هک گوشی با شماره تلفن از راه دور را چگونه انجام دهیم ؟ آیا اصلا امکان پذیر است؟

هک گوشی با شماره تلفن از راه دور را چگونه انجام دهیم ؟ آیا اصلا امکان پذیر است؟

computer hacking software
برنامه هک کامپیوتر
آگوست 11, 2021
برنامه هک اینستاگرام برای اندروید
برنامه هک اینستاگرام برای اندروید
آگوست 13, 2021

هک گوشی با شماره تلفن از راه دور را چگونه انجام دهیم ؟ آیا اصلا امکان پذیر است؟

hack remotely

هک گوشی از راه دور باید توسط نرم افزار ها یا متخصص هک انجام شود!

این روزها سوالاتی مانند “چگونه می توان تلفن همراه دیگران را فقط با شماره آنها هک کرد” و “چگونه یک نفر را فقط با شماره خود هک کنیم” در اینترنت یافت می شود. بسیاری از افراد به دلایل مختلف می خواهند تلفن همراه شخصی را هک کنند. آنها می خواهند بدانند چگونه تلفن شخصی را فقط با شماره آنها هک کنند. اگر می خواهید نحوه هک کردن تلفن همراه افراد را فقط با استفاده از شماره آنها بیاموزید ، توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید. البته باید بدانید که هک گوشی با شماره تلفن از راه دور خطرناک ترین نوع هک است!.ب

اول از همه ، ما در مورد اینکه چرا برخی افراد احساس می کنند نیاز به هک کردن تلفن همراه شخصی دارند توضیح می دهیم. در مرحله دوم ، ما خواهیم فهمید که چگونه می توانند تلفن همراه شخصی را هک کنند. در صورتی که فقط شماره تلفن همراه او را داشته باشند. بیایید دریابیم که چگونه می توان تلفن شخصی را فقط با شماره آنها هک کرد.

الزامات هک گوشی با شماره تلفن از راه دور

موارد زیادی وجود دارد که فرد احساس کند نیاز به آموزش هک گوشی با شماره شخصی دارد. ممکن است با موارد متعددی روبرو شوید که می خواهید بدانید چگونه تلفن شخصی را فقط با شماره آنها هک کنید. در زیر ، ما در مورد اینکه چرا افراد زیر تمایل به هک کردن تلفن همراه شخصی دارند ، بحث می کنیم:

به عنوان والدین

اکثر کودکان و نوجوانان جوان تلفن های همراه خود را دارند. با تلفن های موبایل در دست ، آنها به همه چیز موجود در اینترنت دسترسی دارند. هنگامی که آنها به اینترنت رایگان دسترسی دارند ، تمایل دارند آزمایشات زیادی را از روی کنجکاوی انجام دهند.

بازدید از وب سایت های نامناسب ، چت با غریبه ها ، استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی ، تماشای فیلم های نامناسب و غیره باید هر والدینی را نگران امنیت آنلاین فرزندان خود کند. بنابراین ، هر والدین دغدغه ای می خواهند بدانند فرزندانشان در چه زمینه ای فعالیت می کنند. همچنین چرا آنها به جای مطالعه ، وقت زیادی را به صورت آنلاین صرف می کنند.

همه دلایل فوق هر والدینی را وادار می کند تا تلفن همراه فرزند خود را زیر نظر داشته باشند و دریابند که در چه فعالیتی فعالیت می کنند. با هک کردن تلفن های همراه خود ، آنها می توانند از فعالیت های آنلاین خود مطلع شوند. نکته ی مهم اینجاست که کودک شما نمی خواهد حریم شخصی خود را از دست بدهد. به عنوان مثال اگر یک پدر به فرزند خود بگوید که می خواهم ببینم در گوشی هوشمند تو چه عکسهایی وجود دارد ، فرزند از این کار ممانعت می کند.

این موضوع باعث می شود که فضای متشنجی در خانواده ایجاد شود. اما با استفاده از هک گوشی با شماره تلفن از راه دور می توانید بدون دردسر به مراقبت از خانواده خود در فضای آنلاین بپردازید.

هک با شماره تلفن از راه دور

برای هک تلفن از راه دور می توانید دلایل مختلفی داشته باشید

به عنوان کارفرما

اگرچه تلفن های همراه از جهات مختلف زندگی ما را آسان تر و راحت تر کرده است ، اما برخی افراد تمایل دارند وقت خود را بدون نیاز به دستگاه های خود تلف کنند. گذراندن اوقات فراغت در شبکه های اجتماعی ، گپ زدن با دوستان و بستگان ، تماشای فیلم ها ، برقراری تماس های تلفنی خصوصی و غیره . برخی از راه هایی است که کارکنان در ساعات اداری وقت خود را تلف می کنند.

ممکن است شما یک کارفرما هستید . پس نمی خواهید که کارکنان شما در ساعات اداری وقت مولد خود را با تلفن های همراه خود تلف کنند. این می تواند به یک مسئولیت بزرگ تبدیل شود. شما به عنوان یک کارفرمای مسئول ، باید راهی برای ردیابی تلفن های همراه کارکنان خود پیدا کنید .تا متوجه شوید آیا آنها کار خود را به طور موثر انجام می دهند یا خیر.

نحوه هک گوشی با شماره تلفن از راه دور

وقتی نوبت به هک کردن یک گوشی اندرویدی می رسد ، ممکن است امکان هک کردن تلفن همراه یا یافتن موقعیت شخصی با شماره تلفن همراه وجود نداشته باشد. ممکن است برای هک کردن تلفن همراه Android به شماره IMEI و حامل نیاز داشته باشید. برای دریافت شماره IMEI ، شما همچنین نیاز به دسترسی فیزیکی به تلفن همراه دارید.

بدون دسترسی فیزیکی به تلفن همراه ، دریافت شماره IMEI آن برای شما غیرممکن است. با این حال ، وقتی صحبت از هک کردن iPhone می شود ، یکسان نیست. در عمل ، ممکن است فقط با استفاده از شماره تلفن همراه در شرایط خاص بتوان iPhone را هک کرد. بله، چیزی که شنیدید درست است. نمی توان نحوه هک کردن تلفن شخصی را فقط با شماره آنها دانست.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید iPhone را فقط با شماره هک کنید ، باید برای ورود و هک آی کلاد اعتبار iTunes را دریافت کنید. با داشتن اعتبارنامه آنها ، می توانید اطلاعات مربوط به تلفن همراه را بازیابی کنید.

با این حال ، در این مورد ، داشتن اعتبار iTunes در حساب iCloud مربوط به تلفن همراهی که می خواهید هک کنید ، مهم است. هنگامی که اعتبارنامه را دارید ، دیگر نیازی به شماره تلفن ندارید. مدارک کافی است همچنین ، پشتیبان گیری iCloud مربوط به تلفن همراه باید فعال باشد. اگر اینطور نیست ، نمی توانید به تلفن همراه دسترسی قانونی داشته باشید.

هک گوشی با شماره تلفن از راه دور

در حالت عادی برای هک کردن نیاز به اطلاعات زیادی دارید و با یک شماره انجام نمی شود

برای تلفن های Android ، هیچ برنامه ذخیره سازی یکنواختی مانند iCloud وجود ندارد. بنابراین ، ضروری است که از برنامه شخص ثالث برای دسترسی استفاده کنید. در ادامه یک سری راه های مخفی وجود دارد که از غفلت کاربر استفاده می شود تا او را هک کنید!.

بهترین راه برای نفوذ به موبایل یک شخص فقط با شماره آنها

باید به خاطر داشته باشید که برای یک کاربر مبتدی بسیار سخت است که هک گوشی از راه دور و فقط با استفاده از شماره تلفن را انجام دهد. شما نمی توانید نحوه هک کردن تلفن شخصی را فقط با شماره آنها بدانید. به همین دلیل است که به شما توصیه می کنیم برای انجام این کار از یک نرم افزار ردیاب موبایل حرفه ای و قوی استفاده کنید. همچنین نرم افزار های معتبری مانند PLC spy  می تواند به شدت به شما کمک کند.

چندین برنامه ردیابی تلفن همراه در بازار موجود است که می تواند کار شما را آسان کند. با این حال ، توصیه می کنیم فقط از برنامه های آزمایش شده استفاده کنید. به عنوان مثال ، Mobistealth یک برنامه ردیابی تلفن همراه قابل اعتماد و موثر  است که به شما کمک می کند تلفن همراه شخصی را هک کنید.

با استفاده از این برنامه ردیابی تلفن همراه ، می توانید تلفن همراه شخصی را به راحتی کنترل کنید. والدین می توانند از این برنامه برای نظارت بر فعالیت تلفن همراه فرزند خود استفاده کنند. کارفرمایان می توانند با استفاده از این برنامه متوجه شوند که آیا کارکنان آنها در ساعات اداری وقت خود را تلف نمی کنند یا نه. به طور مشابه ، همسر می تواند از این برنامه برای پیگیری فعالیت های تلفن همراه شریک خود استفاده کند.

استفاده از نرم افزار PLC spy

همانطور  که گفته شد استفاده کردن از نرم افزار های جاسوسی می تواند ساده ترین راه شما برای هک گوشی با شماره تلفن از راه دور باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید یک لینک هک برای هدف خود ارسال کنید. در صورتی که فرد مورد نظر روی لینک کلیک کند برنامه جاسوسی روی گوشی او نصب می شود. سپس در همان لحظه از روی گوشی پنهان می شود.

شما هم دارای یک برنامه از نوع میزبان هستید . بنابراین می توانید اطلاعاتی که در گوشی هدف شما رد و بدل می شود را ببینید.

نکته ی جالب در مورد هک گوشی از راه دور با برنامه PLC SPY این است که استفاده کردن از آن بسیار راحت است. شما می توانید از ان استفاده کنید در حالی که یک برنامه نویس یا یک فرد متخصص در زمینه ی تکنولوژی نیستید. علاوه بر این برنامه PLC توسط سامانه کنترل فرزندان ایجاد شده است بنابراین هر زمانی که می خواهید می توانید اقدام به نصب آن از همین وب سایت کنید. ضمن این که پشتیبانی رایگان و در اکثر ساعات شبانه روز در اختیار شما است. با برخورد به هر سوال یا مشکلی می توانید با استفاده از پشتیبانی سوالات خود را رفع کنید.

آیا می خواهید در مورد ویژگی های منحصر به فرد برنامه PLC SPY بیشتر بدانید؟ بگذارید همه آنها را یکی یکی ببینیم.

  • دریافت لیست تماس ها و پیامک ها از گوشی هدف
  • بررسی تمام پیام ها در شبکه های اجتماعی
  • بررسی زمان خاموش و روشن شدن گوشی
  • اطلاعات مربوط به حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی
  • شنود تماس ها و صدای محیط اطراف
  • نمایش موقعیت مکانی و مسیرهای پیموده شده
  • نمایش تصاویر موجود در گالری گوشی هدف
  • دریافت تصاویر اطراف با دوربین گوشی فرزند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این برنامه و آموزش نحوه ی نصب آن برروی لینک آبی رنگ زیر کلیک کنید.

 

هک گوشی با شماره تلفن با نرم افزار PLC SPY

 

 

برنامه های دیگر برای هک گوشی از راه دور iOS(حرفه ای )

iRET – بهترین برنامه هک برای iOS

یکی از بهترین برنامه های هک برای دستگاه های iOS ، iOS Reverse Engineering Toolkit ، که در بین مردم با نام iRET شناخته می شوداست.  یکی از بهترین روش های هک آیفون  برای هکرهای اخلاقی است. که مهندسی معکوس را استفاده می کند. تنها نکته این است که شما باید به یک شبکه بی سیم متصل شوید.

از برنامه هک اخلاقی می توان برای تجزیه و تحلیل محتویات keychain ، از جمله گذرواژه ها ، کلیدها ، گواهی ها و غیره برای اطلاعات حساس استفاده کرد.

iRET به زبان برنامه نویس صحبت می کند . تجزیه و تحلیل باینری را با استفاده از ابزار O ، تجزیه و تحلیل keychain با استفاده از keychain_dumper ، کار ، رمزگشایی دودویی با استفاده از رمزگشایی dump و خواندن پایگاه داده با استفاده از SQLite ارائه می دهد. علاوه بر این عملکردها ، ابزار هک به شما امکان می دهد تغییرات را ایجاد ، ویرایش و نصب کنید.

هک گوشی با شماره تلفن از راه دور

هک کردن از راه دور خطرناک ترین نوع هک شناخته می شود

 

ویژگی های قابل توجه iRET

با انواع شبکه های بی سیم کار می کند و می تواند هک گوشی با شماره تلفن از راه دور را انجام دهد
می تواند برای تجزیه و تحلیل جا کلیدی ، رمزهای عبور ، کلیدها و گواهی ها استفاده شود
ارائه تجزیه و تحلیل دوتایی و تجزیه و تحلیل keychain
ایجاد ، ویرایش و نصب تغییرات

xSellize Game Hack – برای iOS

هر کسی که یک گیمر  است ، مبارزه با شکستن بانک برای انجام بازی های پولی را می داند. XSellize Game Hack این مشکل را حل می کند و اجازه می دهد هکرها بازی های پولی را به صورت رایگان بارگیری کنند.

با هزاران بازی مانند Game Boy ، Nintendo ، SEGA و موارد دیگر ، این برنامه هک خوب برای iOS اساساً دشمن همه برنامه های بازی های پولی است که تا به حال محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

و اگر این کافی نبود ، این برنامه های هک خوب برای iOS همچنین عملکردهایی مانند چرخش ضد روش ، داده های برنامه هک ، ردیابی نمونه ، استفاده آسان از نقاط شکست ، و تشخیص خودکار تماس های عملکرد آسیب پذیر را ارائه می دهد.

ویژگی های قابل توجه برنامه xSellize Game Hack

بازی های پولی را به صورت رایگان بارگیری کنید
ارائه می دهد swizzling ضد روش
داده های برنامه را هک کرده و دستگاه های هدف را ردیابی کنید
از نقاط شکست نرم و تشخیص خودکار استفاده کنید

حالا سوال این است که یک نرم افزار گیمینگ به چه درد هک گوشی می خورد؟. برنامه نویس ها که در حال خواندن این مقاله هستند می دانند که با استفاده از الگو ها و الگوریتم های موجود در این برنامه هک می توانند با ایجاد تغییرات، برنامه های هک ایجاد کنند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید