هکر چگونه شویم و برای نفوذ به گوشی دیگران چه کارهایی باید انجام دهیم ؟

چگونه هکر شویم

پیام رسان ایرانی
پیام رسان ایرانی برای جایگزینی تلگرام
ژانویه 4, 2018
نرم افزار ویز چیست و چه کاربردی دارد به همراه دانلود رایگان ؟
ژانویه 14, 2018

چگونه هکر شویم

هکر

همه میخواهند بدانند که چگونه هکر شوند اما واقعا یک هکر کیست و چه کارهایی انجام میدهد؟ به احتمال زیاد تعریف های زیادی در مورد اینکه هکر چه کسی است شنیده اید باید بگویم تعریفی  که در مورد هکرها تابحال شنیده اید  را کنار بگذارید ، چون بیشتر آن تعاریف به احتمال زیاد معنای خوبی را در ذهن شما مجسم نکرده است و به همین خاطر شاید برای ورود به دنیای هک دچار تردید شده اید .

 

بیشتر بخوانید : 👈👈👈 هک کردن تلگرام 👉👉👉 چگونه ممکن است ؟ در این لینک جواب تمام سوالاتتان درباره هک این پیام رسان و روش های انجام آن را خواهید گرفت.

 

هکر کیست ؟

به شخصی هکر میگویند که با دانش کامپیوتری فراوان خود میتواند بسیاری از کارهای کامپیوتری را انجام دهد و میتواند به دیگران کمک کند. یعنی به عنوان یک توسعه دهنده ، اطرافیانش از او استفاده می کنند . کار اصلی این فرد انجام کارهای دیگران است تا آنها را ، شگفت زده کند ،

به این دلیل هک در واقع یه کار جادویی است و دیگران از انجام آن ناتوانند. هکرها به آزادی و یاری متقابل معتقد هستند .برای آن که هکر نامیده شوید باید چنان رفتار کنید که گویا چنین منشی دارید و برای اینکه اینگونه رفتار کنید باید واقعا آن را داشته باشید. اگر به رفتارهای فوق عمل می کنید که دیگران شما را به عنوان یک هکر بپذیرند ، سخت در اشتباهید ، رفتار های فوق کمکتان میکند یادگیرید و با انگیزه باشید. برای تبدیل شدن به یک هکر واقعی باید در زمینه امنیت و علوم کامپیوتری مرتبط استاد شوید . مانند تمام علوم های دیگر بهترین راه استاد شدن ، داشتن یک استاد دلسوز ، با اخلاق و عالم است.

هکرمگر جز خرابکاری هکر کار دیگری هم انجام می دهد؟

در واقع هکرها اینترنت را به وجود آورده اند و سیستم عامل Unix ایجاد و  Usenet را اجرا کردند. آنان باعث شدند شبکه جهانی (World Wide Web) کار کند. اگر شما هم یکی از کاربران اینترنت هستید و از قابلیت ها و سرعت آن لذا می برید ، مدیون هکر ها و عالمان امنیت هستید .دیجیتال کردن این دنیا با استفاده از دانش این اشخاص به وجود آمده است.

فضای دیجیتال به دست افرادی مجرم  که باعث خرابکاری شده اند واژه هکرا رسانه ها به این گروه نسبت داده و اخبار خود را پخش نمودند و از همانجا هکر ها کلاه دار هم شدند . در حال حاضر  مردم هکر ها را خرابکاران دنیای دیجیتال می دانند اما ما باید شروع به فرهنگ سازی کنیم و معنای را دوباره در ذهن مردم تغییر دهیم . منظور از واژه (( ما )) هر کسی است که یا قصد هکر شدن را دارد و یا اینکه در حال حاضر هکر است .

مجرمان دنیای دیجیتال به طور متکبرانه خود را هکرمی نامند اما نیستند! این مردمان (که بیشتر عالمان دروغین و نابالغند) کسانی هستند که سیستمهای کامپیوتری و مخابراتی را تخریب می کنند. هکرهای واقعی اعتقاد دارند که اینان تنبل، بی مسئولیت و نه چندان باهوشند و می دانند که توانایی نفوذ به سیستمهای امنیتی شما را هکر نمی کند. همانگونه که دزدان اتومبیل را هیچگاه نمی توان مکانیک نامید.

چگونه یک هکر واقعی شویم ؟

۱-هدف خود را ابتدا مشخص کنید که در این دنیای اینترنتیی چه کار میخواهید انجام دهید.

۲- شروع کنید به جمع آوری منابعی که شما را به هدفتان نزدیک می کند

۳- برنامه ریزی کنید ، در صورت عدم برنامه ریزی  به هیچ عنوان هکر نخواهید شد

۴- همیشه در حال یادگیری و مطالعه باشید

۵- به دنبال افراد و اساتید خبره باشید و از آنها سوال کنید یاد بگیرید

۶- کسالت و بی کاری دشمن شما است ، پس مراقب باشید دچار این دو مورد نشوید

۷- تفریحات حد و حدود دارند ، سعی کنید وقت خود را با تفریحات بی موقع و بی مورد حدر ندهید .

۸ – منش و اخلاق هکری ، جایگزین مهارت نیست . حتما به دنبال مهارت های لازم در این راه باشید .

یک هکرچه مهارتهای در اول کار خود باید داشته باشد؟

۱ – با نحوه کار کرد کامپیوتر و سخت افزار آشنا شوید . سعی کنید سیستم عامل ها را بشناسید

۲ – سعی کنید حتما برنامه نویس شوید ، می توانید از زبان برنامه نویسی Perl یا Python یا GO یا C شروع کنید . یادتان باشد ، هر روز کد نویسی و تمرین داشته باشید

۳ –  یک نسخه لینوکس را به خوبی یاد بگیرید

۴ – شبکه و اصول آن را بشناسید . واقعاً به آن نیاز پیدا خواهید کرد .

۵ – زبان انگلیسی را یاد بگیرید . (نمی دانم چطور برایتان شرح دهم که چقدر این مورد مهم است . این نکته را در ذهنتان Bold کنید ، انگلیسی یعنی اکسیژن یک هکر)

 

بیشتر بخوانید : 👈👈👈  کسب درآمد از هک  👉👉👉

 

بعد از این که تا حدودی این مهارت های اولیه را یاد گرفتید باید تبدیل به یک هکر واقعی شوید. هکری که می تواند به صورت حرفه ای فعالیت کند. تا اینجای کار شما فقط یک سری اطلاعات در مورد هکر شدن دارید. اما نمی دانید که پاسخ کامل به سوال چگونه هکر شویم چیست؟ در ادامه قدم هایی که باید بردارید تا تبدیل به یک هکر واقعی شوید گفته می شود.

 

هکر

برای هکر شدن چه مهارت هایی لازم است ؟

1. یادگیری یونیکس / لینوکس

یونیکس / لینوکس یک سیستم عامل منبع باز است که سیستم های کامپیوتری ایمن بهتری را ارائه می دهد. این اولین بار توسط AT & T Bell Labs توسعه یافت و کمک زیادی به دنیای امنیت کرده است. شما باید نسخه متن باز رایگان لینوکس را روی دسکتاپ خود نصب کنید زیرا بدون یادگیری UNIX / LINUX غیر ممکن است که هکر شوید.

2. برنامه نویسی به زبان C

سیستم عامل یونیکس / لینوکس با استفاده از زبان C توسعه یافته است، بنابراین استفاده از زبان C در سیستم عامل یونیکس / لینوکس نسبت به سایر زبان ها مزیت بیشتری دارد. زبان C توسط دنیس ریج در اواخر دهه 1970 توسعه یافت. برای هکر شدن باید به C تسلط داشته باشید.

3. چندین زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید

یادگیری چندین زبان برنامه نویسی در زمینه هک مانند Python، JAVA، C ++ بسیار مهم است.

4. مفاهیم شبکه را بیاموزید

یکی دیگر از مراحل مهم برای تبدیل شدن به یک هکر این است که در مفاهیم شبکه مهارت داشته باشید و درک کنید که چگونه شبکه ها ایجاد می شوند. شما باید تفاوت بین انواع مختلف شبکه ها را درک کنید. شما باید درک روشنی از TCP / IP و UDP داشته باشید. درک LAN، WAN، VPN و فایروال نیز بسیار مهم هستند.

شما باید یاد بگیرید که از ابزارهای شبکه مانند Wireshark، NMAP برای تجزیه و تحلیل بسته، اسکن شبکه و غیره استفاده کنید.

5. چندین سیستم عامل را یاد بگیرید

بسیار مهم است که هکرها چندین سیستم عامل را یاد بگیرند. علاوه بر ویندوز، یونیکس / لینوکس و غیره، سیستم عامل های بسیار دیگری نیز وجود دارد که هر سیستم دارای آسیب پذیری هایی است و هکرها باید از آن استفاده کنند.

6. رمزنگاری را یاد بگیرید

برای اینکه یک هکر موفق باشید، باید بر هنر رمزهای عبور مسلط باشید. رمزگذاری و رمزگشایی مهارت های مهمی برای هکرها هستند. رمزگذاری به طور گسترده در چندین جنبه از تأیید هویت، محرمانه بودن و امنیت سیستم اطلاعات یکپارچگی داده انجام می شود. اطلاعات در یک شبکه به اشکال رمزگذاری شده مانند رمز عبور منتقل می شود. هنگام هک کردن یک سیستم، این کدهای رمزگذاری شده باید رمزگشایی شوند.

7. تکنیک های هک را بیشتر بیاموزید

آموزش ها و کتاب های مختلف نوشته شده توسط متخصصین در زمینه هک را بیاموزید. در زمینه هک، یادگیری بی پایان است، زیرا به روز رسانی های امنیتی در سیستم هر روز تغییر می کند.

8. تمرین های متعدد

پس از یادگیری برخی مفاهیم، ​​بنشینید و تمرین کنید. اهدافی را برای تمرین خود تعیین کنید. شما به یک سیستم کامپیوتری خوب با برخی ابزارها نیاز دارید و همچنین ممکن است به یک پردازنده قدرتمند، رم و غیره نیاز داشته باشید که تا زمانی که وارد سیستم شوید دائماً در حال تست و یادگیری باشید.

9. نوشتن برنامه های آسیب پذیر

حفره دری است که از طریق آن وارد سیستم می شود. با اسکن سیستم، شبکه و … سعی کنید برنامه خود را بنویسید و از سیستم برای یافتن آسیب پذیری ها استفاده کنید.

10. پروژه های امنیتی منبع باز را تبلیغ کنید

یک پروژه امنیت کامپیوتر منبع باز می تواند به شما کمک کند مهارت های هک خود را تمرین کرده و آزمایش کنید. برخی از سازمان ها مانند موزیلا، APACHE پروژه های منبع باز ارائه می دهند. مشارکت یا بخشی از آن، حتی اگر سهم شما کم باشد، برای بهبود رشته شما ارزش زیادی خواهد داشت.

 

 

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!