نظارت و کنترل فرزندان با برنامه کاربری با شماره تلفن به نام SPY

نظارت و کنترل فرزندان با برنامه کاربری SPY

پاوربانک همراه
پاوربانک همراه هوشمند با ظاهری شبیه به قلم لمسی
نوامبر 17, 2017
معرفی چند تا از برنامه های اندروید که باید نصب شوند
نوامبر 21, 2017

نظارت و کنترل فرزندان با برنامه کاربری SPY

نظارت و کنترل کودکان و نوجوانان امر مهمی است که هر والدینی به آن اهمیت می دهند چرا که این عمل آنها در آینده باعث مشود فرزندی مفید و با فرهنگ به جامعه تحویل دهند برنامه PLC  نام یک نرم افزار موبایل است که میتواند از طریق شماره بدون اینکه فرزند شما متوجه شود کار نظارت و کنترل فرزندان را انجام دهد. تمام اطلاعات گوشی اعم از پیامک ها ، تماسها ، شنود مکالمات و برنامه هایی مثل تلگرام و اینستاگرام و موقعیت مکانی را برای شما دریافت کند.

نصب و فعال‌سازی این برنامه نظارت و کنترل کودکان در فضای مجازی بسیار ساده است با توجه به اینکه برنامه دارای آموزش تصویری نیز میباشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را خواهد داد.

امکان نصب برنامه نظارت و کنترل فرزندان PLC  را با کمترین سطح دانش فنی برای والدین فراهم ساخته ایم و با آموزش تصویری که برای والدین قرار داده ایم به طور کامل خوهاند توانست برنامه را نصب و استفاده کنند ، همچنین این برنامه با داشتن مجوز رسمی به شماره ۲۰۱۱۷۷۹۹ از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال صحت عملکرد خدمات نامبرده را تضمین می کند.

نظارت و کنترل فرزندان

خدمات برنامه نظارت و کنترل فرزندان

  • کنترل اینستاگرام ، ایمو ، تلگرام و …

ارتباطات فرزندان خود را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ،تلگرام ، ایمو ، واتس اپ و … مدیریت و در صورت لزوم دسترسی آنها را محدود کنید.

  • بررسی ارتباطات تحت تماس و شنود تماسها

هک تماس های ورودی و خروجی شامل نام مخاطب، شماره تماس، و مدت زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف شده اند را داشته باشید و یا حتی آنها را مسدود کنید.

  • تمام پیامک ها حتی پیام های حذف شده

با برنامه نظارت و کنترل فرزندان از مکاتبات پیامکی فرزندان خود با دوستان و سایرین آگاهی یابید و در صورت نیاز برخی از مخاطبین را فیلتر کنید و جهت گیری لازم را به ارتباطات آنها بدهید

  • موقعیت یابی لحظه ای و روزانه

در هر لحظه از موقعیت عزیزان خود آگاه شوید و در کنار آنها حضور پیدا کنید و در صورت ورود به مناطق مجاز یا غیر مجاز تعیین شده فورا مطلع شوید

  • مدیریت دسترسی به محتوای اینترنت

وب سایت های بازدید شده توسط کودکان خود را کنترل کنید و دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید

جدا از خدمات ذکر شده والدین قادر خواهند بود که  مسدودسازی مخاطبین ، برنامه ها و محتوای وب سایت های نا سالم را  انجام دهند تا به این طریق دغدغه ذهنی والدین در خصوص آسیب های احتمالی حضور در فضای مجازی فرزندان را به صورت کامل از بین ببرد.

توجه داشته باشید که برنامه کاربردی PLC  بدون اینکه فرزند شما متوجه شود کار خود را به خوبی انجام خواهد داد.

davood15229
davood15229
من سی و هفت سال دارم دارای مدرک فوق لیسنانس در رشته مدیریت مهندسی نرم‌افزار و طراحی نرم افزار هستم .. در حال حاضر در حوزه نرم افزار های نظارتی فعالیت دارم و علاقه مند به حوزه هوش مصنوعی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!