هک قانونی با استفاده از سایت هایی که برای آموزش هک برای کاربران ساخته شده اند

هک قانونی با استفاده از سایت هایی که برای این کار ساخته شده اند

بازی زولا
دانلود، معرفی و آموزش نبرد در بازی زولا
آگوست 23, 2018
رسید ساز اندروید
رسید ساز اندروید چیست و چرا برنامه ای برای جعل رسید بانکی و کلاهبرداری از دیگران میباشد؟
آگوست 24, 2018

هک قانونی با استفاده از سایت هایی که برای این کار ساخته شده اند

هک قانونی

هک قانونی موضوعی است که امروز برای شما در نظر گرفته ایم . همانطور که میدانید  منابع آموزشی هک و امنیت در دسترس زیاد نیستند و اگر هم وجود داشته باشد ، مکانی برای تست مهارت های خود به صورت قانونی ندارید. این کمبود سبب می شود تا هکرها، خصوصا هکرهای تازه کار، دست به هک سایت ها و سرویس هایی بزنند که عمدتا مربوط به اشخاص حقیقی یا حقوقی بوده و به این ترتیب خساراتی را برای صاحب وب سایت به بار بیاورند. به همین سبب و برای جلوگیری از وارد آمدن خسارات این چنینی، سایت ها و سرویس هایی طراحی شده اند که افرادی که دوست دارند در زمینه تجربه کسب کنند، می توانند به آن ها مراجعه کرده و مهارت های خود را در زمینه امنیت سایت ، محک بزنند. با ما در ادامه همراه باشید تا چند مورد از محبوب ترین سایت های تمرین هک را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن ها، بتوانید مهارت های هک و امنیت خود در فضای مجازی را بالا ببرید.

هک قانونی

با اینکه هک قانونی باشد اما انجام هر عملی که منجر به وارد آمدن خسارت به اشخاص حقیقی و حقوقی شود، به نوعی جرم محسوب می شود. خسارت در فضای مجازی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و اگر بدون اجازه به یک سرویس یا وبسایت نفوذ کنید و یا حمله ای مثل حمله داس را برای آن ترتیب دهید، در حقیقت عمل شما یک امر غیر قانونی محسوب شده و شامل مجازات نیز می شود.

برای تست مهارت های خود در زمینه هک قانونی دو راه وجود دارد، اولین آن است که به سرویس هایی که خودتان صاحبش هستید، حمله کنید. به عبارت ساده تر، خودتان یک سایت یا سرویس بسازید و سپس با استفاده از مهارت های خود، به آن حمله یا نفوذ کنید. دومین راهکار نیز این است که از سایت ها و سرویس هایی که از قبل برای تست نفوذ و تست مهارت هک ساخته شده اند، استفاده کنید.

به این دلیل تمرین هک مهم است چون میتوان نقاطی که میتوان به آن نفوذ کرد با امنیتی بیشتر بروی آن کار کرد که هکرها نتوانند به آن نفوذ کنند. به همین دلیل کارشناسان و سازمان هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، صفحات و سرویس هایی را در فضای مجازی ایجاد کرده اند تا افراد در آن ها بتوانند میزان مهارت خود را در این زمینه محک زده و اصطلاحا تمرین هک و نفوذ انجام دهند. ما در اینجا قصد داریم تعدادی از وبسایت ها و سرویس ها را برای تمرین هک معرفی نماییم.

معرفی سایت های تمرین هک قانونی

سایت های تمرین هک قانونی می توانند سرویس های مختلفی را در اختیار افراد قرار دهند. شما می توانید با مراجعه به این وب سایت ها و احتمالا ثبت نام در آن ها، از پلتفرم های مختلفی نظیر صفحات وب، سرویس های مبتنی بر وب، اپلیکیشن ها و سایر موارد استفاده کرده و به تست مهارت های خود در زمینه هک و امنیت بپردازید. در ادامه لیست این سایت های تمرین هک به همراه پلتفرم هایی که به کاربر ارائه می دهند آورده شده است.

هک قانونی

Hackthissite.org

پلتفرمی رایگان در اختیار کاربر قرار میگیرد که دارای  دسته بندی های مختلفی میباشد تا کاربر بتواند امکان تست هک و نفوذ به پایه وب سایت، اپلیکیشن، برنامه نویسی، جاوا اسکریپت، شبکه های تلفن و مخابرات و سایر موارد را ارائه می دهد. علاوه بر این، شما در این سایت می توانید از مقالات علمی و بروز در زمینه هک و امنیت و اموزش های مختلف نیز بهره مند شوید. همچنین می توانید از فروم این سایت نیز برای بحث و تبادل نظر با سایر کاربران استفاده کنید.

وب سایت تمرین هک قانونی HackThisSite

hackthis.co.uk

این سایت نیز مانند سایت قبلی امکانات مختلفی دارد که میتوان از آنها در زمینه تمرین هک و نفوذ به کاربران ارائه می دهد. علاوه بر تست نفوذ شما می توانید در این سایت از مقالات آموزشی مختلف نیز استفاده کنید و چالش های متعددی را از هک و نفوذ پشت سر بگذارید. بیش از 50 چالش مختلف هک برای شما در این سایت تدارک دیده شده است که در صورت موفقیت در هر کدام از این چالش ها، شما می توانید برای خود امتیاز کسب کنید و نام خود را در زمره هکر های بزرگ و معروف قرار دهید.

وب سایت تمرین هک قانونی HackThis

google-gruyere.appspot.com

این سرویس نیز یکی دیگر از سرویس های تمرین هک و نفوذ می باشد که با استفاده از آن می توانید ضمن انجام تمرین های متعدد، از انواع آسیب پذیری های مختلف که تاکنون کشف شده اند آگاه شده و جلوی بسیاری از نفوذ ها را بگیرید. در واقع این سایت به شما کمک می کند تا یک متخصص امنیت شوید و در رابطه با انواع روش های نفوذ به سیستم ها، اطلاعات کسب کرده و روش های جلوگیری از این نفوذ ها را نیز آموزش ببینید.

هک قانونی

وب سایت تمرین هک قانونی google-gruyere

root-me.org

این سایت نیز می تواند به بالا بردن مهارت های هک شما کمک نماید. شما می توانید انواع روش های هک و نفوذ را در این وبسایت انجام داده و از بیش از 300 چالشی که در زمینه هک برای شما قرار داده شده است، استفاده کنید. موفقیت در هر چالش شما را به چالش بعدی دعوت کرده و یک امتیاز مثبت نیز دریافت خواهید نمود. شما همچنین می توانید از بیش از 70 محیط شبیه سازی شده برای تمرین هک که در این سایت قرار داده شده است نیز استفاده کنید و مهارت های خود را بیشتر کنید.

وب سایت تمرین هک قانونی Root Me

Hack.me

این سرویس که از طرف شرکت امنیتی eLearnSecurity ارائه شده است به شما کمک می کند تا بتوانید هک قانونی انجام دهید. شما در این سایت می توانید از آخرین آسیب پذیری های شناخته شده آگاه شده و راه های جلوگیری از آن ها را نیز بیاموزید. این سایت مملو از کدهای آسیب پذیری و CMS های آنلاین است که صرفا برای هدف آموزش و تحقیق ارائه شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید