هک واتساپ از راه دور و بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل فقط در 20 دقیقه

کنترل واتساپ فرزندان از راه دور

هک تضمینی واتساپ
کنترل واتساپ فرزندان
اکتبر 25, 2020
هک واتساپ طرف مقابل
آشنایی با 5 برنامه برای کنترل واتساپ فرزندان کودک یا نوجوان
اکتبر 29, 2020

کنترل واتساپ فرزندان از راه دور

هک واتساپ از راه دور

هکرها چگونه می توانند هک واتساپ از راه دور را انجام دهند ؟

با توجه به فیلتر بودن تلگرام در کشور ما ، توجه کاربران به واتساپ برای ارسال و دریافت پیامها و دیگر اطلاعات ،  بیشتر از قبل شده است.

از آنجایی که امروزه می توان بسیاری از اطلاعات و تماس ها را با واتساپ انتقال داد ، می توان نتیجه گرفت که اکانت واتساپ هر شخصی حاوی اطلاعات مهمی باشد. از همین رو نیز هکرها برروی هک پیام رسان ها بیش از هرچیز دیگری تمرکز می کنند.

اما اگر شما هم به هر دلیلی قصد هک کردن و یادگیری هک واتساپ از راه دور را دارید ، این مقاله می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

البته لازم به ذکر است که هک کردن واتساپ افراد غریبه ، امری غیر قانونی و غیراخلاقی می باشد. اما می توانید کنترل واتساپ فرزندان نوجوان یا کودک خود را جهت جلوگیری از آسیب های موجود در این فضا انجام دهید.

هک واتساپ از راه دور چگونه ممکن است ؟

اگر تا به حال به هک کردن و نفوذ به پیام های واتساپ فکر کرده باشید . حتما این سوال هم در ذهنتان ایجاد شده است که آیا می توان هک واتساپ از راه دور را انجام داد ؟

در پاسخ باید گفت که به طور کلی هک واتساپ و دیگر پیام رسان های ایمن کار بسیار سختی است. و تا به حال هیچ شخصی نتوانسته واتساپ را هک کند.

اما همانقدر که متخصصان برروی امنیت اپلیکیشن ها کار می کنند ، هکرها هم برروی شکستن موانع امنیتی کار می کنند.

درست است که در حال حاضر هکرها نتوانسته اند واتس اپ را هک کنند ، اما می توانند به اشکال مختلف امنیت آن و دیگر پیام رسان ها را دور بزنند. در واقع هک واتس اپ به معنای هک کردن سرورهای اصلی و دسترسی به اطلاعات تمام کاربران می باشد. که هیچ هکری تا به حال نتوانسته این کار را انجام دهد ، اما می توانند با نفوذ به گوشی شخص موردنظر ، پیام های واتساپ نصب شده در آن را مشاهده کنند. و به نوعی به هدف خود برسند.

حال این که چگونه گوشی موردنظر را هک کنند و بعد از آن به واتس اپ دسترسی پیدا کنند ، بستگی به مهارت هکر دارد. که گاها نیز می توانند از راه دور به اطلاعات گوشی موردنظر دسترسی پیدا کنند و به نوعی هک واتساپ از راه دور را انجام دهند.

هک واتساپ از راه دور

اما این که چگونه می توان از طریق نفوذ به گوشی ، پیام های واتساپ را نیز مشاهده کرد ، سوال بعدی است. که در ادامه توضیح خواهیم داد.

چگونه از طریق نفوذ به گوشی فرزند می توان به پیام های واتساپ او دسترسی پیدا کرد ؟ و هک واتساپ از راه دور را انجام داد.

هر برنامه ای برای فعالیت در پلتفروم موبایل یا کامپیوتر ، به تعدادی منابع سخت افزاری و فضایی برای ذخیره سازی احتیاج دارد. که همه ی این ها از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده می شوند.

به فضایی که در آن اطلاعات یک برنامه حفظ می شود ، دیتابیس می گویند.

اگر هکر بتواند با شکستن موانع امنیتی سیستم عامل  ( که کار چندان سختی هم نیست ) به گوشی موبایل و دیتابیس آن نفوذ کند. دسترسی به اطلاعات تمام نرم افزارها و درواقع دیتابیس آنها به راحتی امکان پذیر می شود. واتساپ هم از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد. که هکر با نفوذ به آن می تواند اطلاعات موجود در واتس اپ هدف را مشاهده کند.

اما این دسترسی به معنای گرفتن کنترل اپلیکیشن نیست. و هکر نمی تواند به جای شخص قربانی پیام ارسال کند. بلکه تنها می تواند اطلاعات رد و بدل شده را بخواند.

حال اگر شما یک فرد عادی هستید که هیچ مهارتی در زمینه ی هک و امنیت ندارید، اما قصد هک واتساپ از راه دور را دارید. بهترین راه برای شما استفاده از نرم افزارهایی است که برای همین کار ساخته شده اند.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان و هک واتساپ از راه دور

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

هک واتساپ از راه دور

نرم افزار های هک و نفوذ به گوشی ، بسیار زیاد هستند . و انتخاب کردن بین آنها نیز مشکل است. اما برای این که بتوانید یک انتخاب موفق داشته باشید ، باید با قابلیت هایی که یک نرم افزار خوب می بایست دارا باشد ، آشنا شوید.

قابلیت های یک نرم افزار کنترلی خوب

کنترل از راه دور و نفوذ بدون روت (  هک واتساپ از راه دور  )

کنترل از راه دور یک قابلیت ویژه است که هر نرم افزاری آن را ندارد. بسیاری از نرم افزارهای موجود برای این که بتوانند به گوشی شخص موردنظر شما نفوذ کنند ، نیاز به دسترسی فیزیکی به گوشی وی برای نصب یک نسخه از نرم افزار دارند.

اما برخی از برنامه ها این قابلیت را دارند که با ارسال یک لینک آلوده یا تروجان برای هدف ، از راه دور اقدام به هک گوشی و حتی هک واتساپ از راه دور نمایند. نرم افزار plc spy دارای این قابلیت می باشد.

علاوه بر این نفوذ به گوشی طرف مقابل بدون روت بودن آن گوشی یکی دیگر از قابلیت هایی است که تعداد کمی نرم افزار دارای آن می باشد. و نرم افزار plc spy این قابلیت را هم دارد.

اگر تمایل دارید درباره ی روت گوشی اطلاعاتی کسب کنید ، برروی لینک روت گوشی چیست کلیک نمایید.

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

اولین پل ارتباطی افراد با یکدیگر که هیچ گونه حساسیتی هم ایجاد نمی کند، ارسال پیامک است. یک برنامه کنترلی خوب ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب را در اختیار کاربر قرار می دهد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

افراد برای این که با دوستان و آشنایان خود به صورت صوتی در ارتباط باشند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد،.

با دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید ، باید بتوانید گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی داشته باشید.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

امروزه شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی می زنند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد . بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد. که با سیستم نظارتی سامانه کنترل فرزند می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

هک واتساپ از راه دور

گزارش موقعیت مکانی

با دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی باید بتوانید به راحتی ، موقعیت مکانی دقیق هدف را به دست آورید.

مدیریت دسترسی اینترنت

اگر دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید را به قصد نظارت بر فرزندان انجام می دهید . باید بدانید که وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست. والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کرده و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنند .

برنامه های نصب شده

قابلیت نمایش لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی هدف ، از ویژگی های یک نرم افزار کنترلی خوب می باشد.

مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین موبایل

یکی از دغدغه های اصلی والدین برای فرزندان کم سن و سالشان این است که بدانند در مکانی که قرار دارند، چه کسانی هم نشین آن ها شده اند و چه کاری انجام می دهند. با قابلیت مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی که در چند برنامه خاص وجود دارد، به راحتی می توانند نگرانی های خود را در این زمینه از بین ببرند.

معرفی برنامه کنترلی plc spy

بهترین چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه کنترلی این است که بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این شکل می توان به نوعی دانلود هک گوشی بدون نصب برنامه و هک واتساپ از راه دور را انجام داد و حتی به نوعی هک شدن شماره موبایل را نیز تجربه کرد.

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای شخص موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و نام های مختلف مثلا یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلتر شکن یا هر چیز دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک شخص مقابل برروی آن ، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از منوی گوشی پنهان می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

بنابراین ، اگر نگران هستید که ممکن است فرزند شما درباره برنامه اطلاعات کسب کند ، باید بگویم جای نگرانی نیست. زیرا plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها را مخفیانه رصد کند. برنامه اجازه نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است و می تواند هک واتساپ از راه دور را انجام دهد :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم  که با نام PLC PLUS منتشر شده است. می تواند هک واتساپ از راه دور را انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. و به این ترتیب هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام دهید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین plc و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر، کلیک نمایید.

هک گوشی با شماره تلفن و از راه دور با نرم افزارplc spy

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید