10 روش هک واتساپ - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

10 روش هک واتساپ

درگاه امن
درگاه امن چیست؟
اکتبر 25, 2021
هک پمپ بنزین
هک پمپ بنزین در ایران!
اکتبر 26, 2021

10 روش هک واتساپ

روش هک واتساپ

روش هک واتساپ

WhatsApp یک برنامه پیام رسانی فوری و یک پلت فرم محبوب است. که به کاربران اجازه می دهد تا به کاربران گپ زدن، متن، به اشتراک گذاری رسانه ها، به عنوان مثال، فیلم ها و پیام های صوتی با افراد یا گروه ها را انجام دهند. از زمان راه اندازی آن در سال 2009، آن را به سرعت تبدیل به محبوب ترین برنامه پیام رسانی با بیش از 1.5 میلیارد کاربر فعال ماهانه است. این برنامه توسط Brian Acton و Jan Kuom ساخته شده است، با این حال، در حال حاضر متعلق به فیس بوک است.در این مقاله می خواهیم روش هک واتساپ را به شما توضیح دهیم.

10 روش هک واتساپ

نکته: یادگیری نحوه هک کردن حساب WhatsApp صرفا برای اهداف آموزشی است.

 

ویژگی های WhatsApp

از اتصال به اینترنت برای ارسال پیام ها یا متون استفاده می کند

رسانه ها را می توان بین افراد و چت گروهی به اشتراک گذاشت

تماس های صوتی و تصویری رایگان

کاربران می توانند به طور یکپارچه چت خود را به کامپیوترهای خود، iPad یا دستگاه های آندروید با WhatsApp Web همگام سازی کنند

کاربران ممکن است پیام های صوتی را ضبط کنند

کاربر ها می توانند اسناد، صفحات گسترده و اسلاید را بدون فشار از برنامه های به اشتراک گذاری فایل یا ایمیل ارسال کنند.

پیام ها و تماس ها رمزگذاری شده اند

ساخته شده در دوربین برای گرفتن لحظات به یاد ماندنی

کاربران می توانند مکان خود را در زمان واقعی یعنی به صورت لایو به اشتراک بگذارند.

کاربران اول وقت یک حساب کاربری با استفاده از آدرس ایمیل و شماره تلفن خود برای تأیید ایجاد می کنند.

روش هک واتساپ

با وجود امنیت بالای واتساپ روش های زیادی برای هک واتساپ وجود دارد

چقدر امن است؟

با توجه به رمزنگاری پایان به پایان ارائه شده توسط برنامه، چت ها و تماس ها رمزگذاری می شوند حصول اطمینان از اینکه هیچ شخص ثالث نمی توانند پیام ها را بخوانند یا به آنها گوش دهند مهم است. این به این دلیل است که پیام ها با یک قفل محافظت می شوند، بنابراین تنها شما و گیرنده دارای کلید ویژه مورد نیاز برای خواندن و باز کردن آنها هستند.

به ذکر نیست، این اتفاق می افتد به طور خودکار به معنی نیازی به روشن کردن تنظیمات و یا راه اندازی چت های مخفی وجود دارد. علاوه بر این، می توانید احراز هویت دو عامل را روشن کنید که یک لایه اضافی از امنیت را اضافه می کند و برای دسترسی به مهاجم سخت تر است. اگر می دانید چگونه حساب WhatsApp را هک کنید، این همه می تواند بیش از حد ساخته شود.

با این وجود، WhatsApp هنوز به حملات هکرها آسیب پذیر است. از آنجا که پشت سر گذاشتن چت ها توسط رمزگذاری پایان به پایان محافظت نمی شود، مهاجم می تواند به چت های قدیمی دسترسی داشته باشد، اگر آنها به حساب ذخیره سازی ابر کاربر هک کنند.

روش ها و ونحوه هک کردن حساب WhatsApp

1. فیشینگ

این یک تلاش جعلی است که توسط هکرها استفاده می شود تا اطلاعات حساس مانند جزئیات ورود به سیستم مانند نام کاربری و کلمه عبور را بدست آورند. WhatsApp فیشینگ شامل استخراج کد QR از WhatsApp Web و سپس نمایش آن را در یک صفحه جدید است. اگر قربانی کد را با استفاده از WhatsApp اسکن کند، اعتبار را از مشتری وب جذب می کند و آنها را در یک فایل ذخیره می کند.این روش هک واتساپ مورد استفاده ترین روش است!.

شما می توانید از این مدارک استفاده کنید تا خودتان را به عنوان فردی که کد QR را اسکن کرده اید وارد کنید. برنامه فیشینگ به ویژه از node.js و socket.io برای وب سایت و سلنیوم مسئول مرورگرهای اسکریپت است.. که با مشتری Web ارتباط برقرار می کنند. برای شروع، برنامه در HTTP و S-Socket.io شروع می شود. اگر یک مشتری جدید به Socket.io متصل شود، برنامه یک نمونه سلنیوم را برای شروع یک مرورگر جدید و اتصال به Web.Whatsapp.com درخواست خواهد کرد.

پس از آن، داده های کد QR را به دست می آورند و از طریق اتصال سوکت وب آن را به مشتری ارسال می کنند. مشتری جاوا اسکریپت سپس کد QR را به کاربر نشان می دهد. هنگامی که کد QR اسکن می شود، WhatsApp مرورگر کنترل سلنیوم را تأیید می کند و برخی از نشانه ها را در ذخیره سازی محلی و کوکی سند ذخیره می کند. داده ها استخراج می شوند و سپس به یک فایل متنی ذخیره می شوند.

2. از keyloggers استفاده کنید

علاوه بر این، هکرها همچنین ممکن است از برنامه های Keylogger برای هک کردن حساب WhatsApp استفاده کنند. یک Keylogger یک برنامه نرم افزاری است که هر کلید را ضبط می کند که یک نوع کاربر هدفمند را به دستگاه تلفن همراه خود اضافه می کند. این کار را با مخفیانه نظارت بر ورودی قربانی و نگه داشتن یک ورودی از تمام کلیدهای فشار داده شده، موجب صرفه جویی در داده ها برای استفاده بعدی می شود.

در این مورد، هنگامی که کاربر هدف شما WhatsApp را در تلفن خود باز می کند، Keylogger تمام اطلاعاتی را که به دستگاه تایپ می کند را جمع آوری می کند و آن را برای شما ذخیره می کند. انواع مختلفی از keyloggers وجود دارد تنها در وب از جمله MSPY و IME MONITOR موجود است. هک شدن واتساپ با استفاده از این نرم افزار ها به راحتی انجام می شود.

3. با استفاده از Mac Spoofing

این روش هک واتساپ شامل تغییر آدرس مدیریت دسترسی به رسانه های دسترسی به یک رابط شبکه خاص در یک دستگاه شبکه است. علاوه بر اینکه کاملا رایگان است، نیازی به تخصص زیادی ندارد. الزامات اساسی برای دستیابی به آدرس MAC قربانیان و مراحل زیر است:

· مرحله 1: به طور کامل حساب کاربری WhatsApp شخصی خود را از دستگاه خود حذف کنید. بعدا می توانید بعد از اینکه با این فرایند انجام می شود، باید WhatsApp را دوباره نصب کنید.

مرحله 2: مخفیانه به تلفن قربانی خود دسترسی پیدا کنید تا آدرس MAC را پیدا کنید. ضروری است توجه داشته باشید که آدرس از 12 کاراکتر ساخته شده است، اما شما به راحتی می توانید آن را با استفاده از روش های زیر بسته به دستگاه پیدا کنید. این روش درست است که سخت و حرفه ای است. اما یک روش هک تضمینی واتساپ است!

o برای دستگاه های آندروید به تنظیمات> درباره تلفن> وضعیت> بروید

روش هک واتساپ

چگونه واتساپ را هک کنیم؟

آدرس MAC Wi-Fi

o برای تلفن های ویندوز به تنظیمات> درباره> اطلاعات بیشتر> آدرس MAC بروید

o برای دستگاه های آیفون به تنظیمات> عمومی> درباره> آدرس Wi-Fi بروید

o برای BlackBerry به گزینه ها> دستگاه> دستگاه و اطلاعات وضعیت> WLAN Mac بروید

مرحله 3: آدرس MAC خود را با استفاده از همان روش نشان داده شده در بالا نشان داده شده است که مطابق دستگاه شما است، آن را در یک مکان امن برای استفاده بعدی نگه دارید.

مرحله 4: آدرس MAC قربانی را به دستگاه خود وارد کنید. این روش اسکار نامیده می شود که WhatsApp را مطلع می کند که شما در حال تلاش برای ورود به حساب کاربری خود هستید، از طرف دیگر شما دسترسی به حساب کاربری قربانی هدف خود را بر روی گوشی خود خواهید داشت.

مرحله 5: بعد، برنامه های خاص Mac Mac را دانلود و نصب کنید بسته به نوع دستگاهی که استفاده می کنید. اگر شما یک آیفون از WiFispoof یا Mac Daddy X استفاده کنید، برای دستگاه های آندروید از شبیه ساز ترمینال یا Busybox استفاده کنید. “نمایش پیوند IP” را در ترمینال وارد کنید و سپس رابط را با آدرس MAC خود پیدا کنید.

مرحله 6:مهم

دانلود و دوباره نصب WhatsApp بر روی گوشی خود را دوباره. پس از نصب مجدد برنامه، شما باید آن را با استفاده از شماره تلفن قربانی هدف خود پیکربندی کنید، که به شما اجازه می دهد تا به پیام های خود و سایر مطالب دسترسی پیدا کنید.

مرحله 7: هنگامی که شماره تلفن قربانی را وارد می کنید، صاحب واقعی حساب یک کد تأیید دریافت می کند تا تأیید کند که این تلفن جدید متعلق به آنها است. خوشبختانه، شما گوشی را به شما نزدیک می کنید، بنابراین فقط کد تأیید را بررسی می کنید و آن را تایید کنید. پس از این، شما دسترسی کامل به حساب WhatsApp قربانی هدف را خواهید داشت. فراموش نکنید که قبل از بازگشت به آن، کد تأیید را از تلفن هدف حذف کنید.

مرحله 8: در نهایت، پس از دسترسی به تلفن قربانی، باید آدرس MAC خود را بازنشانی کنید. فقط همان فرآیند را که در ابتدا در مرحله سوم استفاده کردید، دنبال کنید تا آدرس مک خود را تغییر دهید و تلفن همراه خود را بازگردانید.

4. هک تلفن همراه

هک کردن و نظارت بر تلفن همراه به شما اجازه می دهد تا به طور کامل پیگیری هر فعالیت دستگاه هدف را ادامه دهید.در این روش هک واتساپ شما به راحتی می توانید جزئیات هر ارتباطی را مشاهده کنید که همه تماس ها و پیام های متنی (دریافتی، خروجی، حذف شده) است. علاوه بر این، ممکن است فعالیت های تاریخ اینترنت و همچنین فعالیت های WhatsApp را مشاهده کنید. به طور خلاصه، همه چیز به راحتی هک می شود و در کنترل پنل برنامه به اشتراک گذاشته می شود. بهترین برنامه برای جاسوسی PLC  است که می توانید از سامانه کنترل فرزندان دانلود کنید.

با این که امنیت واتساپ تا حدود زیادی بالاست. اما همانطور که می بینید انواع روش هک واتساپ وجود دارد.

5. حمله SS7

SS7 که سیستم سیگنالینگ 7 است، یک استاندارد مخابراتی بین المللی است. این روش هک واتساپ که تعریف می کند که چگونه شبکه تلفن های تلفنی عمومی (PSTN) اطلاعات را بر روی یک شبکه سیگنالینگ دیجیتال مبادله می کند. علاوه بر این، آن را انجام می دهد شماره ترجمه، صورتحساب پیش پرداخت، خدمات پیام کوتاه (SMS)، در میان سایر خدمات بازار انبوه. هکرها از آسیب پذیری SS7 بهره برداری می کنند، با فریب دادن شبکه مخابراتی به اعتقاد بر این که تلفن مهاجم همان شماره تلفن قربانی را دارد.

هنگامی که شبکه فریب خورده است، هکر می تواند با استفاده از یک کد مخفی با استفاده از یک کد مخفی، در کاربر WhatsApp قانونی جاسوسی کند. در نتیجه، مهاجم اکنون حساب را کنترل می کند، از جمله توانایی ارسال و دریافت پیام ها. حتی وحشتناک تر این واقعیت است که هکر توانایی ارسال پیام ها را از طرف قربانی دارد و پیام های محرمانه ای را که برای قربانی در نظر گرفته شده است، بدون نیاز به شکستن پروتکل های رمزنگاری قوی به پایان می رساند.

6. ربودن جلسه یا همان Session hijacking

این یک روش هک واتساپ با کنترل یک جلسه رایانه معتبر کاربر برای دسترسی غیر مجاز به اطلاعات یا خدمات پس از موفقیت به دست آوردن شناسه جلسه قربانی است. Hijacking جلسه بسیار احتمالا هنگام استفاده از نسخه Web WebsApp است. بر خلاف سایر وب سایت های پیام رسانی، WhatsApp کاربران را در صورتی که جلسه فعال دوم وجود دارد، اطلاع دهد.

این باعث می شود که این روش از نحوه هک کردن حساب WhatsApp بسیار قابل اجرا باشد. صرفنظر از این، اکثر کاربران این را از این یادداشت نمی گیرند، بنابراین، به دسترسی مهاجم به تمام اطلاعات در حساب WhatsApp حمله شده تا زمانی که قربانی گزینه ای را برای بستن جلسه فعال دوم از کامپیوتر خود انتخاب کند، ارائه می دهد.

7. با استفاده از مهندسی اجتماعی

بر خلاف سایر تکنیک های هک شده، هکرها با استفاده از هر نوع خاصی از نرم افزارهای مخرب به دستگاه یا سیستم شما نمی روند. در عوض، آنها را با استخراج اطلاعات حساس با فریب دادن شما به نوعی انجام می دهند. آنها سپس از این اطلاعات علیه شما با هک کردن به سیستم شما و سرقت اطلاعات شخصی و ارزشمند استفاده می کنند.

روش هک واتساپ

مهندسی اجتماعی یک روش هک واتساپ است

اغلب اوقات آنها از طریق تبلیغات تبلیغاتی به صورت آنلاین از طریق تبلیغات تبلیغاتی برای ارائه هدایا، موسیقی رایگان و یا فیلم های رایگان دانلود می کنند و سپس از تماس با WhatsApp فرد درخواست می کنند.

8. استفاده از یک ابزار هک WhatsApp

ابزارهای مختلف هک شده برای جاسوسی در WhatsApp به صورت ناشناس طراحی شده اند. یک مثال خوب یکی از نرم افزارهای ما است که برای فروش در دسترس است. این ویژگی های آسان برای استفاده است که برای هک کردن به هر حساب WhatsApp در یکی دیگر از دستگاه های تلفن همراه مفید است. این در هر دو دستگاه اندروید و آیفون مفید است. این برنامه توسط یک گروه از متخصصان برنامه نویسی ایجاد شده است پس از آنکه آنها با موفقیت اصلاح شده اند

OLE در پایگاه داده امنیتی Whatapp شناسایی شده است. هکرها یک “کرم” یا Worm غیر قابل کشف را به سیستم متصل کرده و وارد کرده اند .که اجازه می دهد تا ابزار هک برای اتصال به هر حساب کاربری و سرقت اطلاعات مهم مانند چت چت و تماس ها آشکار شود

 

دیدگاهتان را بنویسید