هک واتس اپ و نظارت بر فرزندان همراه با راه های پیشگیری از هک واتس اپ

هک واتس اپ و نظارت بر فرزندان همراه با راه های پیشگیری از هک

پسورد اینستاگرام
رمز عبور اینستاگرام را چگونه تغییر دهیم ؟
دسامبر 15, 2018
شب یلدا چند سال قدمت دارد ؟ بررسی تاریخچه و آداب و رسوم شب یلدا
دسامبر 18, 2018

هک واتس اپ و نظارت بر فرزندان همراه با راه های پیشگیری از هک

هک واتس اپ و دیدن پیام‌ های متعلق به فرزندان میتواند در مواردی که فقط والدین برای کنترل فرزندان نیاز به مشاهده آنها دارند مفید باشد.برنامه پیام رسان واتس اپ (WhatsApp) قبل از ظهور پیام‌ رسان تلگرام به یکی از محبوب‌ ترین جستجو های کاربران به‌ خصوص ایرانی در سراسر دنیا تبدیل‌ شده بود. اما سوال این است که آیا هک واتساپ انجام میشود و این کار از نظر اخلاقی درست است یا خیر ؟ در واقع این که پیامهای دیگران و حتی فرزند خود را مشاهده کنیم کار اخلاقی نیست اما اگر بتواند این کار از فرزند خود محافظت کند ارزش آن را دارد.

ساده ترین روش هک واتس اپ از راه دور

نرم‌ افزار plc spy را میتوانیم معرفی کنیم که والدین حتی بدون در دسترس داشتن گوشی فرزند میتوانند به آن دسترسی داشته باشند .نرم افزار این قابلیت را دارد تا در حوزه کنترل والدین، خدمات کنترل و مانیتورینگ پیام‌ های رد و بدل شده تمام شبکه های اجتماعی که در ایران از آن استفاده میکنند و بخصوص هک واتس اپ انجام دهد .

حال در رابطه با نحوه استفاده از نرم‌ افزار PLC SPY برای هک واتس اپ در راستای محافظت و مراقبت از خانواده و فرزندان پس از بررسی اجمالی امنیت نرم‌ افزار واتس اپ خواهیم پرداخت. این نرم افزار دارای دو نسخه است :

1-نسخه با دسترسی به این منظور که اگر میتوانید در گوشی فرزند نصب کنید و پس از نصب کاملا مخفی خواهد شد و حتی در قسمت اپلیکشن ها قابل مشاهده نیست و هیچ پیامی برای فرزند ارسال نخواهد شد.

2-نسخه بدون دسنرسی که نرم افزاری است که والدین نمیتوانند به دلیل دور بودن فرزند امکان نصب در گوشی آم وجود ندارد به همین دلیل والدین میتوانند با استفاده از شماره سریال گوشی و شماره موبایل، فرزند را کنترل و نظارت بر گوشی آن داشت بدون آنکه فرزند متوجه کنترل خود شود.

برنامه نظارت بر گوشی فرزندان PLC SPY جدا از هک واتس اپ خدمات دیگری را برای والدین دارد که آنها عبارتند از :

  • مشاهده پیام های ارسال و دریافت شده بدون نیاز به روت کردن گوشی
  • مشاهده جزئیات پیام ها از جمله تاریخ و ساعت ارسال یا دریافت
  • دریافت مخاطبین فرزند شما در پیام رسان واتس اپ
  • مشاهده پیام های حذف شده توسط فرزند شما
  • نظارت کاملا پنهانی و از راه دور

دانلود برنامه هک گوشی PLCSPY

 

در ادامه این نوشته قصد داریم تا با بررسی شواهد و دلایل به نتیجه‌گیری درستی در این رابطه برسیم که آیا هک شدن این شبکه اجتماعی محبوب پس از فیس بوک در سراسر دنیا، آن‌ هم بدون نرم‌ افزار امکان‌پذیر است یا خیر؟

 

نظارت بر پیام‌های واتس اپ با نرم‌افزار PLCSPY

در ایران برای اولین بار در سامانه مراقبت از خانواده(PLCSPY ) به‌عنوان یک نرم‌افزار کنترل والدین والیدن میتوانند بدون آنکه به گوشی فرزند خود دسترسی داشته باشند بر فعالیت آنها نظارت داشته باشند.

دقت بفرمایید که نرم‌افزار PLC عمل هک واتس اپ (WhatsApp) را به این‌گونه که از راه دور بتوانید واتس اپ فقط خانواده خود به خصوص فرزند خود را هک کنید در اختیار شما قرار می‌ دهد. نرم‌افزارهای کنترل والدین به شکل عمومی به این صورت عمل می‌کنند که شما سریال و شماره موبایل را برای کارشناسان فنی ارسال میکنید تا پنلی متصل به سریال و شماره موبایل فرزند شما ارسال میکنند که یک نرم افزار نیز  دارد که آن را بر روی دستگاه خود  نصب‌شده و سپس با استفاده از پنل کاربری بر فعالیت‌های فرزند می‌پردازید.

هک واتس اپ

Family under roof house icon logo design illustration

آیا نفوذ به واتساپ بدون کد تایید حقیقت دارد؟ داستان چیست؟!

در کنار برنامه های نظارتی مخصوص والدین مانند برنامه PLC یک سری تبلیغات نیز درباره هک واتس اپ بدون داشتن کد یا بدون روت عنوان می شود که در این تبلیغات سعی می شود تا با عناوین جذاب، کاربرانی که قصد دارند به هر قیمتی شده اکانت واتس اپ فرد مقابل خود را هک کنند، به سمت خود بکشند.

داستان واقعی پشت این تبلیغات چیست؟

داستان این است که به طور ساده هک نه فقط واتس اپ بلکه دیگر پیام رسان های دیگر مانند تلگرام، هک نمیشوند چرا که این شبکه های اجتماعی دارای امنیت بالایی هستند و اگر نرم افزار PLC برای شما پیام های تلگرام ، واتس اپ، اینستاگرام و غیره را به پنل کاربری ارسال میکند در واقع گوشی فرزند شمار را هک کرده و هر پیامی که به گوشی فرزند بیاید، به پنل کاربری شما نیز ارسال میشود.با همین توجیه می توانیم بگوییم که هک تلگرام نیز روش ثابت و مشخصی ندارد.

پیش از این که به ادامه بحث بپردازیم، پیشنهاد می کنیم اگر قصد نظارت بر پیام های رد و بدل شده در پیام رسان واتس اپ فرزندان خود دارید، خود را به دردسر نیاندازید و از ساده ترین برنامه  که در این رابطه وجود دارد، یعنی برنامه PLC کمک بگیرید.

 

همچنین می توانید درباره❤️ هک واتساپ فقط با شماره تلفن و ربات هک واتساپ ❤️مطالعه نمایید.

 

چه روش های واقعی دیگری برای هک واتس اپ وجود دارد؟

استفاده از باگ SS7

این باگ (خطا یا مشکل امنیتی) SS7 نیز یکی از روشهای برنامه PLC است که برنامه نویسان از آن استفاده کرده اند و اما در مورد پیام رسان WhatsApp در همه جای دنیا (به‌ غیر از ایران البته) محبوب‌ ترین اپلیکیشن مالتی پلتفرم (Multi Platform) مورد استفاده در زمینه پیام‌ رسانی و تماس تلفنی اینترنتی بر اساس پروتکل (VoIP) می‌باشد. این نرم‌ افزار را می‌ توان در یک نگاه و به عقیده خیلی از متخصصین، به دلیل استفاده از رمزنگاری 256 بیتی اش از امنیتی بالایی برخوردار است.

در حالت عادی برای رمزگشایی (Decode) یک جمله یا یک پیام کامل شاید روزها و ماه‌ها زمان لازم باشد! همچنین سرویس امن دیگری به نام تلگرام (Telegram) نیز به همین مراتب دارای رمزنگاری شاید پیشرفته‌ تری نیز می‌باشد.

هک واتس اپ

با اینکه در ایران تلگرام محبوب است اما در تمام کشورهای دیگرا به اندازه واتس اپ محبوب نیست اما خیلی‌ ها به خاطر شفاف بودن فرآیند رمزنگاری تلگرام به دلیل متن‌ باز بودن آن، تلگرام را انتخاب می‌کنند که حتی کوچک‌ترین هزینه‌ ای نیز از کاربرانش دریافت نمی‌کند. در حالت عادی برای رمزگشایی (Decode) یک جمله و یا یک پیام کامل شاید روزها و ماه‌ها زمان لازم باشد!

این دو پیام رسان از رمزنگاری end-to-end استفاده کرده اند می‌کنند اما هر دوی این نرم‌ افزار های پیام‌ رسان در برابر آسیب‌ پذیری‌ های سخت‌ افزاری یا سیستم‌عامل ایمن نیستند و می‌ توانند در برابر اکسپلویت ها آسیب‌ پذیر بوده و هک شوند و پیام‌ های واتس اپ و تلگرام به سرقت روند. اگر چه که هر دوی این اپلیکیشن ها از رمزنگاری end-to-end استفاده می‌ کنند اما هر دوی این نرم‌ افزارهای پیام‌ رسان در برابر آسیب‌ پذیری‌ های سخت‌ افزاری یا سیستم‌ عامل ایمن نیستند و می‌ توانند در برابر اکسپلویت ها آسیب‌ پذیر بوده و هک شوند و پیام‌ های واتس اپ و تلگرام به سرقت روند.

آسیب‌ پذیری نهفته در Signaling System 7 یا همان SS7 که تکنولوژی مورداستفاده اپراتورهای ارتباطی برای نیز می‌ باشد باعث هک شدن پیام‌ رسان‌ ها خواهد شد. SS7 توسط اپراتورهای شبکه تلفن برای امن کردن سیستم پیام‌ رسانی و تماس‌های تلفنی استفاده می‌شود.

می‌ دانیم که بحث تخصصی فوق برای خوانندگان محترمی که در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات تخصص و دانشی ندارند ممکن است غیرقابل‌ هضم باشد اما کلیت ماجرا بدین‌ صورت است که شبکه‌های تلفن در برابر حملات آسیب‌ پذیری‌های شناخته‌شده‌ای دارند و اپراتورها و هکرها می‌ توانند به‌صورت احتمالی پیام‌ها، تماس‌ها، موقعیت و… را از جانب شما در اختیار داشته باشند.

هک واتساپ و تلگرام که بدون نرم‌ افزار انجام می‌شود از این روش قابل انجام است، البته انجام این کار دانش و تخصص و ابزارهای خاصی را می‌طلبد.

دیدگاهتان را بنویسید