هک وایبر چگونه امکان پذیر است و والدین چگونه میتوانند فرزندان خود را کنترل کنند؟

هک وایبر چگونه امکان پذیر است و والدین چگونه میتوانند فرزندان خود را کنترل کنند؟

دسترسی به گوشی
دسترسی به گوشی فرزندان از راه دور
دسامبر 21, 2018
هک کردن موبایل
هک کردن موبایل فرزندان برای نظارت بر فعالیت آنها در فضای مجازی
دسامبر 22, 2018

هک وایبر چگونه امکان پذیر است و والدین چگونه میتوانند فرزندان خود را کنترل کنند؟

هک وایبر

وایبر یکی از برنامه های پر طرفدار در بین ایرانیان است چراکه فیلتر نیست و میتوان بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کرد به همین جهت برای کنترل و نظارت میتوان هک وایبر را با برنامه مراقبت از فرزند استفاده کرد.

حتما خود شما هم از پیامرسان های وایبر ، تلگرام و واتساپ استفاده کرده اید و میدانید این برنامه ها به هیچ عنوان هک نمی شوند چراکه توسعه دهندگان این برنامه ها زود به زود آنها را آپدیت میکنند و اگر مشکل امنیتی داشته باشد آن را برطرف میکنند و تا هکر بخواهد باگ های امنیتی را پیدا کنند نسخه جدید آن منتشر می شود.

پس اگر میخواهید هک وایبر را انجام دهید باید خود گوشی فرزند را تحت کنترل یا هک کنید . هک گوشی به دو طریق میتوان انجام شود :

1-نصب برنامه های نظارتی مانند نسخه نصبی PLCSPY و SFP

2-استفاده از نسخه بدون دسترسی نرم افزار controlfarzandan.com

هک وایبر

هک وایبر

وایبر از زمانی که تلگرام به ایران رسید به دلیل ویژگی های خوبی که این پیام رسان دارد کم کم به فراموشی سپرده شد و بسیاری از کاربران خود را در ایران از دست داد اما دوباره با فیلتر شدن تلگرام، وایبر طرفداران خود را دوباره به دست آورده است به همین دلیل هک وایبر میتواند برای والدین یک راه خوب برای نظارت و کنترل فرزندان باشد.

والدین میتوانند از طریق دو نسخه برنامه PLCSPY هک وایبر را انجام دهند تا فرزندان خود را نظارت کنند تا آنها را از اسیب های اجتماعی و فرهنگی دور نگه دارند. در این مطلب قصد داریم در رابطه با هک وایبر مباحثی را مطرح کرده و لینک دانلود برنامه ای را نیز برای هک آن معرفی نماییم.

امنیت وایبر چقدر است؟

دو دلیل دارد که وایبر خیلی زود از صحنه رقابت با سایر پیام رسان ها نظیر تلگرام کنار رفت که این پیام رسان فاقد ویژگی های امنیتی لازم برای بحث پیام رسانی ایمن بود. به عبارت دیگر امنیت تلگرام و برنامه های مشابه آن بسیار بالاتر از وایبر می باشد. همچنین سرعت کم این پیام رسان نسبت به تلگرام نیز از دیگر دلایل شکست این نرم افزار در ایران بود. وایبر به دلیل نداشتن امکان رمزنگاری End to End در ارتباطات خود از امنیت بسیار پاییینی برخوردار است و به سادگی می توان با حملاتی نظیر MITM به متن پیام ها دسترسی پیدا نمود. همچنین ذخیره شدن پیام ها در سرور اصلی برنامه نیز سبب می شود با دسترسی غیر مجاز هکر به سرور، تمامی پیام ها به سادگی قابل دریافت باشد.

اگر هک وایبر انجام دهید میتوانید لیست تمام مخاطبین تلفن شما و ذخیره آن در سرور خود به تمام اطلاعات شما و مخاطبین شما دست بیاورید و تمام اینها وایبر هیچگاه نیز اعلام ننموده است که از این اطلاعات برای چه مقاصدی استفاده خواهد نمود. همچنین در هنگام نصب این برنامه از شما دسترسی های فراوانی، نظیر تغییر در فایل های گوشی، درخواست می شود. اما مهمترین نکته ای که سبب می شود این نرم افزار، خصوصا در ایران به یک نرم افزار غیر قابل اعتماد تبدیل شود این است که وایبر در اسرائیل طراحی و توسعه داده شده است و همین موضوع نگرانی ها را در استفاده از این برنامه بسیار زیاد نموده است.

هک وایبر

هک وایبر به چه صورتی امکان پدیر است؟

برای هک وایبر راه های بسیار زیادی وجود دارد که برخی از آن ها بسیار ساده و برخی دارای پیچیدگی های برنامه نویسی می باشند و نیاز به فنون مهندسی اجتماعی دارند. در بحث هک وایبر می توان از روش های مختلف همچون استفاده از کالی لینوکس ، استفاده از شماره تلفن و استفاده از برنامه های هک مانند PLCSPY، نام برد. البته روش های دیگری نیز برای هک این پیام رسان پیشنهاد شده است که دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند.

هک وایبر با استفاده از شماره

هک وایبر با شماره یک روش معمول است که باید به گوشی فرزند دسترسی داشته باشید و پس از وارد کردن شماره در وایبری که داخل گوشی خود نصب میکنید آن کد تایید که برای فرزند ارسال میشود از داخل گوشی فرزند بردارید و آن را در وایبر خود وارد نمایید تا هر پیام و فعالیتی که در وایبر میباشد برای شما هم ارسال شود.

نکته ای که در استفاده از این روش برای هک وایبر باید در نظر داشته باشیم، این است که در این روش اگر فرد هک شده کمی دقت عمل داشته باشد و با بررسی نشست های فعال خود در حساب وایبر می تواند به سادگی متوجه هک شدن شده و فرد هکر را شناسایی نماید.

هک وایبر از طریق کالی لینوکس

کالی لینوکس یک سیستم عامل قدرتمند در زمینه امنیت و هک می باشد که در جهت بالا بردن امنیت سیستم ها و شبکه های کامپیوتری طراحی گردیده است. این سیستم عامل با استفاده از ابزاری برای تست نفوذ به گوشی های اندرویدی قادر است با استفاده از چند خط کد برنامه نویسی به راحتی وایبر دیگران را هک نماید. در این شیوه هک با استفاده از اسپولویت نویسی می توان برنامه ای نوشت که توسط آن قادر به هک وایبر یا هر نرم افزار پیام رسان دیگری بود.

همچنین به سبب عدم رمزنگاری End to End در وایبر، می توان با استفاده از ابزار های بسیار کاربردی این سیستم عامل اقدام به هک وایبر نمود. البته در خصوص استفاده از کالی لینوکس برای انجام اقدامات امنیتی و هک، باید به این نکته توجه کنیم که این امر در صورتی قابل انجام است که دانش حداقلی را نسبت به برنامه نویسی و ابزارهای نفوذ در کالی لینوکس داشته باشید. بدون داشتن دانش لازم قادر به استفاده صحیح از این سیستم عامل نخواهید بود و نمی توانید به انجام عمل هک وایبر بپردازید.

هک وایبر از طریق برنامه هک PLCSPY از راه دور بدون دسترسی

اگر یک جستجو ساده در گوگل انجام دهید مشاهده میکنید که برنامه های بسیاری تاکنون برای هک وایبر  است اما واقعا این برنامه ها مارامد هستند آیا آنطور که تبلیغ میکنند کار میکند؟

برنامه PLCSPY دارای دو نسخه است که توانسته به فکر والدین باشد و برنامه خود را در نسخه های نصبی و بدون دسترسی طراحی کنند تا اگر آن والدینی که به گوشی فرزندان به دلیل رمز دار بودن گوشی های هوشمند آنها و یا دور بودن فرزند خود نیز بتوانند از راه دور آنها را کنترل کنند.

PLCSPY توانسته است از باگ SS7 و ترکیبی از کالی لینوکس، نسخه بدون نصب خود را فقط با استفاده از شماره تلفن و سریال گوشی فرزند بدون آنکه نرم افزار را در گوشی فرزند خود نصب کنند به اطلاعات دستگاه موبایل آن دست پیدا کنند و علاوه بر وایبر ، لیست مخاطبین، لیست تماس ها، کنترل تلگرام، کنترل اینستاگرام، اعلام موقعیت لحظه به لحظه و دیگر اطلاعات را به شما بدهد که در زمینه کنترل و نظارت روی رفتار فرزندان شما بسیار کارآمد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید