هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص را با نرم افزار نظارتی PLc Spy انجام دهید .

هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص با برنامه PLc Spy

نرم افزار ویز چیست و چه کاربردی دارد به همراه دانلود رایگان ؟
ژانویه 14, 2018
دیلیت اکانت موبوگرام
دیلیت اکانت موبوگرام به صورت کامل و تصویری
ژانویه 17, 2018

هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص با برنامه PLc Spy

هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص

هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص با برنامه Spy با استفاده از شماره تلفن انجام داد همانطور که قبلا گفتیم این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد.

گاهی اوقات برای کنترل فرزندان والدین دچار مشکل میشوند چراکه به گوشی آنها دسترسی ندارند و میخواهند هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص را انجام دهن و فرزندان خود را کنترل هند. برنامه SPy این امکان را میدهد تا بتوان از راه دور کنترل و نظارت داشته باشند.

ویژگی منحصر به فرد این برنامه این است که نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

خدمات برنامه PLC SPY

هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص

 

نوهل کارشناس زبده آلمانی در مورد هک با شماره تلفن در ادامه سخنانش اعلام کرد :

که با این روش هک گوشی با شماره همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

هکر می تواند با استفاده از این روش ، تمام اطلاعات گوشی . موقعیت مکانی . حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند. آسیب پذیری  که با برنامه SS7 plc تقریبا جدید است و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص

این نرم افزار اطلاعات و موقعیت را از  دستگاه متصل دریافت کرده و در بازه های زمانی مشخص و از طریق اینترنت به سرور ارسال می کند. PLC Spy سپس سرور اطلاعات دریافتی را به کامپیوتری که نرم افزار روی آن نصب هست ارسال می کند.

حتی اگر انواع و اقسام برنامه‌های امنیتی را بر روی گوشی نصب کند، خللی در روند این هک ایجاد نخواهد کرد؛ چراکه این هک بر روی شبکه‌ی مخابراتی اتفاق می‌افتد نه بر روی خود گوشی.

آسیب‌پذیری اصلی به خاطر پروتکل ارتباطی در شبکه‌ی مخابراتی است. نام این پروتکل  PLC SPY است.

 

 

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!