هک تلگرام بدون دسترسی و از راه دور فقط در 10 دقیقه میسر می شود

کنترل تلگرام فرزندان از راه دور و بدون دسترسی به گوشی آنها

بالا بردن امنیت سایت
بالا بردن امنیت سایت با 5 روش کاربردی
نوامبر 17, 2020
آیفون 12
آیفون 12 ، قیمت در ایران ، قابلیت ها و نظر دیگران درباره ی آن
نوامبر 23, 2020

کنترل تلگرام فرزندان از راه دور و بدون دسترسی به گوشی آنها

هک تلگرام بدون دسترسی

هک تلگرام بدون دسترسی

هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل

همانطور که می دانید پیام رسان تلگرام چند سالی است که در کشور ما مورد استفاده تمام اقشار جامعه بوده و روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا کرده است . اما این پیام رسان محبوب مانند یک شمشیر دولبه عمل می کند که در کنار تمام فواید ، ضرر و زیان های خاص خود را نیز دارد. که از  مهم ترین آنها می توان به محیط ناامن و غیراخلاقی آن برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد.

اگر شما هم به عنوان یک پدر یا مادر نگران فعالیت های فرزندتان در محیط تلگرام هستید ، حتما تاکنون به فکر کنترل کردن آنها در این محیط پرتنش بوده اید.

قطعا این که بخواهید مدام و هر لحظه گوشی فرزندتان را برداشته و فعالیت های او را چک کنید ، میسر نخواهد بود . و البته تاثیرات منفی زیادی را هم برروی فرزندتان خواهد گذاشت. اما راه ساده تر برای کنترل فرزندان زیر 18 سال ، کنترل از راه دور و به نوعی هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی آنها می باشد.

حال که صحبت از هک تلگرام بدون دسترسی را پیش کشیدیم، احتمالا این سوال در ذهنتان ایجاد می شود که چگونه می توان این کار را انجام داد ؟ آیا اصلا این کار امکان پذیر است ؟ در این مقاله دقیقا سعی داریم به این سوالات پاسخ داده و به طور مفصل درباره ی هک تلگرام بدون دسترسی صحبت کنیم.

آیا هک تلگرام را می توان به راحتی انجام داد ؟

سوال بالا دو پاسخ دارد. پاسخ اول منفی است چرا که هیچ کس تا به حال نتوانسته تلگرام را از سرورهای اصلی هک کند و به اطلاعات سرورها دسترسی پیدا کند، جایزه ای هم که سازنده تلگرام گذاشته است برای هک و دسترسی به سرورها می باشد، پس از این طریق نمی توانیم تلگرام را هک کنیم. اما اگر بخواهیم فقط اپلیکیشن تلگرام یک نفر خاص را هک کنیم، باید بگوییم که پاسخ مثبت است و کنترل تلگرام دیگران به این طریق امکان پذیر است. در ادامه برای این که واضح تر منظور خود را بیان کنیم، جزئیات این دو پاسخ را بررسی خواهیم کرد.

1: با کنترل گوشی نصب شده در آن

اپلیکیشن تلگرام یک نرم افزار اجرایی در پلتفرم گوشی یا کامپیوتر می باشد که همچون دیگر نرم افزارها برای نصب آن نیاز به یک فضای ذخیره سازی به نام پایگاه داده یا دیتابیس داریم. این دیتابیس محلی برای ذخیره و حفظ اطلاعات برنامه می باشد و با پاک شدن آن، تمام داده ها و تنظیمات از بین می رود و دوباره باید انجام شود.

اما تلگرام علاوه بر ذخیره محلی اطلاعات، در یک سرور نیز اطلاعات را ذخیره می کند و بنابراین دارای دو دیتابیس می باشد و به همین دلیل هم  زمانی که شما تلگرام را در دو گوشی با یک شماره یکسان نصب می کنید، تمام اطلاعات شما در هر دو گوشی به نمایش در می آید.

از آن جایی که گوشی ها یا تبلت های اندرویدی و حتی سیستم های کامپیوتری، قابلیت سخت افزاری فوق العاده ای ندارند و هربار رمزنگاری و دوباره رمزگشایی در آن ها وقت گیر است، معمولا داده های ذخیره شده در دیتابیس محلی، قابل دسترسی هستند و رمزنگاری نمی شوند. درصورتی که هکر به هر طریقی بتواند به دیتابیس محلی دست پیدا کند، به سادگی می تواند اطلاعات آن را نیز بخواند. بنابراین در چنین شرایطی می توان گفت که هک تلگرام با نفوذ به دیتابیس گوشی نصب شده در آن امکان پذیر است.

هک تلگرام بدون دسترسی

هک تلگرام بدون دسترسی و از راه دور با استفاده از نرم افزار هک گوشی

2 : با هک سرور اصلی

اما روش دیگری که برای کنترل تلگرام دیگران وجود دارد، هک سرور اصلی آن می باشد. این دقیقا همان روشی است که اگر کسی بتواند آن را انجام دهد می تواند جایزه نیم میلیون دلاری خود را از پاول دروف سازنده تلگرام، دریافت کند. در این نوع هک، شما باید بتوانید بدون دسترسی به دستگاه شخص موردنظر و همچنین بدون این که برنامه ای برای او ارسال کنید، کنترل تلگرام او را در دست بگیرید. شما تنها زمانی می توانید این روش هک را عملی کنید که به سرورهای تلگرام دسترسی پیدا کنید که این کار هم تقریبا غیر ممکن است.

رمزنگاری استفاده شده در تلگرام ، ترکیبی از پروتکل رمزنگاری AES با کلید 256 بیتی و همچنین RSA با کلید 2048 بیتی است که از پروتکل تبادل کلید دیفی هلمن استفاده می کند و شکست این نوع رمزنگاری اصلا کار راحتی نیست و نیازمند زمان بسیار زیاد و استفاده از سیستم های قدرتمند می باشد. بنابراین این که می گویند تلگرام امنیت بالایی دارد درست است و واقعا هک این پیام رسان از سرور اصلی و دسترسی به تمام پیام ها امکان پذیر نمی باشد.

هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی هدف را چگونه می توان انجام داد ؟

تا به اینجا با ممکن بودن یا نبودن هک تلگرام آشنا شدید و متوجه این موضوع شدید که با هک کردن گوشی هدف می توان پیام های موجود در تلگرام او را نیز خواند.

حال این که بخواهید گوشی شخص مورد نظر را هک کنید ، یک پروسه ی طولانی است که برای انجام آن نیازمند داشتن مهارت های خاصی در زمینه ی هک کردن هستید . اما برای این کار یک راه میان بر وجود دارد و آن استفاده از نرم افزارهای هک و کنترل گوشی می باشد. در واقع شما با دانلود یک نرم افزار هک می توانید از مهارت های یک هکر حرفه ای برای رسیدن به هدفتان استفاده کنید.

اغلب نرم افزارهای هک برای باز کردن راه نفوذ به اطلاعات ، نیازمند دسترسی فیزیکی به گوشی هدف و نصب یک نسخه از نرم افزار در آن را دارند. که در این صورت نمی توان هک تلگرام بدون دسنرسی به گوشی را انجام داد.

اما برخی از نرم افزارها مانند plc spy قابلیت هک تلگرام بدون دسترسی و در واقع نفوذ به گوشی بدون داشتن دسترسی فیزیکی را می دهد. در ادامه درباره ی این برنامه و نحوه ی عملکرد آن توضیح خواهیم داد.

هک تلگرام بدون دسترسی

هک تلگرام بدون دسترسی و از راه دور

برنامه  plc چگونه عمل می کند ؟

یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه هک و نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه PLC SPY می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام plc می شناسند.

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد. این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

برنامه ی plc spy هم مانند هر برنامه ی کنترلی دیگری نیازمند داشتن یک سری اطلاعات برای نفوذ به گوشی هدف می باشد. با این تفاوت که این برنامه قابلیت به دست آوردن این اطلاعات از راه دور را دارد.

نحوه ی عملکرد نسخه ی جدید plc spy به این گونه است که  شما یک نسخه از این نرم افزار را با ظاهری متفاوت و به عنوان یک نرم افزار کاربردی ، مثلا یک بازی خاص یا یک پیام رسان و یا حتی تلگرام بدون فیلتر شکن برای فرزندتان ارسال می کنید و از او می خواهید برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند برروی لینک ، برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس از گوشی فرزندتان پنهان می شود. تا حتی باهوش ترین افراد هم نتوانند آن را پیدا کنند. و به این ترتیب هک تلگرام بدون دسترسی را انجام می دهید.

 

PLC SPY تنها یک برنامه هک تلگرام نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید. فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه PLC SPY می توانید به صفحه اصلی سایت سامانه کنترل فرزند که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه نمایید.

نرم افزار هک گوشی از راه دور plc spy

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!