کنترل گوشی از راه دور و معرفی نرم افزارهایی که با آن میتوانید بر گوشی دیگران نظارت کنید

کنترل گوشی از راه دور و معرفی نرم افزارهایی که با آن میتوانید بر گوشی دیگران نظارت داشته باشید

نرم افزار Wifi WPS WPA Tester
نرم افزار Wifi WPS WPA Tester برای پیدا کردن رمز وای فای و شکستن قفل و جلوگیری از هک مودم
سپتامبر 3, 2018
پیام های پاک شده
پیام های پاک شده را چگونه و از چه طریق مشاهده نماییم ؟
سپتامبر 10, 2018

کنترل گوشی از راه دور و معرفی نرم افزارهایی که با آن میتوانید بر گوشی دیگران نظارت داشته باشید

کنترل گوشی از راه دور

در این چند سال اخیر مردم بسیار به گوشی وابسته شده اند و تمام کارهایی روزمره و مجازی و حتی اطلاعات مهم خود را در گوشی خود نگهداری میکنند و از سوی دیگر فرزندان یک خانواده نیز بیشتر به این گوشی ها وابسته اند و شاید درصد بالایی که کارهای خود را با استفاده از گوشی انجام میدند ، حال اگر والدین بخواهند مراقبت آنها باشند ، چگونه میتوانند کنترل گوشی از راه دور را انجام دهند ؟
کنترل گوشی از راه دور برای والدین یک نوع نظارت و مراقبت از فرزندان خود است اما برای دیگران نصب برنامه های کنترلی و جاسوسی روی تلفن همراه به دلیل هدف های مختلف انجام میگیرد، که معمولا به صورت مخفیانه و ناخواسته نصب می شوند، می تواند اطلاعات گوشی تلفن همراه شما را به مقصدی دیگر ارسال کند و از این طریق حریم خصوصی کاربر را به خطر اندازند.

همانطور که گفتیم اگر از این نوع برنامه ها در جهت مثبت و نظارت بر فرزندان صورت گیرد میتواند بسیار مفید باشد که در ادامه قصد داریم چند نوع نرم افزار که کنترل گوشی از راه دور را بر عهده دارند معرفی کنیم تا شما کاربران گرامی بتوانید در صورت نیار کنترل گوشی از راه دور را انجام دهید .

کنترل گوشی از راه دور

این موقعیت شاید برای اکثر والدین یا اشخاص رخ دهد که نیاز به استفاده از برنامه ای دارند که توانایی کنترل از راه دور را داشته باشد تا بتوانند گوشی نزدیکان خود را نظارت کنند حالا به هر دلیل شخصی که میتواند باشد .

نرم افزارهای این کنترل گوشی از راه قابلیت هایی نظیر نظارت بر تماسها ، پیامک ها ، شبکه های اجتماعی و اطلاعات گوشی شخص مورد نظر را دارد وحتی ارسال فرمان های کنترلی نظیر خاموش و روشن کردن، پاک کردن اطلاعات، مسدود کردن تماس ها و سایر موارد باشد. از جمله موقعیت هایی که در آن نیاز است تا ما بتوانیم گوشی تلفن همراه خود را از راه دور کنترل کنیم، می توان به موقعیت هایی اشاره کرد که تلفن همراه ما گم و یا سرقت می شود. در این شرایط ما نیاز داریم که قبل از اینکه سارق بتواند اطلاعات گوشی ما را بررسی کند، آن اطلاعات را پاک کنیم و یا با استفاده از دستورات خاص کنترلی، اجازه استفاده او از گوشی را ندهیم و یا در موردی بهتر، موقعیت تلفن همراه خود را با استفاده از جی پی اس در روی نقشه پیدا کنیم.

کنترل گوشی از راه دور

یکی از مهمترین کاربردهای برنامه های کنترل گوشی از راه دور ، کنترل فعالیت فرزندان در فضای مجازی می باشد.

معمولا اگر بخواهیم کنترل گوشی از راه دور را داشته باشیم باید آن را بروی گوشی نصب کنید و البته برخی از این فرمان ها، همچون به صدا در آوردن گوشی، پاک کردن اطلاعات گوشی و یا مواردی از این دست با استفاده از برنامه هایی نظیر Find my device، Find my mobile یا Find my iPhone قابل انجام است، اما چون این برنامه ها به صورت محدود کار می کنند، نمی توان از آن ها انتظار داشت تا همه اطلاعات مورد نظرتان را به شما مخابره کنند.

معرفی برنامه های کنترل گوشی از راه دور

اولین برنامه ای که معرفی میکینم برعکس نرم افزارهای دیگر که باید در گوشی طرف مقابل نصب کنید این برنامه به معنای واقعی کنترل گوشی از راه دور را انجام داده و نیاز به نصب بروی گوشی نیست.

برنامه کنترلی PLC SPY

plc که در حوزه مراقبت از خانواده فعالیت خود را شروع کرده است نزدیک به 4 سال توانسته پیشرفت هایی داشته باشد که برای نظارت بر گوشی فرزندان نیاز به دسترسی به گوشی آنها نیست . البته برنامه هایی به همین منظور طراحی شده بودند اما برخی از والدین به دلیل دور بودن از فرزندان یا دسترسی نداشتن به گوشی آنها مسُولان این سامانه را بر آن داشت تا برنامه طراحی و بسازند که نیاز به دسترسی نداشته باشد که در نهایت موفق به ساخت PLC SPY شدند که به خاطر همین تلاش هم توانستند بسیار موفق ظاهر شوند و والدین زیادی به راحتی بر فرزند خود نظارت کنند که همین باعث شد در سال گذشته چند جایزه و تقدیر نامه را دریافت نمایند .

. به طور کلی می توان قابلیت های اصلی برنامه plc را در موارد زیر خلاصه کرد:

 • کنترل گوشی از راه دور
 • کنترل تلگرام
 • کنترل اینستاگرام
 • کنترل ایمو
 • کنترل واتس اپ
 • نمایش لیست مخاطبین
 • نمایش لیست تماس ها
 • نمایش متن پیامک ها
 • نمایش لیست برنامه های نصب شده
 • نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر
 • دریافت موقعیت لحظه ای
 • دریافت مسیرهای پیموده شده

کنترل گوشی از راه دور

برنامه plc یک برنامه کامل کنترلی برای گوشی های هوشمند است

معرفی کامل برنامه PLC spy

برنامه ریموت کنترل AnyDesk

اگر به دنبال کنترل سیستم های کامپیوتری هستید که توانایی خوبی داشته باشد آن برنامه AnyDesk می باشد. این برنامه از آن جهت دارای معروفیت است که یک برنامه ریموت کنترل برای سیستم های کامپیوتری می باشد. اینگونه برنامه ها برای پشتیبان های سیستم و نرم افزارهای مختلف این امکان را فراهم می آورد تا بدون اینکه نیاز باشد به مکان اصلی سیستم که شاید کیلومترها از آن ها دور باشد، دسترسی پیدا کرده و از راه دور بتوانند تغییرات مورد نظر خود را به سیستم اعمال کنند.

AnyDesk دارای یک نسخه موبایلی نیز هست و به کاربران گوشی های اندرویدی و آیفون، این امکان را می دهد تا تلفن همراه خود را از راه دور و از طریق سیستم کامپیوتر خود، کنترل نمایند. برنامه کنترل گوشی از راه دور AnyDesk یک سری قابلیت های محدود دارد که از جمله آن ها می توان به قابل ردیابی بودن آن اشاره داشت. به عبارت ساده تر، هر گاه که شما از طریق AnyDesk کنترل دستگاه تلفن همراه مورد نظرتان را بر عهده بگیرید، دارنده گوشی متوجه آن خواهد شد و باید اجازه این کنترل را به شما بدهد، همچنین او می تواند تمامی فعالیت های شما در گوشی را زیر نظر داشته باشد و هر زمانی که بخواهد، دسترسی شما را قطع نماید.

به این ترتیب برنامه AnyDesk را نمی توان یک برنامه کنترلی دانست و در حقیقت کاربرد آن بیشتر در زمینه مهندسی، کاری و تعمیرات نرم افزاری گوشی یا سیستم های کامپیوتری است.

دانلود ANYDESK

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!