هک کردن برنامه هایک از طریق برنامه کنترلی و نظارت بر فرزندان

هک کردن برنامه هایک از طریق برنامه خواندن پیام ها

نرم افزار Evernote
نرم افزار Evernote چه کاربردی دارد ؟ و آموزش آن
سپتامبر 7, 2017
بلوتوث
بلوتوث با برنامه BlueBorne گوشی کاربران را در معرض هک قرار میدهد
سپتامبر 19, 2017

هک کردن برنامه هایک از طریق برنامه خواندن پیام ها

هک کردن برنامه

هک کردن برنامه هایک از طریق برنامه خواندن پیام ها را می توانید انجام دهید .خوب برای معرفی این برنامه باید گفت که برنامه هایک (APP HIKE) پیام رسانی جدید و نو رسیده از سوی یک کمپانی هندی است و در حدود 100 میلیون کاربر دارد.

این برنامه قابلیت های خوبی در  اختیار کاربرانش قرار می دهد جایگزین خوبی برای تلگرام باشد. امکاناتی که تلگرام نسبت به برنامه هایک کم دارد یک تایم لاین یا نوار زمان است که البته در مسنجر هایی مانند لاین هم شاهد آن هستیم.

نوار زمانی خدمتی جدید است که در آن  کاربرمی تواند بصورت روزانه وضعیت خود را به صورت متنی یا تصویری با دیگران به اشتراک بگذارید و در واقع نوعی صفحه شخصی برای شما در چارچوب آن مسنجر است.

قابلیت جالبی که برنامه هایک دارد و خود را نسبت به تلگرام برتر کرده  تبدیل متن به استیکر است به این صورت که با نوشتن یک جمله انگلیسی استیکر های درخور جمله شما پیشنهاد می شود تا به جای ارسال متن، از استیکر مرتبط استفاده کنید؛ مشابه این قابلیت را در iMessage گوشی های آیفون می بینیم. اما مشابه هر پیام رسان دیگری احتمالا عده ای به دنبال روش هایی برای هک هایک و خواندن پیام های رد و بدل شده در آن خواهند بود.

امنیت برنامه مسنجر هایک

برنامه از لحاظ امنیت در حد متوسط و برای تعریف و گفتن جایی ندارد چرا که این مسنجر رایج ترین امکانات و قابلیت هایی که مسنجر های ایمن امروزی مانند تلگرام در اختیار کاربران برای افزایش امنیت تبادل پیام قرار می دهد را نیز ندارد.

از جمله این امکانات می توان به کدگذاری End to End اشاره کرد که تقریبا در هر مسنجر معتبری امروزه وجود دارد اما این شیوه رمزگذاری را در برنامه های نمی بینیم.

یکی از قابلیت هایی که شاید بتوان در دسته قابلیت های امنیت کاربران در برنامه هایک به آن اشاره کرد، امکان گذاشتن Pattern یا الگو برای ورود به برنامه است. به این صورت که می توانید دسترسی افراد ناشناس را به برنامه نصب شده محدود کنید، تا از هک کردن برنامه جلوگیری کنند.

هک کردن برنامه هایک از طریق برنامه PLC

دلیل موجهی که فردی بخواهد اکانت هایک شخص دیگری را هک کند می توان گفت از سر نگرانیاست که بیشتر  پدر و مادرها چون که استرس برای کنترل فرزند خود را دارند و نگران فعالیت های فرزند خود در مسنجر های مختلف هستند و قصد دارند با

هک کردن برنامه هایک نصب شده در گوشی یا تبلت فرزند خود در جریان پیام هایی که ارسال یا دریافت می کند، قرار بگیرند.

با استفاده از برنامه PLC می توانید علاوه بر قابلیت های جامع و کامل نظارتی بر فعالیت هایی که فرزند شما در مسنجر هایک دارد نیز نظارت داشته باشید.

PLC برنامه ای جامع و کاملی است که همه برنامه پیام رسان های مطرح پشتیبانی می کند و می توانید با استفاده از این برنامه نظارت کاملی روی دستگاه فرزند خود داشته باشید و همچنین پشتیبانان آنلاین آن از طریق گفتگوی آنلاین راهنمای والدین گرامی خواهند بود.

هک کردن با شماره

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه هک و دریافت فیلم آموزش نصب آن می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک شماره موبایل با نرم افزار plc spy

دیدگاهتان را بنویسید