هک شدن اکانت اینستاگرام - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

هک شدن اکانت اینستاگرام

هک شدن واتساپ
هک شدن واتساپ توسط هکر 13 ساله!
اکتبر 5, 2021
امنیت ذخیره سازی ابری
9 روش افزایش امنیت ذخیره سازی ابری
اکتبر 7, 2021

هک شدن اکانت اینستاگرام

هک شدن اکانت اینستاگرام

هک شدن اکانت اینستاگرام

با توجه به اینکه هک های زیادی به تازگی انجام می شود افراد باید با دقت بیشتری به امنیت حساب های خود نگاه کنند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به هک شدن اکانت اینستاگرام بپردازیم. شما با استفاده از این مقاله می توانید متوجه شوید که چه زمانی هک شدن اکانت اینستاگرام شما اتفاق افتاده است. همچنین می توانید به این موضوع پی ببرید که چگونه از هک شدن جلوگیری کنید.

هک شدن اکانت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است و از دست دادن دسترسی به حساب شما می تواند برای بسیاری از کاربران یک سناریوی کابوس باشد. قطع ارتباط با دوستان و جامعه یک چیز است ، اما از دست دادن سالها عکس و فیلم می تواند ویرانگر باشد. خوشبختانه بازیابی حساب اینستاگرام خود در بیشتر موارد کار چندان سختی نیست.

برای کمک به شما در این فرایند ، ما این راهنمای مفید را برای بازگرداندن حساب اینستاگرام غیر فعال ، هک شده یا حذف شده خود ایجاد کرده ایم. بسته به وضعیت شما ، بازیابی حساب ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد. بیایید شروع کنیم!. دقت داشته باشید این روش ها و مطالبی که در ادامه گفته می شود برای دو گروه مفید است. اول گروهی هستند که اکانت آن ها هک شده است. گروه دوم هم افرادی هستند که به هر دلیلی نمی توانند وارد حساب اینستاگرامی خود شوند.

 

چنانچه تمایل دارید درباره ی روش های هک کردن اینستاگرام دیگران بدانید پیشنهاد می کنم حتما مقاله ی 👈👈👈 هک اینستاگرام 👉👉👉 را مطالعه نمایید. در این مقاله به طور کامل هک کردن اینستاگرام آموزش داده شده است.

 

چرا حساب اینستاگرام من غیرفعال شد؟

دلایل متعددی وجود دارد که باعث می شود حساب اینستاگرام غیرفعال شود . اغلب ناظران بدون هیچ گونه هشدار حساب ها را غیر فعال می کنند. می دانید که حساب شما غیرفعال شده است. زیرا دفعه بعد که سعی می کنید وارد سیستم شوید یک پیام بازشو به شما اطلاع می دهد.

توجه داشته باشید که این همان نداشتن رمز عبور/نام کاربری مناسب برای حساب شما نیست. (“رمز عبور یا نام کاربری اشتباه”). در صورتی که مشکل رمز عبور شما باشد ، وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره تلفن و بازنشانی گذرواژه شما باید مشکل را در عرض چند دقیقه برطرف کند . مگر اینکه هک شده باشید که در ادامه به آن خواهیم رسید.
“ارسال فعالیت های غیرقانونی ، سخنان نفرت انگیز ، برهنگی یا خشونت تصویری باعث می شود حساب شما غیرفعال شود.”

هک شدن اکانت اینستاگرام

امنیت اطلاعات اینستاگرام گاهی باعث غیر فعال شدن حساب ها می شود

اینستاگرام راهنمایی دقیقی در مورد علت غیرفعال شدن حساب ها ارائه نمی دهد . اما می گوید که ناشی از نقض دستورالعمل های انجمن یا شرایط استفاده است. به طور کلی ، مواردی مانند فعالیت های غیرقانونی ، سخنان نفرت انگیز ، برهنگی و خشونت های تصویری زمینه اقدام هستند. متخلفان مکرر همچنین ممکن است حساب خود را بدون هیچ گونه توسل احتمالی برای همیشه حذف کنند.

خبر خوب این است که اگر حساب اینستاگرام خود را غیرفعال کنید ، خیلی پیچیده نیست. ممکن است چند روز طول بکشد ، اما در مقایسه با ماه ها یا سالهای عکس در حساب شما چیزی نیست!

نحوه بازگرداندن حساب غیرفعال اینستاگرام

وقتی پیام ترسناک غیرفعال حساب را دریافت می کنید ، اولین چیزی که برنامه از شما می خواهد این است که بیشتر بدانید. این کار کم و بیش شما را در روند بازگشت حساب غیرفعال اینستاگرام شما راهنمایی می کند . اگرچه چند ترفند دیگر نیز وجود دارد که ما در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. نکته ی مهم این است که در صورتی که هک شدن اکانت اینستاگرام شما جدی باشد ممکن است هکر حساب را غیر فعال کند. هکری که توانسته به حساب شما وارد شود ممکن است رمز عبور را هم تغییر دهد!.

به هر صورت دستورات موجود در برنامه را اجرا کنید. اما به خاطر داشته باشید که برای بازیابی حساب اینستاگرام خود باید مراحل تجدید نظر را طی کنید. تنها راهی که اتفاق می افتد این است که به اشتباه غیرفعال شده باشد. گفتن اینکه از نقض قوانین متأسف هستید و قول می دهید که دیگر این کار را انجام ندهید ، به سادگی باعث کاهش محدودیت آن نمی شود.
“پشتکار داشته باشید. می توانید چندین بار در روز درخواست تجدید نظر ارسال کنید تا حساب خود را بازیابی کنید.”

یکی دیگر از مکان هایی که می توانید درخواست تجدیدنظر ارسال کنید صفحه تماس رسمی است. کافی است فیلدهای مورد نیاز را پر کرده و روی Send کلیک کنید تا پرونده شما بررسی شود. مجدداً از عذرخواهی خودداری کنید زیرا این بدان معناست که شما مقصر بوده اید. ممکن است از شما خواسته شود در مرحله ای از مراحل سلفی خود را به عنوان تأیید ارسال کنید.

فرایند تجدید نظر

می توانید فرایند تجدیدنظر را هر چند وقت که دوست دارید تکرار کنید تا زمانی که ناظر نرم تری از نظر اخلاقی! به دست آورید. با فرض اینکه شما عمدا هیچ قانون عمده ای را زیر پا نگذاشته اید ، دریافت پاسخ بیشتر از چند روز طول نمی کشد. از پشتکار بودن نترسید و در نهایت ممکن است خوش شانس باشید.

با این حال ، توجه داشته باشید که این روند می تواند زمان زیادی طول بکشد. اگر می خواهید دوباره به ‘اینستاگرام’ برگردید ، بهتر است یک حساب جدید ایجاد کنید. در مورد امنیت اطلاعات شرکت هایی مانند اینستاگرام قوانین خاصی دارند. این باعص می شود که گاهی حساب هایی را بازگردانی نکنند!

نحوه فعال سازی مجدد حساب اینستاگرام

چند سال پیش اینستاگرام گزینه ای را برای غیرفعال کردن موقت حساب شما در مواقع نیاز به استراحت از پلتفرم رسانه های اجتماعی اضافه کرد. فقط از طریق مرورگر تلفن همراه یا رایانه (نه برنامه) انجام می شود . اما تمام محتوای شما را حذف کرده و به نظر می رسد که حساب به طور کلی حذف شده است.

خوشبختانه بازیابی حساب غیرفعال شده اینستاگرام بسیار آسان است. کافی است در هر دستگاهی وارد سیستم شوید و حساب شما به طور خودکار دوباره فعال می شود. بسته به مدت زمانی که دور بوده اید ، ممکن است لازم باشد با شرایط و ضوابط جدیدی که از زمان خروج شما وضع شده است موافقت کنید. به هر صورت برای این که بفهمید هک شدن اکانت اینستاگرام دلیل بوده یا این که توسط خود اینستاگرام غیر فعال شده است باید این کار انجام شود.

هک شدن اکانت اینستاگرام

هک شدن اینستاگرام در صورتی خواهد بود که نکات امنیت به انئدازه لازم رعایت نشده باشد

نحوه بازگرداندن حساب هک شده اینستاگرام

حساب های اینستاگرام اغلب هدف هکرها هستند. آنها ممکن است به دنبال دسترسی به حساب های خصوصی ، تلاش برای فروش نام کاربری شما یا سرقت اطلاعات شخصی شما برای سایر اقدامات پلید باشند.

اگر فکر می کنید حساب اینستاگرام شما هک شده است ، باید در اسرع وقت اقدام کنید. هرچه دسترسی هکرها به حساب شما بیشتر باشد ، می توانند به حریم خصوصی و اعتبار آنلاین شما آسیب بیشتری وارد کنند!

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک ایمیل از اینستاگرام بررسی کنید که نشان می دهد ایمیل مربوط به حساب شما تغییر کرده است. این ساده ترین راه برای کنترل حساب شما توسط هکرها است. با این حال ، اگر می توانید ایمیل را پیدا کنید ، می توانید بلافاصله عمل را معکوس کنید.

اگر ایمیل را پیدا نکردید ، یک گزینه دیگر وجود دارد که آن را تا دیر نشده اصلاح کنید. می توانید پیوند ورود را برای ارسال درخواست کنید

در اسرع وقت فرایند بازیابی را شروع کنید

به جای آدرس ایمیل هکر به شماره تلفن خود وارد کنید. در صفحه ورود به سیستم ، روی دریافت راهنمایی برای ورود به سیستم (در Android) یا گذرواژه خود را فراموش کرده اید ضربه بزنید؟ (در iOS). سپس می توانید شماره تلفن خود را وارد کنید تا پیوند ورود موقت ارسال شود. برای دسترسی مجدد ، دستورالعمل ها را از آنجا دنبال کنید.

در صورت بازگرداندن دسترسی به حساب شما ، باید فوراً رمز عبور خود را تغییر داده و دسترسی به برنامه های شخص ثالث را لغو کنید. همچنین ممکن است متوجه شوید که اکنون برخی از حساب های جدید را دنبال می کنید. تا زمانی که حساب شما امن نشده است نگران این موضوع نباشید. پس از ایمن سازی حساب خود ، زمان زیادی برای لغو دنبال کردن آنها خواهید داشت.

وقتی همه موارد دیگر با شکست مواجه شد ، می توانید حساب هک شده را گزارش دهید تا دوباره دسترسی پیدا کنید. این کار را با دنبال کردن مراحل زیر انجام دهید ، و باز هم ، از پایدار بودن نترسید.

نحوه گزارش حساب هک شده اینستاگرام

در صفحه ورود به سیستم ، روی دریافت راهنمایی برای ورود به سیستم (در Android) یا گذرواژه خود را فراموش کرده اید ضربه بزنید؟ (در iOS).
(فقط Android) نام کاربری ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کرده و روی بعدی ضربه بزنید.
روی کمک بیشتر نیاز دارید ضربه بزنید؟ و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

به عنوان بخشی از این فرایند ، برای تأیید هویت خود باید عکسی از خود در دست داشته باشید که دارای کد امنیتی است. برای به حداقل رساندن احتمال هک شدن مجدد ، مطمئن شوید که در اسرع وقت احراز هویت دو عاملی را روشن کنید.
آیا می توانم حساب حذف شده اینستاگرام را پس بگیرم؟

اگر شما یا شخصی که اطلاعات ورود به سیستم شما را دارد حساب اینستاگرام شما را حذف کرده باشد ، نمی توانید آن را بازیابی کنید. به همین دلیل ، باید در به اشتراک گذاشتن اطلاعات ورود خود با دوستان و خانواده بسیار محتاط باشید. و اگر ایمیلی در مورد فعالیت مشکوک دریافت کردید ، آن را بسیار جدی بگیرید و رمز عبور خود را تغییر دهید.

اگرچه ممکن است نتوانید حساب حذف شده اینستاگرام را پس بگیرید ، اما می توانید با استفاده از آدرس ایمیل یا شماره تلفن یک حساب جدید ایجاد کنید. نه می توانید از نام کاربری یکسانی استفاده کنید و نه می توانید هیچ دنبال کننده یا تصویری را که پست کرده اید بازیابی کنید.

