کد هک گوشی ، معرفی 8 کد مهم که هکرها از آن برای شنود و کنترل پیامکها استفاده می کنند .

کد هک گوشی چیست ؟ چگونه از آن استفاده کنیم ؟

ردیابی گوشی با شماره سریال
ردیابی گوشی با شماره سریال و از راه دور
می 27, 2021
هک شدن گوشی
هک شدن گوشی و هر آنچه باید درباره آن بدانید
می 29, 2021

کد هک گوشی چیست ؟ چگونه از آن استفاده کنیم ؟

کد هک گوشی

معرفی 8 کد هک گوشی

کد هک گوشی و یا کد فهمیدن هک گوشی یکی از عبارات پر سرچ این روزهاست . عده ای به دنبال راهی برای هک کردن گوشی دیگران با این کدها هستند و عده ای دیگر به دنبال راهی برای قطع کردن دسترسی هکرها به گوشی خود . شاید شما نیز دلایل خاص خود را برای سرچ کردن این عبارات داشته باشید . به هر دلیلی که اینجا هستید من به شما این اطمینان را می دهم که تا آخر این مقاله پاسخ تمام سوالاتی که مربوط به  کد هک گوشی باشد را خواهید گرفت.

در این مقاله می خواهیم در مورد دو بخش مهم با شما صحبت کنیم. در ابتدا کد هک گوشی را به شما معرفی می کنیم که به روش های USSD می توانید با آن ها کار کنید. یک سری از اطلاعات در مورد هک را با استفاده از این کد ها می توانید به دست بیاورید. در بخش دوم هم به هک گوشی با استفاده از IMEI و یا شماره سریال گوشی می پردازیم.

مطلع شدن از هک با کد هک گوشی!

سال هاست که کاربران از امنیت گوشی های خود مطمئن نیستند. با وجود پیشرفت تکنولوژی افراد بسیار زیادی هستند که با استفاده از روش های مختلف هک می شوند. هر چه قدر که سازندگان گوشی ها و سایر دستگاه ها یا برنامه ها روی امنیت محصول خود کار کنند ، هکر ها نیز هر روز روش های پیشرفته تری برای نفوذ به این لایه های امنیتی ساخته شده پیدا می کنند. بنابراین به هیچ عنوان نمی توان گفت که من همیشه از شر هکرها  در امانم.

شاید شما هم احساس می کنید شخصی سعی دارد به هر مکالمه تلفنی که انجام می دهید گوش دهد . یا این که احساس می کنید هک واتساپ شما را انجام داده و هر لحظه در حال خواندن پیام های شماست .

این احساس ممکن است حقیقت نداشته باشد. اما گاهی اوقات ممکن است درست باشد. پس چگونه می توان فهمید کسی می خواهد فعالیت های شما را از طریق تلفنتان و یا هک اینستاگرام یا هک تلگرام شما پیگیری کند؟ .ممکن است نشانه های زیادی پیدا کنید که به شما می گوید چگونه یک دستگاه هک شده را شناسایی کنید. اما در اینجا ، ما می خواهیم اطلاعات کاملی در مورد کد برای بررسی هک شدن تلفن ارائه دهیم.

البته گاهی اوقات با کد هم نمیتوان بعضی از روش های هک و برنامه هایی که به گوشی شما نفوذ کرده باشند را پیدا کرد به همین دلیل برنامه هایی ساخته شده اند که با نصب بروی گوشی خود و اسکن کامل آن میتوان برنامه که گوشی شما را هک کرده است پیدا و آن را حذف کنید برای دریافت این برنامه نیز میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به تهیه آن نمایید :

برای دریافت برنامه نظارت گوشی بدون دسترسی از راه دور بروی بنر زیر کلیک نمایید و وارد صفحه برنامه شوید.

کد هک گوشی

برنامه ای نیز وچود دارد که والدین قصد دارند به گوشی فرزند خود نفوذ کنند تا در فضای مجازی و اجتماعی بتوانند آنها را نظارت نمایند برای تهیه این برنامه هم میتوانید از طریق لینک زیر اقدام بفرمایید :

اما این کدها چیست؟ و چگونه کار می کنند؟

این کدهای USSD (داده های خدمات تکمیلی غیر ساختاری) با نام Feature code یا Quickcode نیز شناخته می شوند. از ویژگی های داخلی تلفن هوشمند هستند. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا در تلفن هوشمند خود به اطلاعات اضافی مربوط به امنیت دسترسی پیدا کند. برای دسترسی به این ویژگی ، کاربر فقط باید برنامه شماره گیر تماس خود را در تلفن هوشمند خود باز کند.  کدهای ارائه شده در زیر را شماره گیری کند. با استفاده از کد هک گوشی ممکن است به تلفن آسیب بزنید یا تنظیمات مختلف را فعال یا غیرفعال کنید.

در اینجا ، ما در درجه اول بر روی کدهای انتقال / انحراف تماس که یک هکر می تواند برای هک دستگاه شما استفاده کند ، تمرکز خواهیم کرد.

کد هک گوشی

کد هک گوشی برای بررسی هک شدن یا نشدن گوشی شما

کد هک گوشی برای بررسی شنود شدن تلفن!

* # 61 #
* # 62 #
* # 67 #
* # 004 #

کد برای بررسی هک شدن تلفن:

* # 21 # – به نام کد انحراف!

کد دیگری برای بررسی اطلاعات تلفن:

* # 06 # – کد IMEI
* 3001 # 12345 # * – کد آیفون

* # * # 197328640 # * # * – کد مربوط به نرم افزار netmonitor

حالا این موارد را با دقت بیشتر بررسی می کنیم .تا ببینیم که این انواع کد هک گوشی  چه چیزی را برای ما پیدا می کنند.

کد هک گوشی برای بررسی شنود شدن تلفن!

همانطور که از نام آن مشخص است ، این تنظیمات انتقال تماس با شرایط خاص است .پس قربانی می تواند آنها را به راحتی تشخیص دهد. به عبارت ساده ، وقتی کسی با قربانی تماس می گیرد ، تلفن او قبل از ارسال به شماره دیگر ، یک بار زنگ می خورد. این فقط برای یک تماس نیست و برای همه تماس ها اجرا می شود . در عوض ، یک هکر می تواند از آنها برای ارسال پیام ها ، نمابر و غیره به دستگاه خودش استفاده کند. برای بررسی هک شدن تلفن در این زمینه از کد های زیر استفاده کنید:

* # 61 #

این کد USSD به شما امکان می دهد در صورت عدم پاسخگویی دستگاه تلفن همراه ، شخص دیگری تماس ، پیام و غیره را دریافت کند. اگر تنظیمات فعال شده ای پیدا کردید ، می توانید با شماره گیری ## 61 # همه آنها را غیرفعال یا پاک کنید.

* # 62 #

می توانید این کد USSD را شماره گیری کنید تا بدانید چه کسی پیامک شما ، تماس و غیره را دریافت می کند .حتی  هنگامی که دستگاه شما خاموش است یا غیرقابل دسترسی است. برای غیرفعال کردن یا پاک کردن یکباره این تنظیم ، ## 62 # را از شماره گیر اصلی خود شماره گیری کنید.

* # 67 #

این کد USSD وضعیت تمام تماس ها ، پیام ها و غیره را نشان می دهد ، هنگامی که در خط دیگری مشغول هستید یا تماس را رد می کنید ، روی شماره های دیگر ارسال می شود. برای غیرفعال کردن این تنظیم ، می توانید ## 67 # را با استفاده از شماره خود شماره گیری کنید.

* # 004 #

این کد شامل تنظیم همه کدهای فوق است. با کلمات ساده ، می توانید مشاهده کنید که چه کسی تماسها یا پیامهای شما را  دریافت می کند. با شماره گیری ## 004 # از شماره اصلی خود می توانید همه ی افرادی که ممکن است به شنود تلفن شما دسترسی داشته باشند را پاک کنید.

کد هک گوشی ، تنظیم انتقال بی قید و شرط تماس به قربانی اجازه نمی دهد به راحتی تماس های ارسالی را تشخیص دهد. وقتی کسی با قربانی تماس بگیرد ، شماره تلفن قربانی مشغول باشد یا برای دریافت تماس در دسترس باشد ، مستقیماً به شماره هکر ارسال می شود. قربانی حتی از طریق تماس تلفنی یا اعلانی از طریق تماس با شماره اصلی دریافت نخواهد کرد. هکر می تواند از این تنظیمات برای ارسال تماس ها ، نمابر ، پیام ها و … به شماره خودش استفاده کند. ممکن است همین حالا هکری روی گوشی شما این هک را انجام داده باشد!. بنابراین بهتر است که آن را همین حالا چک کنید.

* # 21 # – کد انحراف

وقتی این کد USSD را شماره گیری می کنید ، به شما نشان می دهد که آیا شخص دیگری بدون اطلاع شما تماس ها ، پیام ها و غیره شما را دریافت می کند یا نه؟. می توانید ## 21 # را برای پاک کردن کلیه تنظیمات ارسال بی قید و شرط شماره گیری کنید.

