هک با imei چگونه ممکن است ؟ آیا نرم افزاری برای این کار وجود دارد؟

هک با imei چگونه ممکن است ؟

بیت کوین
بیت کوین چیست و چگونه می توان آن را خریداری کرد؟
نوامبر 11, 2019
کنترل کودکان در
کنترل کودکان در فضای مجازی را چگونه به دست بگیریم؟
دسامبر 5, 2019

هک با imei چگونه ممکن است ؟

هک با imei

احتمالا تاکنون با مطالب زیادی درباره هک گوشی با روش های مختلف از جمله هک با imei در اینترنت مواجه شده اید، که بیشتر این مطالب نیز جنبه تبلیغاتی برای فروش نرم افزارهای مختلف دارند که البته بسیاری از این نرم افزارها کارایی موردنظر شما را نداشته و گاهی نیز وسیله ای برای هک موبایل خودتان می باشند.

به هر حال با دیدن این حجم زیاد از مطالبی که درباره هک گوشی منتشر می شود، سوالاتی در ذهن افراد ایجاد می شود. سوالاتی مانند این که آیا واقعا هک گوشی امکان پذیر است؟ با چه روش هایی می توان این کار را انجام داد؟ و بسیاری سوال دیگر… که در پاسخ به این سوال ها بدون مقدمه باید بگوییم بله امروزه نه تنها هک گوشی بلکه هک هر وسیله هوشمند دیگر ممکن است. اما در پاسخ به این که با چه روش هایی می توان هک گوشی را انجام داد باید گفت که راه های زیادی برای این کار وجود دارد که ما پیش از این در مطلب آموزش هک گوشی با روش های مختلف به طور مفصل به این موضوع پرداخته و انواع روش های هک گوشی را توضیح داده ایم. اما در این مقاله قصد داریم به یکی از این روش ها یعنی روش هک با imei بپردازیم و نحوه انجام آن را توضیح دهیم.

هک با imei

شاید شما بنا به  دلایل مختلف، گاهی مجبور شوید اطرافیان خود را زیر نظر بگیرید که این زیر نظر گرفتن ممکن است با دسترسی به گوشی آن ها صورت پذیرد. ممکن است احساس کنید که فردی از کارمندانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید از رموز زندگی اعضای خانواده و به خصوص فرزندانتان آگاه شوید. در چنین مواقعی معمولا تنها راهی که به ذهن افراد می رسد هک کردن گوشی فرد موردنظر می باشد. اما اینکه چطور می توان این کار را انجام داد نیز سوالی است که در ذهن افراد ایجاد می شود. شاید تاکنون درباره هک گوشی با imei شنیده باشید، اما نمی دانید که دقیقا چگونه می توان این کار را انجام داد؟ در ادامه همراه ما باشید تا هر چه بیشتر درباره هک با imei اطلاعات کسب کنید و روش انجام آن را آموزش ببینید.

هک گوشی از راه دور با imei

همانطور که پیش از این نیز گفتیم، برای هک کردن گوشی افراد راه های زیادی پیش روی شماست، اما چیزی که برای انتخاب یکی از این راه ها مهم است راحتی و سادگی در اجرای روش مورد نظر می باشد. مسلما هر فردی برای هک و نفوذ به گوشی فرزند و یا اعضای خانواده خود ترجیح می دهد، روشی را انتخاب کند که نیازمند دسترسی به گوشی شخص موردنظر نباشد و از راه دور بتواند به تمام قسمت های گوشی شخص مورد نظر نفوذ کند.

اما باید بدانید که از نظر هکرها و برنامه نویسان متخصص در این زمینه راحت ترین روش، روشی است که امکان دسترسی به گوشی فرد مورد نظر وجود داشته باشد و بتوان نرم افزار هک را روی موبایل وی نصب کرد. این روش به دلیل پیچیدگی کم و نیاز نداشتن به دانش برنامه نویسی، ساده ترین روش نامیده می شود. اما اگر بخواهید بدون دسترسی به گوشی فرزند و یا اعضای خانواده یا افراد دیگر، اطلاعات گوشی آن ها را به دست آوریم، باید بدانید که این کار قدری به دانش برنامه نویسی شما نیاز دارد.

چنانچه فردی بخواهد بدون دسترسی به گوشی هدف، او را هک کند باید حداقل یک سال به کسب دانش برنامه نویسی و موضوعات امنیتی بپردازد.

اما :

خوشبختانه برنامه نویسان موفق دنیا با تلاش های فراوان، نرم افزارهایی را برای هک با imei طراحی و عرضه نموده اند. با استفاده از این برنامه ها شما به راحتی می توانید هک گوشی فرد موردنظرتان را فقط با داشتن شماره تلفن و سریال گوشی(imei) انجام دهید.

معرفی برنامه هک با imei

یکی از برنامه هایی که در این زمینه بسیار موفق عمل نموده و می تواند تمام خواسته های شما را برآورده کند و از راه دور و بدون دسترسی، گوشی فرد موردنظرتان را هک نماید، برنامه PLC می باشد. شما با استفاده از قابلیت های خاص این برنامه قادر خواهید بود بدون اینکه فرد موردنظرتان متوجه چیزی شود، تنها با داشتن شماره تلفن و کد imei گوشی، تلفن همراه او را هک نمایید.

بعد از نصب این نرم افزار می توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از قبیل گزارش تماس ها،‌ کنترل پیام های دریافتی و ارسالی ، کنترل و گزارش کار با شبکه های اجتماعی نظیر واتس اپ ، تلگرام، اینستاگرام و تعدادی قابلیت های دیگر را از گوشی فرد مقابل در اختیار داشته باشید. علاوه بر تمام این ها می توانید از موقعیت مکانی فرد موردنظرتان هم مطلع شوید.

چطور امکان هک گوشی با imei و شماره تلفن وجود دارد ؟

این که آیا هک شماره تلفن یا هک با imei امکان پذیر است یا خیر، سوالی است که در ذهن بسیاری از افرادی که قصد انجام این کار را دارند ایجاد می شود. در پاسخ به این سوال بدون اینکه بخواهیم شما را گیج کنیم، باید بگوییم که بله، هک گوشی و هک شماره تلفن هر دو امکان پذیر است و تا به حال افراد زیادی درگیر این موضوع بوده اند و هستند، که به نتایج قابل توجهی نیز در این حیطه رسیده اند.

هک از طریق شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده می‌کند که در انگلستان C7 و در آمریکا CCSS7 نامیده می‌شود و به‌عنوان واسطه بین شبکه‌های تلفن همراه عمل خواهد کرد.

هک باimei

هنگام برقراری تماس یا فرستادن پیام‌های متنی در شبکه SS7، جزییاتی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌حساب و سایر اقدامات، یک شبکه یا تماس‌گیرنده را به دیگری وصل می‌کند.

با هک کردن از طریق سیستم SS7 و با استفاده از شماره تلفن فرد مورد نظر، یک مهاجم می‌تواند مکان شخص را از طریق تلفن همراه ردیابی کند، پیام‌های فرستاده‌شده و دریافت‌شده را بخواند و تماس‌های تلفنی را گوش دهد و آنها را ضبط کند و اطلاعات دیگر گوشی تلفن همراه را بدست آورد.

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در ادامه سخنانش اعلام کرد که با این روش تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید. هکر می تواند با استفاده از این روش حسابهای بانکی شما ، تمام اطلاعات گوشی شما . موقعیت مکانی شما . حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند.

 

نرم افزار PLC یا هک گوشی با imei چیست؟

PLC نرم افزاری است با نصب بسیار آسان که با استفاده از آن می توانید هک گوشی را انجام دهید تا از نگرانی ها و تمام سوالات خود در مورد شخص مورد نظرتان راحت شوید و موقعیت و اطلاعات گوشی را با داشتن شماره تلفن آن به دست آورید و از عملکرد آن ها مطلع باشید و از قابلیت خوب این نرم افزار نهایت بهره را ببرید.

هک گوشی با imei

توجه داشته باشید که این سامانه تنها به جهت فرهنگ سازی و نظارت بر خانواده می باشد و استفاده های غیره، از نظر قوانین این سامانه و قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی می باشد.

برخی از ویژگی های نرم افزار PLC SPY

۱-مشاهده موقعیت مکانی به صورت لحظه ای

۲-امکان مشاهده تمام قسمت های گوشی مثل پیامک ها تماسها و ….

۳-نظارت بر برنامه هایی مثل تلگرام،اینستاگرام،واتس اپ و…

۴- در نسخه جدید این برنامه دو قابلیت منحصر به فرد شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف به وسیله دوربین گوشی نیز اضافه شده است.

برای مشاهده فیلم آموزشی نصب این برنامه می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده فیلم آموزشی نصب برنامه PLC

همچنین برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه plc می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار plc spy

دیدگاهتان را بنویسید