هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان برای کنترل کودکان و نوجوانان

کنترل کودکان و نوجوانان با نظارت بر فعالیت آنها در فضای مجازی

اکسپلویت نویسی چیست
اکسپلویت نویسی چیست ؟ همه چیز درباره اکسپلویت ها
فوریه 4, 2020
آموزش هک کل گوشی
آموزش کنترل کل گوشی کودکان و نوجوانان با استفاده از نرم افزار
فوریه 15, 2020

کنترل کودکان و نوجوانان با نظارت بر فعالیت آنها در فضای مجازی

امروزه همه افراد با کلمه هایی مثل هک کردن و جاسوسی آشنا هستند. پیش از این به هیچ وجه برای کسی امکان جاسوسی از شماره تلفن شخصی وجود نداشت و در صورت وجود روش های موجود، آنها فقط توسط سازمان های دولتی استفاده می شدند. با این حال ، امروز چنین موضوعی وجود ندارد ، ابزار مدرن هک و جاسوسی مدرن برای همه و همه جا در دسترس است. افراد می توانند به راحتی آن ابزارهای هک را در تلفن هوشمند خود بارگیری و نصب کنند و به راحتی امتیازات خود را انجام دهند. امروزه راه های بسیاری برای  هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان  و یا با هزینه وجود دارد. که مسلما هیچ محصول رایگانی کاملا خواسته شما را برآورده نمی کند و چه بسا ابزارهایی که برای هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان در اختیار شما قرار می گیرند که وسیله ای برای هک گوشی خود شما می باشد.

هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید شخصی را با استفاده از شماره تلفن همراه ردیابی و کنترل کنید. شاید شما بخواهید دریابید که فرزندانتان در تلفنهای خود چه چیزی را پنهان کرده اند. یا شاید هم بخواهید کارمندان بی مسئولیت خود را کنترل کنید. دلایل بی پایان است. با این حال، دلایل شما ممکن است باشد. از همین رو ما در اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا هرچه آسان تر و سریع تر بتوانید به اهداف خود برسید.

احتمالا شمایی که به فکر کنترل و نظارت اطرافیان خود هستید، اولین چیزی که به ذهنتان می رسد هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان و بدون هزینه می باشد. قبل از اینکه بخواهیم درباره امکان پذیر بودن یا نبودن این کار صحبت کنیم، باید بگوییم که برای دسترسی به ابزارهایی که هک شماره تلفن را انجام می دهند، به هیچ عنوان به فکر رایگان بودن نباشید چرا که ابزارهای رایگان معمولا برای وسوسه کردن افراد و گرفتن یک سری اطلاعات و در نتیجه هک خود آنها می باشد.

اما اگر این سوال برایتان پیش آمده که آیا اصلا هک شماره تلفن امکان پذیر است یا خیر، باید بگوییم که بله هک گوشی هم از طریق نصب برروی موبایل و هم بدون نصب و از طریق شماره تلفن امکان پذیر است. برای انجام آن نیز ابزارهای گوناگونی وجود دارد، که توانمندی این ابزارها میزان دسترسی و کیفیت دسترسی به اطلاعات موردنظرتان را مشخص می کند.

کنترل و نظارت بر کودکان و نوجوانان با هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان

همه ما از این واقعیت آگاه هستیم که نوجوانی چنان سنی است که نوجوانان نمی دانند چه می کنند. اگر فهمیدید که بچه شما دائماً در حال مکالمه و صحبت کردن با کسی است و با هیچکدام از روش های تربیتی موفق به کنترل او نشده اید، پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه اتفاق ناگواری برای فرزندتان بیفتد، دست به کار شوید و فعالیت هایی که موبایلش انجام می دهد را تحت کنترل خود درآورید.

همانطور که مسلم است برای این کار باید گوشی موبایل فرزندتان را هک کنید، اما چگونه و با چه روشی؟

در پاسخ به سوال بالا باید بگوییم که روش های زیادی برای این کار وجود دارد، که بسیاری از آنها نیازمند فراگیری علوم مربوط به هک می باشد. به عنوان مثال اگر بخواهید خودتان به تنهایی کار هک موبایل را انجام دهید، ابتدا باید به یک هکر حرفه ای تبدیل شوید که لازمه این کار یادگیری کار با تعدادی از زبان های برنامه نویسی و علوم و فنون هک می باشد، که خوب همانطور که می دانید برای این که در این کار ماهر شوید به زمان و انرژی زیادی نیاز داری که شاید از توان شما خارج باشد.

اما روش ساده تری برای والدینی که به هک و انواع آن آشنایی ندارند وجود دارد، و آن استفاده از نرم افزارهای کنترلی و نظارتی می باشد. هکرهای حرفه ای در سراسر دنیا نرم افزارهایی را برای کنترل و نظارت در اختیار والدین قرار می دهند، که در کشور ما نیز این نرم افزارها وجود دارد و یکی از بهترین آنها PLC SPY می باشد که با هدف کنترل و نظارت بر کودکان و نوجوانان توسط سامانه کنترل فرزند، طراحی و عرضه شده است.

در ادامه قصد داریم درباره این برنامه کنترلی توضیحات لازم را ارائه دهیم تا هرچه بیشتر با این برنامه آشنا شده و بتوانید هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان را انجام دهید.

هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان با برنامه PLC SPY

قبل از اینکه بخواهیم درباره قابلیت های این برنامه صحبت کنیم، ابتدا باید شما را با مکانیزم کاری این برنامه آشنا کنیم تا متوجه شوید که چگونه هک شماره تلفن امکان پذیر است و با خیال راحت از نرم افزار PLC استفاده کنید.

هک از طریق شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده می‌کند که در انگلستان C7 و در آمریکا CCSS7 نامیده می‌شود و به‌عنوان واسطه بین شبکه‌های تلفن همراه عمل خواهد کرد.

هنگام برقراری تماس یا فرستادن پیام‌های متنی در شبکه SS7، جزییاتی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌حساب و سایر اقدامات، یک شبکه یا تماس‌گیرنده را به دیگری وصل می‌کند.

با هک کردن از طریق سیستم SS7 و با استفاده از شماره تلفن فرد مورد نظر، یک مهاجم می‌تواند مکان شخص را از طریق تلفن همراه ردیابی کند، پیام‌های فرستاده‌شده و دریافت‌شده را بخواند و تماس‌های تلفنی را گوش دهد و آنها را ضبط کند و اطلاعات دیگر گوشی تلفن همراه را بدست آورد.

هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان

 

 

نرم افزار PLC توسط هکرهای حرفه ای در آلمان طراحی شده و سپس توسط کارشناسان ما ترجمه شده است. محققان آلمانی هنگام ساخت این نرم افزار مدعی شدند که از این پس نفوذ به گوشی رمزنگاری شده یا استفاده از برنامه PLC بیش از آنکه تصور کنید راحت می شود. برای نشان دادن این موضوع نیز گوشی یک نماینده‌ کنگره‌ی ایالات متحده‌ی آمریکا را هک کردند. یک مهندس کامپیوتر آلمانی به نام کارستن نوهل (Karsten Nohl) به برنامه‌ی 60 Minutes (ویژه برنامه‌ی شبکه‌ی CBS) گفت:

تنها چیزی که یک هکر برای هک کردن گوشی شما نیاز دارد شماره تلفن شما است.

کارشناس آلمانی به مجری این برنامه گفت :

که هکر با داشتن شماره‌تلفن قربانی خود و هک گوشی آن شخص می‌تواند حرکات او را ردیابی کند، تماس‌های قربانی را گوش کند و حتی پیامک‌های او را از راه دور بخواند.

این محقق توانست تنها با داشتن شماره‌‌تلفن آیفون تد لیو (Ted Lieu) نماینده‌ی کالیفرنیا، از آسیب‌پذیری موجود در شبکه‌ی مخابرات استفاده کرده و گوشی این شخص را هک کند. آنها در برنامه‌ی تلویزیونی 60 Minutes به تماس‌های او گوش دادند و حتی مسیر حرکت این نماینده را به کمک شماره‌تلفن او دنبال کردند. البته آقای تد لیو خود رسما اجازه داده بود که برای مدت کوتاهی کارستن نوهل این کار را بر روی گوشی او انجام دهد و این کار آقای نوهل هرگز غیرقانونی نبوده‌است.

نرم افزار هک گوشی PLC SPY توسط سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی ترجمه شده و در اختیار والدین قرار گرفته است تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند .این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والیدن با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند .

هک گوشی با imei

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

دریافت برنامه هک گوشی PLC SPY

 

در ادامه به برخی از دلایل توصیه استفاده از برنامه plc spy اشاره خواهیم کرد:

سازگاری: یکی از موارد عالی ارائه شده توسط این برنامه هک شماره تلفن این است که با کلیه سیستم عامل های دستگاه ها کاملاً سازگار است. بعضی اوقات ممکن است اتفاق بیفتد که چند برنامه فقط روی یک دستگاه خاص کار می کنند اما این برنامه این گونه نیست. plc برنامه ای نیست که پرونده های موجود در تلفن همراه شما را خراب کند بلکه باعث می شود پرونده های شما ایمن باشد.
علاوه بر این ، برنامه در حالت مخفی کار می کند و این بدان معناست که هر دو دستگاه محافظت می شوند و شخصی را که کنترل می کنید هرگز از آن مطلع نمی شود.
ویژگی های منحصر به فرد و چندگانه: وقتی بحث انتخاب بهترین برنامه جاسوسی و یا هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان می شود تفاوت برنامه ها قابل لمس است. plc spy ویژگیهای جالبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که کاربرد آنها آسان است و نتایج دقیقی را ارائه می دهد. این ویژگی ها کاملاً آزمایش شده اند و به شما کمک می کنند تا از فعالیت های فرد موردنظر بدون آگاهی از او جاسوسی کنید.
خدمات پشتیبانی آنلاین را به مشتریان خود ارائه می دهد ، بنابراین هر زمان که بخواهید در مورد ویژگی ها یا هر نوع کمک دیگری که بتوانید از آن استفاده کنید نیاز به کمک دارید می توانید از تیم خدمات پشتیبانی مشتری استفاده کنید.

ردیابی موقعیت مکانی GPS : هنگامی که نیاز دارید بدانید کودک یا همسرتان در حال حاضر کجاست می توانید به جای سؤال از دوست یا همکارانشان ، مکان آنها را پیگیری کنید. از این رو می توانید بدانید که آیا کودک یا همسرتان به شما دروغ می گوید یا اینکه واقعاً در مکان های مربوطه هستند که در مورد آنها به شما گفته اند.

نظارت بر سابقه مرور: برنامه به شما کمک می کند تا سابقه مرور را تحت نظر داشته باشید به این معنی است که شما قادر خواهید بود بدانید کودک شما در حال مشاهده و جستجو از طریق اینترنت است. اگر آنها در حال مشاهده هر سایت مخرب هستند ، می توانید آنها را متوقف کرده و همزمان وب سایت را مسدود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید