کنترل فرزندان در فضای مجازی به طور نامحسوس با دانلود نرم افزار PLC SPY

کنترل فرزندان در فضای مجازی با دانلود نرم افزار PLC SPY

هک آیفون
هک آیفون با استفاده از نرم افزارهای جدید
ژوئن 15, 2018
نرم افزار هک اندروید
دانلود و آموزش نصب نرم افزار هک اندروید از راه دور
ژوئن 19, 2018

کنترل فرزندان در فضای مجازی با دانلود نرم افزار PLC SPY

کنترل فرزندان در فضای مجازی

امروزه استفاده از اینترنت به کاری راحت و ساده تبدیل شده که تقریبا هرکسی حتی کودکان می توانند از آن استفاده کنند. ضریب نفوذ فضای مجازی در خانواده‌ها روز به روز بیشتر می‌شود و دغدغه و نگرانی والدین در زمینه فعالیت فرزندان در فضای مجازی به همین نسبت افزایش پیدا می کند. تعدادی از خانواده‌ها گزینه ممنوعیت را انتخاب می‌کنند و گروهی دیگر به دنبال نظارت و کنترل فرزندان در فضای مجازی هستند، باید دید کدام روش مناسب‌تر است و برای هر یک از روش‌ها چه ابزارها و امکاناتی وجود دارد؟

نگرانی والدین از حضور فرزندانشان در فضای مجازی بیشتر به ناآگاهی فرزندان معطوف می‌شود. راه‌حل مناسب، افزایش دانش کودک و نوجوان در رابطه با فضای مجازی است تا بتوانند درست و نادرست را از هم تشخیص دهند. اگر والدین فرزند خود را از استفاده از فضای مجازی منع نکنند، کودک یا نوجوان اعتماد بیشتری به پدر و مادر خود پیدا می‌کند و آنها را در جریان فعالیت‌های خود در فضای مجازی قرار می‌دهد. اما برای پیشگیری از پیامدها راهکارهایی پیشنهاد می‌شود:

افزایش دانش والدین در رابطه با سواد رسانه‌ای

شاید مهم‌ترین موضوع در بهبود شرایط کنترل فرزندان در فضای مجازی ، آشنایی والدین با این فضا باشد. با توجه به پیشرفت سریع فناوری در بستر فضای مجازی، والدین باید اطلاعات خود را در رابطه با این فضا به روز کنند و آموزش‌های لازم را در این حوزه ببینند.

همراهی با فرزندان در فضای مجازی

بهتر است والدین چند دقیقه ای از وقت خود را برای اشتراک‌گذاری اطلاعات و گشت‌وگذار خانوادگی درفضای مجازی اختصاص بدهند. همراهی والدین با فرزندان در فضای مجازی موجب می‌شود که شناخت لازم و کافی از فضای مجازی و روندهایی که در آن اتفاق می‌افتد، به دست آورند.

گفتن واقعیت‌ها، نه بصورت‌ نصیحت

 کودکان و نوجوانان باید از خطراتی که در فضای مجازی آن ها را تهدید می کند باخبر باشند، گاهی نمونه‌هایی از این موارد را به آنها نشان دهید. می دانیم که اطمینان به مردم خوب است، اما همان‌طور که در فضای واقعی همه اشخاص، انسان‌های درستکار و راستگویی نیستند، کاربران فضای مجازی هم‌ انسان‌های واقعی هستند که تازه در فضای مجازی امکان بیشتری برای پوشاندن هویت اصلی خود پیدا می‌کنند.

ایجاد محدودیت با همفکری کودک یا نوجوان

اگر والدین در فرآیند تصمیم‌گیری برای فرزندان، خود آنها را مشارکت دهند ضریب پذیرش فرزندان افزایش می یابد. همفکری کودکان و نوجوانان کمک می‌کند تا تنش میان پدر و مادر و فرزندان کمتر بشود. شما می‌توانید محدودیت‌های مختلفی را بصورت شفاهی یا با استفاده از ابزارهای موجود که بیان خواهیم کرد، برای کاربری فرزندان خود اعمال کنید.

کنترل فرزندان در فضای مجازی

کنترل فرزندان در فضای مجازی به طور محسوس و نا‌محسوس

روش های بسیاری مثل قرار دادن سیستم‌های رایانه‌ای در محل‌های عمومی منزل یا کلاس درس می‌تواند راهکارهای مناسبی برای کنترل فرزندان در فضای‌ مجازی به صورت محسوس باشد، ولی با استفاده از نرم افزارهای موجود می‌توانید کنترل فرزندان در فضای مجازی را به طورنامحسوس در دست بگیرید. این کنترل نامحسوس نه به دلیل برخورد مستقیم، بلکه به دلیل اطلاع شما از فعالیت‌های نامناسب فرزندان باید مورداستفاده قرار بگیرد.

PLC SPY ابزاری برای کنترل نامحسوس

امروزه ابزار دسترسی به فضای مجازی بطور عمده، گوشی های موبایل هوشمند و تبلت‌ها هستند. این دستگاه ها دسترسی بدون محدودیت به‌ تمام وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی را برای کاربران فراهم می‌کنند. دغدغه دسترسی به فضای امن و پاک برای کودک‌ و نوجوان موجب شده تا در جهان به دنبال ایجاد ابزاری کنترلی – نظارتی باشند. کشورهای مختلفی در این زمینه فعالیت کرده و نمونه‌های مختلفی از این نرم افزارها روی دستگاه‌های مختلف ازجمله موبایل ها و تبلت‌های مخصوص کودک و نوجوان ارائه‌شده است. در کشور ما نیز کارشناسان سامانه نظارت بر خانواده Plc spy این مهم را به عهده گرفته اند و نرم افزار plc spy را به زبان فارسی ترجمه کرده و تغییراتی درخور کاربران ایرانی در نرم افزار ایجاد کردند.

کنترل فرزندان در فضای مجازی با PLC SPY

طبیعتا در سال های اخیر هم فرزندان مطابق تکنولوژی حرکت کرده اند و هم این علم روز به روز پیشرفت کرده ، با توجه به اینکه کودکان و نوجوانان همه از گوشی های موبایل هوشمند استفاده میکنند و این موبایل است که توانسته تمام اوقات فراغت و کارهای شخصی نوجوانان شما را در خود جای دهد. بهترین راه برای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کاهش نگرانی ها و دغدغه های ذهنی والدین استفاده از نرم افزار PLC SPY خواهد بود چرا که میتوانند به پیامک ها . تماسها . شبکه های مجازی مثل تلگرام . واتس اپ . اینستاگرام و موقعیت مکانی  که بیشتر از همه والدین نگران رفت آمد فرزند خود می باشند، دسترسی داشته باشند.

برای دانلود این برنامه هک برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار plc

مکانیزم نرم افزار plc spy

مکانیزم این نرم افزار نقص امنیتی پیچیده ای نیست ، این برنامه تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

نوهل کارشناس زبده فناوری گوشی های هوشمند آلمان در  هک با شماره موبایل و سریال گوشی موبایل میگوید:

آسیب‌پذیری اصلی به خاطر پروتکل ارتباطی در شبکه‌ی مخابراتی است که با این روش هک گوشی با شماره همه گوشی های موبایل را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

پدر و مادر می توانند با استفاده از این روش ، تمام اطلاعات گوشی . موقعیت مکانی . حسابهای ایمیلی و .. کنترل فرزندان در فضای مجازی را به دست گرفته و به عبارتی آنها را هک کنند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند. آسیب پذیری  که با برنامه SS7  PLC SPY تقریبا جدید است و در آگوست 2017 این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!