بروزرسانی گوگل پلی به صورت کامل بدون محدودیت کاربرد و این سرویس

کاربرد و بروزرسانی گوگل پلی به صورت کامل بدون محدودیت

جی پی اس
جی پی اس چیست و برنامه ای برای مسیریابی جی پی اس برای اندروید و IOS
نوامبر 13, 2017
نرم افزار ردیاب
نرم افزار ردیاب گوشی های اندروید و آیفون
نوامبر 15, 2017

کاربرد و بروزرسانی گوگل پلی به صورت کامل بدون محدودیت

بروزرسانی گوگل پلی

کاربرد و بروزرسانی گوگل پلی به صورت کامل بدون محدودیت را میتوانید به راحتی و با استغفاده از نسخه ای که ما در اختیارتان می گذاریم انجام دهید.

گوگل پلی چیست ؟

گوگل سرویسی برای پخش دیجیتال محتوای چندرسانه‌ای طراحی کرد که شامل یک فروشگاه آنلاین برای موسیقی، فیلم، کتاب و نرم‌افزارهای کاربردی و بازی‌های اندروید و یک مدیا پلیر ابری می‌باشد. خدمات مربوطه گوگل پلی با بروزرسانی گوگل پلی انجام میشود و  از طریق وب، نرم‌افزار کاربردی موبایل Play Store در آندوید و گوگل تی‌وی در دسترس می‌باشد. خریداری محتوا برای تمام پلاتفرم‌ها/دستگاه‌ها قابل دسترس است. گوگل پلی در ماه مارس ۲۰۱۲ معرفی شد، زمانی که گوگل، خدمات دو برند سابق اندروید مارکت و گوگل موزیک را ادغام کرد و برند جدید گوگل پلی را معرفی کرد.

بروزرسانی گوگل پلی بدون محدویت و کامل

Google Play Services برای بروزرسانی گوگل پلی و برنامه های این برنامه  استفاده میشود این سرویس، قابلیت های اساسی چون تایید هویت خدمات گوگل، همگام سازی مخاطبین، دسترسی به تمام تنظیمات امنیتی اخیر و تعیین موقعیت دقیق و بهینه شما را فراهم میکند
سرویس مربوطه میتواند  برنامه ها را بهبود بخشد و جستجوهای آفلاین شما را تسریع بخشیده، نقشه های همه جانبه بیشتری را برای شما فراهم کرده و تجربه بازی کردن شما را ارتقا میدهد.

رفع ارور ها با بروزرسانی گوگل پلی

ارور 194 گوگل پلی

این ارور هنگامی رخ می‌دهد که سعی در دانلود بازی یا اپ از گوگل پلی دارید. و راه حلی که برای این مشکل میشود انجام داد، پاک‌کردن حافظه کش Google Play Services و Google Play Store است.

  • ابتدا به قسمت تنظیمات بروید و بعد Apps یا Application manager بروید.
  • در ستون All اسکرول کنید تا به اپ Google Play Store برسید.
  • Details اپ را باز کرده و دکمه Force stop را بزنید.
  • بعد برروی دکمه Clear data کلیک کنید.

سپس دوباره مراحل را انجام دهید با این تفاوت که این بار Google Play Services را جایگزین Google Play Store در مرحله دو کرده و دانلود را دوباره انجام دهید.

به احتمال زیاد مشکل شما حل خواهد شد اما اگر نشد ، نگران نباشید، مشکل در حال حاضر حل شده‌ است و در بروزرسانی گوگل پلی  میتواند مشکل شما را به کلی عوض کند. فقط مطمئن شوید آخرین نسخه Google Play Store APK را دارید و دیگر نباید این مشکل را تجربه کنید.

ارور 495 گوگل پلی

این ارور برای مشکل در دانلود و بروزرسانی اپ‌ها از طریق پلی استور است اما چگونه میشود آن را حل کرد ؟

اولین مرحه پاک کردن داده‌های این مسیر می باشد : Google Play Store و Google Play Services

Settings > Apps > All > Google Play Store > Clear data

نکته : این کار یک گوگل آی‌دی جدید به دستگاه شما اختصاص خواهد داد، همانطور که هنگام برگرداندن به تنظیمات کارخانه نیز این اتفاق می‌افتد. در اثر این کار، ممکن است برخی اپ‌های گوگل شما بطور نامعقول کار کنند

حساب گوگل را بروی دستگاه گوشی خود پاک کنید سپس گوشی را ریبوت و دوباره اکانت گوگل خود را از مسیر زیر به آن اضافه کنید:

Settings > Accounts > Add Account > Google Account

ارور 941 گوگل پلی

قطعی هنگام بروزرسانی باعث این ارو میشود اما چطور این مشکل را حل کرد؟

بهمسیر  Settings > Apps > All > Google Play Store بروید و Clear Data و Clear Cache را بزنید. در همان محل، اسکرول کرده تا به Download Manager برسید. دوباره در این قسمت نیز Clear Cache و Clear Data را بزنید. حالا دوباره بروزرسانی را امتحان کنید.

بروزرسانی گوگل پلی

ارور 491 گوگل پلی

یعنی دانلود و بروزرسانی غیرممکن است خوب راه حل این است که :

گوشی را بردارید و به قسمت تنظیمات بروید و بعد به Accounts and Google  یا حساب گوگل را انتخاب کنید با این کار شما اکانت گوگل خود را حذف میکنید سپس گوشی را ریبوت و یکبار دیگر اکانت خود را اضافه کنید. بعد، در تنظیمات، به Apps بروید و ستون All را بیاورید. تا رسیدن به Google Services اسکرول کنید، بعد Clear data را بزنید و در نهایت برروی Force Stop کلیک کنید.

بروزرسانی گوگل پلی

راهکار حل مشکل بروزرسانی گوگل پلی سرویس

با توجه به تحرم ها برای کشور ما نمی توان براحتی بروزرسانی گوگل پلی سرویس را انجام داد اما راهکارها و روش های بسیاری برای حل آن، توسط منابع مختلف، ارائه شده است. جمله ای راه کارها از ربات های تلگرامی مخصوص این امر گرفته تا برنامه ها و اپلیکیشن هایی که هدفشان منحصرا، آپدیت نمودن گوگل پلی سرویس می باشد. اما ابتدایی ترین راه برای حل مشکل آپدیت گوگل پلی سرویس ، همانطور که در بخش قبل نیز بدان اشاره گردید، استفاده از ابزار تعییر دهنده آی پی می باشد که شما را به عنوان یک کاربر غیر ایرانی، به گوگل معرفی می نماید. اما بسیاری از افراد معمولا به سبب عدم امنیت اینگونه ابزارها، تمایل چندانی به استفاده از این ابزار نداشته و به دنبال یافتن راهی ساده تر و سریع تر برای رفع مشکل یاد شده هستند.

آخرین و بهترین راه حل برای بروزرسانی گوگل پلی سرویس برنامه Google play services updater است مه  که توسط تیم توسعه و طراحی اپلیکیشن وب سایت سامانه کنترل فرزند طراحی شده است که شما به راحتی و بدون مشکل قادر خواهید بود تا  آپدیت گوگل پلی سرویس را انجام دهید.

این برنامه Google Play Services خود را آپدیت میکند و از امکانات آن بهره مند خواهید شد .توجه داشته باشید که  تاکنون برنامه های زیادی برای این امر معرفی شده است که با توجه به بررسی هایی که توسط تیم امنیت نرم افزار این وبسایت صورت گرفته است، برخی از این برنامه ها به عنوان برنامه مخرب و بدافزار شناسایی شده است. به همین جهت توصیه ما این است که از برنامه معرفی شده در همین وبسایت جهت رفع مشکل آپدیت گوگل پلی سرویس گوشی خود، استفاده نمایید.

دانلود برنامه برنامه Google play services updater

دیدگاهتان را بنویسید