برنامه های هوشمند اندروید 📲 - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

برنامه های هوشمند اندروید 📲

نرم افزار هک گوشی دیگران
نرم افزار هک گوشی دیگران ☠
فوریه 17, 2022
جدیدترین بازی های PS4
جدیدترین بازی های PS4 🎮
فوریه 22, 2022

برنامه های هوشمند اندروید 📲

برنامه های هوشمند اندروید

برنامه های هوشمند اندروید

برنامه های هوشمند اندروید برنامه هایی هستند که می توانند شما را به حداکثر استفاده از سیستم عامل اندروید برسانند. با این حساب هر فردی که می خواهد از اندروید استفاده کند بهتر است که این برنامه ها را بشناسد. در این مقاله قصد داریم لزوم استفاده از این برنامه ها و همچنین چند مورد از برنامه های هوشمند اندروید را معرفی کنیم. بنابراین اگر می خواهید در استفاده از اندروید جزو کاربران هوشمند باشید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برنامه های هوشمند اندروید چیستند؟

برنامه‌های هوشمند اندروید سیستم‌های نوآورانه‌ای هستند که با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین و تحلیل‌های پیش‌بینی‌کننده، حجم عظیمی از داده‌ها را از حسگرها و منابع دیگر جمع‌آوری می‌کنند. تا این اطلاعات را برای کاربران قابل اجرا کنند و تجربیات را بهبود بخشند. آنها ویژگی های بسیار بهتری نسبت به برنامه های نسل های گذشته ی اندروید دارند:

هوشمند

برنامه‌های هوشمند از خدمات تحلیلی، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای ارائه توصیه‌ها و پیش‌بینی‌هایی استفاده می‌کنند که کاربران و چیزها را برای انجام بهترین اقدامات بعدی راهنمایی می‌کند.

متن باز

با استفاده از داده های شخصی، حسگر و مکان، برنامه های هوشمند شخصی سازی شده، در فرآیندهای کاربران تعبیه شده و در هر کانال/دستگاهی در دسترس هستند.

فعال

برنامه‌های هوشمند برعکس به کاربر می‌رسند و از اعلان‌های فشار، ربات‌های چت و سرویس‌های پیام‌رسان برای تعامل فعالانه با کاربران استفاده می‌کنند و به آنها توصیه‌های هوشمندانه‌ای درباره اینکه چه کاری و چه زمانی انجام دهند ارائه می‌کنند.

برنامه های هوشمند فرصتی برای تغییر شکل کل صنایع ایجاد می کنند

با توجه به اینکه تجارب هوشمند در حال گسترش فضای مصرف‌کننده هستند، شرکت‌ها با احساس فوریت مواجه می‌شوند تا پیش از رقبا از این فناوری‌ها ارزش تولید کنند. سازمان‌هایی که پذیرش را به تأخیر می‌اندازند و نمی‌توانند موج اینترنت اشیا و الگوریتمی کسب‌وکار را به دست آورند، در معرض ضررهای رقابتی قرار می‌گیرند . یا در پنج سال آینده به دلیل اختلال دیجیتال جابجا می‌شوند.

همانطور که این روندهای جدید یک تهدید وجودی را نشان می دهند، آنها همچنین یکی از بزرگترین فرصت های تجاری در چند دهه اخیر را ارائه می دهند. به گفته گارتنر، تا سال 2018، بیش از نیمی از سازمان‌های بزرگ در سطح جهان با استفاده از تحلیل‌های پیشرفته و الگوریتم‌های اختصاصی به رقابت خواهند پرداخت که باعث اختلال در کل صنایع و شکل‌گیری کسب‌وکارهای جدید می‌شود که ارزش زیادی ارائه می‌کنند. علاوه بر این، مک کینزی تخمین می زند که اینترنت اشیا به تنهایی می تواند تا سال 2025 سالانه 11.1 تریلیون دلار ارزش اقتصادی ایجاد کند.

برنامه های هوشمند اندروید

برنامه های هوشمند اندروید برنامه هایی هستند که به شما اجازه دسترسی های فراتر از حالت عادی می دهند

مثال های نوآوری برنامه هوشمند در عمل

بسیاری از برنامه های اندروید هوشمند در شرکت های جدید رسوخ کرده اند. هر چقدر هم در این حوزه پیش روی انجام می شود تعداد بیشتری از برنامه ها به عنوان برنامه های مورد نیاز مطرح می شوند.

شرکت هواپیمایی

یک شرکت هواپیمایی بزرگ یک برنامه ردیابی تجهیزات ساخته است که نمای زنده از مکان هر قطعه از تجهیزات تعمیر و نگهداری خطوط هوایی را در اختیار مهندسان قرار می دهد. با افزایش کارایی مهندسان، این نوآوری نه تنها صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها و بهبود فرآیند ایجاد می کند، بلکه بر تجربه مشتری در پایان از طریق پروازهای مطمئن تر و به موقع تأثیر می گذارد.

شرکت زنجیره تامین دارویی

یک برنامه نظارت بر دمای دارو از حسگرها به عنوان راهی برای اطمینان از ارائه بهترین تجهیزات پزشکی استفاده می کند. دمای داروها کلید رعایت استانداردها و مقررات کیفیت است، و این برنامه بر هر محموله نظارت می کند تا از حفظ دمای مناسب اطمینان حاصل کند و به بیماران یادآوری کند که داروهای خود را به موقع مصرف کنند.

تولید کننده سیستم های روشنایی گلخانه

یک تولید کننده روشنایی برای صنعت باغبانی یک برنامه هوشمند ساخت که از حسگرهای اینترنت اشیا و تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده برای انجام تعمیرات پیش‌بینی‌کننده و بهینه‌سازی روشنایی، مصرف انرژی و فتوسنتز گیاهان استفاده می‌کند. این برنامه کسب و کار آنها را از یک تولید کننده سیستم های روشنایی کالایی به یک بهینه سازی گلخانه ای به عنوان یک سرویس تبدیل کرد.

شرکت مدیریت تاسیسات

یک شرکت خدمات تسهیلات از برنامه چند دستگاهی خود استفاده می کند تا پرسنل پشتیبانی را قادر سازد تا هشدارهایی در مورد مسائل مربوط به خدمات دریافت کنند و اقدامات فوری انجام دهند. با جمع‌آوری داده‌های هزاران حسگر در مکان‌هایی مانند ماشین‌های قهوه، دستگاه‌های پخش صابون، حوله‌های کاغذی و تله‌های موش به جای بررسی‌های دستی، این برنامه به طور قابل توجهی هزینه‌ها را کاهش داده و سطح خدمات را بهبود بخشیده است. اکنون پرسنل پشتیبانی دقیقا می دانند که مایع ظرفشویی در فلان هتل در چه سطحی است و نیاز به پر کردن دارد یا نه!.

معرفی برنامه های هوشمند اندروید

ما در عصر هوشمندی زندگی می کنیم. همه چیز، از دوربین تلفن شما گرفته تا مایکروویو که در آشپزخانه شما نشسته است، توسط موتوری کار می کند که می تواند به تنهایی تصمیم گیری کند.البته امکان هک برنامه هم وجود دارد. اما معمولا این اتفاق با افزایش امنیت گوشی اندروید یا سیستم های متصل به آن اتفاق نمی افتد.

بنابراین، منطقی است که استوک و برنامه‌های ضروری اندرویدی که هر روز استفاده می‌کنید نیز ارتقای هوشمندانه‌تری داشته باشند. در اینجا جایگزین های هوشمندتر برای نه برنامه از این قبیل است.

1. Files Go (مدیر فایل)📁

Google’s Files Go علاوه بر ارائه تمام ویژگی‌های استاندارد مدیریت فایل، ابزارهای هوشمند انگشت شماری نیز دارد. این ابزار ها شامل پیشنهادهایی برای خلاص شدن از شر فایل‌های تکراری، تصاویر یا ویدیوهای ناخواسته‌ای است که ممکن است از طریق برنامه‌های پیام‌رسان دریافت کرده باشید. حتی توصیه‌هایی برای حذف نصب یا پاک کردن داده‌های برنامه‌هایی که مدتی است راه‌اندازی نکرده‌اید.

علاوه بر این، Files Go یک ابزار اشتراک‌گذاری دارد که به شما امکان می‌دهد تکه‌های بزرگی از فایل‌ها را از طریق یک شبکه محلی ارسال کنید.

2. پیکای (دوربین)📷

Picai یک برنامه دوربین رایگان است که از یک الگوریتم تشخیص صحنه برای تجزیه و تحلیل آنچه می‌خواهید عکس بگیرید استفاده می‌کند. همچنین فیلترهای زنده را پیشنهاد می کند تا عکس شما جذاب تر به نظر برسد.

این برنامه دارای یک رابط هوشمند است. که به شما امکان می دهد قبل از گرفتن عکس و حرکت مبتنی بر حرکت، تفاوت را به راحتی مقایسه کنید تا به سرعت بین فیلترها جابجا شوید. همچنین با دوربین جلو برای سلفی کار می کند.

برنامه های هوشمند اندروید

برنامه ها می توانند به شما کمک کنند که در زمان کمتری نتایج مورد نظر خود را بگیرید

3. Smart Launcher 5 (Launcher)

لانچر دروازه شما به هر برنامه دیگری در تلفن شما است. بنابراین اینکه چقدر ماهرانه کار خود را انجام می دهد بسیار مهم است. پرتاب یا همان لانچر هوشمند، برای شروع، جستجوی جهانی را ارائه می دهد که می تواند اطلاعات تقریباً از هر گوشه دستگاه شما را نشان دهد.

علاوه بر این، راه‌انداز برنامه‌های شما را به دسته‌های مربوطه جدا می‌کند تا بتوانید به راحتی در میان آنها پیمایش کنید. Smart Launcher حتی یک رویکرد منحصر به فرد برای ویجت ها دارد. به جای شبکه، به شما امکان می دهد اندازه آنها را به شکلی آزاد و بدون هیچ محدودیتی تغییر دهید.

به علاوه، می‌توانید تم‌های تطبیقی ​​را فعال کنید که عناصر مختلف را با کشیدن رنگ‌ها از کاغذ دیواری خود شخصی‌سازی می‌کنند. می‌توانید قفل تمام جلوه‌ها، کاغذدیواری، دسته‌ها و آیکون‌های تطبیقی ​​پیشرفته را با نسخه پرمیوم باز کنید.

بیشتر بخوانید: هک اینستاگرام

4. Truecaller (SMS)

برخی از برنامه‌های پیش‌فرض پیام کوتاه برخی از تلفن‌های اندرویدی هنوز از محافظت عالی در برابر هرزنامه برخوردار نیستند. خوشبختانه، Google رفتن به یک برنامه پیام کوتاه دیگر را برای شما آسان می کند.

Truecaller، سرویس شناسه تماس‌گیرنده را وارد کنید، که اکنون پیام‌های هرزنامه را نیز دور نگه می‌دارد. Truecaller دارای مجموعه ای از ویژگی های مفید دیگر نیز می باشد، از جمله میانبر برای کپی کردن رمزهای عبور یک بار مصرف و دسته بندی های هوشمند.

5. Musixmatch (پخش کننده موسیقی)

Musixmatch ممکن است بهترین برنامه شناسایی موسیقی نباشد، اما مطمئناً یک پخش کننده موسیقی عالی با ویژگی های بصری فراوانی است. برای شروع، برنامه Musixmatch می تواند اشعار را برای آهنگ هایی که اکنون در حال پخش هستند نمایش دهد و مطابقت دهد.

علاوه بر آلبوم‌هایی که به صورت محلی ذخیره کرده‌اید، حتی با برنامه‌های شخص ثالث مانند Apple Music، Spotify و موارد مشابه نیز کار می‌کند. همچنین یک ابزار مترجم وجود دارد که می تواند به شما در یادگیری زبان های جدید کمک کند.

این برنامه به شما این امکان را می دهد که اگر می خواهید آنها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، برای بخش های خاصی از اشعار کارت و پوستر ایجاد کنید. طراحی مدرن و زیبایی دارد که بدون شک رقیبی بین همتایان خود ندارد.

6. Opera Touch (مرورگر)

Opera Touch یکی از بسیاری از مرورگرهای منحصربه‌فرد موجود برای اندروید است، و اگرچه ممکن است به خودی خود “هوشمند” نباشد، اما رابطی دارد که برای مرور در تلفن عالی است. این مرورگری برای افرادی است که جستجو در گوشی های با صفحه نمایش بزرگ برایشان مشکل است.

به جای ردیف معمول گزینه‌ها در پایین، برنامه با یک ورودی شناور مبتنی بر حرکت به نام دکمه اقدام سریع ارائه می‌شود. می‌توانید برای دسترسی به اقداماتی مانند جابه‌جایی به برگه دیگر، بارگیری مجدد، جستجو و موارد دیگر — نگه داشتن همه چیز مهم در دسترس انگشت خود، آن را در جهات مختلف بکشید.

Opera Touch همچنین دارای قابلیت مسدود کردن وب‌سایت‌هایی است که ارزهای دیجیتال را در پس‌زمینه استخراج می‌کنند. و ویژگی به نام My Flow به طور یکپارچه محتوا را بین Opera روی دسکتاپ و تلفن شما به اشتراک می‌گذارد.

7. Drupe (در دسته برنامه های هوشمند اندروید تلفن و مخاطبین)

شماره گیر تلفن و دفترچه مخاطبین شما از آن دسته برنامه هایی هستند که احتمالاً زیاد به آنها فکر نمی کنید. این تا زمانی است که با جایگزین بهتری روبرو شوید. با Drupe آشنا شوید، یک برنامه رایگان که هر پیوند تماسی را که تا به حال به آن نیاز دارید در دسترس شما قرار می دهد.

برنامه یک رابط کاربری مبتنی بر لمس ارائه می دهد و همیشه از طریق یک نماد شناور در دسترس است. می‌توانید روی آن نماد ضربه بزنید و بسیاری از فعالیت‌های تماس را انجام دهید، مانند راه‌اندازی صفحه چت واتس‌اپ، تماس با آن‌ها با فعال بودن ضبط، و موارد دیگر.

Drupe همچنین می‌تواند تماس‌گیرندگان تبلیغاتی را شناسایی کند و حالتی را برای زمانی که در حال رانندگی هستید در بر می‌گیرد.

8. کیوریتور (گالری)

علاوه بر اینکه یک برنامه گالری استاندارد و مینیمالیستی است، Curator می تواند تصاویر شما را بر اساس محتوای آنها برچسب گذاری کند. این برنامه می تواند تقریباً هر صحنه یا شیئی مانند حیوانات خانگی، خطوط آسمان، سلفی و موارد دیگر را تشخیص دهد.

این به شما امکان می‌دهد به سادگی با تایپ آنچه به دنبال آن هستید، در رسانه خود جستجو کنید. برنامه متصدی ممکن است مدیریت عکس بهتری نسبت به Google Photos ارائه ندهد، اما همه چیز را به صورت آفلاین انجام می دهد.

بنابراین، اگر ایده تغذیه تصاویر و ویدیوهای Google با گیگابایت (منظور ما حجم محدود آن است) را دوست ندارید. اما همچنان می‌خواهید روشی بدون دردسر برای نگاه کردن به مسیر خود داشته باشید، به Curator نگاهی بیندازید.

9. AMDroid (ساعت)

آیا بیدار شدن با آلارم‌های برنامه ساعت پیش‌فرض برایتان دشوار است؟ اگر چنین است، نگاهی به AMDroid بیندازید.

AMDroid یک ساعت زنگ دار هوشمند است که مجموعه ای از ویژگی ها را برای انواع افراد خواب آلود بسته بندی می کند. این برنامه به شما امکان می دهد برای چندین نوع موقعیت و روز پروفایل بسازید و تنظیمات فردی را برای آنها پیکربندی کنید. به عنوان مثال، می‌توانید در روزهای هفته یک تأییدیه پس از زنگ هشدار تنظیم کنید. تا مطمئن شوید که به‌جای چرت زدن به‌طور تصادفی توقف را فشار نداده‌اید. تنظیمات کاملاً جامع هستند.

قابلیت خودکار❗

می‌توانید چراغ قوه و وای‌فای را به‌طور خودکار روشن کنید، چالش‌هایی مانند مسائل ریاضی را برای دسترسی به دکمه چرت زدن تنظیم کنید، و حتی صفحه زنگ هشدار اطلاعات آب و هوا را نشان دهد. AMDroid همچنین دارای یک ویژگی پیش هشدار است که شما را به تدریج و به آرامی با فواصل و حجم های شخصی سازی شده بیدار می کند.

ردیابی خواب و بینش در مورد عادات شما نیز موجود است. این همان چیزی است که برخی ممکن است آن را چاقوی ارتش سوئیس برنامه های زنگ خطر بنامند.

برنامه های هوشمند اندروید

برنامه های هوشمند اندرویدی کاربرد های فوق العاده ای دارند که هر کاربری بهتر است از آن ها استفاده کند

نتیجه✅

همانطور که می بینید استفاده کردن از برنامه های هوشمند اندروید می تواند به شما کمک کند که از همان ویژگی های سخت افزاری با قدرت بیشتری استفاده کنید. مسلما برنامه های هوشمند دیگری هم هستند که می توانند باعث شوند شما بهتر از همیشه فعالیت های خود را انجام دهید. فقط کافی است در گوگل پلی در قسمت جستجو واژه ی هوشمند یا Smart را جستجو کنید!.

دیدگاهتان را بنویسید