هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل چگونه امکان پذیر است ؟

هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل امکان پذیر است ؟

ترفندی برای شارژ سریع گوشی
ترفندی برای شارژ سریع گوشی در چند دقیقه
ژوئن 12, 2020
هک اینستاگرام با ویندوز
هک اینستاگرام با ویندوز چگونه انجام می شود ؟
ژوئن 16, 2020

هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل امکان پذیر است ؟

هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل ، از آن عباراتی است که بسیار سرچ می شود. همین موضوع هم نشان می دهد که افراد زیادی به هک تلگرام بدون دسترسی فکر می کنند. روش هک تلگرام چه با دسترسی و چه بدون دسترسی به تعداد وجود دارد. اما معمولا هرکدام از روش ها برای همه قابل استفاده و کارآمد نمی باشد. علاوه بر این روش های زیادی هم وجود دارند که دروغ بوده و فقط وسیله ای برای کلاهبرداری از کاربران می باشند. مانیز در این مقاله سعی داریم به این موضوع بپردازیم. و با معرفی روش های هک تلگرام بدون دسترسی و با دسترسی شما را با حقیقت چگونگی موضوع هک تلگرام آشنا کنیم.

اما موضوعی که قابل ذکر در همین ابتدا می باشد، مسئله نقض حریم خصوصی با هک تلگرام می باشد. باید بدانید که هک تلگرام موجب شکستن حریم خصوصی افراد بوده و غیرقانونی می باشد. البته در یک مورد آن هم برای نظارت بر فرزندان در فضای پرخطر مجازی ، می توان این کار را توجیه کرد. و در این مورد نه تنها منع قانونی وجود ندارد بلکه توصیه هایی نیز از سوی متخصصان تربیتی شده است.

روش های هک تلگرام

روش اول : هک تلگرام بدون دسترسی  از طریق سرور اصلی

سرور تلگرام جایی است که تمام مشخصات اکانت ها و همچنین تمام پیام ها (به جز Secret Chatها) ذخیره می شود. منظور اصلی از هک تلگرام نیز ، در واقع هک کردن سرور تلگرام می باشد. از آنجایی که سرور این شبکه پیام رسان به شدت امن بوده و تا به حال کسی نتوانسته به آن نفوذ کند، افراد زیادی بر این باورند که دسترسی به اطلاعات تلگرام اشخاص غیرممکن می باشد.

اما باید گفت که همیشه راه نفوذ به هر دستگاه یا برنامه ای وجود دارد. تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نبوده و روش هایی برای نفوذ به آن وجود دارد ، هرچند نمی توان نام آن ها را هک تلگرام گذاشت اما به هرحال از طریق آنها می توان به اطلاعات و پیام های موجود در تلگرام دیگران نفوذ کرد.

در واقع دسترسی به اطلاعات تلگرام امکان پذیر است . به شرط این که شما یا به گوشی شخص موردنظر دسترسی داشته باشید. و یا اطلاعاتی مانند شماره تلفن و آیدی آن شخص را داشته باشید، تا بتوانید یک برنامه که به اصطلاح برنامه هک تلگرام باشد را برای او ارسال کنید. و از طریق آن برنامه اطلاعات تلگرام هدف برای شما ارسال شود.

اما هک تلگرام به این شکل که بخواهیم بدون هیچ گونه دسترسی و داشتن اطلاعاتی به پیام های هدف دسترسی پیدا کنیم و کنترل تلگرام او را به دست بگیریم امکان پذیر نمی باشد.

هدف ما نیز از توضیح این راهکار بیشتر رسیدن به این نتیجه بود که امکان هک و نفوذ به تلگرام از طریق سرورهای اصلی بسیار کم است . و اگر هم هکری این کار را انجام دهد به احتمال زیاد اطلاعاتش را برای فروش در ازای بیت‌کوین یا دیگر ارزها در بازارهای مخصوص این کار قرار می‌دهد.

روش دوم :  هک کردن تلگرام با استفاده از اپ جعلی (Fake App)

این یک راهکار برای رسیدن به اطلاعات موجود در اکانت تلگرام اشخاص می باشد. اما نمی توان اسم آن را هک کردن تلگرام گذاشت. در این روش هکر یک اپلیکیشن یا برنامه جعلی را برای قربانی ارسال می کند. سپس به طرق مختلف از او می خواهد که برنامه را نصب کند. پس از نصب توسط قربانی تمام اطلاعات او از طریق اینترنت برای هکر ارسال می شود. البته که قربانی هیچ وقت از این که این نرم افزار جعلی بوده و در حال ارسال اطلاعات می باشد، باخبر نمی شود. حتی گاها ممکن است قربانی برای مدت طولانی از نرم افزار جعلی استفاده نماید.

نسخه جدید نرم افزار نظارتی plc spy نیز به همین روش عمل کرده و به والدین این امکان را می دهد که بتوانند با ارسال یک اپلیکیشن با آیکون دلخواه تمام اطلاعات موردنظر از تلگرام فرزندانشان را به دست آورند. و به این ترتیب می توان گفت به نوعی هک تلگرام بدون دسترسی را انجام داده اند.

در ادامه بیشتر راجع به این نرم افزار توضیح خواهیم داد.

نرم افزار نظارتی plc spy

یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه هک و نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه PLC SPY می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام plc می شناسند.

هک تلگرام بدون

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد. این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

اکنون سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید برنامه PLC به والدین عزیز این امکان را می دهد که بدون دسترسی به گوشی فرزندشان و تنها با فرستادن یک برنامه (که می تواند با آیکون دلخواه خودشان مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن طراحی شود) به اطلاعات تلگرام فرزندشان دسترسی پیدا کنند. PLC SPY تنها یک برنامه هک تلگرام بدون دسترسی نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید. فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد. نکته جالب اینجاست که این برنامه به محض کلیک برروی آن نصب می شود و در همان لحظه از منوی گوشی فرزند شما پاک شده تا قادر به حذف آن نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه PLC SPY می توانید به صفحه اصلی سایت سامانه کنترل فرزند که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه نمایید.

نرم افزار PLC SPY

برنامه plc spy چگونه به تلگرام دسترسی پیدا می کند؟

ممکن است اکنون در ذهنتان این سوال ایجاد شود که اگر هک تلگرام امکان پذیر نیست پس برنامه هایی همچون plc spy چگونه هک تلگرام بدون دسترسی یا با دسترسی را انجام می دهند ؟

هر برنامه ای برای کارکردن در محیط موبایل یا کامپیوتر ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منابع سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای لازم از قبل در سیستم عامل ها قرار داده شده اند. فضایی که در آن اطلاعات یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد. با پاک شدن دیتابیس تمام اطلاعات آن نرم افزار پاک می شود. همچنین اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به اطلاعات نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد.

از طرفی سیستم عامل های موجود و به خصوص سیستم عامل اندروید، سخت افزارهای چندان ایمنی نداشته و معمولا اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به صورت قابل دسترس، قرار می گیرند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان دسترسی به تلگرام هم وجود دارد. اما این به معنای هک تلگرام از سرورهای اصلی نیست .

در این شرایط هکر می تواند با چند ترفند ساده به دیتابیس محلی تلگرام و یا به طورکلی به گوشی نفوذ کرده و علاوه بر تلگرام به دیگر نرم افزارها مانند اینستاگرام و …. دسترسی داشته باشد.

روش سوم : نفوذ به تلگرام با دسترسی به گوشی

خوب قطعا می دانید که اسم این روش را نمی توان هک تلگرام گذاشت. اصولا این روش یک روش مسخره برای هکرهای حرفه ای می باشد که حتی به آن فکر هم نمی کنند. اما به هر حال افراد زیادی از آن استفاده می کنند. که دلیل موفقیت آن ها هم سهل انگاری صاحب اکانت تلگرام می باشد.

در این روش فرد یا به اصطلاح هکر ابتدا یک برنامه تلگرام را در گوشی خود با استفاده از شماره تلفن شخص مورد نظر نصب می کند، سپس از آنجایی که به گوشی قربانی دسترسی دارد، کد احراز هویت خواسته شده را از روی گوشی هدف برداشته و در گوشی خود وارد می کند. به این ترتیب تمام اطلاعات موجود در تلگرام برای هکر ارسال می شود. هکر با این روش امکان کنترل کامل و ارسال پیام از طریق تلگرام شخص را هم به دست می آورد.

علاوه بر این فرد هکر با دسترسی به گوشی قربانی می تواند اطلاعات Cookie مرورگر و یا کد Bearer موبایل او را کپی کند. و بعدا با کپی کردن آنها به اکانت هدف در کامپیوتر خودش دسترسی پیدا کند. Cookie و یا کد امنیتی Bearer در واقع یک رشته بلند از حروف هستند که مشخص می کند در حا حاضر درخواست به سرور از طرف چه کسی فرستاده می‌شود.

نیازهک تلگرام بدون

روش چهارم :  هک تلگرام با استفاده از فیشینگ

در این روش که به آن فیشینگ یا ماهیگیری می گویند، هکر یک وبسایت یا یک برنامه جعلی که بسیار شبیه به صفحه لاگین تلگرام باشد را می سازد و با بهانه هایی از قربانی می خواهد شماره تلفن و کد وریفیکشن خود را وارد کند. هنگامی که شماره تلفن وارد شد، هکر شماره را به سرویس اصلی تلگرام می فرستد و برای هدف  پیامی با کد دسترسی ارسال می شود و هکر قبل از او آن کد را می خواند و با آن لاگین می شود و به اکانت قربانی دسترسی می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید