هک و ردیابی گوشی با داشتن شماره تلفن امکان‌پذیر شده است ! نسخه فارسی شده برنامه plc spy

هک و ردیابی گوشی با داشتن شماره تلفن امکان‌پذیر شده است !

هک گوشی فرزند
سامانه مراقبت از فرزندان با استفاده از نرم افزار plc spy
آگوست 7, 2018
شنود صدا
دانلود نرم افزار شنود صدا با نرم افزار رایگان EAR SPY
آگوست 11, 2018

هک و ردیابی گوشی با داشتن شماره تلفن امکان‌پذیر شده است !

هک و ردیابی گوشی

هک و ردیابی گوشی با شماره تلفن خبری است که به تازگی در رسانه های تکنولوژی و فناری گوشی های هوشمند منتشر شده است .

در این خبر این گونه آمده است که :

تمام حقه‌های پیچیده هک کردن را فراموش کنید، چراِ که هک و ردیابی گوشی و جاسوسی تماس‌های تلفنی و پیام‌های شخصی افراد تنها با دانستن شماره تلفن آن‌ها امکان‌پذیر شد.به گزارش این رسانه نقل شده است که  کارشناسان امنیتی بر این باورند که نفوذ به یک گوشی رمزگذاری نشده بسیار آسان‌تر از آن چیزی است که ما تصور می‌کنیم. آن‌ها برای اثبات این موضوع تماس‌های تلفنی یک عضو کنگره آمریکایی را شنود کرده‌اند.

هک و ردیابی گوشی

کارستن نول (Karsten Nohl)  یک مهندس کامپیوتر آلمانی که توانسته نرم افزاری بسازد با نام plc spy  که هکرها تنها با دانستن شماره تلفن افراد قادر خواهند بود تا بر گوشی دیگر نظارت داشته باشند و حتی تمام اطلاعات گوشی فرد را در اختیار داشته باشند.

این مهندس آلمانی ابتدا از انتشار نرم افزار خوداری میکرد چرا که نول موفق شده بود  با داشتن شماره تلفن و استفاده از یک ضعف شبکه‌ای شناخته شده، حرکات نماینده کالیفرنیا آقای تد لیو  (Ted Lieu) را (که از قبل برای شرکت در این برنامه موافقت کرده بود)، نظارت بر کل اطلاعات گوشی داشته باشد و حتی تماس‌های تلفنی او را ضبط نماید.

در روش اعمالی آقای کارستن نول هیچ اقدامی از سوی فرد مورد هدف واقع شده، نمی‌تواند منجر به بروز اختلال در دسترسی‌های هکر به اطلاعات مورد نظرش شود. هر تصمیمی که آقای تد لیو (عضو کنگره موردنظر) در مورد پین گذاری گوشی، نصب و حذف یک اپلیکیشن خاص و …. بگیرد، تأثیری در روند هک کردن دستگاه نخواهد داشت. دلیل این موضوع در واقع هک شدن دستگاه از طریق شبکه ارتباطی است!

خوشبختانه با پیگیری هایی که شد تواتستند طریقه هک و ردیابی گوشی با شماره تلفن را از این مهندس آلمانی به دست آورند .

با این موضوع و شیوه دقیق عملکرد آقای کارستن نول به منظور هک گوشی مورد نظر ارائه شد که در کشور ما از این برنامه استفاده فرهنگی شد و توانستند برای والدین برنامه فارسی با توجه به راهنمایی های که آقای نل کرده بود ، سامانه مراقبت از خانواده را طراحی کنند تا از خطرات اجتماعی و مجازی که فرزندان را تهدید میکند جلوگیری شود

2 دیدگاه ها

  1. Sharare Shamae گفت:

    سلام قيمتاى برنامتون خيلى مختلفه من نميدونم الان بايد كدوم گزينه بزنم من براى اپل ميخوام

دیدگاهتان را بنویسید