چگونه می توانم بفهمم که حساب اینستاگرام من هک شده است؟

یک سری نشانه های زیر از نشانه های هک شدن اکانت اینستاگرام هستند.

1-شما ناگهان افراد زیادی را که نمی شناسید دنبال می کنید و تصاویر آنها را نیز دوست دارید.
2-تصاویری در حساب شما وجود دارد که می دانید متعلق به شما نیست
3-شما دیگر به حساب خود دسترسی ندارید و 100٪ مطمئن هستید که از رمز عبور مناسب استفاده می کنید و این یک ایراد فنی نیست.

بعد از هک شدن اکانت اینستاگرام چه کنم؟

نگران نباشید – این پایان جهان نیست! (حتی اگر از دست دادن حساب خود ، حتی اگر موقت باشد ، احساس خوبی نیست).

اگر هنوز به حساب خود دسترسی دارید ، مطمئن شوید که بلافاصله رمز عبور خود را تغییر دهید. گذرواژه همه حسابهای دیگری که از این رمز عبور با آنها استفاده می کنید را نیز تغییر دهید. حتی می توانید  فقط کلمه عبور خود را تغییر دهید. 😉
اگر دیگر به حساب خود دسترسی ندارید ، باید تا آنجا که می توانید با اینستاگرام تماس بگیرید و روش آنها را برای حساب های هک شده شروع کنید.

برای اطمینان از ایمن بودن حساب کاربری خود می توانم چکار کنم که هک نشوم؟

هک شدن اکانت اینستاگرام

با رمز عبور قوی می توانید از حساب اینستاگرام خود محافظت کنید

من آن را سریع انجام می دهم ، زیرا ما قبلاً صد بار در مقاله های دیگر از آن استفاده کرده ایم.این موارد برای سایر برنامه ها هم صدق می کند. به عنوان مثال برای جلوگیری از هک شدن واتساپ هم باید این کار را انجام دهید. با این که امنیت واتساپ و امنیت اینستاگرام هر دو از فیسبوک منشأ می گیرد. اما باید بیشتر مراقب این مورد هم باشید.

رمز عبور شما کلید اصلی است

مطمئن باشید که سالم است (اعداد ، حروف ، نه در فرهنگ لغت ، نویسه های خاص – شما تمرین را می شناسید). همچنین مطمئن شوید که در فهرست سیاه نیست. مطمئن باشید که برای حساب های خود از حساب دیگری استفاده می کنید. همچنین: آن را – یا حساب خود – را با هیچ کس به اشتراک نگذارید.  از یک مدیر گذرواژه استفاده کنید که یک رمز عبور امن برای شما ایجاد کرده و آن را ذخیره می کند تا مجبور نباشید آن را به خاطر بسپارید. 😉

برنامه های شخص ثالث را نصب نکنید

حداقل تا زمانی که واقعاً 100٪ مطمئن نباشید نمی توانید به آنها اعتماد کنید. چرا؟ فقط به موضوع InstaAgent فکر کنید. این برنامه – که یکی از برترین برنامه های رایگان در فروشگاه برنامه کانادا و انگلستان بود .نه تنها نام کاربری و گذرواژه اینستاگرام شما را به صورت واضح به سرور راه دور ارسال کرد . بلکه به منظور دسترسی به پست تصاویر در اینستاگرام شما نیز از دسترسی حساب استفاده کرد. برای تبلیغ برنامه خود جالب نیست ، درست است؟ بنابراین در این زمینه نیز مراقب باشید.

نتیجه

تعداد بسیاری از کاربران اینستاگرامی ممکن است فکر کنند که به هیچ عنوان هک نمی شوند چون اطلاعات مهمی ندارند. اما باید بدانید که برخی از هکر ها هستند که بی هدف فعالیت می کنند. یعنی تلاش می کنند که هر پیجی را به دست بیاورند. بنابراین فردی که نتواند از حساب خود محافظت کند به راحتی هک می شود.

دیدگاهتان را بنویسید