هک واتساپ فقط با شماره تلفن امکان پذیر است ؟ آیا نرم افزاری برای این کار وجود دارد؟

هک واتساپ فقط با شماره تلفن امکان پذیر است ؟

نرم افزار هک اینستاگرام
حقیقت و پشت پرده ی نرم افزار هک اینستاگرام چیست ؟
ژوئن 9, 2020
ترفندی برای شارژ سریع گوشی
ترفندی برای شارژ سریع گوشی در چند دقیقه
ژوئن 12, 2020

هک واتساپ فقط با شماره تلفن امکان پذیر است ؟

هک واتساپ فقط با شماره تلفن

هک واتساپ فقط با شماره تلفن امکان پذیر است ؟ این سوالی است که تقریبا هرروز از ما پرسیده می شود و به دفعات در مرورگرهای مختلف سرچ می شود. اگر شماهم تا به حال این سوال را سرچ کرده باشید، احتمالا متوجه تعدد پاسخ های متفاوت و معرفی برنامه ها و ربات های مختلف مانند ربات هک تلگرام یا واتساپ شده اید. اما حقیقت چیست ؟ آیا امکان هک واتساپ فقط با شماره تلفن وجود دارد یا خیر ؟ در ادامه به طور مفصل به این سوال خواهیم پرداخت.

هک واتساپ فقط با شماره تلفن امکان پذیر است ؟

همانطور که در مطالب پیشین نیز گفته ایم، هک کردن واتساپ و یا هیچ پیام رسان دیگری تنها از طریق شماره تلفن ممکن نیست. در واقع اگر چنین چیزی ممکن بود که دیگر مسئله امنیت کاربران معنی نداشت. آن هم هنگامی که سازندگان پیام رسان های معروف مدعی امنیت کامل برای اطلاعات کاربرانشان هستند.

سرورهای اصلی اپلیکیشن هایی همچون واتساپ و تلگرام آنقدر امن هستند که تا به حال هیچ شخصی حتی حرفه ای ترین هکرهای دنیا هم نتوانسته اند به آنها نفوذ کنند و مدعی این بشوند که هک واتساپ فقط با شماره تلفن امکان پذیر شده است.

اما با تمام این ها که متوجه شدیم هک واتساپ فقط با شماره تلفن ممکن نیست. باز هم یک سوال در ذهن مخاطب ایجاد می شود ، آن هم این است که پس چگونه هر از گاهی خبر از هک شدن یکی از سلبریتی ها یا حتی دوستان و آشنایانمان را می شنویم ؟ حتی گاهی در فیلم های سیاسی شاهد هک شدن گوشی افراد هستیم. جواب این سوال واضح است . هکرها در چنین مواقعی از سهل انگاری صاحبان اکانت استفاده کرده و به اطلاعاتشان دسترسی پیدا می کنند.

علاوه بر این ممکن است که هکرهای حرفه ای و سطح بالا آن هم برای اهداف بسیار مهم مانند اهداف سیاسی ، بتوانند از طریق شماره تلفن، گوشی یک فرد را هک کرده و سپس از آن طریق به اطلاعات واتساپ یا تلگرام او دسترسی پیدا کنند. اما همان هکرها هم تا به حال نتوانسته اند هک واتساپ فقط با شماره تلفن را انجام دهند. چرا که سرورهای این اپلیکیشن آنقدر امن هستند که هیچکس تا به حال باگی در آنها پیدا نکرده است.

چنانچه تمایل دارید درباره ی هک کردن با ربات هک واتساپ بدانید برروی لینک ربات هک واتساپ کلیک نمایید.

هکرها چگونه از سهل انگاری کاربران استفاده می کنند ؟

تا به اینجا گفتیم که به دلیل امنیت بالای سرورهای واتساپ احتمال هک واتساپ فقط با شماره تلفن نزدیک به صفر است . این که میگوییم نزدیک به صفر به این دلیل است که به همان اندازه که تیم امنیتی شرکت های بزرگ برروی امنیت محصولاتشان کار می کنند ، هکر ها هم برای دسترسی به آن محصولات تلاش می کنند. بنابراین می توان انتظار هک شدن هر دستگاه یا برنامه ای را داشت. هرچند این انتظار اندک باشد.

اما به هر حال مسئله ای که اکنون وجود دارد، این است که هیچ هکری تا به حال نتوانسته هک واتساپ را انجام دهد ، مگر با استفاده از سهل انگاری کاربر قربانی. حال ما به عنوان یک کاربر بهتر است بدانیم که این سهل انگاری ها چه چیزهایی هستند تا از آنها جلوگیری کنیم.

1 : کلیک کردن کاربر برروی لینک های ناشناخته

در این روش هکر یک لینک آلوده از طریق شبکه های اجتماعی ، ایمیل یا پیامک برای کاربر ارسال می کند. سپس با شیوه های مختلف تلاش می کند تا فرد قربانی برروی لینک های آلوده ای که ارسال کرده است، کلیک نماید. پس از کلیک قربانی برروی لینک موردنظر هکر، کار تقریبا تمام است. و هکر می تواند به تمام اطلاعات موجود در گوشی یا کامپیوتر فرد قربانی دسترسی پیدا کند. در واقع در پشت این لینک ها برنامه های هستند که می توانند اطلاعات موجود در سیستم ها را برای هکر ارسال کنند.

پشت پرده این لینک های آلوده ممکن است نرم افزار هک گوشی ، تروجان یا کیلاگر باشد. تمام این نرم افزارها به نوعی هکر را به هدف اصلی او می رساند. گاهی ممکن است نرم افزار تمام پیام ها و اطلاعات موجود در گوشی ، اعم از پیام های واتساپ را برای هکر بفرستد. گاهی هم ممکن است تنها به پیامک های گوشی دسترسی پیدا کرده که باز هم از این طریق هکر می تواند کد اهراز هویت واتساپ یا تلگرام کاربر را ذخیره و استفاده نمایید.

هک واتساپ فقط با شماره تلفن

2 : استفاده از مهندسی اجتماعی

مهم ترین شاخصه ایی که یک هکر باید داشته باشد، تسلط بر مهندسی اجتماعی و داشتن روحیه حیله گرانه است. چرا كه حتی سیستم های یك سازمان وقتی از امنیت كامل بر خورد دار است می توان با استفاده از مهندسی اجتماعی و سهل انگاری كاركنان به آن سازمان نفوذ كرد.

ین روش معمولا از طریق تماس تلفنی یا چت در شبکه های اجتماعی و دریافت حالات و روحیات شخصی که هدف است، انجام می پذیرد. مهندسین اجتماعی یا همان هکرها برای نزدیک شدن به هدف از اعتماد سازی استفاده می کنند و از آن جایی که ما انسان ها معمولا به راحتی به یکدیگر اعتماد می کنیم، هکرها را زودتر به هدفشان می رسانیم.

مهندسین اجتماعی معمولا افرادی به ظاهر مهربون و مودب هستند، چرا که شیوه ی آن ها این است که به علاقه های مخاطب خود اهمیت بدهند و این را می دانند که همه انسان ها به اشخاص مهربون و مودب علاقه مند هستند.

یکی از مهمترین اقداماتی که مهندسین اجتماعی انجام می دهند، شناسایی علاقه مندی های قربانی برای نزدیک شدن به او می باشد. بعد از مرحله شناسایی هدف باید روی باور پذیری خود در ذهن او کار کنند و بهترین کار معرفی خود در جایگاهی است که تا به حال قربانی با آن سر و کار نداشته است، مثلا کارمند فلان شرکت تجاری.

هکرها با استفاده از تکنیک های مهندسی اجتماعی سعی می کنند اطلاعاتی مانند رمز عبور یا کد احراز هویت و یا هرچیز دیگری که لازم داشته باشند را از خود کاربر دریافت کنند. به این ترتیب پس موفقیت در این روش به راحتی می توانند به اطلاعات موردنظر خود دسترسی پیدا کنند.

3 : به اجرا درآوردن کدهای مخرب

کدهای مخرب هم تقر یبا شبیه به نرم افزار هک به گوشی ها یا سیستم های دیگر نفوذ کرده و شروع به ارسال اطلاعات آنها می کنند.

این کدها می توانند در قالب ماکرو ها در فایلهایی نظیر فایل های ورد پنهان شوند. و شما از طریق مشاهده صفحه آلوده این کد ها را بر روی کامپیوتر خود به اجرا در خواهید آورد .به این ترتیب هکر ها را برای دسترسی به هر اطلاعاتی مانند اطلاعات موجود در واتساپ رسانده اید.

ماکرو ها از طریق برنامه های آنتی رویروس قابل شناسایی هستند و گستردگی چندانی ندارند.

هک واتساپ از طریق نفوذ به گوشی چگونه ممکن است ؟

همانطور که تا به اینجا متوجه شدید ، امکان هک واتساپ فقط با شماره تلفن وجود ندارد. درواقع این ممکن نیست که کسی بتواند واتساپ را به تنهایی هک کرده و به اطلاعات آن دست پیدا کند. مگر این که ابتدا گوشی یا کامپیوتر موردنظر را هک کرده و از آن طریق به اطلاعاتی نظیر اطلاعات موجود در واتساپ دسترسی پیدا کند. اما این که چگونه هک گوشی را انجام دهیم به تنهایی سوالی است که برای پاسخ به آن نوشتن چندین مقاله لازم است. چرا که روش های مختلفی دارد که یادگیری هر یک زمان زیادی را می گیرد.

اگر قصد آموزش هک گوشی را به صورت اصولی دارید ، می توانید به مقاله ای که در آن پاسخ به سوال هک آموزش ساده تری دارد ؟ را داده ایم مراجعه کنید و با روش های هک گوشی و هکر شدن آشنا شوید. اما اگر هدف شما تنها نظارت برروی گوشی یک شخص مثلا فرزندتان است ، و قصد هکر شدن را ندارید می توانید در ادامه همراه ما باشید و آسان ترین روش هک گوشی را آموزش ببینید.

آسان ترین روش هک گوشی

برای نفوذ به گوشی یک شخص و به اصطلاح هک کردن آن ، روش های متفاوتی وجود دارد که معمولا یادگیری هر یک از آنها زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. اما می توان گفت که استفاده از نرم افزار هک گوشی ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای رسیدن به این هدف می باشد. درست است که با استفاده از این نرم افزارها شما هکر نمی شوید، اما به هر حال برای مدتی هم که شده به هدفتان خواهید رسید.

میزان دسترسی که به اطلاعات موجود در موبایل شخص موردنظرتان ایجاد شود، بستگی به توانایی های شما به عنوان هکر و ابزارهایی که از آن ها استفاده می کنید دارد. اگر شما یک فرد مبتدی در زمینه هک باشید و دانش خاصی در این زمینه نداشته باشید، می توانید از یک ابزار مانند یک نرم افزار هک استفاده کنید و به راحتی به هک موبایل دیگران بپردازید.

نرم افزار هک موبایل دیگران چیست؟

نرم افزاری که بتواند دسترسی شما را به قسمت های مختلف یک گوشی ، از راه دور و بدون متوجه شدن صاحب آن فراهم آورد ، نرم افزار هک گوشی محسوب می شود.

نرم افزار های هک و کنترل برای این ساخته شده اند که اگر کسی توانایی و دانش نفوذ به اطلاعات موردنظرش را نداشته باشد، بتواند از این طریق به مقصود خود برسد.

 

در گذشته مردم بر روی دسترسی به Voice Mail یا صندوق پست صوتی دیگران که کاربران ایرانی اکنون به ندرت از آن استفاده می کنند، متمرکز بودند. یا حتی تا همین چندسال پیش که اپلیکیشن هایی مانند تلگرام،هاتگرام، وایبر، واتس اپ و… وجود نداشت، دغدغه خواندن پیامکهای گوشی اطرافیان در بین افراد دیده می شد. اما اکنون با همه گیری پیام رسان هایی همچون واتساپ و تلگرام ، کمتر کسی از پیامک استفاده می کند . و در نتیجه دغدغه اصلی کاربران هک شدن یا نشدن این پیام رسان ها می باشد. به همین دلیل هم درباره هک واتساپ فقط با شماره تلفن یا هک تلگرام با شماره موبایل بسیار سوال می شود.

اما ممکن است در اینجا یک سوال برایتان پیش بیاید. آن هم این که اگر هک واتساپ فقط با شماره تلفن یا به طور کلی هک هیچ اپلیکیشن دیگری امکان پذیر نیست . پس چگونه نرم افزارهای هک می توانند اطلاعات موجود در این پیام رسان ها را در اختیار ما بگذارند؟ در ادامه به این سوال هم پاسخ خواهیم داد.

هک واتساپ فقط با شماره تلفن

نرم افزارهای هک گوشی چگونه هک واتساپ را انجام می دهند ؟

همانطور که می دانید هر نرم افزاری برای کارکردن در پلتفروم موبایل یا کامپیوتر ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منابع سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای لازم از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده اند. فضایی که در آن اطلاعات یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد. با پاک شدن دیتابیس تمام اطلاعات آن نرم افزار پاک می شود. همچنین اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به اطلاعات نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. واتساپ نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد.

از طرفی دستگاه های موبایل و سیستم های کامپیوتری سخت افزارهای چندان ایمنی نداشته و معمولا اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به صورت قابل دسترس، قرار می گیرند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان دسترسی به اطلاعات و پیام های واتساپ هم وجود دارد. اما این به معنای هک واتس اپ از سرورهای اصلی نیست .

بنابراین برنامه های هک هم با نفوذ به دیتابیس گوشی ها قادر به نفوذ به قسمت های مختلف از جمله واتساپ ، تلگرام و یا اینستاگرام می باشند.

البته لازم به ذکر است که استفاده از برنامه های هک گوشی برای نفوذ به گوشی افرادی که سرپرستی آن ها را به عهده ندارید، کاری غیر قانونی می باشد و قانون در این موارد بسیار پیگیر است. اما می توانید از این نرم افزارها برای کنترل فرزندان کودک یا نوجوان خود در فضای مجازی استفاده نمایید.

برنامه نظارت بر گوشی PLC SPY

نرم افزار plc spy یکی از نرم افزارهایی است که قابلیت دسترسی به فعالیت های هدف در شبکه های اجتماعی را علاوه بر کنترل پیامک ها ، شنود تماس ها و نمایش گالری ، ارائه می دهد. این نرم افزار تاکنون توانسته رضایت چندین هزار کاربر را جلب نماید.

plc spy توسط سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی شده و در اختیار والدین عزیز قرار گرفته است . تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند .

هک گوشی بدون

این برنامه درواقع گوشی فرزند شما را هک می کند و به سرور واتساپ کاری ندارد. و هک واتساپ فقط با شماره تلفن را انجام نمی دهد.

نسخه جدید این نرم افزار که با نام plc plus ارائه داده شده، مثل یک تروجان گوشی موبایل فرزند را هک کرده، و هر فعالیتی که برروی آن انجام شود را برای شما ارسال می کند. و به این طریق شاید بتوان گفت شما می توانید هک واتساپ با شماره را هم انجام دهید.

برای استفاده از این نرم افزار می توانید ، به طور مثال به فرزند خود بگویید که تلگرام بدون فیلتر شکن را برای او دانلود کرده اید و از او بخواهید تا برنامه ای که برایش ارسال کردید را باز کند، به محض کلیک فرزندتان بر روی لینک، برنامه نصب می شود و سپس در همان لحظه پنهان می شود تا فرزندتان قادر به تشخیص این که یک برنامه تروجان بوده است نباشد. پس از نصب برنامه تمام اطلاعات موجود در گوشی او برای شما در پنل کاربریتان ارسال خواهد شد.

همچنین نسخه قدیمی این نرم افزار را می توانید با دسترسی به گوشی فرزندتان در عرض چند دقیقه نصب کنید. این نرم افزار پس از نصب پنهان شده و سپس تمام اطلاعات موردنظرتان را به پنل مدیریت شما ارسال می کند.

برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار plc spy و نسخه های آن می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

نرم افزار هک گوشی plc spy

دیدگاهتان را بنویسید