کنترل موبایل کودکان و نوجوانان را چگونه و با چه روش هایی می توان انجام داد ؟

کنترل موبایل فرزندان و نظارت بر فعالیت های آنها در فضای مجازی

قوی ترین برنامه
قوی ترین برنامه کنترل و نظارت بر موبایل فرزندان
سپتامبر 23, 2019
هک کردن با شماره تلفن
هک کردن با شماره تلفن چگونه انجام می شود؟
اکتبر 2, 2019

کنترل موبایل فرزندان و نظارت بر فعالیت های آنها در فضای مجازی

همه ما به عنوان والدین و یا سرپرست کودکان و نوجوانان می‌دانیم که موبایل به وسیله ای پراستفاده و ضروری در زندگی ما و فرزندانمان تبدیل شده است. از طرفی این را هم می دانیم که این تکنولوژی همانقدر که مفید و کارآمد است، می تواند برای فرزندانمان بسیار خطرآفرین نیز باشد. از همین رو والدین همواره نگران کودکان و نوجوانان خود در فضای مجازی هستند. اما روش درست برای رفع این نگرانی ها چیست؟ آیا کنترل موبایل فرزند می تواند روش خوبی باشد؟ چه راه های دیگری وجود دارد که بتوان دختر یا پسر نوجوان را از شر خطرات فضای مجازی در امان نگه داشت؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه با ما همراه باشید تا راهکارهایی را در این زمینه به شما ارائه دهیم.

راهکارهای کنترل فرزندان در استفاده از فضای مجازی

اینترنت جزء فناوری هایی است که همیشه در حال گسترش می باشد و یکی از طرفداران همیشگی این فناوری فرزندان کودک و نوجوان ما هستند که  اکثر زمان خود را در این فضا می گذراند. حال با توجه به این موضوع بسیاری از والدین در فکر کنترل فرزندان خود در فضای مجازی و اینترنت هستند. البته باید به والدین حق داد که نگران فرزندان خود باشند و برایشان مهم باشد که بدانند فرزندانشان در این فضا با چه کسانی در ارتباط هستند. زیرا که امروزه انواع تبلت و گوشی های هوشمند را در دست فرزندانشان می بینند که مشتاقانه در حال یادگرفتن نحوه ی کار با آن هستند.

از همین رو ما نیز برآن شدیم تا روش هایی را برای رفع خطرات احتمالی که در فضای مجازی کودکان و نوجوانان را تهدید می کنند، ارائه دهیم که در ادامه هر یک از این روش ها را توضیح خواهیم داد.

مسلط شدن بر اینترنت و ملحق شدن به فرزندان

مؤثرترین روش برای کنترل و نظارت برفرزندان، داشتن دانش درباره اینترنت و شبکه های اجتماعی است. لازم نیست به اندازه کودک یا نوجوانی که در منزل دارید با کامپیوتر وگوشی کار کنید، اما لازم است تا حد زیادی کار با آنها را بلد باشید. با والدین دیگر دراین باره صحبت کنید و سعی کنید چیزهای جدید یاد بگیرید. همچنین باید در فضای اینترنت فعالیت داشته باشید و به قسمت های مختلف آن سر بزنید. با فرزندانتان نیز در مورد اینترنت و فعالیت هایش به گفتگو بپردازید و در بعضی از فعالیت های اینترنتی نیز به او ملحق شوید. از آن‌ها بپرسید چه سایت‌هایی را دوست دارند و چرا. اینگونه می توانید از فعالیت هایشان بیشتر باخبر شوید. در کنار آن‌ها بنشینید و اجازه دهید آن‌ها شما را به سایت‌ها ببرند .

کنترل موبایل

خوبی‌ها و بدی‌های اینترنت را تأییدکردن

هیچگاه از یک دید اینترنت را قضاوت نکنید و تنها بدی هایش را نبینید، چرا که این نگرش حس لجبازی را در کودک یا نوجوان شما بیدار می کند. همیشه هم درباره فواید و هم درباره مضرات اینترنت با فرزندتان صحبت کنید. زندگی اینترنتی آنان را بپذیرید ولی خطرات آن را هم به آن‌ها گوشزد کنید و آنان را آماده سازید که اگر با موقعیت‌ها و افراد مشکوکی روبه‌رو شدند بدانند که باید چه‌کار کنند. با نوجوانتان یک گفتگوی جدی ترتیب دهید و در مورد آداب فعالیت در اینترنت، میزان آن، محتوای مطالب ارسالی و غیره صحبت و حد و مرزهای روشنی را مشخص کنید.

پنهان کاری های فرزندتان را هشدار بدانید

چنانچه متوجه شدید هنگام استفاده از اینترنت دست به پنهان کاری می‌زند، این به معنی یک هشدار برای شماست و باید آن را جدی بگیرید و برروی فعالیت های او نظارت بیشتری داشته باشید.

اگر متوجه شدید که نوجوان شما در خانه کمتر از کامپیوتر استفاده می‌کند و در عوض در کتابخانه‌ها ، کافی‌نت‌ها یا خانه دوستان از اینترنت استفاده می‌کند، باید علت این اعمال او را بررسی کنید. اگر فرزندتان فایل‌ها و اطلاعاتی را که از طریق اینترنت می‌گیرد به جای ذخیره در حافظه کامپیوتر که دسترسی به آنها برای دیگران آسانتر است در داخل فلاپی‌ها یا دیسکت‌های سخت ذخیره می‌کند، حتماً دلیل این کار را بررسی کنید. شما باید این موارد را با جدیت پیگیری کنید، بویژه اگر این گونه رفتارها همزمان با تغییرات ناگهانی در رفتار باشند .

کنترل نرم‌افزاری

برنامه های زیادی وجود دارد که به شما در کنترل موبایل و نظارت بر فعالیت های فرزندتان در فضای مجازی کمک می کنند. شاید این که بخواهید هر روز و هر ساعت کنترل موبایل فرزندتان را به طوریکه خود او متوجه شود در دست بگیرید، کار درستی نباشد و باعث ایجاد رفتارهای ناهنجار در فرزند نوجوانتان شود. اما اگر بتوانید با استفاده از ابزارهایی که خود حاصل همین تکنولوژی است به کنترل موبایل او بپردازید، به طوریکه فرزندتان متوجه این کار شما نشود، می تواند کمک شایانی به شما در امر نظارت و کاهش خطرات احتمالی داشته باشد.

اپلیکیشن ها و نرم افزارهای کنترلی می‌توانند سایت‌هایی را که فرزندانتان به آن‌ها مراجعه کرده‌اند ذخیره نمایند و همچنین از دسترسی به سایت‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای که شما تشخیص داده اید ممانعت کنند.

این برنامه ها شما را قادر می سازند تا با کنترل موبایل فرزندتان تمام فعالیت های او در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام را در مشاهده کنید و فایل های ذخیره شده برروی تلفن همراه را نیز در اختیار داشته باشید.

کنترل موبایل فرزندان با برنامه PLC SPY

تا به اینجا با چند روش برای کنترل فرزندان در فضای مجازی آشنا شدید. حال می خواهیم صحبت های مهندس زهرا ریحانی، کارشناس IT را درباره استفاده از برنامه های کنترلی بخوانیم:

به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهندس زهرا ریحانی در گفتگو با خبرنگاران گفت: کنترل فرزندان در فضای مجازی توسط  والدینشان و به وسیله برنامه های مجاز و عملی می تواند بهترین شکل نظارت والدین بر فرزندان باشد. نرم افزارهایی با قابلیت مدیریت بر خطرات احتمالی در فضای مجازی وجود دارند که می توانند والدین و مدیران را در این امر یاری کنند. بیشتر نرم افزارهای ضد بد افزار و همینطور محصولات دیواره ی آتش دارای ویژگی کنترل موبایل فرزندان می باشند که این قابلیت به والدین کمک می کند تا فرزندان خود را در زمان کار با اینترنت، از خطرات آن حفظ کنند. اما متاسفانه پدر و مادرها به دلیل نداشتن آگاهی از این امکان به ندرت استفاده می کنند.

هک گوشی بدون

یکی از قوی ترین برنامه هایی که می تواند در این زمینه به شما والدین کمک کند نرم افزار PLC SPY می باشد که توسط کارشناسان سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی طراحی و در اختیار شما والدین عزیز قرار گرفته است تا بتوانید با توجه به محیط نامطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشید. این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

برنامه plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه هک گوشی PLC SPY می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره تلفن با نرم افزار plc spy

 

دیدگاهتان را بنویسید