هک گوشی فرزند با نرم افزار plc spy از راه دور به صورت کاملا مخفی

سامانه مراقبت از فرزندان با استفاده از نرم افزار plc spy

نرم افزار هک آیفون
نرم افزار هک آیفون برای کنترل فرزندان
جولای 29, 2018
هک و ردیابی گوشی
هک و ردیابی گوشی با داشتن شماره تلفن امکان‌پذیر شده است !
آگوست 10, 2018

سامانه مراقبت از فرزندان با استفاده از نرم افزار plc spy

هک گوشی فرزند

هک گوشی فرزند

همانطور که می دانید امروزه همه ی کودکان به گوشی های هوشمند مجهز شده اند. این یعنی با یک دنیای بسیار بزرگی از اطلاعات و انواع مختلف رسانه ها در ارتباط هستند. به همین دلیل هک گوشی فرزند شما به عنوان یک فرایند کنترل کننده برای والدین نگران می تواند به شدت موثر باشد. در این مقاله می خواهیم روش هک گوشی فرزند برای کنترل آن ها را بیان کنیم. ضمن این که می توانید متوجه شوید که چرا فرزند شما نیاز به مراقبت دارد.

چرا هک گوشی فرزند لازم است؟

قبل از هر چیز باید بدانید که سرک کشیدن در حریم خصوصی دیگران به هیچ عنوان کار درست و پسندیده ای نیست. اما به هر صورت والدینی که نگران فرزند خود هستند می توانند با استفاده از این روش کنترل کاملی را روی فعالیت های فرزند خود داشته باشند. از همین رو دلایل زیر می تواند نشانه هایی باشد که هک گوشی فرزند خود را انجام دهید:

آزار ها و فعالیت های مجرمانه ی آنلاین


کودکان معمولاً وقتی مورد آزار و اذیت سایبری قرار می گیرند از گفتن آن به والدین خود خجالت می کشند. یا می ترسند. در موارد دیگر ، کودک ممکن است که این آزار ها را جدی بگیرد و باعث افسردگی یا حتی واکنش های عصبی شود. نظارت بر شبکه های اجتماعی می تواند به والدین کمک کند تا از فعالیت های آنلاین مطلع شوند.

به عنوان مثال. چندی پیش فردی ناشناس برای یکی از فرزندان یک خانواده عکس های ترسناکی را ارسال می کرد. هر چند این عکس ها جنبه ی مجازی داشت. علاوه بر این از یک سری از انیمیشن های ترسناک برداشته شده بود. اما همین عکس ها باعث می شدند که این کودک نتواند شب ها خواب راحتی داشته باشد. او از گفتن این موضوع می ترسید. تا این که بعد از مشورت با یک مشاور روانشناس به این موضوع اعتراف کرده بود. به دلایل مختلفی ممکن است این اتفاق برای کودک شما هم بیفتد. متاسفانه برخی از افراد در فضای مجازی فقط برای تفریح کردن این کار را انجام می دهند!

اعتیاد

مطمئنا – شما نگران مواد مخدر هستید . اما حتما می دانید که امروزه اعتیاد به تکنولوژی تا حد بسیار زیادی به زندگی فرزندتان آسیب می زند. حال ممکن است بخواهید زمان ورود و خروج به گوشی را محدود کنید. یا زمان استفاده کودک خود را برنامه ریزی کنید. به خصوص اگر کودک شما خواب کافی ندارد این موضوع احتمالا ذهن شما را درگیر کرده است.

هک گوشی فرزند

کنترل اعتیاد به گوشی در کودکان و نوجوانان

کودکان زمان بیشتری را صرف بازی در گوشی یا انجام تکالیف در وسایل می کنند. بنابراین بهتر است از آن مطلع باشید. ممکن است علائم اعتیاد به شبکه های اجتماعی را مشاهده کردید . پس می توانید برنامه هایی را مسدود کنید که محدودیت های زمانی را در دستگاه های کودک تنظیم کنند.

اخیرا به دلیل بیماری کرونا و مجازی شدن مدارس ممکن است کودکان به بهانه ی کلاس درس استفاده های نامناسبی از گوشی خود داشته باشند. به همین دلیل هک گوشی فرزند به شما این امکان را می دهد که بدانید استفاده ی او از گوشی هوشمند واقعا برای کلاس درس است یا خیر!.

مقاله ی مرتبط : ترک دادن کودک از گوشی

سرعت در رانندگی

رانندگی بزرگترین هدیه به یک نوجوان است . اما کمبود تجربه در آن می تواند دردسر ساز شود. برخی از برنامه ها می توانند سرعت حرکت تلفن را کنترل کنند . اگر سرعت بیش از حد تعیین شده باشد می توانند هشدار ارسال کنند. آنها همچنین می توانند توانایی ارسال پیام کوتاه در هنگام رانندگی را قفل کنند. هر دوی اینها ویژگیهای محتاطانه ای برای نظارت بر راننده های جدید است.

بنابراین ممکن است از رانندگی کردن فرزند خود  با سرعت بالا نگران باشید. با استفاده از یک سری از ابزار ها می توانید این نگرانی ها را برطرف کنید. یا حد اقل آن ها را کنترل کرده باشید.

پرداخت پول برای خرده فروشی های مجازی

بعضی از کودکان باید برنامه هایی را مسدود کنند که کارت های اعتباری آنها (یا شما) را به هم متصل می کند. برنامه های بازی وجود دارد که به بچه ها امکان می دهد از طریق فروشگاه برنامه و همچنین سایر گزینه های خرید آنلاین که ممکن است دوست نداشته باشید ، مواردی را برای گیم پلی خریداری کنند. این برنامه ها اغلب سو استفاده می شوند و می توانند برای جیب شما کاملاً مخرب باشند.

چندی پیش در ایران یک کودک 60 میلیون تومان پول را برای خرید جم در یک بازی آنلاین پرداخت کرده بود. این پرداخت بدون اطلاع پدر و مادر او بود. به همین دلیل باید به این موضوع هم توجه داشته باشید!. بسیاری از کودکان امروزه طرز استفاده از کارت های بانکی دریافت رمز دوم و پرداخت را می دانند. بنابراین ممکن است از اعتبار شما برای خرید یک سری از بازی ها یا اجناس استفاده کنند.

شکارچیان آنلاین

این بزرگترین موضوع و دلیل برای هک گوشی فرزند است . کودکان با افراد زیادی به صورت آنلاین ، در مدرسه ، بعد از مدرسه ملاقات می کنند و آنها صدها تماس دارند. آیا همه این افراد نیت خوبی دارند؟ .بیشتر آنها نیت خوبی دارند. اما در بین این افراد، ممکن است حتی یک نفر نظر به سوء استفاده از فرزند شما را به هر طریقی داشته باشد.  ابزارهای ردیابی به شما این امکان را می دهد که بدانید فرزند شما از چه برنامه هایی استفاده می کند .

اشتراک گذاری بیش از حد اطلاعات

کودکان و نوجوانان گاهی اوقات هنگام برقراری ارتباط با دوستانشان و (گاهی) با غریبه ها از فیلترهای حریم خصوصی خود استفاده نمی کنند. به آنها آگاهی دهید که این می تواند خطرناک باشد. شکارچیان غالباً آسیب پذیرترین کاربران آنلاین را جستجو می کنند بنابراین بهتر است مکالمه های آنلاین آنها را بررسی و کنترل کنید.

محتوای نامناسب

اینترنت انواع محتوا را دارد. مخاطب  برخی از آنها بزرگسالان هستند. این روزها حتی کودکان نوپا با تلفن های همراه بازی می کنند. مسدود کردن یا نظارت بر محتوا می تواند به اطمینان از انجام مکالمات مهم از قبل کمک کند. مسدود کردن همه سایتهایی که حاوی محتوای صریح جنسی ، نژادپرستانه یا تبعیض جنسی هستند و همچنین سایتهایی که مصرف مواد مخدر یا صدمه به خود را به طور ناخواسته تمجید می کنند ، در نظر بگیرید.

برنامه های خطرناک برای کودکان و نوجوانان

هک گوشی فرزند

هک گوشی فرزند برای کنترل آنها در فضای مجازی


Kik و Whisper نمونه هایی از برنامه ها هستند که می توانند برای بچه ها خطرناک باشند. Kik شناسایی فرستنده و گیرنده پیام را دشوار می کند و می تواند برای محافظت از هویت یک شکارچی مورد استفاده قرار گیرد. Whisper سایتی است که می توان به طور ناشناس اسرار را با گروه بندی های مستقر در مکان به اشتراک گذاشت. این برنامه همچنین توسط شکارچیان استفاده می شود. بسیاری از برنامه های دیگر نیز وجود دارند که به همین ترتیب خطرناک هستند ، بنابراین والدین باید بدانند که چه چیزی در دستگاه های کودکانشان وجود دارد.

سرقت تلفن

یک قرار ساده با فردی ناشناس می تواند برای سرقت گوشی هوشمند باشد. مخصوصا این روز ها که قیمت گوشی های هوشمند بسیار بالا رفته است. مشخص است که یک سارق به دنبال این است که با کمترین دردسر یک گوشی هوشمند را سرقت کند. بنابراین بهترین و ساده ترین راه برای او استفاده کردن از یک کودک به بهانه های مختلف است.

ممکن است یک سارق با کودک شما یک قرار ملاقات بگذارد. به بهانه ی این که می خواهد به او نرم افزار یا بازی ای که کودک شما علاقه مند است نشان دهد. سپس به راحتی گوشی را کودک شما می گیردو قطعا در بسیاری از موارد شما نمی توانید آن را پیدا کنید!.

اما اگر گوشی فرزندتان را از قبل هک کرده باشید به راحتی می توانید با پیدا کردن موقعیت مکانی موبایل ، آن را پیدا کنید.

مقاله مرتبط : نرم افزار ردیابی گوشی

شما با فرزند خود قرارداد بسته اید

بسیاری از والدین یک سری محدودیت ها را برای فرزندان خود تعیین کرده اند. به عنوان مثال در مورد استفاده از نرم افزار ها یا مدت زمان استفاده از گوشی هوشمند با کودکشان قراردادی بسته اند!. اما برای این که مطمئن شوید فرزند شما به این قرارداد عمل می کند می توانید از هک گوشی فرزند استفاده کنید. با نصب یک سری از نرم افزار ها می توانید به راحتی این کنترل را اعمال کنید.

همانطور که گفته شد امروزه با وجود کلاس های مجازی بسیاری از والدین می خواهند که کنترل بیشتری روی فرزندشان داشته باشند. به این دلیل که فرزندان به بهانه ی کلاس های مجازی ساعت های زیادی را به بازی و سرگرمی در تلفن همراه خود می پردازند.

چه راهی برای هک گوشی فرزند وجود دارد؟

همانطور که گفته شد استفاده کردن از یک سری نرم افزار ها می تواند به شدت موثر باشد. در واقع استفاده از تکنولوژی برای کنترل تکنولوژی و آسیب های آن بهترین راه محسوب می شود.

این کار یعنی هک گوشی فرزند شما به خودی خود از انواع پیشرفته هک محسوب نمی شود. به این دلیل که شما با دسترسی داشتن به گوشی در حال نصب یک برنامه هستید. این فقط برای کنترل فرزند شماست.

در اینجا یکی از بهترین نرم افزارهای هک گوشی فرزند که کاربران راضی زیادی دارد را معرفی خواهیم کرد.

برنامه هک گوشی فرزند plc spy

plc spy نرم افزاری است که میتواند کنترل گوشی افراد خانواده را به دست شما بدهد. که به منظور نظارت بر فرزندان در فضای مجازی و اجتماعی توسط سامانه ی کنترل فرزند طراحی شده است .

کنترل فرزند یک سامانه است که وظیفه اصلی آن یک بسته نرم افزاری هک گوشی فرزند و دریافت اطلاعات گوشی آن مانند تماس ها ، پیامک ها ، شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام ، موقعیت مکانی و قابلیت های دیگر است .

plc spy نرم افزاری است مخصوص گوشی های اندروید و آیفون است و با نصب بسیار آسان آن والدینی که با نرم افزارهای گوشی آشنایی ندارند ، میتوانند از آن به راحتی استفاده کنند .

طریقه کار plc spy

این برنامه برای خانواده و فرزندان طراحی شده است که آن را هم می توانید در گوشی فرزند خود نصب کرده و هم از راه دور فرزندتان را هک کنید. سپس به طور کامل مخفی شده و به هیچ عنوان قابل مشاهده نیست ، حتی آن دسته از فرزندانی که بسیار از نظر دانش فنی در سطح بالایی هستند باز هم نمیتوانند آن را پیدا کنند چرا که برنامه به صورت سیستمی نصب میشود و آیکون و فایلی داخل گوشی فرزند ایجاد نمیکند .

این نرم افزار در سه نسخه ساخته شده است :

1 : نسخه اول نیاز به دسترسی به گوشی فرزند و نصب در آن دارد. اما پس از نصب برنامه به طور خودکار از گوشی فرزند مخفی شده و هرگز قادر به پیدا کردن آن نخواهد شد.

2 : نسخه دوم نسخه ی هک با شماره تلفن می باشد.  به دلایل امنیتی و حفظ حریم خصوصی برای هک با این نسخه علاوه بر شماره تلفن به شماره سریال گوشی هم نیاز دارید.

3 : نسخه سوم که جدید ترین نسخه می باشد و با نام plc plus عرضه شده است ، امکانات منحصر به فردی همچون ضبط مکالمات تماس ها و مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی فرزند را نیز ارائه می دهد.

plc plus که کامل ترین و بهترین نسخه می باشد نیازی به دسترسی به گوشی فرزند نداشته و هک گوشی از راه دور را انجام می دهد. این نسخه به شما این امکان را می دهد که برنامه را با ظاهر یک برنامه کاربردی ( هر برنامه ای که شما بخواهید ) برای فرزندتان ارسال کنید ، سپس از او بخواهید برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک برنامه به طور خودکار نصب و از روی گوشی فرزندتان حذف خواهد شد.

برخی از ویژگی های برنامه هک گوشی فرزند

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

هک گوشی فرزند

هک پیامک های گوشی فرزند با برنامه plc spy

از جمله راهکارهای ارتباطی فرزندان در جمع خانواده که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند ارسال پیامک است اما plc spy با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین ، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش تماس ها

ارتباطات ساده اولیه فرزندان شما از طریق تماس های تلفنی می باشد ، سامانه مراقبت از خانواده با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی ، شنود آنها همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف شده اند ، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد

موقعیت لحظه به لحظه

از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید محل های مجاز و غیر مجاز تردد رای برو پنل کاربری مشخص کنید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

هک گوشی فرزند

چگونه برنامه هک گوشی فرزند (plc spy) را دریافت کنیم؟

برای خرید برنامه هک گوشی فرزند ابتدا برروی لینکی که در زیر قرار خواهیم داد کلیک کنید. بعد از ورود به صفحه ی اصلی سایت و انتخاب بسته ی مورد نظر نام خانوادگی خود و شماره موبایل را به صورت انگلیسی وارد نمایید و در اخر ایمیل خود را کامل و درست تایپ کنید .

دریافت نرم افزار هک گوشی با شماره موبایل plc spy

پس از خرید ایمیلی که با آن خرید کردید ارسال کنید تا پشتیبانان برنامه بتوانند برای شما پنل کاربری همراه با فیلم اموزشی نصب برنامه ارسال نمایند.

پنل کاربری همان سامانه های است که برای هر کاربر به صورت مجزا تخصیص داده میشود تا کاربر بتواند اطلاعات گوشی فرزند خود را در آن به راحتی مشاهده نماید.

سلب مسئولیت :

این سامانه یک سرویس عمومی می باشد که با تأیید کاربر در اختیار وی قرار می گیرد و صرفاً جهت مدیریت خانواده در زمینه فرهنگ سازی و آموزش استفاده صحیح از دستگاه های تلفن همراه و همچنین مدیریت ارتباطات اینترنتی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. سامانه مراقبت از خانواده هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده غیر مجاز از این سامانه بر عهده نمی گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید