت اعتباری

برای بعضی از هکر ها فقط هک کردن کافی نیست. آنها کل دستمزد و باقیمانده حساب کاربران را می خواهند و سعی می کنند شرکت ها و شبکه های کارت اعتباری را دنبال کنند. به جای تلاش برای دریافت جزئیات کارت اعتباری شما، آنها سعی می کنند تمام جزئیات کارت اعتباری را مستقیماً از VISA، MasterCard، AMEX و غیره دریافت کنند.

برخی از هکرها ممکن است سعی کنند سازمان های کارت اعتباری بزرگ را هک کنند. این یک هک پیچیده است، و اگر به دنبال «هک کارت‌های اعتباری داغ» در Google هستید، احتمالاً به این معنی است که موارد فنی هنوز برای شما دور از دسترس هستند. در واقع، بیشتر آنها در حین نوشتن این مقاله برای من دور از دسترس هستند.

تنها چیزی که مطمئن است این است که این حملات هدفمند هستند، زیرا آنها نیاز به نفوذ در چندین لایه امنیتی دارند. آنها باید از فایروال ها، IPS ها، بازرسی عمیق بسته ها، آنتی ویروس ها، DMZ ها و سایر فناوری های جالب عبور کنند. بعلاوه، شبکه‌های کارت اعتباری یکی از بهترین نوع شرکت‌های محافظت‌شده هستند، دقیقاً به این دلیل که با پول زیاد سروکار دارند.

با این حال، هکرها گاهی اوقات این کار را انجام می‌دهند و می‌توانند داده‌های کارت اعتباری، از جمله تاریخچه تراکنش‌ها را نیز حذف کنند. یکی از روش هایی که آنها در گذشته این کار را انجام می دادند از طریق BGP Hijacking است، یک حمله هک پیچیده که باید از آن آگاه باشید.

هکرها با کارت های اعتباری هک شده چه می کنند؟

کسی که به دنبال نحوه هک کردن کارت های اعتباری است ممکن است فکر کند هکرها فقط از آنها برای پرداخت هزینه استفاده می کنند. با این حال، اغلب اوقات اینطور نیست. هدف هکرها این است که تا آنجا که ممکن است اطلاعات کارت های اعتباری بیشتری داشته باشند، اما از آنها استفاده نکنند. در عوض، آنها را در وب تاریک می فروشند.

هک کارت بانکی

در صورتی که هکر ها اطلاعات حتی کمی از کارت شما داشته باشند ممکن است شما را به راحتی هک کنند

این بدان معناست که در تاریک وب امکان خرید داده های کارت اعتباری از جمله 16 رقم در جلو، کد امنیتی و نام دارنده وجود دارد. اغلب، آنها به صورت عمده و با قیمت نسبتاً پایین، حدود چند دلار برای هر کارت، فروخته می شوند. و همچنین می توانید اعتبار حساب های هک شده پی پال یا حساب های بانکی را پیدا کنید. چرا اینطور است؟ چرا یک هکر می‌تواند دسترسی به یک کارت اعتباری را بفروشد که احتمالاً هزاران دلار در آن خرج می‌کند؟

بیشتر بخوانید: هک گوشی بدون نصب برنامه

زیرا خرج کردن خطرناک است…

در واقع، این جایی است که تقلب در واقع خود را آشکار می کند، و جایی که دنباله ای وجود دارد. اینطور فکر کنید: اگر جزئیات کارت اعتباری دوست خود را دیدید تا زمانی که از آنها استفاده نکنید اشکالی ندارد. خوب، سرقت اطلاعات کارت اعتباری حتی اگر از آن استفاده نکنید غیرقانونی است. اما ردیابی عمل سرقت بسیار سخت است. ردیابی تراکنش بیت کوین در وب تاریک یا همان دارک وب نیز سخت تر است، بسیار سخت تر از خرج کردن کارت اعتباری.

بنابراین، هکرها سود مطمئن با ریسک کمتر گرفتار شدن را نسبت به پاداش بالقوه با ریسک بالا ترجیح می دهند. علاوه بر این، آنها تمایلی به هدف قرار دادن افراد ندارند. آنها با آسیب پذیری به هدف پایان می دهند. به عنوان مثال، آنها ممکن است تمام دستگاه‌هایی را با آسیب‌پذیری شناخته‌شده مورد هدف قرار دهند و صدها جزئیات کارت اعتباری را از آن‌ها دریافت کنند. هیچ چیز شخصی نیست هر کدام چند دلار یعنی چند صد دلار بدون ریسک.

نتیجه

در مجموع، امروزه شما از هک کارت بانکی کاملا در امان هستید. با این حال، اگر شما توجه نکنید و کاربران اینترنتی مسئولیت پذیری نباشید، ممکن است بتوانند اطلاعات کارت اعتباری شما را دریافت کنند.

به احتمال زیاد، این هکری است که شخصاً شما را هدف قرار نمی‌دهد و سعی می‌کند کارت اعتباری شما را بدزدد. اما اگر دشمنانی دارید یا یک شخصیت عمومی هستید، همچنان امکان ایجاد حساب هدفمندتر وجود دارد. درعوض، در مورد حملاتی که به خود شبکه کارت اعتباری صورت می‌گیرد، هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید. این بر عهده شبکه است که از خود محافظت کند. همچنین هر گونه ضرر ناشی از عدم امنیت مشتریان خود را جبران یا پرداخت کند، مگر اینکه مشخص شود خود فرد امنیت را رعایت نکرده است!.

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!