* # 06 # – کد IMEI

این کد به کاربر در مورد شماره IMEI دستگاه خود می گوید. سازنده به هر سخت افزار یک شماره شناسایی منحصر به فرد ، به نام IMEI ، ارائه می دهد تا بین آنها تفاوت بگذارد. اگر گوشی شما گم شد یا شخصی دستگاه شما را به سرقت برد ، این کد به شما کمک می کند شکایتی را تنظیم کرده و مکان آن را ردیابی کند.

اگر کسی به امنیت تلفن شما نفوذ کرده باشد ، این کد همان کار را می کند. بنابراین ، قبل از اینکه کد دیگری از USSD را بررسی کنید ، # 06 # را شماره گیری کنید تا شماره IMEI دستگاه خود را بدانید سپس  آن را در مکان امن مانند برنامه یادداشت آنلاین یادداشت کنید.

درباره ی ردیابی گوشی با کد IMEI بخوانید.

* 3001 # 12345 # * – کد هک گوشی آیفون

کد هک گوشی

کد هک گوشی آیفون

برای آیفون ، می توانید از این شماره * 3001 # 12345 # * برای بررسی هک شدن یا عدم استفاده از تلفن استفاده کنید. این کد اطلاعات شما در مورد RAT (فناوری دسترسی رادیویی) و LTE (Ota Msg ، Service Cell Info و Rach Att Attade) را نشان می دهد. که می تواند برای تجزیه و تحلیل بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

* # 002 # -کد انحراف دوم

این کد USSD تمام تنظیمات انحراف ، از مشروط تا غیرمشروط را که به یکباره روی شماره شما اعمال می شوند ، به شما نشان می دهد. برای پاک کردن همه چیز ، می توانید ## 002 # را از شماره اصلی خود شماره گیری کنید

.
* # * # 197328640 # * # * – کد Netmonitor نرم افزار

این کد حاوی اطلاعاتی درباره همه مواردی است که تلفن ما همراه با موقعیت مکانی ارسال یا دریافت می کند.

* # * # 197328640 # * # * شماره ای است که می توانید شماره گیری کنید تا ببینید آیا به تلفن شما آسیب زده شده است یا خیر.

همانطور که کد را شماره می گیرید ، شما را به منوی اصلی می رساند.
در اینجا ، UMTS Cell Environment> UMTS RR Information را انتخاب کرده و شماره شناسه سلول را یادداشت کنید.

روی دکمه برگشت ضربه بزنید و به فهرست اصلی برگردید. در اینجا ، اطلاعات MM> خدمات PLMN را انتخاب کرده و کد محلی را که در صفحه قابل مشاهده است یادداشت کنید.
هر وب سایت مانیتور خالص را باز کنید و شناسه سلول و کد منطقه را وارد کنید تا مشخص شود تلفن همراه شما اتصال ناشناخته ای دارد.

توجه: برخی از کدهای ذکر شده در این مقاله ممکن است در ارائه دهندگان خدمات منفرد کار نکنند . از این رو خطای “کد MMI نامعتبر” یا “خطای اتصال” دریافت خواهید کرد.

 

جمع بندی

یک هکر می تواند به هر روشی برسد تا مشخصات خصوصی شما را بدست آورد و از آنها سوء استفاده کند. روش های زیادی وجود دارد که یک هکر می تواند تلفن شخصی را هک کند.

کد هک گوشی

هک گوشی با شماره سریال ، شماره تلفن و با استفاده از نرم افزار هک امکان پذیر است.

به عنوان مثال با استفاده از همین کد IMEI که گفته شد می توان این کار را انجام داد. اما این کار هر کسی نیست و نیاز به یک متخصص در زمینه ی هک دارد. به هر صورت وقتی که قابل انجام است، یعنی اگر اطلاعات مهمی را در گوشی خود ذخیره کنید امکان از دست رفتن آن وجود دارد.

درباره ی هک گوشی ساده و هک گوشی هوشمند بخوانید . 

بسیاری از مردم از روش های معمول ، به ویژه در مورد تنظیم مجدد تماس تعداد آنها آگاهی ندارند. حتی اگر چنین باشند ، آنها نمی دانند که هکرها چگونه می توانند از آن برای هک کردن دستگاه یا اطلاعات بانکی خود سو استفاده کنند!. به هر صورت با استفاده از کد های فوق می توانید از هک شدن یا نشدن گوشی خود مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!