هک از راه دور با برنامه spy - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

هک از راه دور با برنامه spy

هک گوشی هوشمند
کنترل گوشی هوشمند فرزندان و آموزش جلوگیری از هک گوشی هوشمند
آوریل 6, 2018
فیلتر
فیلتر را موسس تلگرام دور می زند با فناوری بلاک چین
آوریل 15, 2018

هک از راه دور با برنامه spy

هک از راه دور

همه این سوال را دارند که هک از راه دور چگونه انجام میشود تا بتوانند اعضای خانواده و عزیزان خود را بدون دسترسی به گوشی اطلاعات گوشی آنها را بدست آورند تا نظارت بهتری بر کارها و کنترل آنها داشته باشند .

حال آیا واقعا چگونه می شود گوشی موبایل اندرویدی یا آیفون را هک کرد؟ هک از راه دور و نفوذ کردن به  گوشی یکی از آن عبارت هایی است که مردم معمولا زیاد آن را می شوند و بسیاری هم به دنبال روش یا برنامه هک گوشی دیگران از راه دور هستند.

اما واقعا معنای واقعی هک چیست ؟ آیا درک درست ازین عبارت را در راه درست انجام بدهید میدانید؟

باید گفت که معنای کامل هک بحث پیچیده ای است و به این سادگی نمی توان درباره آن صحبت کرد چرا که یک مفهوم بسیاری کلی است و اگر واقعا منظورمان را درست بگوییم به این معناست که گوشی دیگران را بتوانیم بطور کامل تحت تصرف و نفوذ خود در بیاوریم. اما منظور از تصرف و نفوذ کامل به گوشی موبایل دیگران چیست؟!

هک از راه دور

در واقع برنامه ای که ردیابی و هک از راه دور را انجام میدهد وجود دارد اما نه به منظور این که شما میتوانید با دریافت این نرم افزار به اطلاعات هرکسی که میشناسید دسترسی پیدا کنید

این برنامه که SPY نام دارد قانونی وضع کرده است تا کاربران خود باید فقط کنترل و نظارت بر اعضای زیر 18 سال خانواده را انجام دهند و در غیر این صورت بسیار غیر اخلاقی است و اصلا این اقدام را قبول نمیکند.

معانی مختلف هک گوشی موبایل باعث میشود که هر کسی یک برداشت از آن داشته باشید اما  ولی رایج ترین معانی آن عبارت از قصد یا تلاشی برای ایجاد دسترسی (نفوذ) تایید نشده و غیرمجاز به اطلاعات و داده های موجود در گوشی موبایل دیگران می باشد.

هک از راه دور

 

هک از راه دور و دسترسی به دستگاه موبایل شخص دیگری بستگی به برنامه ای که در اختیار دارید  خواهد داشت. برای مثال ممکن است شما یک فرد مبتدی در زمینه هک و جاسوسی و نفوذ باشید و هیچ اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشید؛ در این صورت با داشتن برنامه هک با شماره تلفن می توانید به سادگی گوشی دیگران را هک کنید.

اما این که با این برنامه به خواسته خود برسید درست است یا به حریم شخصی دیگران که نسبتی با آنها ندارید بسیار ناپسند است چرا که این برنامه ها فقط برای کنترل و نظارت بر اعضای خانواده طراحی شده اند .

بیشتر بخوانید : هک اینستاگرام بدون نرم افزار

در گذشته مردم بر روی دسترسی به Voice Mail یا صندوق پست صوتی دیگران که در حال حاضر به ندرت در بین کاربران ایرانی استفاده می شود، متمرکز بودند. یا حتی تا همین چندسال پیش که پیام رسان هایی مانند تلگرام و واتس اپ وجود نداشت، دغدغه دسترسی و خواندن اسم ام اس های گوشی دیگران در بین افراد دیده می شد. چنین کاری یعنی نقض حریم خصوصی دیگران به هر نحوی مانند نصب برنامه ای برای هک اسم ام اس های دیگران باعث ایجاد نارضایتی و شاکیانی می شود و به همین جهت هم قانون در این زمینه بسیار پیگیر خواهد بود.

برنامه هک گوشی و جاسوسی بر روی گوشی دیگران به وفور در سطح اینترنت پیدا می شود که البته بسیاری از آن در واقع برنامه هک گوشی خود شما هستند و نه گوشی دیگران! بسیاری از این ابزارهای هک قصد جاسوسی از خود شما و هک اطلاعات خود شما را دارند. پیشنهاد ما به شما استفاده از برنامه نظارت بر فرزندان یا به اصطلاح عاماینه هک گوشی فرزندان است که می توانید از آن برای نظارت و نفوذ کامل به بخش های مختلف گوشی فرزند خود استفاده کنید و در جریان تمامی فعالیت ها قرار بگیرید.

برنامه هک از راه دور SPY

برنامه هک spy در واقع یک سامانه مراقبت از فرزندان است که اگر والدین بخواهند به تک تک بخش های گوشی موبایل فرزند خود دسترسی داشته باشند از این برنامه استفاده میکنند و کار برای شما بسیار آسان است چرا که بدون دسترسی به گوشی فرزند خود به هر بخش مثلا اسم ام اس ها، فایل ها، گالری، پیام های هر یک از شبکه های اجتماعی و حتس شنود صحبت های فرزندشان دسترسی خواهند داشت

قابلیت های برنامه هک از راه دور SPY

 • هک اس ام اس های گوشی فرزند
 • هک مخاطبین و تماس های ورودی و خروجی
 • خواندن پیام های تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی
 • مشاهده موقعیت های مکانی بصورت لحظه به لحظه
 • مشاهده وبسایت های بازید شده و امکان مسدودسازی آنها
 • شنود مکالمات به همراه ضبط آنها

دریافت برنامه هک گوشی plc spy

2 دیدگاه ها

 1. علی گفت:

  ایا این نرم افزار بادیگر گوشی طرف مقابل باید نصب شود !یاخیر هزینه ان چقدر میباشد!

  • davood15229 گفت:

   برنامه دو نسخه دارد یک نسخه باید داخل گوشی فرزند نصب بشه که کاملا مخفی میشه و باهوشترین فرزندان هم نمیتونند پیداش کنند این نسخه 20 تومنه

   نسخه دیگری باید شماره سریاتل گوشی فرزند و شماره موبایل ایشون استفاده کنید این نسخه 30 تومنه

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!