هک کردن با شماره تلفن با چه روش هایی انجام می شود؟ آیا این کار امکان پذیر است؟

هک کردن با شماره تلفن چگونه انجام می شود؟

کنترل موبایل فرزندان و نظارت بر فعالیت های آنها در فضای مجازی
سپتامبر 29, 2019
هک همه پیام رسان ها
نظارت بر همه پیام رسان ها به طور همزمان چگونه انجام می شود؟
اکتبر 24, 2019

هک کردن با شماره تلفن چگونه انجام می شود؟

هک کردن با شماره تلفن

با چه روش هایی می توان هک گوشی از طریق شماره را انجام داد؟ اصلا آیا هک کردن با شماره تلفن امکان پذیر است؟ این سوالات و بسیاری سوالات شبیه به اینها را هرروزه کاربران از ما می پرسند. اما واقعا جواب درست چیست؟ آیا ما می توانیم قاطعانه بگوییم که هک کردن با شماره تلفن امکان پذیر است؟ در پاسخ باید بگوییم که هک گوشی و یا هر سیستم هوشمند دیگر، کار ساده ای نیست و هرکسی نمی تواند این کار را انجام دهد، مگر با استفاده از ابزارهایی که افراد مسلط و حرفه ای در این زمینه در اختیارشان می گذارند. از همین رو در این مطلب قصد داریم به طور مفصل به این مبحث بپردازیم و ببینیم که چگونه می توان هک گوشی از طریق شماره تلفن را انجام داد؟

انگیزه هک گوشی

این روزها گوشی موبایل به یک وسیله همه گیر تبدیل شده که تقریبا هرکسی در هر سن و سال و هر شرایطی دارای یک یا چند تلفن همراه می باشد. این دستگاه های هوشمند انجام بسیاری از کارها را برای افراد راحت تر، ایجاد رابطه با دیگران را اسان تر و ذخیره اطلاعات مهم را نیز ساده تر کرده است. از همین رو دیگر کسی اطلاعات مهم و یا گفتگوهای خود را در کاغذهای فیزیکی و در پستوی خانه ها مخفی نمی کند و همه آنها را در یک دستگاه کوچگ به نام گوشی موبایل نگهداری می کند. از طرفی همین مسئله باعث ایجاد انگیزه در اشخاص دیگر می شود که به دنبال راهی برای دسترسی به این اطلاعات باشند. اما قبل از هرچیز باید بدانیم که این انگیزه ها چه چیزهایی می تواند باشد؟ و آیا انجام این کار باعث به خطر انداختن حریم خصوصی نمی شود؟

نکته مهم در رابطه با نقض حریم خصوصی این است که شما اقدام به هک گوشی چه کسی و با چه انگیزه ای می کنید. چنانچه اقدام به هک تلفن همراه کسی کنید که با شما نسبتی ندارد و از این موضوع نیز اطلاعی نداشته است، در این صورت حریم خصوصی آن فرد را به خطر انداخته و از نظر قانونی نیز مجرم محسوب می شوید.

اما شرایط دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشد. به عنوان مثال شما می خواهید از رموز فعالیت های فرزند نوجوان خود در شبکه های مجازی و یا ارتباطات او با افراد دیگر با خبر شوید تا بتوانید او را از خطرات احتمالی در امان نگه دارید. در این صورت نه تنها کاری غیر اخلاقی نیست و نقض حریم خصوصی محسوب نمی شود، بلکه از طرف کارشناسان تربیتی نیز به شدت توصیه می شود.

همانطور که می دانید این روزها با ظهور شبکه های اجتماعی و قرار گیری آنها در دسترس فرزندان کم سن و سال، والدین زیادی برای فرزندان خود و کسانی که با آنها در این شبکه ها ارتباط برقرار می کنند، نگران هستند. هک گوشی فرزندان بدون متوجه شدن آنها، بسیار می تواند در زمینه نظارت و کنترل فرزندان و به قول معروف هوای آن ها را داشتن ، کمک نماید. اگر شما هم مانند والدین دیگر نگران فعالیت های مجازی فرزندتان هستید و می خواهید به صورتی که متوجه نشوند آنها را زیر نظر داشته باشید، در ادامه همراه ما باشید تا روش های هک گوشی و هک کردن با شماره تلفن را توضیح دهیم.

روش های هک گوشی

امروزه که در عصر فناوری قرار داریم، روش های بسیاری برای هک تلفن همراه دیگران وجود دارد که بسته به مدل گوشی و لایه های امنیتی که خود فرد برای حفظ امنیت اطلاعاتش از آن ها استفاده می کند، ممکن است متفاوت باشد. یک نکته را همیشه باید در خاطر بسپارید: “همه دستگاه های کامپیوتری قابلیت هک شدن را دارند! تنها باید روش این کار را پیدا کرد.” پس نباید نسبت به امنیت دستگاه های خود مطمئن باشید و همینطور این موضوع را نیز باید بدانید که بلاخره روشی برای هک گوشی فرزندانتان وجود دارد. حتی اگر آنها از نرم افزارهای امنیتی استفاده کرده باشند.

برنامه های هک گوشی

از آنجایی که در مطالب پیشین به طور مفصل درباره انواع روش های هک صحبت کرده و آنها آموزش داده ایم، در این مطلب می خواهیم منحصرا به روش هک کردن با شماره تلفن بپردازیم و چگونگی انجام آن را برای والدین عزیز توضیح دهیم. این روش که مدتی است سروصدای زیادی به پا کرده و عده ای را نیز مشتاق به یادگیری کرده است، یک روش سخت محسوب می شود. اما خوشبختانه ابزارهایی وجود دارند که انجام آن را برای ما بسیار ساده تر از پیش کرده اند. اما این که این ابزارها چگونه کار می کنند و ما از چه طریقی می توانیم به آنها دسترسی داشته باشیم سوالی است که در ادامه پاسخ خواهیم داد.

هک کردن با شماره تلفن را چگونه می توان انجام داد؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا قسمتی از سخنرانی یکی از کارشناسان IT را برای شما خواهیم گذاشت.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در یکی از سخنرانی هایش اعلام کرد که با این روش هک گوشی ( هک با شماره تلفن) ، همه تلفن های همراه را می توان هک کرد، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

هک موبایل با شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده می‌کند که در انگلستان C7 و در آمریکا CCSS7 نامیده می‌شود و به‌عنوان واسطه بین شبکه‌های تلفن همراه عمل خواهد کرد. هنگام برقراری تماس یا فرستادن پیام‌های متنی در شبکه SS7، جزییاتی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌ حساب و سایر اقدامات، یک شبکه یا تماس‌گیرنده را به دیگری وصل می‌کند.

با هک کردن از طریق سیستم SS7 و با استفاده از شماره تلفن فرد مورد نظر، یک مهاجم می‌تواند مکان شخص را از طریق تلفن همراه ردیابی کند، پیام‌های فرستاده‌شده و دریافت‌شده را بخواند و تماس‌های تلفنی را گوش دهد و آنها را ضبط کند و اطلاعات دیگر گوشی تلفن همراه را بدست آورد.

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما.

هک کردن با شماره موبایل با نرم افزار plc

تا به اینجا متوجه شدید که هک کردن با شماره تلفن چه کانیزمی دارد. اما اگر ما بخواهیم از این مکانیزم استفاده کرده و اقدام به هک شماره تلفن فرزندمان کنیم نیازمند یک ابزار یا به اصطلاح نرم افزاری هستیم که خوشبختانه اکنون در ایران وجود دارد و شما می توانید از آن استفاده کنید. این نرم افزار که PLC SPY نام دارد، یکی از نرم افزارهایی است که امکان هک کردن با شماره تلفن را برای شما فراهم میکند و اکنون نیز توسط سامانه کنترل فرزند مجوز فعالیت در کشور را گرفته است. البته که به خاطر حفظ حریم خصوصی کاربران برای استفاده از این برنامه می بایست علاوه بر شماره تلفن، شماره سریال گوشی موردنظر را نیز داشته باشید.

این برنامه در چند نسخه با قابلیت های متفاوت ارائه شده است که هک گوشی را هم با دسترسی و هم بدون دسترسی و از طریق شماره تلفن برای شما انجام می دهد.

آسیب پذیری  که با برنامه SS7 plc انجام می شود، تقریبا جدید است و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از برنامه هک شماره PLC SPY می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت های او داشته باشید. این برنامه به شما امکان مشاهده موقعیت مکانی به صورت لحظه به لحظه، مشاهده پیامک های دریافتی و ارسالی، لیست تماس ها، مخاطبین و تمام تصاویر موجود در گالری را می دهد.

هک گوشی با imei

همچنین در نسخه جدید این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند نیز اضافه شده است. این نسخه را هم می توانید در صورت دسترسی در گوشی فرزند نصب کنید و هم می توانید لینک برنامه را برای فرزندتان با نام یک برنامه مفید ارسال کنید و از او بخواهید بر روی لینک کلیک کند، به محض کلیک فرزند، برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های گوشی حذف می شود تا فرزند متوجه تروجان بودن برنامه نشود.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود برنامه هک گوشی plc می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک شماره موبایل با نرم افزار PLC SPY

تذکر

در آخر باید گفت که این برنامه صرفا با هدف نظارت روی فعالیت های مجازی فرزندان زیر هجده سال طراحی شده است . یکی از اخلاقیات مهم در زمینه استفاده از تکنولوژی ، رعایت حریم خصوصی افراد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!